5 найкращих безкоштовних веб-хостингових послуг: насправді це добре (2020)

Коли ви шукаєте безкоштовного веб-хоста, вам потрібно бути обережним. Деякі наповнюють ваш веб-сайт оголошеннями, завдяки чому ваш веб-сайт виглядає безкоштовно. Інші обмежують зберігання, низьку швидкість руху або загалом мають низьку продуктивність. Останнє, що вам потрібно – це веб-сайт, який часто недоступний через час простою.


Деякі безкоштовні хости навіть намагаються мінімізувати свої витрати, порушуючи вашу безпеку низькосортними серверами або застарілим програмним забезпеченням. Вам потрібно знати, яким з них ви можете дійсно довіряти.

Тож вам не доведеться робити дослідження, наші експерти ретельно перевірили десятки безкоштовних веб-хостингових рішень, щоб представити вам наш список тих, яким ви дійсно можете довіряти.

У поспіху? Це найкращі безкоштовні веб-хости:

 • InterServer (майже безкоштовно) – Необмежене зберігання SSD та безкоштовне міжстрахування. Зареєструйтесь тут і використовуйте код купона WEBSITEPLANET щоб отримати перший місяць всього за 0,01 долара – настільки ж близький до безкоштовного, як це отримує!
 • Безкоштовний хостинг – Багато функцій та велика кількість дискового простору
 • GoogieHost – Безкоштовний хмарний хостинг Linux для кращої продуктивності
 • Натисніть тут для ще 2 безкоштовних хостів
 • Таблиця порівняння

Нещодавно ми видалили 000webhost, оскільки компанія орієнтується на свій недорогий бренд Хостингер, що є чудовим варіантом. Вам краще просто підписатись безпосередньо до $ 0,99 / місячний план!

Contents

Що ми шукаємо в кращих безкоштовних веб-хостингових рішеннях

Коли ми ставимо тести для безкоштовного веб-хостингу, це те, що ми шукаємо:

 • 100% хостинг без реклами. Навіть якщо у вас немає бюджету на преміум-хостинг, вам потрібен веб-сайт, який не виглядає безкоштовно, з рекламою всюди.
 • Досить простору та пропускної спроможності для простого веб-сайту. Потрібно знати, що у вас є достатньо місця для зберігання і що ваш веб-сайт не зазнає простоїв через недостатню пропускну здатність.
 • Встановлення WordPress та інших CMS. Основні розробники веб-сайтів приємні для певних цілей, але для вашого сайту може знадобитися більше. Ваш безкоштовний веб-хост повинен запропонувати просту установку більш досконалих додатків, зокрема WordPress.
 • Прості в управлінні панелі управління. Ви хочете вирішити хостинг, який дозволяє легко керувати своїми файлами та іншими аспектами вашого веб-хостингу, використовуючи панель управління, наприклад cPanel.

1. InterServer – Хостинг, який не збільшиться в ціні

Використовуйте код купона WEBSITEPLANET, щоб отримати перший місяць спільного доступу або VPS-хостинг лише за 0,01 долара. Це обмежена пропозиція – Клацніть тут, щоб зареєструватися в InterServer зараз.

Якщо вам потрібна свобода необмеженого місця для зберігання SSD, InterServer – прекрасний вибір. Він також пропонує деякі найкращі функції безпеки, щоб захистити ваш веб-сайт від зловмисного трафіку та спроб злому 24/7.

Більше того, якщо у вас є існуючий веб-сайт, заражений шкідливим програмним забезпеченням, Interserver очистить файли веб-сайту перед тим, як перенести його на свої сервери. Більшість господарів стягуватимуть додаткову плату за очищення компрометованих веб-сайтів, але Interserver включає Інтерстрахування безкоштовно.

Щоб дізнатися більше про наш досвід роботи з цим хостом, прочитайте наш повний огляд InterServer.

Не безкоштовний, але відрізняється від більшості господарів

Інтервер не є вільним у використанні – проте він має унікальну перевагу. Більшість господарів заманюють вас низькою щомісячною ціною на ваш хостинг, а потім вдарять вас масовим подорожчанням, коли прийде час поновлення. Інтерсервер має гарантію блокування цін, тобто ціни залишаються колишніми, коли ви поновлюєте свій поточний план, тому ви завжди знаєте, скільки будете платити.

Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, що означає, що ви можете підписатися на Interserver повністю без ризику. Ви можете платити щомісяця, кожні півроку, щорічно, кожні два роки чи кожні три роки.

Що ви отримуєте з хостингу Interserver?

Багато! Для бюджетного постачальника хостингових послуг Interserver включає вражаючий набір функцій. До них належать:

 • Необмежений, швидкий, SSD-накопичувач
 • 450+ додатків в один клік
 • Безкоштовний веб-сайт SitePage
 • Необмежений облік електронної пошти
 • Безпека внутрішньої захищеності – включаючи сканер вірусів, машинне навчання брандмауера та внутрішню базу даних шкідливих програм
 • Inter-Proxy кешування та Cloudflare – для підвищення швидкості та безпеки
 • Inter-Insurance – для видалення шкідливих програм та відновлення вашого веб-сайту
 • Гарантія цінового блокування
 • Безкоштовна міграційна служба
 • Щотижневі резервні копії
 • Автоматичні оновлення WordPress
 • Безкоштовні сертифікати SSL
cPanel?Так
Інсталятор CMS?Так, понад 450 додатків в один клік, включаючи WordPress
SSL сертифікатБезкоштовні шифрувальні SSL сертифікати включені

2. FreeHosting – Гнучкий безкоштовний веб-хостинг

FreeHosting виділяється завдяки великій кількості функцій, включених безкоштовно. Маючи сотні додатків, таких як WordPress та Joomla, доступних для встановлення одним натисканням кнопки, та інших технічних функцій, таких як управління Apache / PHP7, FreeHosting надає преміальні функції при нульовій вартості.

На відміну від багатьох безкоштовних хостингових постачальників, FreeHosting не дає вам субдомен (наприклад, freehosting.com/yourusername). Це має переваги та недоліки. Ваш веб-сайт буде виглядати більш професійно з вашим власним доменним іменем, але знову ж таки, доменні імена коштують грошей.

Дізнайтеся більше у нашому повний огляд FreeHosting.

Що ви отримуєте з безкоштовної версії

FreeHosting – це один із найпопулярніших варіантів безкоштовного хостингу на нашій вітрині. У комплекті зі своїм вільний план є:

 • Невимірена пропускна здатність. Хоча FreeHosting просить вас дотримуватися його Політики справедливого використання, це досить стандартна процедура з веб-хостами, які пропонують “необмежену” пропускну здатність, і насправді обмежень дуже мало.
 • 10 Гб пам’яті. Це дійсно велика кількість дискового простору порівняно з іншими безкоштовними хостами.
 • Надійний Автомонтажник. Ви отримуєте доступ до більш ніж 480 веб-додатків, які можна встановити на ваш веб-сайт за мить.
 • Один обліковий запис електронної пошти. Ви отримуєте одиночну адресу електронної пошти [email protected] – з можливістю придбати більше електронних адрес в якості додатка. Контроль спаму та гарантована доставка також включені до безкоштовної адреси електронної пошти.

Найбільше обмеження FreeHosting полягає в тому, що ви не можете його спробувати, не купуючи доменне ім’я. Якщо у вас вже не розміщено доменне ім’я в іншому місці, це означає, що у вас немає іншого вибору, як щось заплатити за початок роботи. Однак доменні імена недешеві, а додаткові функції, отримані за допомогою FreeHosting, можуть зробити це вартим того.

Що ви отримуєте, якщо платите?

З FreeHosting у вас є два різні варіанти, якщо ви хочете оновити веб-хостинг. Ви можете або оновити до платного плану – який включає деякі додаткові функції – або ви можете додати додаткові функції у свій безкоштовний план як платні додатки.

Ексклюзивні платні плани:

 • Веб-журнали
 • Веб-статистика
 • Резервні копії
 • Розширені ресурси

Додатки:

 • Додаткові поштові скриньки електронної пошти
 • Додаткова база даних MySQL
 • Додаткова технічна підтримка
 • SSL сертифікат
 • MultiPHP – виберіть версію PHP, яку використовує ваш хостинг

Коли слід оновити?

