5 найдешевших будівельників веб-сайтів – достатньо для вашого сайту? (2020)

Ви шукаєте веб-сайт для дешевих, але ви шукаєте дешевий веб-сайт? Більшість із вас, напевно, за замовчуванням “Я хочу веб-сайт, який заощадить мені найбільше грошей”. Якщо це так, ви перейдете з безкоштовним розробником веб-сайтів, і якщо ви готові витратити гроші на свій веб-сайт, ви знаєте, що це непридатний варіант.


Безкоштовний веб-сайт означає використання піддомену та отримання меншої (іноді вирішальної) функціональності. Цього може бути достатньо, коли ви починаєте свій перший блог, але не тоді, коли починаєте відвідувати відвідувачів – і, безумовно, ні, якщо ви бізнес. Вам потрібен конструктор веб-сайтів, який дає вам все необхідне за ціну, яка не порушить ваш банк.

І саме тому вам потрібен найкращий розробник веб-сайтів із співвідношенням ціна / якість.

Найкращі будівельники дешевих веб-сайтів – наші найкращі пропозиції:

 • Вікс – пропонує найбільшу кількість шаблонів, що дозволяють створити справді унікальний веб-сайт
 • Weebly – Має чудові функції електронної комерції без сплати комісій за продаж
 • Квадратний простір – надає вам інструменти для створення професійного вигляду та почуття вашого веб-сайту
 • Сайт123 – Проведе вас через найпростіший досвід створення веб-сайтів
 • SimpleSite – Дозволяє завантажувати необмежену кількість медіа-файлів для збагачення вашого сайту

Що ми шукаємо в кращих дешевих будівельниках веб-сайтів

Шукаючи “дешевий” веб-сайт, ви взагалі не хочете нічого дешевого. Що ви шукаєте, це веб-сайт, який дає вам найбільше співвідношення ваших грошей разом із усіма інструментами, які вам потрібні для вашого веб-сайту. Це також означає, що вам не потрібно витрачати багато грошей на додатки та інші функції, якщо це абсолютно не потрібно. Крім того, ви не хочете, щоб веб-сайт починав дешево, а згодом підвищив ціну.

Вам пощастило, оскільки є безліч дешевих розробників веб-сайтів, які можуть вивести ваш веб-сайт або навіть ваш магазин електронної комерції з місця та залишити вам достатньо капіталу, щоб зосередитись на розширенні бренду..

1. Wix – Найкращі варіанти налаштування

Редактор Wix - додайте меню

Більшість вас знає про Безкоштовний план Wix, але вони пропонують кілька рівнів платної послуги за дуже розумними цінами. Якщо ви шукаєте дешеві, їх План підключення домену приблизно такий же доступний, як і вони, при цьому ціни на місяць менше, ніж на обід у McDonald’s.

Завдяки їхньому плану підключення домену ви отримуєте повний доступ до їх конструктора перетягування, шаблонів, розширених функцій дизайну та багато іншого. Однак, ви повинні підключити свій власний домен, а це означає, що ви сплатите одноразову плату за домен.

Більшість припускає, що план Combo є кращим значенням, оскільки він постачається з безкоштовним доменом. Хоча це дозволяє вам видаляти рекламу Wix і дає вам трохи кращу пропускну спроможність та сховище, якщо ви плануєте оновити, їх найкраща цінність – у їхньому необмеженому плані.

З необмеженою, Ви отримуєте 10 Гб пам’яті, необмежену пропускну здатність, безкоштовний домен на рік та 300 доларів рекламних ваучерів. Їх веб-розробник веб-сайтів та програми для розробників форм у плані коштують 100 доларів. Додана вартість рекламних ваучерів та додатків робить план Безлімітний приблизно таким же дешевим, як і Connect Domain.

Якщо ви хочете запустити веб-сайт електронної комерції Wix, план Unlimited – це шлях. Він пропонує повний спектр інструментів електронної комерції за приблизно половину ціни порівняних веб-сайтів.

Хочете дізнатися більше про Wix? Прочитайте наш експертний огляд.

2. Weebly – найкраща цінність для інтернет-магазинів

Редактор Weebly - додайте розділ

Weebly більш ніж здатний обробляти як бізнес, так і веб-сайти електронної комерції, але їхня сила полягає у можливостях електронної комерції. Кожен платний план постачається з безкоштовним доменом, а також можливістю відкривати магазин електронної комерції та користуватися інструментами оформлення замовлення Weebly.com. Хоча більшість планів стягує плату за трансакцію, вона нижча, ніж ви знайдете на більшості веб-сайтів, і, чесно кажучи, варто зручності встановити все в одному.

Незалежно від того, чи їдете ви з Weebly’s Starter, Pro або Business, залежатиме від типу веб-сайту, який ви хочете створити. Для стандартних особистих та ділових цільових сторінок, план Стартера стане вашим найдешевшим варіантом. Поставляється зі 100 доларами кредитів Google Ads, а також необмеженим обсягом пам’яті, необмеженою пропускною здатністю та чудовими інструментами дизайну веб-сайтів, такими як конструктор перетягування, численні шаблони та можливість розміщення відео та аудіо на вашому веб-сайті.

Для веб-сайтів електронної комерції Starter – це хороший варіант для обмежених ліній продуктів, оскільки він містить до десяти продуктів. Якщо у вас є більш широкий асортимент продукції, ви можете оновити до Pro для 25 лінійок продуктів приблизно про вартість квитка в кіно. Pro також підходить для персональних веб-сайтів, які вимагають HD-відео або потрібні такі функції, як пошук на веб-сайті, захист паролем та фонові відео.

