5 найкращих безкоштовних хмарних хостингів [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Оновлення COVID-19: Ми зазвичай не ставимо тут цього хостинг-провайдера, оскільки він не є безкоштовним, але з низькою ціною $ 0,99, ми вважаємо, що це дійсно варто витрат.


Багато компаній заявляють, що пропонують безкоштовний хмарний хостинг, але мало хто пропонує що-небудь, що варто використовувати. Яка користь – це “безкоштовна” послуга, коли ви отримуєте розчаровуючий комбінат ненадійних і сумно повільних? Кращі безкоштовні хмарні хостингові послуги дозволяють вам фактично спробувати їх платформи без будь-яких хитрощів чи помилкових обіцянок.

Чи є обмеження щодо безкоштовного хостингу? Ну, звичайно. Кожен господар приймає різний підхід до свого безкоштовного плану, і всі вони пропонують платні оновлення до більш потужних сервісів. Я сам спробував їх і детально розказав, що ви отримаєте з кожною хмарною платформою та як їх можна використовувати для створення свого веб-сайту чи програми.

Перш ніж ми продовжимо, слово поради. Щоб максимально використати безкоштовний хмарний хостинг, вам знадобиться витратити трохи часу та зусиль. Якщо ви готові заплатити (трохи!), Щоб зробити життя набагато простішим, перейти до останньої служби (№6) у списку.

Недовгий час? Це найкращі безкоштовні послуги хмарного хостингу:

 • Веб-сервіси Amazon (AWS) – Екземпляр хмарного класу доступний безкоштовно протягом 12 місяців
 • Хероку – Націлена на розробників, які хочуть швидко і безкоштовно запустити проект
 • Бонус: Cloudways – Відмінні повністю керовані хмарні послуги на основі вашого постачальника, за низьку щомісячну вартість
 • Перегляньте ще 3 безкоштовних хост-хмари
 • Таблиця порівняння

Що ми шукаємо в кращих безкоштовних хмарних хостингах

 • Надійність та тривалість роботи – Легко подарувати хмарний хостинг, як цукерки, але для найкращого блиску потрібна найкраща, найсучасніша інфраструктура. Ці компанії пропонують надійні, надлишкові сервери, що означає велику швидкість роботи та швидкість.
 • Кілька місць розгортання – Найкраща хмара складається не з кількох серверів, розташованих у Бангладеш, а з тисяч серверів, розташованих по всьому світу, які працюють разом. Практично всі сервіси у цьому списку надають декілька варіантів розгортання, забезпечуючи, що ви завжди будете мати місцезнаходження поблизу, яке швидко обслуговуватиме своїх відвідувачів.
 • Доступ до ресурсів – Як я вже говорив раніше, безкоштовний хмарний хостинг дійсно має обмеження. Що відрізняє цих хлопців від решти, це те, що безкоштовні яруси мають достатньо ресурсів, щоб фактично перевірити послугу.
 • Масштабованість – За допомогою хостингу на рівні підрозділу успіх – насправді ваш найбільший страх. Це навряд чи масштабується, тому щойно ви отримаєте певний трафік, ваш веб-сайт припиниться. З компаніями, що входять до цього списку, у вас завжди є можливість рости.
 • Дружній для розробників – Щоб розробити найкращі додатки за найменший проміжок часу, вам потрібен сервіс, який полегшує роботу. Усі сервіси в цьому списку орієнтовані на розробників, але пара дійсно проходить додаткову милю у впорядкуванні процесу.

1. Веб-сервіси Amazon (AWS) – швидкі, надійні, безпечні та безкоштовні

Домашня сторінка веб-служб Amazon

Прем’єрний веб-сервіс хмари Amazon, AWS, ділиться на три продукти: Elastic Compute Cloud (EC2), Elastic Beanstalk та Lightsail. Останні дві розроблені як прості у користуванні платформи, що використовують ресурси хмарних обчислень, які надає EC2.

Найкраща частина? EC2 має вільний рівень, який пропонує повний доступ до обмеженого набору ресурсів, що дозволяє вам ознайомитись із послугою AWS та налаштувати її під ваші конкретні потреби. The AWS вільний рівень включає 12 місяців доступу, протягом яких ви отримуватимете 750 обчислювальних годин на місяць. Вражає, і наш експерт так думав. Про це читайте в нашому детальний огляд AWS.

