5 речей, які потрібно знати про BigCommerce перед тим, як створити свій веб-сайт

Створення веб-сайту для вашого бізнесу – не швидке і просте завдання, особливо якщо ви хочете створити інтернет-магазин. Окрім усіх звичайних факторів побудови веб-сайтів та хостингу, вам також потрібно врахувати, як умови надання послуг конкретного постачальника впливатимуть на ваш бізнес.


Натиснувши, як ви час, ви можете просто відчути, як вирішити перший найкращий варіант, на який ви зіткнулися, і BigCommerce, безумовно, виглядає на роль. Він може похвалитися фантастичною репутацією як однієї з провідних платформ електронної комерції, конкуруючи безпосередньо з гігантами, такими як Shopify. Гордо відображаючи історії успіху своїх клієнтів, ця платформа була визначена однією з 100 найкращих компаній, що швидко розвиваються, від Forbes.

Особливо, якщо мова йде про платформи, орієнтовані на електронну комерцію, однак слід звернути пильну увагу. У BigCommerce є певні міркування, які можуть безпосередньо впливати на суть вашого бізнесу.

Бібліотека шаблонів BigCommerce підкреслює якість над кількістю

зображення1

Для тих, хто не може дочекатися використання професійно розроблених та оптимізованих для мобільних шаблонів шаблонів для створення свого веб-сайту, це чудова новина. Для тем, характерних для електронної комерції, Я вважаю, що BigCommerce – одна з найкращих платформ – періоду. Він перевіряє всі вікна, включаючи велику кількість доступних тем, різноманітність прихованих ніш та якість кожного шаблону.

Єдине падіння – це те, що лише сім шаблонів доступні безкоштовно, тоді як середня вартість інших 117 становить близько пари сотень доларів. Якщо ви подивитеся лише на шаблони інтернет-магазину на Wix, то існує близько 70 шаблонів, і всі вони безкоштовні.

Шаблони BigCommerce також, як правило, більш візуально цікаві. Існує кілька винятково унікальних шаблонів, наприклад, шаблон «Яскравий місткість» для дитячих іграшок та шаблон «22 довільний контраст дороги» для пекарні чи магазину кексів. Якщо ви враховуєте, що більшість шаблонів мають до чотирьох різних стилів, можливості різко розширюються.

Вам не доведеться платити комісії за транзакції

Це вже повинно привернути увагу тих, хто хоче вести прибутковий бізнес з електронної комерції. Є дуже мало платформ електронної комерції, настільки ж щедрих, як BigCommerce, якщо мова йде про плату за транзакції. Він стягує 0% комісійних платежів за всі свої плани та домовився про спеціальні тарифи з PayPal за кредитні картки.

На відміну від них, найбільший конкурент BigCommerce, Shopify, стягує 2,0%, 1,0% або 0,5% комісійних платежів за будь-який спосіб оплати, за винятком Shopify Payments, який є безкоштовним. Це поверх усіх комісій, які може стягувати платіжний процесор. Wix також не стягує жодних комісій за транзакції, але для продажу вам знадобиться один із двох найдорожчих планів – VIP або Електронна комерція. Квадратний простір стягує плату за транзакцію у розмірі 3%.

Але … у вас буде обмежений обсяг продажу

Напевно, одна з найбільших турбот при приєднанні до BigCommerce полягає в тому, що вона накладає обмеження на суму, яку ви можете заробляти на продажі за рік, виходячи зі свого плану. Базові ліміти для кожного плану наразі становлять 50 000 доларів для Стандартного, 150 000 доларів для Плюсу та 400 000 доларів для Професійного з індивідуальним лімітом для корпоративного плану.. Майте на увазі, що ці показники розраховуються до витрат, тобто ваш ліміт прибутку фактично значно нижчий.

Загальний обсяг продажів обчислюється з усіх ваших каналів, інтегрованих у BigCommerce, таких як ваш фактичний магазин, а також ваш Facebook, Amazon та інші продажі. Якщо ви перевищите цю цифру, вас автоматично буде оновлено до наступного вищого плану. Якщо ви вже плануєте програму Pro, з вас будуть стягуватися додаткові 150 доларів на місяць за кожні 200 000 доларів додаткових продажів.

