5 найкращих будівельників веб-сайтів для продажу вашого мистецтва в Інтернеті в 2020 році

За допомогою правильного конструктора веб-сайтів ви зможете відображати свої твори в найкращому світлі. Не всі розробники сайтів можуть це пообіцяти, і навіть менша кількість користувачів може надати це. Вам потрібен конструктор веб-сайтів, який надасть вам інструменти для створення сайту, що відображає ваше художнє бачення. Але це ще не все.


Якщо ви хочете продавати своє мистецтво в Інтернеті, вам знадобляться професійні функції електронної комерції, але ви не хочете платити цілий капітал у комісіях з продажу. Вам також знадобляться маркетингові функції, щоб переконатися, що ці потенційні покупці зможуть легко знайти ваш сайт.

На відміну від інших онлайн-списків, тут ви знайдете лише розробників веб-сайтів, які мають усі функції, необхідні для створення чудового сайту для продажу вашого мистецтва на.

Найкращі будівельники веб-сайтів для продажу мистецтва в Інтернеті – наші найкращі пропозиції

  • Вікс – 20+ шаблонів, присвячених образотворчому мистецтву з великою кількістю можливостей персоналізації
  • WordPress.com – Найкращі функції розповіді історій за творами мистецтва
  • Weebly – Чудові функції електронної комерції за низьку ціну
  • Джімдо – Спеціальний посібник для художників, що будують свій перший сайт
  • Сайт123 – Можливості автоматичного перекладу, щоб легко досягти міжнародної натовпу

Що ми шукаємо у кращих будівельниках веб-сайтів для художників

Наша команда перевірила кращих розробників веб-сайтів на ринку, і в цій статті ви знайдете лише ті, які пропонують усі інструменти, необхідні для вашого художнього магазину. До них належать:

  • Можливості електронної комерції, тож ви можете побудувати інтернет-магазин.
  • Достатньо місця для зберігання, щоб завантажити все своє мистецтво у форматі HD,  щоб потенційні клієнти могли бачити кожну дрібницю ваших робіт.
  • Хороший вибір шаблонів, як в універсальності, так і в якості. Ви б не хотіли, щоб меню вашого сайту привертало більше уваги, ніж ваш найкращий твір.
  • Красиві макети галереї, які дозволяють перемикатися між різними формами та розмірами своїх зображень для кращого відображення кожного з них.

У всіх будівельників у цьому списку є все необхідне для створення чудового веб-сайту, щоб унікальне представлення вашого мистецтва. Читайте далі, щоб дізнатися, який саме вам підходить.

1. Вікс

Wix чудово підходить для майже будь-якої форми веб-сайту, але художник вважає його особливо привабливим. Всього понад 500 шаблонів, 20+ з них присвячені образотворчому мистецтву, ви обов’язково знайдете той, який ідеально відповідає вашому стилю. Два шаблони, які мені дуже подобаються, – це галерея Modern Art і Graphic Illustrator.

5 найкращих будівельників веб-сайтів для продажу вашого мистецтва в Інтернеті в 2020 роціШаблон графічного ілюстратора від Wix

Graphic Illustrator – це частина галереї та магазин зображень частин, основна веб-сторінка створена для відображення доступних фрагментів. У розділі магазину ви можете продати свої твори мистецтва, а інформаційний розділ дає інформацію про вас, майбутні експонати тощо. Галерея сучасного мистецтва чудово підходить тим, хто працює з галереєю або хоче розмістити власну онлайн-галерею. Він має гарну розсувну функцію зображення на передній веб-сторінці, а також розділ блогу та веб-сторінки, де відвідувачі можуть дізнатися більше про вашу галерею.

Хочете дізнатися більше про Wix? Не пропустіть наших експертиза.

Wix пропонує безліч чудових функцій у своїх шаблонах, але якщо ви виявите, що у вашому шаблоні немає функції, ознайомтеся з додатком Wix Market Market про найрізноманітніші інструменти. Наприклад, ви можете знайти надійні фотогалереї, форми, чат в прямому ефірі, програми Google Maps тощо.

Оскільки ви хочете продавати мистецтво, ознайомтеся з інструментами електронної комерції, доступними на App Market, включаючи додатки кошика, платіжні процесори тощо. Вам потрібно буде модернізувати принаймні базовий бізнес, щоб продавати товари, але Wix пропонує 100% без комісійних продажів.

2. WordPress.com

WordPress це динамічний конструктор веб-сайтів, який дає вам майже необмежену свободу дизайну. Але ця свобода приходить ціною –  для більшості планів ви обмежені шаблонами, пропонованими через WordPress.com. І безкоштовні, і особисті користувачі повинні платити за доступ до шаблонів Premium.

На щастя, ряд безкоштовних шаблонів працюватимуть на веб-сайтах мистецтва. Blask, Orvis та Cubic – це шаблони у стилі портфоліо, які можна використовувати для відображення та продажу творів мистецтва. Усі елементи блогу пропонують, що дозволяє інформувати клієнтів про нові проекти, галереї та інше.

wordpress-шаблони

WordPress.com Шаблони в основному обмежуються елементами дизайну, попередньо налаштованими в шаблонах. Якщо вам потрібен більше контроль над CSS або доступ до шаблонів Premium, не сплачуючи плату за шаблон, потрібно перейти на Premium.

Однак вам доведеться оновити бізнес-план WordPress, щоб встановити спеціальні плагіни, теми тощо. І Premium, і Business дозволять вам продавати товари на вашому веб-сайті.