Безкоштовний план настільки багато, що ви можете задатися питанням, чи є взагалі необхідність оновлення. Однак, якщо ви хочете створити довіру до відвідувачів вашого веб-сайту, важливим є сертифікат SSL, тож це є одним із оновлень, над яким слід серйозно розглянути.

cPanel?Так
Інсталятор CMS?Softaculous Installer із 480+ програмами, включаючи WordPress
SSL сертифікатВи можете придбати сертифікат SSL як доповнення до вашого безкоштовного плану

3. GoogieHost – 100% хмарність для кращої продуктивності

Якщо ви шукаєте безкоштовне веб-хостинг рішення, яке може забезпечити швидку швидкість, GoogieHost пропонує хостинг для Cloud Linux для кращої швидкості та стабільності. Щоб ще більше покращити свою ефективність, під час реєстрації ви можете безкоштовно додати CloudNaver CDN (мережу доставки вмісту) на свій веб-сайт..

Як і інші безкоштовні хости, GoogieHost використовує субдомени для безкоштовного веб-хостингу – але ви можете придбати власний домен, щоб створити більш професійний вигляд. Якщо ви вирішили перейти з субдоменом, ви можете вибрати один з двох різних доменів: exampleubdomain.cu.ma або exampleubdomain.thats.im.

Що ви отримуєте з безкоштовної версії

GoogieHost пакує безліч функцій вільний план. Ви отримуєте:

 • Підтримка клієнтів. Хоча більшість безкоштовних хостів не пропонують клієнтам підтримки для безкоштовних користувачів, команда підтримки GoogieHost буде рада допомогти вам вирішити будь-які проблеми, які у вас є.
 • 1 Гб SSD-накопичувача. Швидше і стабільніше, ніж традиційне зберігання на жорсткому диску, SSD-накопичувач може ще більше підвищити швидкість та продуктивність вашого веб-сайту.
 • Необмежена пропускна здатність. Ви не можете обмежувати кількість трафіку, який ви можете отримувати – а GoogieHost також включає в себе посилання на 100 Мбіт / с, тому ваш веб-сайт може легко обробляти безліч відвідувачів відразу.
 • Безкоштовні ділові електронні листи. Створіть професійну адресу електронної пошти для свого бізнесу, щоб справити враження на клієнтів.
 • Надійний Автомонтажник. Швидко та легко додайте на свій веб-сайт додатки, такі як WordPress. Ви отримуєте доступ до понад 300 різних програм за допомогою цього інсталятора.
 • Безкоштовний SSL. Ваш веб-сайт автоматично захищений SSL-сертифікатом GoogieHost.

5 кращих - дійсно - безкоштовних веб-хостингових рішень-image2

Однак у вільному плані GoogieHost є деякі обмеження. Оскільки ви можете розміщувати лише один безкоштовний веб-сайт, GoogieHost здійснює перевірку, щоб переконатися, що ви не намагаєтеся обдурити систему (навіть якщо ви цього не зробите), тому перед затвердженням вашого безкоштовного акаунта часто виникає затримка. Якщо ви вважаєте, що у вас є кілька облікових записів, вам буде заборонено користуватися платформою – і втратити веб-сайт.

Прочитайте наше повний огляд GoogieHost щоб дізнатися більше плюсів і мінусів.

Що ви отримуєте, якщо платите?

Немає можливості додавати додаткові функції у свій безкоштовний план за допомогою GoogieHost, тому вам доведеться вибрати платний план. Коли ви переходите на платний план, ви отримуєте:

 • Lite Speed ​​- зробіть завантаження вашого веб-сайту ще швидшим.
 • Резервні копії
 • Підтримка чату в прямому ефірі
 • Вибирайте з різних локацій сервера
 • 1GBPS висхідна лінія
 • 99,99% гарантії безперервного часу

Коли слід оновити?

