5 найпопулярніших служб пошуку позаштатних перекладачів за наймом [2020]

Ми всі стикаємося з поганим перекладом або двома. Ми, мабуть, навіть жартували з цього приводу. Але коли це ваш вміст, про який ми говоримо, це не сміється. Погано перекладений вміст може призвести до плутанини, непорозумінь та потенційно пошкодити ваш авторитет.


Незалежно від того, чи це переклад вашого веб-сайту для залучення нової аудиторії, коректування документа для іноземної бізнес-транзакції або розробка реклами для міжнародної маркетингової кампанії, вам потрібен доступ до надійних, високоякісних перекладачів, які не лише чудово працюють, але й завершують ваш проект. вчасно та на бюджет.

І ось тут ми заходимо.

Ми перевірили всі основні позаштатні платформи, щоб дізнатись, де висять найкращі перекладачі. Ми розглянули різноманітні фактори, щоб принести вам лише найкраще з найкращих. Це п’ять найкращих веб-сайтів для найму перекладачів.

Що ми шукаємо на кращих веб-сайтах для наймання перекладачів

Ми дослідили як загальні позаштатні платформи, так і платформи, орієнтовані виключно на роботу з перекладу. Ми вибрали п’ять у цьому списку на основі цих факторів:

 • Простота використання: Ми знаємо, що вам потрібен сайт, зручний для користувачів, тому ми вибрали платформи з чудовими фільтрами, швидкими та простими процесами реєстрації та інтуїтивними пошуковими системами, щоб ви могли точно знайти те, що шукаєте..
 • Багато мов: Незалежно від мови, якою ви користуєтесь мовою та якою мовою, ви хочете, щоб вас охоплювали. З цієї причини ми переконалися, що в цьому списку ви знайдете перекладача, який відповідає вашим потребам перекладу.
 • Відмінний захист клієнтівs: Незалежно від того, в якій країні проживає ваш перекладач, ви хочете бути впевнені, що якщо щось піде не так, ви будете охоплені.
 • Носії: Наймаючи фрілансера для перекладу, ви хочете, щоб хтось, хто справді знає, що вони роблять. І ніщо не перемагає носіїв мови за те, що правильно виконати роботу з перекладу.
 • Легкий для відстеження зворотний зв’язок: Ви повинні знати, що ваш перекладач може впоратися з вашим проектом, перш ніж інвестувати в них. Найкращий спосіб переконатися, що кваліфікований фрілансер – це перевірити відгуки, отримані від попередніх клієнтів. Отже, ми розглядали сайти, на яких є система зворотного зв’язку, щоб ви знали, кого наймаєте.

Fiverr – Відмінні фільтри, зручні для користувачів

Робота з перекладу Fiverr

На Фіверр, ви можете знайти фрілансерів, які займаються практично будь-якою можливою роботою. Однак переклад – одна з найпопулярніших сервісів, доступних на сайті. Маючи майже 17 000 перекладачів, які охоплюють майже будь-яку мову, яку ви можете собі уявити, на цій різноманітній платформі варіантів не бракує.

Особливості

Про Фіверр є що любити, особливо якщо мова йде про пошук перекладачів. Платформа можливості фільтрації ідеально підходять для того, щоб знайти ідеального когось для перекладу вашого вмісту.

Fiverr також пропонує: 24/7 команда підтримки клієнтів хто готовий і готовий вирішити будь-які проблеми, які у вас є. Усі платежі за Fiverr також безпечні та обробляються безпечно через платіжний портал веб-сайту.

Плюси:

 1. У пошуковій системі є фільтри, які дозволяють звузити результати пошуку за джерелом та цільовою мовою, типом документа, який ви перекладаєте, рідною мовою перекладача, галуззю їхнього досвіду та навіть рівнем продавця (довжина часу / роботи, виконаних на платформі).

Робота з перекладу Fiverr

 1. Існує 41 різні мови доступний для вас для перекладу в або з нього.
 2. У Фіверрі, як випливає з назви, є тисячі перекладачів, які готові продати свої послуги від п’яти доларів.

Робота з перекладу Fiverr

 1. Багато перекладачів на Fiverr можуть перекласти ваш текст на 24 години або менше.
 2. Фіверр захищена система обміну повідомленнями забезпечить, щоб будь-які конфіденційні документи чи інформація, якими ви ділитесь зі своїм перекладачем, будуть доступні лише їх очам.

Мінуси:

 1. Хоча багато завдань починаються від $ 5, це, як правило, включає лише основні функції перекладу з досить низькою кількістю слів і кількома редакціями. Тому складніші переклади можуть стати дорогими.

