5 2020 Avukat ve Hukuk Bürosu İçin En İyi Web Sitesi Kurucuları

Birçok hukuk firması web sitesi eski veya amatör bir görünüme sahip. Doğru web sitesi oluşturucuyu seçerek aynı tuzağa düşmekten kaçınabilirsiniz.


Çok sayıda tasarım ve özelleştirme seçeneğine sahip modern, profesyonel şablonlar sunan bir oluşturucuya ihtiyacınız olacak. Ancak iyi bir tasarım yeterli değildir – bir Ekiple Tanışın bölümünü ve hatta okuyucularınız için yasal ipuçları sağladığınız bir blog bile isteyebilirsiniz. Ayrıca, web sitenizin arama motorlarında sıralanmasına yardımcı olacak gelişmiş SEO özelliklerine de ihtiyacınız olacak, böylece daha fazla potansiyel müşteri sizi bulacak.

Test ettim en iyi web sitesi kurucuları ve listeyi avukatlar ve hukuk firmaları için en iyi özelliklere sahip olanlarla daralttı.

Aceleyle mi? İşte Hukuk Büroları için En İyi Web Sitesi Oluşturucular

 • Wix – Finans’ta 20’den fazla özelleştirilebilir şablon & Hukuk kategorisi
 • Squarespace – Potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olacak gelişmiş blog araçları
 • SITE123 – Hukuk şablonları ve birçok uygulama ile hızlı ve kolay kurulum
 • 2 seçenek daha göster
 • Karşılaştırma Tablosu
 • SSS

Ne Hukuk Firmaları için En İyi Web Sitesi Inşaatçılar için bakıyoruz

 • Hukuk temalı şablonlar – Özel bir şablonla başlamak, ihtiyacınız olan özelliklerin çoğunun yanı sıra sitenizi oluştururken size çok zaman kazandırabilir. Bu listedeki inşaatçılar, firmanızın markasına uyacak şekilde kolayca özelleştirebileceğiniz benzersiz şablonlara sahiptir.
 • Kullanım kolaylığı – Sitenizin güncellenmesini ve düzenlenmesini kolaylaştırmak için iyi bir web sitesi oluşturucu sezgisel ve öğrenmesi kolay olmalıdır.
 • Blog oluşturma özellikleri – Potansiyel müşterileri çekmeye yardımcı olmak için yasal ipuçları ve genel öneriler içeren bir blog veya hatta başarıyla kapattığınız vakaların özetini eklemek isteyebilirsiniz.
 • SEO araçları – İnsanlar bölgenizde bir avukat ararken, önce sitenizi bulmalarını istersiniz. Yerleşik SEO araçlarına sahip bir web sitesi oluşturucu, arama motorlarında sıralamanıza yardımcı olur, böylece daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

1. Wix – En İyi Hukuk Bürosu Şablonları

Sitenizde hızlı bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, Wix, özellikle hukuk firması web siteleri için yapılmış iyi tasarlanmış şablonların tüm bir kategorisine sahiptir..

Wix şablonları oldukça özelleştirilebilir, böylece tasarım ve yerleştirme bölümlerini istediğiniz yerde değiştirebilirsiniz. Bu, sitenizin görünümü üzerinde kontrol sağlayarak aynı şablona dayalı sitenin diğer sitelerden farklı olmasını sağlar.

Wix - Finans ve Hukuk Şablonları

Daha da hızlı bir seçenek Wix ADI (Yapay Tasarım Zekası) kullanmaktır. Sihirbaz, işletmeniz ve ihtiyaçlarınız hakkında bilgi edinmek için birkaç basit soru sorar ve ardından tercihlerinize göre sizin için bir web sitesi tasarlar.

Yararlı bulacağınız birkaç Wix özelliği daha:

 • Wix SEO Wiz: Bu araç, sitenizin arama motorlarında sıralanmasına yardımcı olmak için mevcut içeriğinizi nasıl düzenleyeceğinize dair işaretler sağlayarak SEO stratejinizi planlamanıza yardımcı olur.
 • İstemcilerin iletişim kurmasına izin veren uygulamalar: Wix App Market, sitenizi geliştirmek için kullanabileceğiniz birçok uygulama sunar. Wix Chat, site ziyaretçilerinin size istedikleri zaman ulaşmalarını sağlar ve Geri Arama uygulaması, telefon numaralarını bırakmalarını ve sizden uygun bir çağrı talep etmelerini sağlar..
 • Wix Rezervasyonları: Bu uygulama, müşterilerinizin mevcut zaman aralıklarınızı gösteren bir takvimde doğrudan web sitenizden randevu almasına olanak tanır.