У порівнянні з іншими послугами, Бізнес-план Weebly все ще надзвичайно дешевий, і ви отримуєте повний спектр функцій, включаючи можливість пропонувати необмежену кількість товарів, пропонувати цифрові товари та можливість пропонувати покупцям купони, податкові калькулятори тощо. Найкращий, Бізнес-план не бере комісійних продажів. Саме цей факт дозволить здешевити бізнес-план для великих магазинів електронної комерції.

Цікаво про Weebly? Прочитайте наш глибокий огляд щоб дізнатися більше.

3. Квадратний простір – найкращий для професіоналів

Квадратний простір – це один веб-сайт, де їх найкраща цінність – це не найменша вартість плану. Їх особистий план – це їх найменша вартість, і при цьому хороший, Ваша найкраща цінність – це їх бізнес-план, і ось чому.

У бізнесі ви отримуєте можливість розміщення майже будь-якого типу персонального чи ділового веб-сайту із такими функціями Squarespace:

 • Необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність
 • Безкоштовний домен з щорічною оплатою
 • 100 дол. США в кредитах Google Ads
 • Повністю інтегрований магазин електронної комерції
 • Повністю налаштовані веб-сайти за допомогою CSS та JavaScript

5 найдешевших будівельників веб-сайтів - достатньо для вашого сайту? (2020)Один з прекрасних шаблонів Squarespace

Чому цей веб-сайт ідеально підходить як для особистої, так і для електронної комерції, це те, що Ви можете продавати необмежену кількість товарів і приймати пожертви за допомогою Бізнес-плану лише за низький 3% -ний внесок. Зауважте, що найкраща цінність для бізнесу чи будь-якого плану на Squarespace – це покупка щорічно.

Дізнайтеся більше про Squarespace в нашому поглиблений огляд.

4. Site123 – Найкраще для основних веб-сайтів

site123 зручність у користуванні

Сайт123 є одним з найдешевших будівельників для стандартних веб-сайтів. Хоча їх базовий план не пропонує необмежений доступ, ви отримуєте 10 Гб пам’яті та 5 ГБ пропускної здатності, більш ніж достатньо для більшості веб-сайтів. Ви також отримуєте такі варіанти:

 • Безкоштовний домен
 • 100 повідомлень зі списку розсилки щомісяця
 • Можливості електронної комерції
 • Сайт, оптимізований для мобільних пристроїв

Менші магазини електронної комерції виграють від базового плану Site123, оскільки ви можете продавати до десяти товарів щомісяця. Всього лише на кілька доларів більше щомісяця ви можете оновити план до 50 продуктів. Для багатьох веб-сайтів, базові та вдосконалені плани пропонують найкращу цінність.

Для великих підприємств Плани професійної та електронної комерції Сайта 123 пропонують також чудову цінність, з можливістю розміщення 500 або більше продуктів щомісяця. Ви також можете запропонувати свій магазин на додаткових мовах та отримати розширені функції електронної комерції, яких ви не отримуєте в інших планах, як-от занедбані засоби відновлення кошика та інше.

Дізнайтеся більше про Site123 в нашому експертиза.

5. SimpleSite – Найкраще для медіа-важких сайтів

SimpleSite editor - редагування заголовкаЩо робить варіант SimpleSite дешевим веб-сайтом, це їх доступні функції. Їхній план Pro виглядає дещо ціннішим, ніж деякі плани нижнього рівня на інших веб-сайтах, але ви отримуєте всі наступні функції:

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Необмежена кількість веб-сторінок
 • Безлімітні зображення
 • Необмежена кількість хвилин відео
 • П’ять електронних адрес
 • Вміст до п’яти продуктів

Якщо вам потрібен більш надійний магазин, SimpleSite План електронної комерції все ще дешевший, ніж аналогічні плани на інших веб-сайтах. Ви отримуєте всі ті ж функції, що і Pro, але з можливістю пропонувати необмежена продукція. Що робить цей варіант SimpleSite дешевшим, ніж інші плани електронної комерції? Без комісій з продажу. Економія там значно перевищить різницю в ціні.

Щоб дізнатися більше про SimpleSite, прочитайте наше поглиблений огляд.

Дешевий веб-сайт означає отримати менше за менше

Шукаючи дешевого конструктора веб-сайтів, все полягає в максимізації вашої вартості. Якщо ви знаєте, які функції вам потрібні для вашого веб-сайту, вам потрібно шукати розробника веб-сайту, який дасть вам потрібні варіанти для мінімальної кількості.

Не забудьте покуповувати і перевірити кількох будівельників. Перегляньте їх функції, особливо ті, які найбільш релевантні вашому веб-сайту. Крім того, подумайте, чи дозволять плани зростання та які витрати можуть бути понесені при модернізації.

Крім того, вам потрібно враховувати довгостроковість при покупці плану. Наприклад, план, який коштує вам 20 доларів на місяць без плати за трансакції за продаж, заощадить вам більше грошей у довгостроковій перспективі, ніж план на 10 доларів на місяць із 3% комісії за трансакції.

Діловий світ полягає в тому, щоб робити більше за менше, і вам потрібно прийняти таке ж ставлення, коли полюєте на дешевого розробника веб-сайтів. Недорогий веб-сайт не означає отримати менше, а скоріше робити більше з меншими, щоб створити найкращий веб-сайт за свої гроші.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me