Мікроекземпляр, що постачається з вільним рівнем, може працювати як з Linux, так і з Windows, і він підходить для низьких та помірних потреб у продуктивності. Цього буде недостатньо для сайту, готового до виробництва, але ви зможете встановити та протестувати WordPress, а також передові рамки, такі як Django і Node.js.

 • t2.micro екземпляр – Екземпляр хмари загального призначення. Має 1 vCPU і 1 ГБ оперативної пам’яті, а також додає додаткові CPU на додаток до базового рівня.
 • Повний контроль – Екземпляри EC2 є повністю налаштованими багато відповідальності на вас. Інтерфейс теж не найкрасивіший, тому готуйтеся працювати понаднормово, щоб все було ідеально налаштовано.
 • Додаткові послуги доступні безкоштовно або пробно – Опції включають GuardDuty для інтелектуального виявлення загроз, RDS (реляційна служба баз даних) для реляційних керованих баз даних та SNS (Simple Notification Service) для сервісів push-повідомлень..
 • Легко масштабується на високопродуктивних машинах – Якщо у вас є активний обліковий запис у AWS, ви завжди можете додавати більше обчислювальних примірників. Просто виберіть розмір та місцезнаходження екземпляра та розгорніть його протягом декількох хвилин.

2. Heroku – найкращий безкоштовний хостинговий хостинг для розробників

Домашня сторінка веб-сайту Heroku

З усіх компаній, що входять до цього списку, жодна не надає послугу настільки спрощеною та простою у використанні як Heroku. Існує набагато менше варіантів та можливостей, якими слід потурбуватися про себе: Dynos створює складові частини свого сервісу. За власними словами Героку, “Dynos є ізольованими, віртуалізованими контейнерами Linux”. Вони розроблені для виконання коду на основі визначеної користувачем команди, і тут доступно лише шість типів. Перший – абсолютно безкоштовний у використанні.

Саме завдяки цій комбінації нульової вартості та простоти використання Heroku стає таким відмінний варіант для студентів та розробників. Як тільки ви зареєструєтесь і розпочнете діно, ви можете негайно створити середовище виконання. Кілька мов та фреймворків, таких як Python, Node.js та Ruby, доступні для розгортання без додаткових конфігурацій.

The безкоштовне дино приведе в мережу 512 Мб оперативної пам’яті та 2 типи процесів (що дорівнює 1 vCPU), що робить його чудовою платформою для шкільних проектів та загальних експериментів. Ви зможете запускати WordPress та подібні платформи в середовищі PHP, але ви виявите, що хмарний екземпляр Heroku трохи слабший, ніж його конкуренти.

 • Безкоштовний дино – Безкоштовний хмарний екземпляр не завжди увімкнено, і вам доведеться його знову ввімкнути після 30 хвилин бездіяльності. Це обмежує його функціональність у таких ситуаціях, як презентація коду та додатків, оскільки на його наявність не можна розраховувати.
 • Простий у використанні – Використовуючи гладкий користувальницький інтерфейс Heroku, dynos та будь-які інші додатки можна легко та негайно додати. Heroku дозволяє зосередитись на фактичному розвитку, знімаючи більшість відповідальності за інфраструктуру.
 • Buildpacks – Heroku дозволяє негайно розгорнути середовища розробки для PHP, Node.js, Python та багатьох інших мов, попередньо налаштовані з усіма необхідними налаштуваннями та залежностями.
 • Додатки – Багато додатків доступні для встановлення на ваш хмарний рахунок, деякі безкоштовно, а інші за низьку щомісячну вартість. Додатки, такі як Heroku Redis, Timber.io та Mailgun, пропонують безкоштовний план. Дізнайтеся більше у нашому поглиблений огляд.

3. Google Compute Engine (GCE) – безкоштовні американські екземпляри з великою кількістю місця для зберігання

5 найкращих безкоштовних хмарних хостингів [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Хмарний сервіс Google, GCE, пропонує багато продуктів – але він може отримати дуже заплутаний. Велика кількість варіантів обов’язково поверне початківців розробників до затишних обіймів постійних постачальників, тому знайдіть хвилину, щоб вирішити, чи готові ви забруднити руки..

Екземпляри Compute Engine стануть вашими найкращими приятелями для створення веб-сайту WordPress, а вільний рівень завжди безкоштовний. Ви отримаєте один екземпляр f1-мікро на місяць на вільному рівні, і він пропонує дивовижну кількість місця для пам’яті, з яким можна грати.