Якщо ви хочете розширити свій бізнес або блог в іншому напрямку і вам потрібен окремий веб-сайт, вам знадобиться перейти на платний план завдяки дуже жорстким правилам GoogieHost щодо кількох веб-сайтів.

cPanel?Так
Інсталятор CMS?Softaculous Installer з 300+ додатками, включаючи WordPress
SSL сертифікатБезкоштовно – охоплено SSL GoogieHost

4. Безкоштовно 5 Гб – високоякісні сервери на базі США

5 Гб Безкоштовно працює на принципі, що, хоча вам потрібен безкоштовний хостинг, щоб розпочати роботу, настане момент (у не надто віддаленому майбутньому), коли вам потрібно буде перейти на платний план.

Хоча він не пропонує стільки, скільки інші безкоштовні хости в нашому списку, 5 Гб безкоштовно має перевагу в тому, що базується в США та має такі самі високоякісні сервери, що й преміум-хостинг-провайдери.

Для поглибленого погляду читайте наше повний 5 Гб Безкоштовний огляд.

Що ви отримуєте з безкоштовної версії

У списку функцій безкоштовно 5 Гб є основи для швидкого та легкого доступу до веб-сайту. Ви отримуєте:

 • 5 Гб місця на диску. Якщо ви не будуєте багатий медіа-сайт, цього має бути більш ніж достатньо.
 • Пропускна здатність 20 ГБ. Порівняно з необмеженими пропозиціями пропускної спроможності на GoogieHost та FreeHosting, 20 Гб здається невеликим – але якщо ви просто створюєте звичайний блог або бізнес-сайт, і не очікуєте величезної кількості трафіку, його повинно бути багато.
 • Автоінсталятор Instalatron. Цей автоінсталятор дозволяє встановлювати такі програми, як WordPress та багато інших. Доступно понад 150 додатків.
 • PHP і MySQL. Ви отримуєте три бази даних MySQL з безкоштовними обліковими записами 5 Гб.

Єдиний тип підтримки, доступний у безкоштовній версії, – це через форум, а не фактичні агенти підтримки. Якщо у вас виникли проблеми, вам доведеться задавати питання на форумі і сподіватися, що хтось може дати вам потрібні відповіді. Форум контролюється експертами, але час відповіді різниться.

Що ви отримуєте, якщо платите?

5 Гб безкоштовно – це платформа, призначена для початку роботи, і не очікується, що ви будете залишатися на вільному плані назавжди. Багато бажаних, але не обов’язково важливих функцій зарезервовано для платного плану, де ви отримуєте:

 • 100 Гб дискового сховища
 • Необмежена пропускна здатність
 • Рахунки електронної пошти
 • SSL сертифікат
 • Цілодобова підтримка по телефону, в чаті чи електронною поштою
 • Фільтр спаму
 • Домени Аддона

Коли слід оновити?

Оскільки в безкоштовному плані не підтримується SSL, вам, можливо, доведеться оновити, якщо ви хочете запустити інтернет-магазин або захистити дані клієнтів надійно..

cPanel?Так
Інсталятор CMS?Installatron Installer із 150+ програмами, включаючи WordPress
SSL сертифікатДоступно лише в плані Pro (без підтримки SSL з безкоштовним хостингом)

5. AwardSpace – додайте додаткові веб-сайти у свій хостинг

Якщо ви хочете розмістити більше ніж один веб-сайт, AwardSpace надає вам можливість розмістити загальну кількість чотири безкоштовні веб-сайти – три з яких будуть субдоменами. Це дає вам можливість розміщувати веб-сайти для своїх друзів, родини чи клієнтів.

З а Безкоштовний план AwardSpace, ви отримуєте вигоду від автоматичний захист брандмауера що захищає ваш веб-сайт від шкідливих атак. AwardSpace сприймає безпеку серйозно – але для отримання сертифікату SSL вам доведеться оновити до платного плану.

Перевірте наше експертний огляд AwardSpace для отримання додаткової інформації.