Bu özellikler ve daha fazlası için derinlemesine Wix incelemesi.

Kullanımı kolayEvet, basit bir sürükle ve bırak düzenleyicisiyle
Hukuka özgü şablonlarEvet
Ücretsiz planEvet

2. Squarespace – En İyi Bloglama Araçları

Squarespace’in sürükle ve bırak düzenleyicisinin kullanımı yeni başlayanlar için bile çok kolay. Mobil cihazınızdan sitenizde bile düzenlemeler yapabilirsiniz.

Wix’in aksine, Squarespace’in Harris adında sadece bir yasa şablonu var. Ancak, entegre iletişim formu, Hizmetler sayfası ve şirket güncellemeleri veya blog için Haberler sayfası gibi tüm temel bilgilerle birlikte gelir. Ayrıca farklı bir şablon seçebilir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz..

Kare - şablon seçeneği

Bu özellikler Squarespace’i avukatlar için harika bir web sitesi kurucusu yapar:

 • Gelişmiş blog oluşturma: Kopya ve resim ekleyerek ve videoları gömerek profesyonel görünümlü bir blog oluşturun. Yasal ipuçları, vaka çalışmaları ve bilgilendirici yayınlar için blog kategorileri oluşturabilir ve basit hukuk web sitenizi yasal yardım için bir kaynağa dönüştürebilirsiniz. Hatta daha sonraki bir tarih için önceden birden fazla gönderi planlayabilirsiniz.
 • Keskinlik Planlaması: Bu entegrasyon, programınızı paylaşmanıza, uygunluk durumunuzu ayarlamanıza ve ziyaretçilerin çevrimiçi randevular için kolayca rezervasyon yapmasına ve ödeme yapmasına olanak tanır.
 • Kare Alanı Analizi: Hangi sayfaların popüler olduğunu ve ziyaretçilerinizin web sitenizde hangi terimleri aradığını görebilmeniz için site istatistiklerinize genel bir bakış edinin.

Bizim okuyun tam Squarespace incelemesi editöre daha ayrıntılı bir bakış için.

Kullanımı kolayEvet, sürükle ve bırak düzenleyicisiyle
Hukuka özgü şablonlarEvet, ama sadece bir seçenek
Ücretsiz planHayır, ancak 14 günlük ücretsiz deneme var

3. SITE123 – Web Sitenizi Oluşturmanın En Hızlı Yolu

SITE123 bir Yasal Hizmetler şablon kategorisine sahiptir, bu nedenle başlarken bazı seçenekleriniz olacaktır. Bununla birlikte, SITE123’ün şablonlarının çoğu arasında fazla çeşitlilik olmadığını fark edeceksiniz, bu da sitenizin bu oluşturucudaki diğer sitelere benzeyebileceği anlamına gelir.

App Market, web sitenize ekstra özellikler eklemek için harika bir kaynaktır. Google Analytics ve Google AdSense gibi Google uygulamalarının yanı sıra diğer üçüncü taraf uygulamalarını da bulabilirsiniz. Potansiyel müşterilere sizinle iletişim kurmanın kolay bir yolunu sunmak için LiveChat’i yararlı bir araç olarak öneriyorum.

İşte SITE123’ün diğer bazı harika özellikleri:

 • Entegre form oluşturucu: Bu, ziyaretçilerin sizinle iletişim kurabilmesi için basit veya ayrıntılı formlar oluşturmak için harika bir araçtır. Formlar birkaç şablon seçeneğiyle gelir ve son derece özelleştirilebilir. Otomatik yanıt oluşturabilir, gönder düğmesindeki metni değiştirebilir ve her formdaki metni değiştirebilirsiniz.
 • Ücretsiz logo aracı: Hukuk şirketinizi yerden kaldırıyorsanız ve logonuz yoksa, ücretsiz bir tane oluşturmak için SITE123’ün logo aracını kullanabilirsiniz. İşletme adınızı ekleyin, bir simge seçin ve logonuz olarak nasıl görünmesini istediğinizi seçin. Neler oluşturabileceğiniz konusunda çok ayrıntılı değil, ancak başlamanız için yeterli.

SITE123 - logo aracı

 • Blog platformu: SITE123, yayınlarınızda kullanabileceğiniz çok sayıda telifsiz görüntü ve video sunar. Ayrıca blogunuzu sosyal medya hesaplarınızla bağlayabilir ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için yayınlarınızı paylaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için detaylı SITE123 incelemesi.

