5 найкращих (100% БЕЗКОШТОВНИХ) інструментів опитування для підприємств та некомерційних організацій [2020]

Існує величезна різниця в тому, як різні інструменти опитування обробляють найважливіший аспект прийняття Вашого рішення: Дані.


Наприклад, розумніші інструменти будуть збирати демографічну інформацію, яку ви можете використовувати для вдосконалення своїх маркетингових та комунікаційних стратегій, не запитуючи користувачів про це у самій формі.

Але як ви отримуєте всю цю інформацію, не роздуваючи весь бюджет? Тут знадобляться інструменти онлайн-опитування – вибачте, безкоштовні інструменти онлайн-опитування.

Маючи так багато різних інструментів, як дізнатися, який саме підходить для ваших потреб? Ну, ось ми і входимо. Ми протестували всі найкращі безкоштовні інструменти, щоб представити вам цей список найкращих. Ви можете використовувати будь-яку з них, щоб краще зрозуміти ідеї, думки та відгуки голосів, важливих для вашої організації.

Погляньмо.

Наші найкращі інструменти для опитування для підприємств та некомерційних організацій

 • Google Форми – Інструмент із великим іменем, який допоможе вам створити опитування безкоштовно, назавжди
 • SurveyMonkey – Популярний інструмент із сотнями шаблонів та попередньо написаних питань
 • Типова форма – Чудові опитування, які обов’язково залучають вашу аудиторію
 • SurveyPlanet – Інструмент опитування з найбільш необмеженими можливостями безкоштовно
 • Натовп – Вбудовуйте прості опитування, опитування та рейтинги за короткий час

Що ми шукаємо в найкращих інструментах опитування

 • Гнучкі можливості дизайну: Ваші опитування повинні відображати дизайн та брендинг, які ви хочете. Ці інструменти пропонують варіанти налаштування, щоб ви могли вибрати елементи, такі як кольорова палітра, шрифти та дизайн макета.
 • Прості будівельники для опитування: Створення опитування не повинно бути надмірно складним. Ці платформи пропонують прості у навігації інструменти, які допомагають інтегрувати інтелектуальні запитання, логіку та розгалуження питань.
 • Варіанти просто вставляти та ділитися: Отримайте опитування перед аудиторією. Ці інструменти дають вам безліч варіантів обміну опитуваннями – від їх вбудовування на веб-сайті до публікації користувацької URL-адреси в соціальних мережах до надсилання електронної пошти вашої анкети.
 • Шаблони та питання: Іноді ми не впевнені, що запитати чи як його запитати. Ці інструменти пропонують заздалегідь розроблені шаблони та теми опитування, а деякі навіть надають бібліотекам заздалегідь написані питання, які відповідають вашим цілям та цілям опитування..

Google Forms – інструмент опитування з найбільшою цінністю

Google Forms є частиною платформи G Suite. Хоча цей інструмент технічно є форми будівельник, Ви також можете використовувати його для створення опитувань, опитувань, анкетування та тестів.

На Google Форми, ви можете створювати опитування з більш ніж десяти типами питань (від декількох варіантів до лінійного масштабу до завантаження файлів), вставляти зображення або відео YouTube та бачити результати свого опитування в режимі реального часу. Ви також можете автоматично експортувати відповіді в Google Таблиці, де ви можете їх аналізувати та оцінювати.

Однак, оскільки Google Forms – це 100% безкоштовний інструмент, він також досить обмежений. Наприклад, він не пропонує дуже багато шаблонів або попередньо написаних запитань щодо опитування. Більшості підприємств, мабуть, буде краще з іншим інструментом, який пропонує кращі функції.

5 найкращих (100% БЕЗКОШТОВНИХ) інструментів опитування для підприємств та некомерційних організацій -image1

Особливості

 • Побудувати необмежені опитування з необмеженими питаннями та отримувати необмежену кількість відповідей
 • Завантажте свій логотип та Google вибере відповідну палітру кольорів – або вибрати зі списку кураторних тем
 • Створіть опитування, на які можна легко відповісти настільні та мобільні пристрої
 • Поділіться своїми опитуваннями електронною поштою, посиланням на опитування, через вбудований HTML або в соціальних мережах – де б ви не знаходилися
Межі відповіді на опитуванняНеобмежений
Експорт данихУ Google Таблиці або файл CSV
Безкоштовна підтримкаПерегляньте довідку Google Диска та довідкову спільноту
Коли потрібно оновитиНіколи! Google Форми безкоштовно, назавжди

SurveyMonkey – ідеально підходить для початківців опитування

SurveyMonkey – один з найпопулярніших безкоштовних онлайн-інструментів опитування. Це також дуже сприятливо для початківців. Створюючи нове опитування, ви можете почати з нуля або мати SurveyMonkey побудуй це для тебе. Якщо ви виберете останній варіант, SurveyMonkey поєднує запропоновані питання на основі аудиторії та цілей опитування.