Що ви отримуєте з безкоштовної версії

 • 1 Гб місця на диску. З 1 Гб ви можете зберігати близько 600 зображень, але це не так добре для великих відеофайлів.
 • 5 Гб щомісячного трафіку. Це найменший розмір пропускної здатності, пропонований у нашому списку, але його повинно вистачити для простих веб-сайтів та блогів.
 • Один обліковий запис електронної пошти. Ваш безкоштовний обліковий запис електронної пошти постачається із захистом від вірусів SpamAssassin та ClamAV.
 • Встановлення CMS. Хоча AwardSpace використовує інсталятор додатків Zacky, за допомогою безкоштовного плану ви зможете встановити лише один із трьох варіантів CMS – WordPress, Joomla або Crav.
 • Субдомени. Ви можете додати до трьох субдоменів у свій хостинг.

У програмі AwardSpace ви обмежені лише трьома параметрами CMS, що є величезним обмеженням. Враховуючи інші безкоштовні веб-хостингові рішення у нашій вітрині, ми вважаємо, що вони можуть зробити краще.

Ваш доступ до клієнтів та технічної підтримки обмежений – але, звичайно, у вас є цілодобовий доступ до служби продажу!

Що ви отримуєте, якщо платите?

Спільні оновлення хостингу AwardSpace містять такі функції:

 • Кращі швидкості
 • Необмежений обсяг диска
 • Необмежений трафік
 • Краща безпека
 • Більше акаунтів електронної пошти
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Більше одного веб-сайту
 • Безкоштовне доменне ім’я на все життя (на плані Web Pro Plus і вище)
 • Повний доступ до програми встановлення додатків Zacky

Коли слід оновити?

Якщо ви хочете встановити веб-програми для розширених функцій, таких як форуми (наприклад, MyBB або BBPress), електронна комерція (наприклад, Magento або OpenCart) або онлайн-освіта (наприклад, Moodle), вам потрібно буде оновити. Ви також можете виявити, що оскільки ваш веб-сайт набирає більшої популярності, обмеження пропускної здатності 5 ГБ може стати занадто обмежуючим.

cPanel?Замість стандартного cPanel, у PremiumSpace є своя панель керування «Розширена панель управління»
Інсталятор CMS?Ви можете встановити WordPress, Joomla або CRAV у вільному плані
SSL сертифікатДоступно лише на платних планах (без спільного SSL з безкоштовним хостингом)

Платні хости, які дуже доступні – наші 4 найкращі пропозиції

Хоча безкоштовний хостинг може відповідати потребам невеликих та тимчасових веб-сайтів, більші проекти вимагають платних хостингових рішень. Спеціальне доменне ім’я, більше місця на диску та підтримка 24/7 – лише деякі переваги, які надає хостинг.

Найкраще, що “платне” не повинно бути синонімом “дорогого”. Зовсім навпаки. Я включив кілька високоякісних веб-господарів, які коштують менше, ніж чашка кави на Starbucks. Для більш професійного вигляду веб-сайт – це шлях.

Хостингер

Маючи близько 30 мільйонів користувачів, Hostinger напевно робить щось правильно. Рішення для хостингу компанії прості у використанні – навіть для початківців – і просто забруднюють дешево. Як дешево? Під час продажів я бачив, що ціни йдуть менше ніж на долар на місяць.

 • Багато дискового простору та пропускної здатності навіть на самому базовому плані
 • Прості установки WordPress одним натисканням кнопки
 • Професійна та чуйна підтримка, доступна цілодобово через чат у прямому ефірі
cPanel?Індивідуальний cPanel, оптимізований для швидкості та зручності використання
Інсталятор CMS?Надійні інсталяції одним клацанням миші включають WordPress та десятки інших CMS
SSL сертифікатДоступно для придбання, хоча я рекомендую бути справжнім приємним і просити підтримки для нього … ніколи не знаєш

Господарі

Hostwinds продовжує надавати чудовий сервіс, при цьому все ще тримає ціни справедливими та доступними. Компанія пропонує великі знижки на нові реєстрації, а її спільні плани хостингу – одні з найбагатших функцій, які ви зможете знайти.

