5 найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та додатків [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Django – це одна з найбільш універсальних фреймворків, але щоб максимально використати її, вам знадобиться однаково потужне хостинг-рішення. Я пішов копати кращі послуги з розміщення веб-сайтів Django.


Хоча я знайшов деяких постачальників, які стверджували, що пропонують хостинг Django, їх обладнання просто не могло бути в курсі сучасних веб-сайтів та додатків. На щастя, деякі сміливі господарі інвестували в найсучасніші сервери, і вони ідеально підходять для вашого нового проекту Django. Після тестування послуг я можу вам сказати, що це також не повинно бути дорогим. Деякі з хостів Django у цьому списку дозволять вам спробувати послугу без ризику, а один навіть надає безкоштовний план пограти з.

Читайте далі, щоб зрозуміти можливості – і знайдіть сервіс веб-хостингу Django, який підходить саме вам.

Наші найкращі пропозиції щодо найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та програм

 • Хостингер – Завдяки найдешевшим планам VPS, це чудово підходить для малих проектів Django
 • Хостинг InMotion – InMotion може допомогти фактично встановити Django, і це забезпечує найкращий сервіс для американської аудиторії
 • Господарі – Завдяки десяти налаштуванням і безлічі параметрів налаштування ви можете отримати точний VPS (віртуальний приватний сервер), який вам потрібен
 • Рідка павутина – Він має більше функцій та кращу ефективність, ніж будь-який інший хост у списку, але він також дорожчий
 • Contabo – Contabo має некерований сервіс, але це один з найкращих та найдоступніших для європейської аудиторії

Що ми шукаємо в найкращих хостингових послугах Джанго

Спільні плани хостингу просто не робитимуть для розміщення проектів Django. Установка зовсім інша і вимагає придбати повністю настроюване рішення, яке можна налаштувати та оптимізувати відповідно до потреб вашого проекту..

Усі хости Django у цьому списку нададуть наступне:

 • Потужні хостингові рішення – Ми шукаємо VPS-машини, спеціалізовані сервери та хмарні середовища. VPS, ймовірно, буде робити для більшості малих та середніх проектів.
 • Повний кореневий доступ – Вам знадобляться повні привілеї користувача, щоб встановити необхідні залежності та підняти проект Django. Усі хости цього списку надають кореневий доступ до операційної системи Linux.
 • Резервні копії – Проект Django – це не веб-сайт WordPress, ви можете створити резервну копію за допомогою плагіна. Щоб допомогти, ці хости або включають повне резервне копіювання сервера в плани, або надають їм додаткову послугу.
 • Підтримка та допомога – Будь то завдяки людській підтримці чи підручникам, заснованим на знаннях, можливо, вам знадобиться допомога, щоб розпочати роботу програми Django. Господарі цього списку мають оновлену документацію та необхідні ноу-хау, щоб перевести вас на правильний шлях.
 • Справедливі ціни – Шукаючи вдосконалених рішень для розміщення хостингу, підсумок може легко вийти з-під контролю. Не з цими хлопцями. Очікуйте доступну, якісну послугу, яка все ще може повністю підтримувати Django.

Готові? Ось і ми.

1. Хостингер – найдешевші варіанти для малих масштабів проектів Джанго

5 найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та додатків [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Хостинг може здатися дивовижним включенням до цього списку, але він має очевидну перевагу перед іншими хостами: хоча його VPS-рішення не роблять безкоштовного хостингу Django, вони впевнено наближаються..

Завдяки низькі ціни основних планів VPS – ціни, аналогічні тим, що платять конкуренти за спільний хостинг – Хостингер може функціонувати як прекрасна стрибкова точка. З мінімальними інвестиціями ви отримаєте все необхідне для створення повноцінної програми Django.

Виконання хостингерів – ні до чого, не варто насміхатися гарантоване тривалість роботи та стабільність, у вас буде повний цілодобовий доступ до служби підтримки Hostinger. Я завжди був вражений їхніми знаннями, і вони раді мені керувати налаштуванням сервера.

 • Некерований хостинг – Хостингер не налаштовує і не оновлює ваш сервер для вас – отже, дешеві ціни – але вони можуть подати руку. Вони подбають про фізичний сервер, на якому розміщений VPS, і про всі технічні проблеми, які можуть виникнути з ним.
 • Необов’язкові додатки – Під час оформлення замовлення виберіть, чи хочете ви додавати щоденні резервні копії, інструментарій SEO або преміум-підтримку.
 • 100 Мб / с мережа– Не найшвидша мережа, оскільки деякі хости працюють в мережах 1 Гб / с, але досить швидко для малих проектів.
 • 30-денна гарантія повернення грошей – Якщо ви дізнаєтесь, що ваш проект трохи надто для Hostinger, просто скасуйте та отримайте повне повернення коштів.

