10 тенденцій дизайну логотипів до 2020 року та коли їх використовувати

Якщо ви думаєте про те, щоб придбати собі новий логотип, ви можете шукати натхнення або загальне уявлення про те, «що дітям подобається в ці дні». Будь то Google, посилання від друга чи доля, яка привела вас сюди, не хвилюйтесь. Я тебе.


Я веб-дизайнер з п’ятнадцяти років, тому, як ви можете собі уявити, я провожу багато часу в Інтернеті. Останні кілька тижнів, Я витратив значну частину цього часу, переглядаючи останні тенденції логотипу. Мої висновки є результатом останніх досліджень та загальних спостережень, зроблених протягом минулого року.

Незалежно від того, чи плануєте ви створити новий логотип цього року або ви просто тут, щоб бути в курсі сучасних тенденцій, читайте далі, щоб дізнатись, що є гарячим, а що не у світі дизайну логотипів.

1А Пара приміток до того, як ми підемо на 23D та псевдо-3D ефекти3Адаптивні логотипи4 Забавляючі / забавні / чарівні логотипи5Вручну намальовані логотипи6Маскотні логотипи7Урожайні логотипи8Певдоанотаційні логотипи9Ретро логотипи10Шинові логотипи11Логотики з тонкими лініями12Тренди приходять, тренди приходять, тренди приходять, тренди приходять, тренд"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"Пара нот, перш ніж ми продовжимо","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # A-Couple-of-Notes-before-We-Go-On"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"3D та псевдо-3D ефекти","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # 3D-і-псевдо-3D-ефекти"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"Адаптивні логотипи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Adaptive-Logos"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"Забавні \ / Смішні \ / Чарівні логотипи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Забавно-смішні-чарівні-логотипи"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"Намальовані рукою логотипи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Намальовані рукою-логотипи"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 6,"назва":"Логотипи талісмана","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Mascot-Logos"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 7,"назва":"Багато прикрашені логотипи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Ornate-Logos"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 8,"назва":"Псевдо-абстрактні логотипи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Псевдо-абстрактно-логотипи"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 9,"назва":"Ретро логотипи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Retro-Logos"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 10,"назва":"Блискучі логотипи","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Shiny-Logos"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 11,"назва":"Логотипи з тонкими лініями","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Логотипи-з-тонкими лініями"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 12,"назва":"Тенденції приходять, тенденції йдуть","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # Trends-Come – Trends-Go"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 13,"назва":"FAQ","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / best-logo-Trends \ / # FAQ"}]}

Пара нот, перш ніж ми продовжимо

Ці важливі нотатки можуть посилити ваше задоволення від статті в цілому та полегшити мою неспокійну сумління дизайнера. Ви побачите, що я маю на увазі.

По-перше, багато цих тенденцій збираються перекриватися, і навіть можна комбінувати в деяких випадках. Будь-який хороший дизайн базується на випробуваних принципах, із вкрапленням власної особистості та навичок дизайнера. Це означає, що ви побачите кілька подібних логотипів у кількох категоріях. Це нормально.

По-друге, всі логотипи – якщо не вказано інше – були знайдені на Logopond.com.

По-третє, якщо ви запитаєте кращих дизайнерів у світі: “На які тренди мені слід дивитися?”, Більшість скаже щось на кшталт: “Чому на світі ви стежите за тенденціями? Будь ласка, не робіть цього! ” Здебільшого вони праві. Ви не хочете, щоб логотип був таким, як усі інші.

Цей перелік тенденцій не є керівництвом сліпо слідувати за цим заплутаним світом. Я нерозумний дурень, а не гуру. Використовуйте цей список як вихідну точку, якщо вам подобається … джерело натхнення. З цього питання ви можете використовувати його як список речей, яких слід уникати на наступний рік, хоча, можливо, вам не залишиться занадто багато варіантів, якщо ви уникаєте всіх.

Просто … для любові до всього, що є у світі святим і добрим, не слід сліпо слідувати тенденціям. Виберіть естетику, яка відповідає вашій компанії, вашим цілям і навіть вашій особистості. Якщо цей гнів не вийде, чіпуа чихуахуа, який є моєю совістю, може зробити щось інше. Про тенденції!