 • Безкоштовний сертифікат SSL захищає конфіденційність відвідувачів та підвищує рейтинг SEO
 • Хостинг на твердотільних накопичувачах для швидкого досвіду
 • Необмежений простір на диску і пропускну здатність
cPanel?cPanel включений у всі плани
Інсталятор CMS?В комплекті встановлені автоматичні інсталятори в один клік
SSL сертифікатУ комплекті з усіма планами

А2 хостинг

Хостинг A2 є ідеальним, якщо вам потрібен швидкий та надійний веб-хостинг, який не обмежує ваш обсяг пам’яті та пропускну здатність. Його Turbo плани можуть запропонувати швидкість до 20 разів швидше, ніж стандартний спільний хостинг (але вони коштують трохи дорожче). Якщо у вас вже є веб-сайт, A2 перенесе його на свої сервери безкоштовно.

Він також пропонує HackScan проактивно запобігати ризикам безпеки вашого веб-сайту.

Хостинг A2 не лише корисний для вашого веб-сайту, але й для навколишнього середовища. Компанія пропонує зелений хостинг і робить свою роль у боротьбі зі змінами клімату. 

 • Автоматичне резервне копіювання
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • 24/7 Підтримка гуру екіпажу
cPanel?Так
Інсталятор CMS?Так, 100 програм, доступних за допомогою Softaculous, включаючи WordPress
SSL сертифікатБезкоштовні шифрувальні SSL сертифікати включені

FastComet

FastComet забезпечує недорогий хмарний хостинг, який швидше, ніж традиційний спільний хостинг. Якщо ви дійсно хочете найкращих можливих швидкостей, перейдіть на FastCloudExtra, щоб скористатися RocketBooster, зі спеціально налаштованими серверами.

Ви звикли отримувати безкоштовне доменне ім’я на все життя з FastComet, але, на жаль, це вже не так. Однак, якщо ви перенесите існуюче доменне ім’я на FastComet, воно буде оновлено на додатковий рік безкоштовно. 

 • До 35 Гб місця на SSD
 • Щоденне резервне копіювання
 • Захист сервера BitNinja
cPanel?Так
Інсталятор CMS?Так, понад 450 додатків в один клік, включаючи WordPress
SSL сертифікатБезкоштовні шифрувальні SSL сертифікати включені

Дивно добре, дійсно безкоштовні варіанти веб-хостингу

У минулому безкоштовний веб-хостинг обмежувався безкоштовними розробниками веб-сайтів, які розповсюджували рекламу по всьому сайту, роблячи його легко ідентифікувати як безкоштовний. Тепер безкоштовний хостинг забезпечений багатьма функціями, зазвичай пов’язаними з планами на преміум хостинг – хоча і з деякими обмеженнями.

Ви можете розмістити веб-сайт WordPress у власному користувальницькому домені менш ніж за 15 доларів США, якщо ходите по магазинах для вигідної угоди щодо доменних імен – або, в більшості випадків, просто виберіть вільний субдомен, щоб розпочати роботу та додати ім’я домену пізніше.

Отже, який безкоштовний хост вам слід вибрати?

Якщо ви шукаєте найкращий рівень продуктивності, GoogieHostХмарний веб-хостинг стабільніший і пропонує кращі швидкості – плюс ви захищені безкоштовним сертифікатом SSL.

Якщо вам потрібно найбільше місця та трафіку, Безкоштовний хостинг не обмежує пропускну здатність і дає вам більше місця для зберігання, ніж будь-який інший хост у нашому списку.

Якщо ви плануєте розміщення кількох веб-сайтів, AwardSpace дозволить вам мати до чотирьох різних веб-сайтів у своєму обліковому записі хостингу.

Ось зручна таблиця порівняння, яка допоможе вам вирішити:

 Особливість standoutПропускна здатністьЗберіганняSSL
InterServerГарантія ціниНеобмеженийНеобмеженийБезкоштовно
Безкоштовний хостингПонад 480 веб-додатківНеобмежений10 ГбДоступний як доповнення
GoogieHostХмарний LinuxНеобмежений1 Гб SSDБезкоштовно
5 Гб безкоштовноАмериканські високоефективні центри обробки даних20 ГБ5 ГбДоступно лише на платних планах
AwardSpaceХостинг до 4 веб-сайтів5 Гб1 ГбДоступно лише на платних планах
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me