Або читайте наше поглиблений огляд WordPress.

3. Weebly

Оскільки ви хочете продавати своє мистецтво в Інтернеті, Weebly, безумовно, є будівельником, якого ви повинні перевірити. Хоча вибір шаблону дещо обмежений у порівнянні з тими, від інших будівельників, як Wix, всі дизайни Weebly налаштовані так, щоб допомогти вам збільшити продажі.

Два шаблони Weebly, які мені подобаються, – це шаблони Hugo та Modus Operandi. Hugo – це інтернет-магазин, в той час як Modus Operandi є шаблоном портфоліо, але обидва – це чудові варіанти для ознайомлення клієнта з вашими продуктами на головній веб-сторінці. Безпосередні елементи дизайну створюють враження, що ви і професійні, і досвідчені. Хоча Modus Operandi є більш шаблоном портфоліо, але ви можете додати елементи магазину, щоб продати свої твори мистецтва.

5 найкращих будівельників веб-сайтів для продажу вашого мистецтва в Інтернеті в 2020 роціНатисніть, щоб переглянути всі теми Weebly

Всі шаблони Weebly настроюються через простий у користуванні редактор перетягування. Ви можете додати галереї, інструменти веб-магазину, чат у прямому ефірі, додатки соціальних медіа та багато іншого.

Цікаво дізнатися більше про Weebly? Прочитайте наше поглиблений огляд.

Щоб продавати мистецтво в Інтернеті, вам доведеться оновити план “Стартер”, який включає доступ до каси Weebly.com за низьку плату за трансакцію у розмірі 3%.

4. Джімдо

Шаблони Джимдо

У Jimdo є мінімальна бібліотека шаблонів, але деякі з них працюватимуть на арт-веб-сайтах без різкого редагування. Копенгагенський шаблон орієнтований на фотостудії, але його можна легко модифікувати для відображення творів мистецтва. У шаблоні є фотогалерея та веб-сторінки, де ви можете ділитися інформацією про свою роботу та ваш бізнес загалом.

Інший варіант – вибрати основний порожній шаблон, а потім створити веб-сайт повністю з нуля. Шаблон дозволить додавати фотографії, відео, форми та зберігати елементи предметів, щоб відображати та продавати свої твори для відвідувачів.

Що мені подобається у Jimdo, це те, що він пропонує веб-сторінку підручників, орієнтовану на художників. Він проводить вас через усі кроки, необхідні для створення вашого веб-сайту та продажу вашого художнього твору в Інтернеті. Зауважте, що вам потрібно буде перейти до бізнес-плану, щоб розмістити Інтернет-магазин.

На відміну від інших будівельників у цьому списку, Jimdo не пропонує Market App для налаштування вашого веб-сайту. Однак ви можете встановити сторонні програми та віджети та змінити CSS та HTML ваших шаблонів. Якщо ви знаєте, як кодувати, або готові вчитися, у вас є надзвичайна творча свобода з Джимдо, і це не те, що ви хочете як художник?

Більше інформації про Jimdo ви знайдете в нашому поглиблений огляд.

5. Сайт123

Site123 найкраще підходить для тих, хто шукає простий веб-сайт і не переймається тонкою фантазійних функцій. Це тому, що вибір шаблонів Site123 дещо загальний. Незважаючи на те, що платформа має велику кількість шаблонів, ви не будете бачити багато різноманітності, навіть у розділі Creative Arts.

Це означає, що я звернувся до шаблону художньої школи не тому, що макет, а тому, що в ньому вже налаштовані елементи зберігання. Ви можете змінити його для своїх зображень і легко додати більше. На шаблоні також є вбудована галерея та контактна інформація.

site123-шаблони
Клацніть, щоб переглянути всі шаблони Site123

Загальні шаблони шаблонів не відрізняються, але Site123 пропонує ринок додатків, який ви можете використовувати для додавання таких інструментів, як чат, форми, галереї, бронювання, шлюзи платежів тощо.

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше експертний огляд Site123.

Перевага сайту Site123 полягає в тому, що він пропонує функціональність електронної комерції у всіх планах, що може заощадити приблизно 50% або більше порівняно з іншими розробниками веб-сайтів..

Якщо після прочитання всього цього, створення власного веб-сайту звучить як занадто багато клопоту, ви можете використовувати Fiverr для найму дизайнера Wix що створить ваш сайт для вас всього за 5 доларів. Потім ви можете персоналізувати свій сайт та додати нові твори самостійно.

Розкрийте свої твори, створивши приголомшливий веб-сайт із мистецтва

До епохи Інтернету багато художників пішли в значній мірі нерозкритими, їхні твори або збирали пил, або продавали за суттєво зниженими цінами. На щастя, Інтернет тепер дає можливість відкрити твори мистецтва любителям мистецтва у всьому світі та дозволяє продавати свої твори за те, що вони дійсно варті.

Коли ви використовуєте одного з розробників веб-сайтів вище, щоб створити свій веб-сайт із мистецтва, ви створюєте Цілодобова галерея мистецтв, якою можуть насолоджуватися любителі мистецтва з будь-якого місця. Якщо щось по-справжньому говорить з ними, вони можуть проявити свою вдячність, купуючи твір, даруючи вашій роботі новий будинок для інших, щоб насолоджуватися вашими чудовими творами мистецтва.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me