Робота з перекладу Fiverr

 1. На цій платформі є надзвичайно велика кількість перекладачів, і тоді як фільтри допомагають звузити параметри, пошук ідеального перекладача може зайняти багато часу.
 2. У Fiverr є тисячі перекладачів, але більшість з них все ще є новими продавцями, і дуже мало їх віднесено до категорії найвищих рейтингів. Це означає, що багато доступних перекладачів виконали кілька концертів і можуть не мати рівня відгуку, який ви шукаєте..

Виберіть Fiverr Якщо…

 • Ви витрачаєте бюджет і готові робити покупки за велику ціну
 • Ви перебуваєте в строгий термін, і вам потрібно щось перекласти за 24 години

База перекладачів – широкий вибір мов

Робота з перекладу перекладачів

База перекладачів спеціалізується виключно на перекладах. Цей зручний веб-сайт дозволяє легко знайти перекладача для будь-якого проекту.

Особливості

Ви можете використовувати Translatorsbase для швидкого пошуку перекладачів за допомогою двох різних методів.

По-перше, ви можете розмістити роботу та отримати цитати від перекладачів які зацікавлені у вашому проекті. Потім ви можете поговорити з кожним потенційним фрілансером, щоб знайти кандидата, який відповідає вашим вимогам мови та бюджету.

Як варіант, ви можете пошук за тисячами доступних фрілансерів через Transbasebase, і зв’яжіться з тим, який найкраще відповідає потребам вашого проекту.

Плюси:

 1. Безкоштовно розміщувати проект та отримувати цитати від будь-якого з багатьох перекладачів на сайті.
 2. База перекладачів може впоратися майже будь-який тип проекту, включаючи переклад веб-сайту, каталогу продажів, електронної пошти, аудіозапису, навчального посібника чи профілю компанії. Повний список доступних послуг досить великий:

Робота з перекладу перекладачів

 1. Під час пошуку перекладача ви можете легко ввести мову джерела, мову перекладу та навіть країну, з якої ви віддаєте перевагу перекладачеві..
 2. База перекладачів є понад 100 мов, перелічених на яких можна перекласти, набагато більше, ніж інші сайти в цьому списку.
 3. Опублікувати проект або шукати перекладача досить просто, зробити його легко орієнтуватися через велику кількість перекладачів на сайті.

Мінуси:

 1. За деякими даними, обслуговування клієнтів може бути більш чуйним.
 2. Шукаючи перекладачів, сайт пропонує лише кілька фільтрів пошукових систем
 3. Система огляду може використати трохи роботи. Переглядаючи огляди попередньої роботи перекладача, не так зручно, як це могло бути (наприклад, ви можете бачити лише один огляд за один раз, і вам потрібно клацнути стрілку, щоб прокрутити їх, утрудняючи пошук відгуки). Також, згідно з деякими повідомленнями, негативні відгуки, які були залишені, не знайшли у багатьох профілях перекладачів.

Робота з перекладу перекладачів

Виберіть базу перекладача, якщо…

 • Ви хочете щось перекласти на більш незрозумілу мову, як зулу, кхмерська чи кечуа
 • Вам потрібно щось дуже конкретно перекладене, наприклад, підручник чи заява на отримання візи

Обробка – великий захист клієнта

Завдання перекладу

Як провідна назва у світі фрілансінгу, Upwork – ще одне чудове місце для пошуку перекладача. Ця платформа є домом для тисяч кваліфікованих перекладачів, які можуть впоратися з будь-якою роботою, яку ви можете мати.

Особливості

Оновлення має чудова система огляду, що дозволяє швидко відсікати перекладачів, які погано виконували свої завдання на минулих роботах.

Крім цього, сайт пропонує чудовий захист клієнтів, включаючи чуйну команду обслуговування клієнтів та захист платежів. Тому ви можете бути впевнені, що якщо ваш фрілансер спробує вас обманювати, ви будете обережені.

Інтерфейс цієї платформи є простий у навігації, з відмінними фільтрами щоб допомогти вам звузити результати пошуку при перегляді понад 25 000 доступних перекладачів. Якщо ви бажаєте опублікувати роботу і до вас приїдуть перекладачі, Upwork дає вам і цей варіант.

Плюси:

 1. Із такою кількістю доступних перекладачів, розділених на різні категорії (наприклад, загальний, юридичний, медичний та технічний переклад) легко знайти потрібну людину для роботи.

Завдання перекладу

 1. Засоби захисту платежів гарантують, що ви будете задоволені проектом, і оплата не буде випущена, поки ви не затвердите роботу свого фрілансера.
 2. Система поглибленого огляду дозволяє побачити, що минулі клієнти думали про ефективність роботи перекладача. Крім цього, на цьому веб-сайті також відображається загальна оцінка успішності роботи, щоб ви могли швидко зрозумійте, які фрілансери постійно недостатньо працюють.
 3. Ви можете знайти рішення для майже про будь-який бюджет, від довгострокових професіоналів, які стягують понад 50 доларів на годину, до новачків, починаючи зі ставок менше 10 доларів на годину.
 4. Фільтри дозволяють шукати перекладачів на основі декількох факторів, включаючи їх погодинну щурае, місцезнаходження, рідна мова, володіння англійською мовою, оцінка успішності роботи тощо.

