5 En İyi WooCommerce Alternatifleri: 2020’de En İyi Seçenekler

Takım olarak WooCommerce ve WordPress, web’deki en popüler e-ticaret çözümünü oluşturur. Birlikte, Çevrimiçi mağazaların veya e-ticaret web sitelerinin% 42’si. Bu popülerliğe rağmen, WooCommerce kesinlikle herkes için değil ve bu makale neden tartışacak ve diğer bazı web sitesi kurucularını alternatif olarak kullanacak.


WooCommerce’a Neden Alternatif Kullanmalı??

WooCommerce için alternatif olarak kullanılabilecek gerçek platformlara bakarken, onları daha iyi hale getiren bireysel özelliklere dikkat çekeceğim. WooCommerce, kendi kendine barındırılan WordPress için yapılmış bir eklenti olduğundan, başka bir platform aramanıza neden olabilecek birkaç “hazır” ekseni vardır:

 • WordPress bağımlı. Bir WordPress eklentisi olarak, WordPress Bu içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitenizi (veya çevrimiçi mağazanızı) oluşturun.
 • Kendinden barındırılan WordPress ile, kendi barındırma çözümünüzü ve etki alanı, SSL sertifikası vb. ile birlikte gelen tüm ekstraları ayarlamanız gerekir..
 • Evet, WordPress ve WooCommerce aslında ücretsizdir. Bununla birlikte, ciddi bir web sitesi oluşturmak için, (barındırma ile ilgili olanların sadece bir başlangıç ​​olduğu) birkaç harcama yapmanız gerekir. Örneğin, Premium tema, diğer eklentiler vb. için ödeme yapın. Diğer birçok platform, ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi içeren tek bir fiyatlandırma planı sunar.

Shopify

Shopify oluşturmak için en popüler web sitesi oluşturma platformlarından biridir e-ticaret web siteleri veya çevrimiçi mağazalar. 1.2 milyondan fazla kullanıcısı var ve çok sayıda büyük markalı çevrimiçi mağaza ile çalışıyor. Shopify, tüm çevrimiçi mağaza yöneticilerinin en iyi satış noktası (POS) ve gönderim entegrasyonu özelliklerinden bazılarını sunar. Shopify, boyutuna bakılmaksızın çevrimiçi veya fiziksel bir mağazada satan herkes için sağlam bir seçenektir.

5 En İyi WooCommerce Alternatifleri: 2020'de En İyi Seçenekler

Shopify neden iyi bir alternatif:

 • POS Perakende. Shopify güçlü hem fiziksel hem de çevrimiçi mağazanız için envanterinizi, satışlarınızı ve diğer iş süreçlerinizi tek bir yerden yönetmek için yerleşik araçlar. Aksine, WooCommerce ile POS işlevlerini işleyen Litespeed ile entegre olmanız gerekir.
 • Shopify’da kullanabileceğiniz 100’den fazla şablon var. Övünür en iyilerinden bazıları olarak bilinen yüksek kaliteli, kesinlikle küratörlüğünü yapılmış şablonlar. Hem ücretsiz hem de premium şablonlar vardır. WooCommerce, en görkemli olmayan yalnızca yaklaşık 14 Vitrin şablonu sunar. En iyi seçeneğiniz, WooCommerce eklentisiyle sorunsuz bir şekilde entegre olan premium bir şablon bulmak olacaktır.
 • Shopify birinci sınıf bir hizmet olduğundan, daha fazla 7/24 canlı sohbet, e-posta ve telefon ile profesyonel destek hizmeti. WooCommerce ile yalnızca bilet desteği alırsınız, ancak çoğunlukla topluluğa güvenmeniz gerekir.

Shopify hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum? Uzman incelememizi okuyun.

Magento

Magento, ücretsiz olarak kullanılabilen bir topluluk sürümünün yanı sıra ödediğiniz zengin özellikli özel sürümlere sahip açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur. Magento çoğunlukla orta ölçekli ve kurumsal düzeydeki işletmeler tarafından kullanılır güçlü, her şeyi kapsayan e-ticaret çözümleri için.

Magento neden iyi bir alternatif:

 • Özel kurumsal çözümler. Kurmak için Magento ile iletişime geçebilirsiniz. özel e-ticaret çözümü daha sonra size teslim edecekleri orta ölçekli veya kurumsal düzeydeki işletmeniz için. WooCommerce gerçekten böyle bir şey sunmuyor ve kendiniz ayarlamanız gerekiyor.
 • Çok kanallı ticaret. Magento, neredeyse tüm platformları kullanarak satış yapma ve hepsini tek bir gösterge tablosundan yönetme. Buna gerçek dünyadaki satışlarınız da dahildir. Çevrimiçi kanalların çoğunu WooCommerce ile kullanabilirsiniz, ancak birden fazla uzantı yüklemesi ve kullanması gerekir ve Magento POS deneyimine yakın bir şey sunmaz.
 • Business Intelligence Pro. Magento’nun şirket içi BI platformu, bulabileceğiniz en kapsamlı platformlardan biridir. WooCommerce uzantı mağazasında analizin gittiği yere çok yakın bir şey yok. Verileriniz üzerinde en üst düzeyde yönetişim ve kontrol istiyorsanız, bu bir zorunluluktur.