3D та псевдо-3D ефекти

Тенденції логотипів - 3D та псевдо-3D ефекти

Людина, ось повернення до 90-х та ранніх “00”. Пам’ятаєте, коли кожен інший логотип веб-сайту був 3D-відображеною планетою? На деякий час тенденції хиталися до протилежного кінця спектру, і все було «плоским». Не зрозумійте мене неправильно, я дуже люблю плоский дизайн, але радий, що дизайнерська спільнота вже не відчуває, що це обов’язково.

В останні роки ми спостерігаємо все більший рух, який повертає 3D-графіку та псевдо-3D графіку. Як і будь-яка техніка дизайну, вона не підходить для кожної марки, але це, безумовно, варіант, і я не бачу, що ця тенденція скоро припиняється.

На мою особисту думку, фактична 3D-графіка добре підходить для технологічних брендів загалом, і будь-який бренд, який буде використовувати свій логотип у графічній графіці. 3D-графіка та анімація йдуть рука об руку, як це було з часу винайдення першого. Графіка псевдо-3D може працювати майже для будь-якої марки. Іди горіхом!

Адаптивні логотипи

Тенденції логотипу - адаптивні логотипи

Це … це менше тенденція дизайну, і більше схожа на звичайну стару добру ідею, яка нарешті прижилася, особливо в цьому віці мобільних пристроїв.

Іноді його називають гнучким брендингом або чуйними логотипами, це просто ідея, що іноді логотип буде добре виглядати в одному контексті, але не зовсім правильно в іншому. Наприклад, якщо ви хочете використовувати логотип Twitter, їх прес-комплект надає синю версію, а версію, яку слід використовувати в монохромному (чорно-білому) контексті.

Якщо взяти це далі, іноді корисно змінити форму логотипу, щоб він виглядав краще, коли відображався меншими розмірами. Або у вас може бути одна версія для друкованих носіїв, а інша для цифрових.

Ось приклад: я провів довгий і тривалий конкурс на веб-сайт Планета, щоб побачити, хто з основних сервісів дизайну логотипів був найкращим / найгіршим, і отримати новий логотип, розроблений для сайту (читайте більше про мій досвід у моє повне порівняння сервісу дизайну логотипів). Коли я переглядав Designhill, я змусив дизайнера зробити дві версії логотипу, які мені найбільше сподобалися: одну для більших розмірів та одну для менших.

На зображенні вище ви побачите, як розмір ракети змінюється відносно всього іншого. Ракета поєднується з усім іншим краще в першій версії, але друга не втрачає стільки деталей, коли робиш її маленькою. Хоча цей дизайн не виграв конкурс, це чудовий приклад адаптивного логотипу. (Для отримання додаткової інформації читайте мою поглиблений огляд DesignHill.)

Повне розкриття: Я звернувся до цієї концепції минулого року, теж. Однак ця тенденція не закінчена, і я сподіваюся, що її ніколи не буде. Це занадто корисно.

Забавні / веселі / чарівні логотипи

Тенденції логотипу - забавні / веселі / чарівні логотипи

Мистецтво та дизайн мають декілька спільних речей, але, особливо, вони покликані викликати емоції. З мистецтвом специфічна емоція, що відчувається, залишається перед глядачем. З дизайном ви намагаєтеся викликати певні емоції. Багато брендів намагаються викликати довіру, хвилювання, ностальгію, голод чи приємно гріховне почуття, яке ви отримуєте, коли приймаєте участь у чомусь розкішному. Інші марки є більш амбітними: вони націлені прямо на серце.

Був сплеск брендів, які намагаються виглядати мило, змушують вас сміятися, або прямо викликають “щастя”. Цей стиль дизайну колись передавався брендам, спрямованим на дітей та батьків, але з тих пір застосовується майже у всіх галузях. Що я можу сказати? Все більше і більше з нас хочуть бути дітьми в душі стільки, скільки ми можемо керувати.

Одне попередження: цей стиль має тенденцію до створення більш детальної ілюстрації та типографіки. Як такий, він може втрачати деталі при менших розмірах. Якщо ви хочете такого логотипу, ви можете використовувати адаптивний дизайн логотипу, як я вже згадував вище.

Підказка: Цікаво, які шрифти використовувати для вашого логотипу? Наш список найкращі безкоштовні шрифти для дизайнерів має понад 70 шрифтів у будь-якому стилі, про який ви можете придумати – і всі вони безкоштовні як для комерційного, так і для особистого використання.