Завдання перекладу

Мінуси:

 1. З такою кількістю доступних перекладачів на різних рівнях кваліфікації, це може зайняти деякий час, щоб знайти правильну відповідність для вашого проекту.
 2. У роботі не має стільки мовних варіантів, скільки інших у цьому списку, тож вам може знадобитися шукати в іншому місці, якщо ви намагаєтесь перекласти на мову, що не використовується широко.
 3. Є 3% плати за обробку платежів що з вас буде стягнуто плата за вашого фрілансера.

Виберіть обробку, якщо…

 • Ви хочете використовувати велике ім’я у світі фрілансінгу з відмінною репутацією, коли справа стосується захисту своїх клієнтів
 • Вам потрібен перекладач, який спеціалізується на юридичних, медичних чи технічних перекладах

Freelancer.com – Безліч недорогих варіантів

Робота з фрілансеру

Подібно до Фіверр і Обробка, Freelancer.com є ще однією гігантською платформою фрілансування, яка охоплює багато полів. Незважаючи на те, що він може не мати стільки перекладачів, як інші веб-сайти у цьому списку, він все ще пропонує безліч чудових варіантів.

Особливості

Однією з чудових особливостей Freelancer.com є його інтерфейс. Знайти перекладачів легко, і ви можете використовуйте фільтри пошуку для пошуку фрілансерів на основі їх місцезнаходження та навичок, полегшуючи пошук носіїв мови.

Ще одна сильна особливість – це відмінний макет профілю фрілансера. Тут ви можете судити про можливості фрілансера за низкою факторів, включаючи приклади минулої роботи та загальну статистику роботи.

Платформа також пропонує досить хороший захист клієнтів. Якщо щось піде не так, Freelancer.com пропонує доступний арбітражний варіант, щоб переконатися, що ним не скористатися.

Плюси:

 1. Профілі фрілансерів є інформативними та зручними для читання, включаючи портфель, відсоток виконаних робочих місць, те, наскільки часто вони були на бюджеті та вчасно, а також їхня кількість повторних найм.

Робота з фрілансеру

 1. Безкоштовно розмістити ваш проект перекладу, переглядайте ставки та прокручуйте портфоліо перекладачів.
 2. Інтерфейс неймовірно простий у навігації, і дозволяє опублікувати роботу або шукати фрілансерів за майстерністю.
 3. Якщо у вашому проекті щось піде не так, Freelancer.com пропонує арбітражні послуги за дуже розумною швидкістю в розмірі 5 або 5% від суперечливої ​​суми (залежно від того, що більше).
 4. На цій платформі є кілька найдешевших фрілансерів, з перекладачами, які продають свої послуги із низькими тарифами у розмірі 2 доларів на годину.

Робота з фрілансеру

Мінуси:

 1. На Freelancer.com є майже стільки перекладачів, скільки на інших платформах. Коли я шукав, було лише близько 2000 фрілансерів, які перекладом перераховані як майстерність.

Робота з фрілансеру

 1. Сайт стягує з вас малу суму гонорар як тільки ви прийняли послуги фрілансера. Плата змінюється залежно від типу проекту: 3% або плата за погодинні проекти, або плата в розмірі 3% або 3 $ на проекти з фіксованою ціною (залежно від того, що більше).
 2. Жодного процесу скринінгу немає, тобто деякі перекладачі можуть бути недокваліфікованими.

Виберіть Freelancer.com Якщо…

 • Ви маєте бюджет і хочете знайти неймовірно низьких перекладачів
 • Ви хочете дешевих арбітражних варіантів, якщо щось піде не так, оскільки багато інших варіантів у цьому списку цього не пропонують, і, якщо вони є, зазвичай це досить дорого.

Unbabel – найкраще для багатомовного обслуговування клієнтів

Скасувати перекладацьку роботу

Використовуючи комбінацію машинного навчання, нейронного машинного перекладу (NMT) та команду краудсорсизованих фрілансерів, Unbabel – один із найдосконаліших варіантів перекладу.

Ця платформа перекладу з використанням людського перекладу орієнтована в першу чергу на проекти, що базуються на обслуговуванні клієнтів. Unbabel використовується багатьма великими корпораціями, такими як Booking.com, Facebook та Under Armor.

Особливості

Unbabel може допомогти вам обслуговувати клієнтів на декількох мовах, використовуючи продукти, що працюють на AI, і вдосконалені людиною. Є три основні послуги, які ви можете вибрати; Квитки, чат та поширені запитання.