Ви також можете отримати доступ до Банку запитань – бази даних SurveyMonkey із сотень заздалегідь написаних питань опитування, організованих за наміром запитань – включаючи все, від зворотного зв’язку щодо збору коштів до задоволення клієнтів. Банк запитів також рекомендує будь-який із десятків заздалегідь розроблених шаблонів SurveyMonkey на основі обраних вами питань..

Безкоштовний базовий план SurveyMonkey досить обмежений: ви можете задати до десяти питань (з 13 типів питань) та отримувати 100 відповідей за опитування. Крім того, щоб налаштувати опитування, додати бренд або експортувати результати опитування, вам доведеться перейти до стандартного плану. Однак, SurveyMonkey дійсно пропонує знижки для команд з трьох і більше.

5 найкращих (100% БЕЗКОШТОВНИХ) інструментів опитування для підприємств та некомерційних організацій -image2

Підказка: Якщо у вас ще немає веб-сайту для некомерційної організації, Survey Monkey – прекрасний вибір, оскільки він інтегрується з більшістю кращі розробники веб-сайтів для некомерційних організацій. Це може зробити впровадження опитувань, які ви створюєте на своєму веб-сайті, простіше, ніж будь-коли.

Особливості

 • Отримати 24/7 підтримка електронної пошти, навіть із вільним базовим планом
 • Завантажте свій логотип, налаштуйте ваш макет або виберіть із бібліотеки тематики опитування SurveyMonkey
 • Створіть своє опитування за допомогою 58 підтримуваних мов
 • Захист паролем будь-яке опитування, яке ви хочете залишити приватним
Межі відповіді на опитування100 за опитування
Експорт данихТільки з платними планами
Безкоштовна підтримкаДоступ до служби підтримки електронної пошти цілодобово або довідкового центру SurveyMonkey
Коли потрібно оновитиЯкщо вам потрібно більше десяти питань та / або 100 відповідей на опитування, хочете повністю налаштувати опитування або потрібно експортувати результати опитування.

Typeform – найкрасивіша платформа опитування

Маючи девіз: “Запитання повинні бути легкими, людськими і красивими”, Typeform очолює цю групу з найінтуїтивнішим дизайнером опитування, орієнтованим на дизайн у цьому списку..

На  Типова форма, опитування називаються, ну, типові форми. Безкоштовний базовий план передбачає до 100 відповідей на місяць та десять питань на кожну форму – мало що порівняно з іншими варіантами цієї статті. Ви можете створювати форми за допомогою кількох основних типів запитань, вбудовувати опитування на своєму веб-сайті та інтегрувати Typeform з десятками інших інструментів, які ви можете використовувати (наприклад, Google Sheets або Mailchimp).

5 найкращих (100% БЕЗКОШТОВНИХ) інструментів опитування для підприємств та некомерційних організацій - зображення3

Створюючи нову форму, ви можете починати з нуля або вибирати з галереї шаблонів Typeform, які організовані за форматом (наприклад, опитування, опитування чи вікторина). Конструкції чудові, але над ними потрібно попрацювати. Порівняно з деякими іншими параметрами у цьому списку, особливо з Google Forms або SurveyMonkey, розробник опитування Typeform може бути досить важким у використанні. Додавання та проектування нових питань може відчувати себе досить глибоким процесом.

Особливості

 • Отримати електронний лист коли респондент заповнює ваше опитування
 • Створюйте власні теми звертатися до всіх питань та опитувань
 • Застосовуйте відповіді вашої форми на інші запитання за допомогою функції «Відкликання»
 • Інтегруйте дані вашої форми більше 500 застосунків Zapier (і HubSpot)
Межі відповіді на опитування100 на місяць
Експорт данихДо Google Таблиць або додатку Zapier
Безкоштовна підтримкаСкористайтеся довідковим центром Typeform або зверніться до питань
Коли потрібно оновитиЯкщо вам потрібно більше десяти питань за опитування або 100 відповідей на місяць, щоб включити логіку стрибків запитань або створити спеціальний екран подяки

SurveyPlanet – для обстежень великих обсягів

SurveyPlanet – це простий, зрозумілий розробник опитування. Це дуже популярний інструмент завдяки великому переліку функцій, до яких можна отримати доступ, навіть за допомогою лише його безкоштовного плану.

За допомогою SurveyPlanet, ви можете створювати необмежені опитування, які мають необмежену кількість питань і збирають необмежену кількість відповідей. Ви також можете додати відкриття та закриття повідомлень, щоб краще залучити одержувачів опитування. Ви також отримаєте доступ до більш ніж 90 заздалегідь створених опитувань та бібліотеки заздалегідь написаних питань, до яких можна легко додати.

5 найкращих (100% БЕЗКОШТОВНИХ) інструментів опитування для підприємств та некомерційних організацій - зображення4

Побудовник опитування SurveyPlanet надзвичайно простий у навігації, але він має деякі недоліки. Для початку опитування не так легко створити, як на Google Формах, і вони не такі гарні, як ті, які є на Typeform. Але цей інструмент робить трюк – і ви отримуєте для опитування стільки людей, скільки вам потрібно.