Намальовані рукою логотипи

Тенденції логотипу - Намальовані рукою логотипи

Ось ще одна тенденція, яка продовжується з минулого року… і вона ніколи не згасає. Будьмо реальні. Завжди буде ринок речей, які виглядають на замовлення та ручної роботи. Існує щось про мальованому стилі, який передає відчуття унікальності, яке важко повторити з будь-якою іншою технікою дизайну.

Дещо протипомітно, привабливість цього стилю полягає у «недосконалості». Тепер ви можете запрограмувати комп’ютер, щоб генерувати графіки, які здаються напіврозподіленими, і, таким чином, впевненішими “людиною”. Це було зроблено з певним успіхом. Але є щось про те, як люди передають свої ідеї на папір (або планшети в наші дні), що дуже важко наслідувати.

Особистий дотик допомагає створити відчуття близькості та зв’язку з іншою людиною. І це дійсно більшість людей хоче: мати справу з іншими людьми. Люди можуть міркувати з клієнтом і, швидше за все, розуміти вас. З холодним, безликим «бізнесом» можна важче боротися.

Я не кажу, що кожен логотип повинен виглядати ручної роботи. Іноді, більш непокірний, приглушений брендинг – це саме те, що ви хочете для свого бізнесу, особливо, коли продаєте себе іншим підприємствам. Але зовнішній вигляд ручної роботи важко перемогти для брендів, орієнтованих на творчість та особисту увагу клієнтів.

Логотипи талісмана

Тенденції логотипу - логотипи талісмана

Логотипи талісмана давні… як… логотипи. Вони побачили особливе зростання використання в перші дні Інтернету, і знову (дуже коротко) в епоху Web 2.0. Вони (майже) зникли на деякий час, і ось ось вони знову. І кого ми маємо за це звинуватити? Почасти це насправді завдяки геймерам.

Основні команди з еспорту прийняли талісмани, як і фізичні спортивні команди, що виходили перед ними, але вони навряд чи одні. Деякі з найвідоміших індивідуальних геймерів у світі також мають талісмани, зокрема Тайлер “Ніндзя” Блевінс. Я маю на увазі, він був на звичайному телебаченні, ось наскільки великий його бренд.

Талісмани, як правило, перетинаються із забавною / смішною / чарівною категорією, про яку я згадував вище, але також використовуються для зображення впевненості, агресії та змагального духу. Оскільки талісмани часто мають обличчя з впізнаваними, людськими виразами, вони унікально здатні представляти бренди в дуже … ну … людській моді.

Це техніка, яка проходить довгий шлях, і не використовується просто в логотипах. Подумайте про Розі Рівер та іншу пропаганду воєнного часу США з середини 1900-х років. Придумайте майже кожен політичний мультфільм. Нанесення людського (або гуманоїдного) обличчя на концепцію є привабливим і легко інтерпретується, і вони обидва корисні у логотипі.

Підказка: Щоб дізнатися про найуспішніші логотипи світу, не пропустіть наші Дослідження логотипу Fortune 500.

Багато прикрашені логотипи

Тенденції логотипу - багато прикрашені логотипи

Багато прикрашені логотипи, як правило, межують з ретро, ​​але вони все ще належать до власного унікального естетичного стилю. Простіше кажучи, ці логотипи навмисно розроблені як складні, щоб надихнути образ розкоші та… ну… витрати.

Це стиль, пронизаний традицією, і повертається назад, коли тільки багаті люди могли дозволити собі все стилізоване, високодекоративне і (на словах дітей у ці дні) дуже “додаткове”.

Після кількох десятиліть розкішних брендів, що сприйняли мінімалізм, відбулося невелике зростання кількості брендів, що повертаються до класики. Мою особисту думку з цього приводу можна сформувати плечима. Якщо ви відчуваєте, що багатство найкраще описує зображення, на яке ви хочете піти, зробіть це.

Слово обережності: Цей стиль не завжди працює для логотипів, особливо якщо його переглядають менші розміри. Притаманна складність стилю означає, що в багатьох випадках деталі будуть втрачені. З цієї причини вони часто використовуються на етикетках предметів та упаковці більше, ніж будь-що інше.

Знову ж таки, використання адаптивного логотипу, мабуть, найкраще. Наприклад, ви можете використовувати повну вишукану версію вашого логотипу на упаковці товару та просто використовувати фактичну типографіку в заголовку веб-сайту, за вирахуванням усіх надмірностей.