Kullanımı kolayEvet, çok basit
Hukuka özgü şablonlarEvet
Ücretsiz planEvet, sınırlı da olsa

WordPress.com – Büyüyen Hukuk Bürosu için En İyi Seçenek

WordPress.com, en gelişmiş özelleştirme seçenekleriyle bu listedeki en esnek platformdur. Bununla birlikte, inşaatçı ile tanışmak biraz daha zaman alıyor. Wix ve Squarespace’in sürükle ve bırak düzenleyicileri daha başlangıç ​​dostudur, ancak WordPress.com’u nasıl kullanacağınızı öğrenmek için zaman ayırırsanız, uzun vadede ödeme yapar.

WordPress.com, özellikle hukuk hizmetleri için tasarlanmış ücretsiz temalar sunmaz, ancak üçüncü taraflardan birini kullanabilirsiniz, örneğin Şablon canavarı, İş planına veya daha üst bir sürüme geçerseniz. Her ne kadar üçüncü taraf temalarının ek bir maliyeti olsa da, genellikle Wix veya Squarespace’de bulacağınızdan daha ayrıntılıdır.

Sitenizi istediğiniz zaman, hatta mobil cihazınızdan düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz

WordPress.com, avukatlar için bir web sitesi oluşturucusunda yardımcı olabilecek bazı diğer özelliklere sahiptir:

 • Eklentilerin iyi seçimi: WordPress.com’daki eklentilere erişmek için İş planında veya üstünde olmanız gerekse de, çeşitlilik yatırıma değer olabilir. Yoast gibi gelişmiş SEO eklentilerine ek olarak, müşterilerinizden gerçek referansları toplamanızı ve yayınlamanızı sağlayan Güçlü Referanslar eklentisini denemek isteyebilirsiniz.

WordPress.com - Güçlü Görüşler eklentisi

 • Sosyal medya entegrasyonu:com, entegre sosyal paylaşım özellikleriyle birlikte gelir, böylece ziyaretçileriniz web sitenizi veya belirli yayınları veya sayfaları sosyal medya takipçileriyle paylaşabilir.

Bizim uzman WordPress.com incelemesi platformdan en iyi şekilde yararlanmak için bazı yararlı ipuçları ve püf noktaları bulabilirsiniz.

Kullanımı kolayÖğrenmek biraz daha zor
Hukuka özgü şablonlarHayır, sadece üçüncü bir taraftan
Ücretsiz planEvet

5. Weebly – Hareket Halindeki Avukatlar için En İyi Seçenek

Weebly’nin özellikle hukuk firmaları için tasarlanmış herhangi bir teması yok. Yatırım ajansları için tasarlanmış, ancak bir hukuk firması web sitesi için kolayca ayarlanabilen bir tema var, Bradley.

Weebly - şablon seçeneği

Ayrıca aşağıdaki gibi bir pazardan üçüncü taraf teması satın alabilirsiniz ThemeForest, veya istediğiniz herhangi bir Weebly şablonuyla çalışın ve özelleştirin. Bu zaman alıcı gibi görünse de, Weebly’nin basit sürükle ve bırak özelliği yeterince kolay.

Weebly’i hukuk firmaları için harika bir web sitesi üreticisi yapan diğer bazı özellikler:

 • Güçlü SEO araçları: Weebly, SEO stratejinizi nasıl geliştirebileceğinizle ilgili ipuçları sunar ve size SEO için sayfa başlıklarını, açıklamaları ve URL’leri özelleştirme olanağı sunar. Positionly uygulaması, SEO stratejinizi izlemenize yardımcı olacak daha derin bilgiler sağlar ve SEO Başlıkları uygulaması HTML başlık etiketleri oluşturmanıza olanak tanır.
 • Profesyonel blog oluşturma: Weebly, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla özelleştirilebilir blog şablonuna sahiptir. Blog kategorileri ekleyebilir, Facebook’tan kullanıcı yorumlarını entegre edebilir, fotoğraf ve video gibi medya ekleyebilir ve sosyal kanallarınızda paylaşmak üzere yeni yayınlar planlayabilirsiniz.
 • Mobil uygulama: İster mahkemede olun, ister bir müşteriyi ziyaret edin ya da toplantılar arasında hareket halindeyken, Weebly’nin mobil uygulaması, web siteniz üzerinde tam kontrol sağlar. Sitenizin etkinliğini izleyebilir, sitenizi düzenleyebilir ve mobil cihazınızdan içerik yükleyebilirsiniz.

Bizim okuyun tam Weebly incelemesi daha fazla öğrenmek için.