Безкоштовний рівень GCE від Google – це відмінний варіант, якщо ви шукаєте безкоштовний хмарний хостинг для розробників, але вам потрібно буде перебувати в Сполучених Штатах, щоб отримати максимальну користь від цього. Ви отримуватимете лише хмарні екземпляри, засновані в США, і ваша пропускна здатність не буде доступна для таких напрямків, як Китай або Австралія.

 • F1-мікропримірник – Екземпляр включає 1 vCPU, 0,6 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’яті пам’яті, 5 ГБ пам’яті для знімків та 1 ГБ пропускної здатності..
 • Пробний період з 300 доларів кредиту – Якщо ви хочете перевірити інші послуги GCE, ви можете отримати кредит у розмірі 300 доларів США за перший рік використання. Все, що вам потрібно зробити – це відкрити рахунок та надати підтвердження посвідчення особи та дані кредитної картки. З вас не стягується плата.
 • Безкоштовний доступ до передових технологій Google – Google є лідером галузі у швидко розвиваються галузях, таких як розпізнавання мовлення, штучний інтелект та діагностика. Для кожного з них доступні безкоштовні випробування або обмежені безкоштовні плани.
 • Інтеграція з продуктами Google – Якщо ви використовуєте G Suite, Документи, Об’яви чи багато інших Інтернет-продуктів, які пропонує Google, це має сенс лише тримати все в одному місці та під одним обліковим записом.

4. Microsoft Azure – найкращі режими роботи та найбільш пропускна здатність

Домашня сторінка веб-сайту Microsoft Azure

Azure пропонує: безкоштовна система продуктів дуже схожий на AWS ‘: деякі безкоштовні 12 місяців, інші – довічно, а деякі доступні для пробного використання за допомогою кредиту. Серед безкоштовних хмарних ресурсів протягом 12 місяців ви знайдете віртуальні машини Linux, простір для зберігання даних, бази даних та пропускну здатність..

Широкий розподіл вільних ресурсів Azure, зокрема пропускна здатність, робить його прекрасним місцем для проектів, спрямованих на готовність до виробництва. Ресурси, які ви отримаєте безкоштовно (1 vCPU, 1 ГБ оперативної пам’яті, 5 ГБ місця), насправді більше, ніж багато провайдерів спільного хостингу пропонують проміжні до передових планів!

Який улов? Ніякого улову насправді, крім того, що стосується всіх цих хмарних провайдерів – ці платформи не були побудовані для початківця користувача. Для того, щоб усе добре працювало разом, потрібні досвід, знання та багато часу – rEAD про досвід нашого експерта в повний огляд.

 • Віртуальна машина B1S – 1 vCPU і 1 ГБ оперативної пам’яті. Вільний обсяг пам’яті включає 5 Гб.
 • Проба з 200 доларів кредиту – Використовуйте кредит, щоб придбати будь-який пробний продукт та спробувати його протягом 30 днів.
 • Linux або Windows – Нікого не дивуючи, Microsoft Azure пропонує найповнішу підтримку власної операційної системи Microsoft. Машини Linux також доступні, і обидві пропонуються як частина вільного рівня.
 • Надзвичайно високі гарантії тривалості роботи – Основні віртуальні машини з одним примірником поставляються з гарантією 99,9% часу безперебійного користування, і можливі гарантії 99,99%, якщо ви вирішили оновити та додати зайві екземпляри.

5. Red Hat OpenShift – найпотужніший безкоштовний екземпляр хмар

5 найкращих безкоштовних хмарних хостингів [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Red Hat, відомий популярним дистрибутивом Red Hat Linux, пропонує: завжди вільний план для початківців за свою надійну хмарну платформу. Цей план для початківців включає найпотужніший екземпляр віртуальної хмари у цьому списку.

Це досить грізне налаштування, але ваша машина перейде в сплячку після 30 хвилин бездіяльності. Сама підписка потребуватиме повторної активації кожні 60 днів, інакше вона закінчується повністю.

Це недолік, але це не перешкоджає OpenShift бути найкращим безкоштовним хмарним хостингом для студентів, доступних сьогодні. Платформа орієнтована на швидкий розвиток (не стільки, як Heroku, але набагато більше, ніж AWS, GCE та Azure), і може вміло запускати майже будь-який тестовий проект чи шкільний додаток, який ви можете розмовляти..