2. Хостинг InMotion – зосередьтеся на своєму проекті, а професіонали дбають про відпочинок

5 найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та додатків [ОНОВЛЕННЯ 2020]

InMotion хостинг – один з найкращих варіантів для американських користувачів, пропонуючи електростанції на обох узбережжях США. Компанія підтримує Django на його хмарних VPS, керованих VPS та спеціальних серверах.

Керований VPS VMotion дає змогу зосередитися виключно на розробці веб-сайту чи програми, в той час як команда підтримки дбає про всі конфігурації та поточне обслуговування. Налаштування стека, встановлення захисту та оптимізація сервера будуть зроблені для вас.

Якщо ціни на VPS, що управляються, лише дещо вищі, ніж VPS без керованого хмари, я б сказав, що це легкий виграш. Поясніть свої потреби та вимоги щодо підтримки, і у вас буде оперативне середовище Django, яке чекає вас в найкоротші терміни.

 • Автоматичні знімки – Знімки можна планувати до одного разу на день і містити повну копію вашого сервера. Пограйте і зробіть будь-які потрібні вам зміни. Ви завжди можете відкотити.
 • Безкоштовні SSL – Давайте Шифрування підтримується у всіх планах, і ви зможете легко отримати замок.
 • 90-денна гарантія повернення грошей – Потроївши галузевий стандарт, InMotion дозволяє витратити час і переконатися, що сервіс відповідає вашим потребам.
 • cPanel включений у ціну – Деякі хости більше не включають cPanel як основну функцію. InMotion як і раніше надає панель управління як частина його повне обслуговування.

3. Hostwinds – найкраща різноманітність планів VPS

5 найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та додатків [ОНОВЛЕННЯ 2020]

У системі Hostwinds немає вибору між трьома стандартними установками VPS. Доступно десять налаштувань, кожен має різний розподіл процесора, оперативної пам’яті, пам’яті та пропускної здатності.

Кожна установка доступна в керованих та некерованих формах і може бути налаштована так, щоб вона включала будь-яку кількість виділених IP-адрес, захищених DDoS (розподіленим відмовою в обслуговуванні)..

Hostwinds також пропонує більш дорогі спеціалізовані сервери, а також хмари з оплатою за годину. Я думаю, що найкращий варіант – плани VPS.

Зауважте, що керована послуга Hostwinds не настільки всебічна, як InMotion, і Ви будете відповідальні за налаштування свого стека, налаштування інсталяцій та оптимізацію сервера (тому, можливо, варто також перевірити, як це коштує для простоти використання та підтримки клієнтів – тому що вам це може знадобитися). Hostwinds піклуватиметься про моніторинг, проблеми з мережею, проблеми з завантаженням та апаратні збої.

 • Виберіть свій сервер – Розташовуйте в центрах даних Сіетла, Далласа чи Амстердама та додайте та видаляйте сервіси за вашими потребами. Резервні копії та ліцензії cPanel не включаються до цін, але вони доступні за низькими додатковими витратами.
 • Брандмауер – Захистіть свій веб-сайт або додаток сервісом брандмауера Hostwinds. Налаштуйте розширені правила для блокування чи списку конкретних типів трафіку в Інтернеті чи IP-адрес.
 • Цілодобова підтримка – За допомогою телефону, чату, електронної пошти та системи продажу квитків служба підтримки може допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем із сервером або мережею..
 • Оплачуйте за допомогою біткойна – Hostwinds приймає оплату в біткойнах та різноманітних інших криптовалютах через шлюз CoinPayments. Якщо це ключовий пункт продажу для вас, ознайомтеся з цими іншими веб-хости, які приймають криптовалюти, такі як біткойн.

4. Рідка веб – хостинг Django з тоннами додаткових функцій

5 найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та додатків [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Рідкі веб-пропозиції одне з найбільш комплексних рішень VPS в галузі, розширюючи свої і без того щедрі плани з багатьма корисними функціями.

Плани можуть здатися дорогими, але жодна інша компанія у цьому списку не надає основних функцій, які включають Cloudflare CDN (мережа доставки вмісту), брандмауер та пакет безпеки, резервні копії та інше.

Всі плани VPS для рідинних веб-сайтів поставляються з безпрецедентні 10 ТБ щомісячної пропускної здатності, і згідно незалежної лабораторії ефективності Cloud Spectator, вони також є найкращими планами на ринку.