Особливості

 • Створіть опитування в більше 20 мов
 • Поділіться опитуваннями електронною поштою або в соціальних мережах – де б ви не були
 • Вставте свої опитування на своєму веб-сайті або цільових сторінках
 • Отримайте доступ до великої бібліотеки заздалегідь написаних питань, які організовані за типом опитування
Межі відповіді на опитуванняНеобмежений
Експорт данихТільки з планом Pro
Безкоштовна підтримкаСкористайтеся базою документації SurveyPlanet або надішліть електронний лист
Коли потрібно оновитиЯкщо ви хочете експортувати результати свого опитування, додайте до опитування власне форматування або включіть розгалуження питань

Кращий знак – найкращий для простих опитувань та опитувань

Crowdsignal – відмінний інструмент для простих, простих опитувань та опитувань. Натовп був створений людьми в WordPress, тому ви повинні мати обліковий запис WordPress, щоб увійти та використовувати його.

Конструктор опитувань із перетягуванням зображень Crowdsignal неймовірно інтуїтивно зрозумілий та простий у навігації. Додайте та налаштуйте більше десятка типів запитань та включіть розгалуження питань для більш цікавого досвіду опитування. На цьому ж екрані ви також можете змінити стиль опитування, змінити параметри опитування (наприклад, змінити URL-адресу) та переглянути параметри спільного доступу. Результати опитування живуть у розробнику опитування, тому ви можете отримувати доступ до них будь-коли (хоча вам потрібно буде оновити, щоб експортувати).

5 найкращих (100% БЕЗКОШТОВНИХ) інструментів опитування для підприємств та некомерційних організацій -образа5

Там, де Crowdsignal насправді висувається вперед, – це безглузді опитування та рейтинги. Якщо ви хочете дати аудиторії запитання з одним питанням або скористатися простою шкалою оцінок, щоб отримати відгук про публікацію в блозі чи відео, Crowdsignal – це для вас. Інструмент забезпечує безліч способів налаштувати як рейтинги, так і опитування тож ви можете зібрати найточніші відгуки від своєї аудиторії.

Особливості

 • Біжи необмежені опитування та опитування з вільним планом
 • Отримайте доступ до окремої програми для iOS Crowdsignal для опитування ваших клієнтів чи донорів у дорозі
 • Поділіться своїм опитуванням з використанням восьми різних цифрових методів (включаючи повзунковий повзунок, банер та QR-код)
 • Налаштуйте параметри опитування змінивши URL-адресу, додавши рядок виконання або змінивши мову у вбудованих опитуваннях
Межі відповіді на опитуванняНеобмежений
Експорт данихТільки з планом Pro
Безкоштовна підтримкаОтримайте доступ до Бази знань Crowdsignal та онлайн-підтримки
Коли потрібно оновитиЯкщо ви хочете розширеної звітності, експортувати відповіді та звіти або налаштувати дизайн опитувань (використовуючи CSS)

І опитування говорить …

Є багато інструментів онлайн-опитування на вибір, і всі вони мають свої сильні та слабкі сторони.

Цікаво, що найкраще для вашого бізнесу чи некомерційної організації? Ну, це залежить від ваших потреб.

 • Якщо вам потрібно оглянути велику аудиторію, працюватимуть або Google Forms, або SurveyPlanet.
 • Якщо ви хочете, щоб інструмент опитування створив для вас опитування (і надайте підтримку цілодобово), виберіть SurveyMonkey.
 • Якщо ваш пріоритет є чудовим, залучення опитувань, які відображають брендування вашої компанії, перейти з Typeform.
 • І, якщо вас цікавлять прості опитування чи оцінки, Найкращим вибором був би крапковий сигнал.

Ось таблиця порівняння, яка допоможе вам вирішити.

Інструмент онлайн-опитуванняНайкраще для…Не так здорово для…Обмеження обстеження
Google Форми Співпраця в опитуваннях та експорту результатівШаблони та заздалегідь написані питанняНеобмежений
SurveyMonkey Початок роботи з доступом до сотень попередньо написаних питаньЕкспорт результатів опитуванняДесять питань та 100 відповідей за опитування
Типова форма Створення чудових, інтуїтивних опитуваньВисокі обсяги відповідей на опитування100 відповідей на місяць
SurveyPlanet Високі обсяги відповідей на опитуванняПотрібен інтуїтивно зрозумілий розробник опитуванняНеобмежений
Натовп Опитування чи рейтинги на одне запитанняНалаштування опитуваньНеобмежений

Оскільки всі ці інструменти безкоштовні (або пропонують безкоштовні випробування), їх легко перевірити. Ми рекомендуємо вибрати простий набір питань та ознайомитись із кроками щодо створення опитування на кожній платформі. Це допоможе вам побачити, як можна орієнтуватися по кожному інструменту опитування та який найкраще обслуговує вашу команду та організацію – та вашу аудиторію.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me