Псевдо-абстрактні логотипи

Тенденції дизайну логотипів - псевдо-абстрактні логотипи

Це стара тенденція, яка все ще залишається сильною, і це один із моїх улюблених, якщо я чесний. На відміну від суто абстрактних логотипів, які використовують абсолютно безглузді форми для розмежування у технічному, авторському відношенні вигляді, псевдо-абстрактні конструкції все ще впізнаються як об’єкти чи поняття. Вони просто … позбавлені своєї суті, якщо хочете.

Це поєднання мінімалізму та символізму, що просто лоскотить мою фантазію. Традиційний ілюстрований знак логотипу може сказати вам про те, що робить компанія, але більш абстрактний може розповісти вам про культуру та особистість компанії. Або, ви знаєте, культуру та особистість, які вони хочуть публічно проектувати.

Мої улюблені приклади цього стилю – логотипи “fotogenio” та “lovemusic”, наведені вище. Комбінація фігур, що використовуються у знаках логотипу, використовується для відображення двох окремих понять одночасно, поєднуючи “що вони роблять” з “як вони це роблять”.

Ретро логотипи

Тенденції дизайну логотипів - ретро логотипи

Ось ще одна тенденція, яка повертається з минулорічного видання цієї статті. Ну, начебто … Минулого разу я говорив про логотипи, які були виразно стилізовані після технічних логотипів 90-х. Відтоді ринок ретро логотипів усіх епох розширився. Це правильно, ностальгія більше не для хіпстерів.

Огляньтесь, і ви знайдете стилі логотипів майже з кожної епохи, починаючи з 1800-х років. Наразі існує особливий ринок графіки 80-х років, завдяки Stranger Things та будь-якому іншому шоу та документальному фільму, який націлений на тих, хто провів свої дитинства, вирощуючи разом з Мадонною та Людина. Однак ця тенденція має обмежений термін зберігання.

Справжня перевага навмисно ретро-дизайнів полягає в тому, що вони, в певному сенсі, “позачасові”. Оскільки вони навмисно не докладають зусиль, щоб не відставати від сучасних тенденцій, їх рідко потрібно будь-яким чином змінювати чи змінювати. Отже, якщо ваш бізнес займається ретро-футуристичними ідеями, то ей, можливо, логотип у стилі 80-х був би ідеальним для вас. Знову ж таки, ви можете піти на той футуристичний стиль 50-х – 60-х, коли всі круті машини мали плавники.

Ви можете прийняти такий «штамповий» вигляд, як марки, що використовуються на старих ящиках для доставки. Це стиль, який багато застосовують кавові компанії, але вам не потрібно продавати каву, щоб прийняти стиль, який викликає почуття спадщини та історії.

Або ви завжди можете мати більш сучасний логотип на зразок прикладу “Software няня” на знімку екрана вище, але містити один або два ретро-тематичні елементи.

Термін “ретро” охоплює найрізноманітніші епохи та стилі, саме тому цей розділ вже так давно пролунав, і це гнучка концепція. Вивчіть ідеї тут і переконайтеся, що ви точно знаєте, яке ретро ви хочете, перш ніж поговорити з будь-якими дизайнерами. Повірте, це обійдеться дешевше.

Блискучі логотипи

10 Тенденції дизайну логотипу та коли використовувати Them-image9

Ось ще одне повернення з ранніх “00-х”, також відоме як епоха Web 2.0. Для розробників Web 2.0 означав поширення соціальних медіа та інтеграцію соціальних медіа майже у будь-який інший веб-сайт. Для дизайнерів інтерфейсу це означало зробити все супер блискучим. Відверто кажучи, це зайшло занадто далеко, і анти-блискучий люфт одночасно потрапив на скауоморфізм і став брудним словом.

Контекст: скеуоморфізм – це коли цифрові інтерфейси виглядають (а іноді й діють) схожими на реальні фізичні об’єкти. Пам’ятаєте, коли в половині програм iOS були текстури шкіри десь у їх інтерфейсі? Такого роду.

Хоча текстури, які виглядають на вигляд, все ще в основному не бажані в світі дизайну, блискучі на вигляд об’єкти повернулися і тут залишилися. Що я можу сказати? Людські істоти схожі на поговорні ворони: нам подобаються блискучі речі. Чи блискучий вигляд підходить до вашого бренду? Ну … це залежить від того, наскільки показним ви хочете бути.