 • Доступні різні рівні управління – Ви можете вибрати маршрут соло, але всі плани включають повністю керований сервіс Liquid Web. Повністю керовані плани створюються, контролюються, оновлюються та підтримуються персоналом. Установка Django стане вашою роботою.
 • Гнучкі ціни – Вибираючи щорічний або щомісячний варіант оплати, різниця в ціні не велика. Принаймні, на початку, будьте гнучкими і дотримуйтесь щомісячного хостингу – гарантії повернення грошей немає.
 • Особливості підвищення продуктивності – балансовий навантажувач хмарного завантаження Akamai та Liquid Web реалізується з усіма планами VPS, гарантуючи, що ваш сервер буде працювати з максимальною швидкістю, а ваш проект Django буде працювати як вітер.
 • Змістовні гарантії – Рідка Web надає гарантії 59-секундних відповідей у ​​чаті та 100% часу безперервного чату, і вам буде зараховано десять разів більший обсяг, який вони пропустили.

5. Contabo – найкращий в Європі хостинг Django

5 найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та додатків [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Contabo працює з двома центрами обробки даних у рідній Німеччині, один у Мюнхені та другий у Нюрнберзі. Оскільки всі інші центри обробки даних у цьому списку знаходяться або в США, або в Амстердамі, Contabo є вибір номер один для проектів Django у більшості європейських країн.

Компанія забезпечує доступні рішення VPS, цілком здатний обробляти навіть передові проекти Django.

Підтримка надається 365 днів на рік, але лише між 8:00 та 23:00. Центральноєвропейський час (CET). Все-таки Контабо персонал підтримки надзвичайно професійний, вигравши перше місце в щорічному порівнянні журналу CHIP.

 • 100% збільшення SSD або SSD – Contabo пропонує вам вибір між більш дешевими жорсткими серверами, що підтримуються SSD, або більш дорогими 100% -ними SSD-серверами. Завдяки жорсткому диску, ви можете отримати більше місця для зберігання за менші гроші.
 • Необмежена пропускна здатність – Усі плани VPS Contabo поставляються з необмеженою пропускною здатністю. Швидкість порту варіюватиметься відповідно до вашого плану, від 100 Мб / с до 1 Гб / с.
 • Особливості управління сервером – Платформа управління Contabo дозволяє перезавантажувати VPS, перевстановлювати ОС (операційну систему), налаштовувати записи DNS (сервер доменних імен) тощо.
 • Знімки – У комплекті з усіма 100% планами SSD. Параметри зйомки одним кліком та відновлення одним клацанням миші дозволяють спробувати що-небудь на сервері, без ризику.

Альтернативні варіанти хостингу Джанго

5 найкращих хостингових послуг Django для веб-сайтів та додатків [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Класичні хостингові компанії все ще забезпечують найкращу суміш ціноутворення, підтримки та простоти, але існують альтернативи.

Якщо ви хочете підняти проект Django на новий рівень і готові вкласти час, гроші та зусилля, DigitalOcean та Amazon Web Services (AWS) – це фантастичні варіанти.

Завдяки AWS ви навіть можете отримати повністю безкоштовний хостинг Django протягом першого року, коли ви підписуєтесь на послугу. Вільний рівень є обмеженим щодо годин на обчислення, доступу до бази даних тощо, але, ознайомившись з інтерфейсом та параметрами, ви зможете зрозуміти, які ресурси вимагає ваш проект Django – і платити за них у дорозі.

Розумійте свої потреби, визначайте свою аудиторію та обирайте відповідно

Хоча всі компанії у цьому списку можуть забезпечити вам чудовий досвід роботи з Django, вони не є взаємозамінними.

Якщо ви хочете взяти участь у великому проекті Django, хостинг InMotion та Liquid Web стануть найкращою ставкою.

Для невеликих додатків і веб-сайтів Django, тимчасових проектів та особистих експериментів, ХостингерОсновні плани VPS можуть працювати нормально.

Якщо ти відчуваєш надзвичайно прихильні і хочуть зануритися в хмарний хостинг, врахуйте DigitalOcean та AWS.

Ця таблиця повинна допомогти у прийнятті остаточного рішення:

Керований / НекерованийМісцезнаходження центру данихГарантія повернення грошей
ХостингерУсі плани некерованіСША, Нідерланди, Сінгапур30 днів
Хостинг InMotionДоступні керовані та некеровані планиНАС90 днів
ГосподаріДоступні керовані та некеровані планиСША, Нідерланди14 днів
Рідка павутинаУсі плани включають повне управлінняСША, НідерландиНіякого відшкодування чи повернення грошей
ContaboУсі плани некерованіНімеччинаНіякого повернення коштів або гарантії повернення грошей
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me