 • План стартера – Включає хмарний екземпляр із США з 4 vCPU, 2 ГБ оперативної пам’яті та 2 ГБ пам’яті.
 • Індивідуальна консоль управління – Вашим хмарним хостингом можна керувати та налаштовувати за допомогою командного рядка або спеціальної консолі, розробленої OpenShift.
 • Підтримка розвитку – Платформа OpenShift дозволяє легко встановлювати рамки та мови за допомогою попередньо налаштованих контейнерів.
 • Функціональність Git – Використовуйте інтерфейс OpenShift, щоб натиснути оновлення та зміни коду на базове зображення. Дозволяє легкої співпраці команди.

6. Бонус: Cloudways – не безкоштовно, але легко як пиріг

Домашня сторінка веб-сайту Cloudways

Добре. Cloudways не вільний, і не має вільного плану, але, хоча безкоштовні послуги хмарного хостингу є надзвичайно спокусливими, ви повинні запитати себе, чи готові ви до рівня прихильності та відповідальності, які вони тягнуть за собою.

Якщо ви новачок у світі хмарного хостингу і не зовсім готовий до зобов’язань, які вимагають деякі сервіси, краще шукати недорогий і високоцінний хмарний хостинг. Cloudways – моя особиста рекомендація, завдяки своїй відданій команді підтримки, чудовій продуктивності та низьким цінам. Ви можете отримати повне завантаження в нашому поглиблений огляд.

Cloudways працює за допомогою наявної хмарної інфраструктури: вибирайте між декількома різними хмарними службами, а Cloudways піклується про розгортання, конфігурацію, налаштування, безпеку та оновлення. Залишилось лише насолоджуватися новим хмарним хостингом.

 • Ваш вибір хмарного сервісу – Cloudways пропонує плани на основі хмарних сервісів DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS та GCE.
 • Цілодобова підтримка – Доступний без жодної із безкоштовних хмарних служб хостингу Агенти підтримки Cloudways будуть працювати цілодобово, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми, що стосуються вашого хостингу.
 • Вільна міграція – Експерти Cloudways подбають про повну міграцію для вас. Якщо ви виявите, що хочете перейти на хмарний хостинг від свого поточного постачальника послуг, Cloudways може зробити процес безпроблемним.
 • Керовані резервні копії – Компанія подбає про резервну копію всього вашого хостингового контейнера, зробивши його легко доступним для відновлення.

Ви можете знайти фантастичний безкоштовний хмарний хостинг, але простіше заплатити трохи

Якщо ви просто хочете експериментувати, або ви розробляєте проекти для своєї школи або для себе, насправді не потрібно платити. Безкоштовні плани досить потужні, щоб впоратися з більшістю того, що ви можете кинути на них, і ви багато чого навчитесь, використовуючи їх. Red Hat OpenShift і Heroku – мої особисті фаворити.

З іншого боку, якщо ви хочете досягти готового до виробництва хмарного середовища, безкоштовних постачальників хмарних хостингів, мабуть, буде недостатньо. Їх пропускна здатність обмежена, деякі схильні до сплячки після бездіяльності, і ви матимете завдання інженера переконатися, що все стикається разом.

Якщо вам потрібно трохи більше допомоги по дорозі, Я пропоную вам дати постріл Cloudways. Дозволяючи реальним талановитим професіоналам піклуватися про ваш хмарний хостинг, ви можете зосередитись на найважливішому – вашому проекті.

Ось вишукана таблиця, яка допоможе вам розібратися:

Основні технічні характеристикиМісце розташуванняПідтримка та керовані послугиБезкоштовний рівень
AWS1 вКПУ, 1 ГБ оперативної пам’яті, блокове сховище AmazonГлобальнийТільки документація12 місяців
GCE1 вКПУ, 0,6 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’ятіСША (у планах планів)Тільки документаціяЗавжди безкоштовно
Хероку1 vCPU, оперативна пам’ять 512 Мб, зберігання через додаткиГлобальнийДокументація, деякі середовища попередньо налаштованіЗавжди безкоштовно
Microsoft Лазурний1 вКПУ, 1 ГБ оперативної пам’яті, 5 ГБ пам’ятіГлобальнийТільки документація12 місяців
Red Hat OpenShift4 вКПУ, 2 ГБ оперативної пам’яті, 2 ГБ пам’ятіПівнічна Вірджинія та Орегон, СШАДокументація, деякі середовища попередньо налаштованіЗавжди вільний, але вимагає реактивації
Хмарні доріжкиЗалежно від обраного постачальника хмарЗалежно від обраного постачальника хмарДокументація, цілодобова персональна підтримка, усі сервіси повністю керованіТриденна безкоштовна пробна версія
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me