Kullanımı kolayEvet, basit bir sürükle ve bırak düzenleyicisiyle
Hukuka özgü şablonlarEvet, sadece bir tane
Ücretsiz planEvet

Sizin kadar Profesyonel Bir Web Sitesi Oluşturucu Seçin

İhtiyaçlarınıza uygun profesyonel bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz güvenilir bir web sitesi oluşturucu seçmek istiyorsunuz.

Özellikle yasal hizmetler için yapılmış bir şablonla hızlı bir şekilde başlamak istiyorsanız, Wix en iyi seçenektir. Wix SEO Wiz, SEO stratejinizde size yardımcı olabilir ve App Market birçok yararlı araç sunar.

Eğer vaktinizi uygulamanızla birlikte büyüyebilecek bir siteye yatırmak istiyorsanız, WordPress.com. Entegre sosyal medya özellikleri ve blog oluşturma araçları daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Her web sitesi üreticisinin sunduğu tüm ana özelliklerin bir dökümü:

Hukuk ŞablonlarıKullanım kolaylığıSEO ve Bloglama özellikleri 
WixFarklı hukuk hizmetleri için birkaç iyi şablonKolay sürükle ve bırak düzenleyiciBlog ve web sitesi sıralamanıza yardımcı olacak Wix SEO Wiz
 SquarespaceSadece bir seçenek, Harris şablonuSürükle ve bırak editörü, diğerlerinden biraz daha az sezgiselSEO kontrol listesiyle harika blog oluşturma araçları
 SITE123Birkaç hukuk şablonu, ancak çok çeşitli değilÇok basit bir editör, ancak birçok özelleştirme seçeneği değilÜcretsiz temel SEO araçlarıyla iyi bir blog platformu
 WordPress.comÜçüncü taraf yasa şablonları satın alınabilirÖğrenmesi daha zorProfesyonel SEO eklentileri ile gelişmiş blog platformu
 WeeblyBir temaÇok kolay sürükle ve bırak editörüİyi blog oluşturma araçları ve mevcut SEO uygulamaları

SSS

İyi bir hukuk firması web sitesi yapan nedir? Web siteniz, Hakkımızda sayfası, Hizmetler sayfası, Firmanızın üyelerini tanıtan Ekiple Tanış sayfası ve Kişi sayfası gibi bazı temel sayfalara sahip olmalıdır. Bir blog, müşterileri bilgilendirmek ve bilginizi ve deneyiminizi göstermek için de harika bir yol olabilir..

Önceki müşterilerden gerçek referanslar veya incelemeler eklemek, potansiyel müşterilerle güven oluşturmanın iyi bir yoludur. Bir seçim yaparken tüm bu öğeleri aklınızda bulundurun hukuk firmanız için web sitesi oluşturucu.Bir avukat biyografisi nasıl yazıyorsunuz? Profesyonel olarak karşılaşmak önemlidir, ama aynı zamanda yaklaşılabilir olmak da.

Avukatınızın biyografisine dahil etmeniz gereken birkaç şey:

 • Eğitiminiz
 • İş geçmişi
 • Üzerinde çalıştığınız önemli veya kayda değer vakalar
 • Özel uygulama alanları
 • Ödüller veya farklılıklar
 • Üyesi olduğunuz yönetim kurulu üyelikleri veya yasal kuruluşlar
 • Yaptığınız herhangi bir yardım veya pro-bono işi

Bir headshot veya profesyonel fotoğraf eklediğinizden emin olun. Ayrıca aileniz, hobileriniz ve toplum katılımı gibi kişisel ilgi alanlarınız hakkında bir veya iki cümle ekleyebilirsiniz. Kitlenizle yankı uyandırmak için, yasaların kalbinize yakın olan, çocuk hakları, küçük işletmeleri koruma veya azınlık hakları gibi alanlarından bahsedebilirsiniz..

Avukat biyografinizi göstermenin bir başka harika yolu bir video ile. Bir avukat web sitesinin maliyeti ne kadardır? Hukuk firmanızın web sitesinin maliyeti gerçekten ihtiyaçlarınıza bağlıdır. İle ücretsiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz önerilen web sitesi yapımcılarımızdan biri – ancak ücretsiz planlar genellikle oldukça sınırlıdır.

Ücretli bir plan seçerseniz, ayda birkaç dolar harcayabilir ve daha fazla eklenti, özelleştirme seçeneği veya depolama alanı gibi daha birçok özelliğe erişebilirsiniz.

Maliyetler hızla artıyor gibi görünse de, her zaman sizin için en iyisini seçebilirsiniz. Yeni başlıyorsanız veya yalnızca basit bir web sitesine ihtiyacınız varsa, ücretli bir plana ihtiyacınız olmayabilir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me