Це означає $ 1666; $ 12 500; та 33 000 доларів продажів на місяць відповідно. Тепер це не мала сума грошей, і для більшості людей, які індивідуально керують інтернет-магазином, плану Standard або Plus має бути достатньо. Однак очевидно, що будь-якому великому бізнесу чи підприємству потрібно буде підписатись із планом Enterprise і встановити спеціальний ліміт, оскільки вони можуть досягти цифр, що значно перевищують це.

BigCommerce дозволяє вам широко налаштувати свої списки товарів

зображення2

Одним з аспектів BigCommerce, який рідко привертає уваги, якого заслуговує, є наскільки видатними є його інструменти для створення та управління продуктом. Особливо це стосується виготовлення варіантів виробів або додавання до них додаткових варіантів. Це функціональність також вбудована в платформу – не потрібні додатки, додатки чи спеціальний код.

Щодо варіантів товарів, то зручно порівнювати BigCommerce з її найбільшим конкурентом – Shopify. BigCommerce підтримує до 650 варіантів на продукт; навпаки, Shopify підтримує лише 100. Ці варіанти можуть відображатися клієнтам на веб-сторінках вашого продукту за допомогою декількох елементів керування, таких як спадні, прапорці, параметри варіантів, поля дат та інші списки вибору продуктів. Щоб отримати таку ж силу і свободу з Shopify, вам доведеться знайти вирішення, використовуючи деякі програми на його ринку.

Доступний широкий вибір програм

образ3

Що, можливо, найкраще в платформі BigCommerce, це те, що вона має набагато більше своєї функціональності, вбудованої в платформу, коли мова йде про найважливіші аспекти електронної комерції, наприклад, наведений вище приклад переліків товарів. Однак програми існують, щоб підключити будь-які отвори, які можуть виникнути внаслідок конкретних ситуацій та потреб клієнтів.

BigCommerce має одне з найкращих ринків прикладних програм для електронної комерції, що відповідає широкому спектру цілей. Ці програми можуть дозволяти вам використовувати або розширювати вбудований функціонал, коли мова заходить про B2B / оптовий продаж (наприклад, Quote Ninja і MinMax), бухгалтерський облік і податок (наприклад, TaxJar), ​​SEO (наприклад, ReloadSEO і FavSEO), доставку (наприклад, Shipstation і ShipperHQ) та багато іншого.

BigCommerce не дуже досягає висот Shopify з точки зору її інтеграції з популярними інструментами, такими як Oberlo та можливостями продажу (POS), однак вона наближається і, мабуть, має більше власних функцій щодо SEO та управління продуктами..

Багато програм на ринку є безкоштовними, але їх ціна може різко відрізнятися. Ви можете заплатити заздалегідь плату, або періодичну плату, або обидва, або відсоток від продажів. Хоча ви все ще маєте бюджет на додатки, ви, ймовірно, можете позбутися менше, використовуючи Shopify.

Дійсно краще з BigCommerce?

Як видно зі списку вище, тут, безумовно, є більше правильного, ніж неправильного, коли ви вирішуєте, чи варто хеджувати свої ставки з BigCommerce. Він просто надає один із найповніших веб-сайтів для електронної комерції та розміщення досвіду, з яким дуже мало хочеться нічого іншого.

Однак якщо ви шукаєте розробника веб-сайтів і хостинга, щоб створити інтернет-магазин з високим доходом, то вас можуть трохи занепокоїти щодо обмежень BigCommerce на щорічні продажі. Інша стурбованість полягає в тому, що вам не надається повна свобода редагувати веб-сторінки за допомогою спеціального кодування, що може бути ще однією вимогою для бізнесу на рівні підприємства.

І все-таки будь-яка ціна, яку ви в остаточному підсумку сплачуєте, здається, не варто, якщо врахувати інші плюси: багатофункціональну платформу та сторонні додатки, велику бібліотеку високоякісних шаблонів електронної комерції та 0% комісійних платежів..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me