Логотипи з тонкими лініями

Тенденції дизайну логотипів - логотипи з тонкими лініями

Є багато що можна сказати про логотипи, які відчувають зухвалий, сміливий та солідний характер. Тим не менш, ми невпинно бачимо все більше і більше логотипів, що характеризуються більш легкими, тоншими лініями вже десятиліття, якщо не більше. Тонкі лінії традиційно асоціюються з розкішшю, елегантністю та вишуканістю. Чорт, є давня асоціація між речами, які виглядають крихкими, і речами, які дуже і дуже дорого коштують.

В останні роки тонкі лінії також стали основою простого, мінімалістичного дизайну. Вони використовуються в технічних брендах, загальних торгових марках (де колись панували солідні логотипи, які були найвищими), і всіляких торгових марок. Чомусь тонкий сансеріфічний тип також асоціюється з романтикою, особливо з романтичною комедією. Ваше божество вибору знає лише чому.

Через різкі відмінності у способі відображення логотипів у друку та на екранах різного розміру це ще одна тенденція, яку ви обов’язково хочете поєднати з адаптивним брендінгом.

Тенденції приходять, тенденції йдуть

Якщо ви пропустили мої нотатки на початку, я просто хочу швидко підтвердити, що тенденцій не слід дотримуватися лише тому, що вони популярні. Чи нам це зрозуміло? Добре. Про особисте спостереження:

За перше десятиліття своєї дизайнерської кар’єри я побачив, як спільнота дизайнерів в Інтернеті змінюється від однієї крайності до іншої. Неодноразово. Блискучі то плоскі, то маленькі, то великі, то складні, то мінімалістичні, і знову назад. Незважаючи на те, що традиційне друковане дизайнерське товариство багато століть працювало разом протягом століття, ця нова порода мультимедійних підготовлених дизайнерів намагалася знайти свої ноги.

В останні роки це змінилося кардинально, коли стандарти розроблялися та навчалися, а дизайнери навчалися з минулого, а також власні помилки. Тенденції, які я бачив у цьому році та в попередні кілька років, стають все більш різноманітними. Є відчуття балансу між усіма видами дизайну, яких раніше не було. Це покращення, і це було довго.

Коли естетичні стилі та школи дизайну стають все більш усталеними в Інтернеті, я, чесно кажучи, не знаю, наскільки довше буде сенс писати про «тренди» у тому, як ми це робимо зараз. Я лише сподіваюсь, що те, що ви прочитали і побачили тут, надихне вас і змусить задуматися про правильний логотип для вас.

Отримавши уявлення про те, що ви хочете, подивіться наші огляди сервісів дизайну логотипів. У нас вантажі. Я повинен знати, я багато часу витрачав на їх написання.

FAQ

Що робить успішним логотип? Хороший дизайн логотипу повинен бути пам’ятним та виразним, при цьому без особливих зусиль відображати правильне повідомлення потрібній цільовій аудиторії. У більшості випадків менше – більше. Ви хочете переконатися, що ваш логотип добре працює в різних розмірах і для різних застосувань, включаючи менші розміри друку, такі як візитні картки, і менші розміри екрана, включаючи смартфони та планшети.
Назвіть сім основних типів логотипів:

  • Wordmarks: Логотипи, складені лише типографікою, без піктограми чи візуального зображення
  • Познаки літер: Ці логотипи зазвичай складаються з однієї або двох літер.
  • Комбіновані логотипи: Можливо, найпопулярніший тип, ці логотипи виготовлені з комбінації значка та типографії.
  • Живописні іконки: Ці логотипи мають легко впізнаваний значок або зображення.
  • Анотація іконки: Вони мають форму чи іншу абстрактну форму.
  • Логотипи емблеми: Зазвичай щитоподібна або овальна форма.
  • Логотипи талісмана: Ці логотипи, можливо, найдокладніші з групи, мають характер. Яка мета логотипу? Можливо, найважливіша частина фірмового бренду, логотип представляє компанію та її цінності. Клієнти вчаться ідентифікувати та запам’ятовувати логотип як сам бренд.

Які найвідоміші логотипи? Деякі з найбільш широко відомих логотипів усіх часів – це Apple, Coca-Cola, FedEx, Starbucks, Microsoft, Amazon та Samsung.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me