BigCommerce

İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi, BigCommerce çoğunlukla çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılan bir e-ticaret çözümleri sağlayıcısıdır. Çalıştırmak için yeterince güçlü araçlar ve kaynaklar sağlar orta ve büyük ölçekli çevrimiçi işletmeler.

5 En İyi WooCommerce Alternatifleri: 2020'de En İyi Seçenekler

Neden BigCommerce iyi bir alternatiftir:

 • Yüksek sayfa yükleme hızları. BigCommerce bir içerik dağıtım ağı (CDN) web sayfalarınızı ve içeriğinizi dünyanın herhangi bir yerine hızlı bir şekilde iletmek için. Bilindiği gibi hız, dönüşümlerde büyük bir faktördür ve bu yüzden BigCommerce buna odaklanır. WooCommerce ile, web sitenizi diğer eklentileri ve araçları kullanarak optimize etmeniz ve mükemmel barındırma bulmanız gerekir.
 • BigCommerce, 7/24 sunulan teknik destek temsilcileriyle birinci sınıf destek hizmetleri sunar ve alan adınızı taşıma, mağazanızı ayarlama gibi görevlerde size yardımcı olurlar. WooCommerce ile sınırlı temel destek artı topluluk.
 • Kullanım kolaylığı. BigCommerce web sitenizi ve mağazanızı oluşturmak için kullanımı son derece kolaydır. Tüm siteniz sezgisel ve gezinmesi kolay bir gösterge tablosundan yönetilebilir. Tüm süreç, bir WordPress ve WooCommerce mağazası kurmakla son derece zıttır..

BigCommerce hakkında merak ediyorum? Uzman incelememizi okuyun.

Zen Sepeti

Geliştiricilerin söyledikleri gibi, “Zen Cart gerçekten e-ticaret sanatıdır.” Kullanıcılara ekleme yeteneği sağlamak için yapılmış ve sürdürülen açık kaynaklı ve ücretsiz bir e-ticaret platformudur. bütçelerinden bağımsız olarak çevrimiçi mağazalarına e-ticaret işlevselliği ve onu çevreleyen bir topluluk oluşturma. Bu bağımsız yazılım kendi başına çalışır ve diğer CMS’ler gibi yüklenebilir.

Zen Cart neden iyi bir alternatif:

 • Zen Cart herkese ücretsiz dağıtıldı web sitelerine e-ticaret işlevselliği eklemek isteyen.
 • Bağımsız yazılım. Zen Cart bir tamamen işlevsel bağımsız platform, ve yüklemek ve çalıştırmak için WordPress veya başka bir CMS kullanmanıza gerek yoktur.
 • Açık kaynak. Çünkü Zen Cart açık kaynaklıdır, topluluk tarafından sürekli olarak ücretsiz olarak erişebileceğiniz yeni içerikler, uzantılar ve araçlar geliştirilmektedir.

Jimdo

Jimdo hala basit ve erişilebilir bir yol sağlayan çok radar altında bir web sitesi oluşturma ve barındırma şirketidir kişisel veya küçük işletme ihtiyacı olan herkes bir web sitesi oluşturmak için. Çevrimiçi mağaza özelliklerine erişmek için bir İş planına ihtiyacınız olacak, ancak uygun fiyatlı fiyatlandırma bu kadar büyük bir engel oluşturmuyor.

5 En İyi WooCommerce Alternatifleri: 2020'de En İyi Seçenekler

Jimdo neden iyi bir alternatif:

 • Jimdo Yunus. Bu Jimdo’nun Wix ADI yazılımına benzer şirket içi web sitesi yaratıcısı AI. Birkaç soruya ve sosyal medya profillerinize bağlantılara dayanarak, sizin için mükemmel olması için sadece birkaç değişiklik yapmanız gereken eksiksiz bir web sitesi oluşturacaktır.. Bu, çevrimiçi mağazanızı başlatmanın tüm WordPress yüklemesi ve WooCommerce kurulumundan daha kolay ve hızlı bir yoludur..
 • Dahil olan her şeyle (SSL / HTTPS, alan adı, barındırma vb.), WordPress ve WooCommerce’i aynı maliyetle kullanarak kendi e-ticaret web sitenizi oluşturmakta zorlanacaksınız. Ayrıca, çoğu özelliğe sahip ücretsiz bir planın bulunmasına ve planların çok basit olması, aksi takdirde ayrı olarak ödemeniz gereken şeyleri içermesine yardımcı olur..
 • İş planıyla, web sitenizle ilgili hemen hemen her konuda size yardımcı olabilecek premium destek hizmetlerine erişebilirsiniz. WooCommerce desteği daha az kullanılabilir ve yalnızca bir destek isteği sunar.

Jimdo hakkında devamını oku uzman incelemesi.

Çevrimiçi Satış Yapmak İçin Karmaşık Olmak Gerekmiyor!

Farklı bir deneyim ve daha güçlü özellikler sunan Zen Cart ve Magento hariç, platformların geri kalanı tipik bir WordPress ve WooCommerce çözümünden çok daha basittir. Bir kolaylık her ay ödemek için tek fatura ve basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi bu alternatiflerden birini seçmek için fazlasıyla yeterli neden.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me