Скасувати перекладацьку роботу

Служба квитків допоможе вам перекласти запитання клієнтів від початкового запиту до остаточного рішення. Послуга чату дозволяє спілкуватися з клієнтами рідною мовою. Нарешті, служба поширених запитань Unbabel допомагає вам перекладати, оновлювати та публікувати вміст у довідковому центрі вашого веб-сайту.

Плюси:

 1. Служба квитків швидко перекладе запитання ваших клієнтів, щоб ви могли їх отримати протягом декількох хвилин. Потім ваша відповідь пройде через процес перекладу Unbabel, який повинен дати вам змогу відповідати на більшість повідомлень з відповідями якісної якості протягом 40 хвилин.
 2. Служба чату створить високоякісні переклади для чату в прямому ефірі зі своїми клієнтами майже в режимі реального часу. Ці повідомлення редагуються людиною, щоб ви звучали природно мовою, на яку перекладаєте.
 3. Служба поширених запитань буде ідеально перекладіть довідковий центр вашого веб-сайту на будь-яку мову, яку ви вибрали. Це можна вирішити всього за 12 годин, залежно від розміру вашої роботи.
 4. Служби Unbabel спочатку використовують NMT для перекладу вашого вмісту. Далі, це надсилається до носіїв мови, які відредагують його, щоб переконатися, що все має сенс мовою, яку ви перекладаєте

Скасувати перекладацьку роботу

  1. Усі переклади найкращі з масової спільноти з 50 000 перекладачів з усього світу.

Мінуси:

 1. Наразі послуги Unbabel доступні лише на 29 різних мовах, і може не відповідати вашим потребам, якщо ви хочете перекласти на більш незрозумілу мову.
 2. Ціни будуть розраховані відповідно до розміру завдання, а не до кількості слів, мови, що перекладається, або вашої кількості користувачів. Хоча це означає, що ціна буде відповідати потребам вашої компанії, ви не дізнаєтесь точну вартість до моменту подання запиту про ціну.

Скасувати перекладацьку роботу

 1. Основна увага Unbabel приділяється матеріалам, що стосуються обслуговування клієнтів, і це може бути не ідеальним рішенням для інших типів перекладів.

Виберіть Скасувати відмітку, якщо…

 • Ви хочете швидко спілкуватися зі своїми клієнтами на різних мовах
 • Ви – компанія, яка хотіла б перекладацький веб-сайт, який регулярно може працювати з різними перекладами на основі обслуговування клієнтів
 • Потрібно, щоб відповіді на поширені запитання вашого веб-сайту були вміло перекладені і не хотіли ходити по магазинах за кваліфікованим фрілансером

Висновок

Оскільки отримання ваших перекладів надзвичайно важливо, ви хочете переконатися, що зробите правильний вибір. Усі перераховані вище варіанти цілком підходять, але деякі кращі, ніж інші, залежно від того, що ви намагаєтеся зробити.

Наприклад, якщо ви хочете бути впевнені, що ваша робота зроблена дуже добре від професійної служби, нічого не перевершить Unbabel. Єдине питання полягає в тому, що типи проектів, якими обробляється Unbabel, обмежуються лише перекладами, що стосуються обслуговування клієнтів.

Якщо ви шукаєте інші види роботи з перекладу, перейдіть Фіверр, Обробка, або Freelancer.com. А для більш неясних завдань з перекладу, особливо якщо переклад мови, що не розмовляють широко, Translatorsbase – це, мабуть, найкраща ставка.

Швидке порівняння всіх перерахованих вище служб див. У наступній таблиці:

ПродавецьОсобливістьПроКон
ФіверрЧудові фільтри та цілодобове обслуговування клієнтівШвидкий час повороту дешевоНемає доступних перекладачів із найкращим рейтингом
UnbabelРідні якісні переклади квитків, чатів та поширених запитаньВикористовує AI для перекладу, який потім редагується носіями мовиОбмежено перекладами, пов’язаними з обслуговуванням клієнтів
База перекладачівБагато незрозумілих мов, які не пропонуються іншими платформамиМоже обробляти майже будь-який проект перекладу, який можна уявитиСистема огляду однозначно могла б використовувати деяку роботу
ОбробкаПрекрасний захист клієнтів і десятки тисяч перекладачівВідмінна система перегляду, яка допоможе звузити варіантиМоже знадобитися час, щоб знайти потрібного перекладача
Freelancer.comНедорогі перекладачі та дешевий арбітражБагато корисної інформації в профілях перекладачівМало доступних перекладачів, ніж на інших платформах

ДЖЕРЕЛА:

https: //www.fiverr.com/
https: //unbabel.com/
https: //www.translatorsbase.com/
https: //support.upwork.com/
https: //www.freelancer.com/feesandcharges/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me