6 En İyi Magento Alternatifleri – Hangisi Doğru (SİZİN İÇİN)? 2020

Evet, Magento en popüler e-ticaret platformlarından biridir, ancak muhtemelen küçük işletmeler veya yeni başlayanlar için harika olmadığını fark ettiniz.. Bu karmaşıktır ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için nasıl kod yazacağınızı bilmeniz gerekir. Magento mağazanızı yönetmek için bir web geliştiricisi kiralamak da pahalıdır.


Güzel haberler? Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika Magento alternatifi var. Ama hepsi sizin için “en iyi” seçenek olduklarını söylüyor – açıkçası, bu her zaman doğru değil.

E-ticaret aracınız ürünlerinizin çevrimiçi olmasını kolaylaştırmalıdır. Sana yardım etmeli Ürünlerinizi pazarlayın, envanterinizi yönetin ve işin ne kadar iyi olduğunu izleyin. İhtiyacınız olan özellikler, yeni bir çevrimiçi satıcı veya yerleşik bir satıcı olup olmadığınıza bağlıdır. Ancak her iki durumda da, mevcut bütçenizi ve mağazanızın gelecekteki büyümesini göz önünde bulundurmanız gerekir.

İşletmeniz için çok sayıda platform ving yaparken, zor bir seçim ile karşı karşıyasınız. Neyse ki, araştırmayı senin için yaptım! Magento’ya en iyi alternatiflerin bu uzman değerlendirmesi kararınızı kolaylaştıracak.

Magento Alternatifleri – En Çok Tıklananlar:

Shopify – Tonlarca ödeme ağ geçidi ve zengin bir uygulama mağazası

Wix – Ürünlerinizi öne çıkarmak için çarpıcı şablonlar

BigCommerce – Mağazanızı güvende tutmak için güçlü güvenlik özellikleri

WooCommerce – E-ticaret için en iyi WordPress eklentisi

Volusion – Sizi hemen satışa hazırlayacak başlangıç ​​dostu bir sihirbaz

GoDaddy – Otomatik optimizasyon özelliği Google’da iyi sıralamanıza yardımcı olacak

En İyi Magento Alternatiflerinde Aradıklarımız

Düzinelerce e-ticaret aracını test ettikten sonra, en iyilerinin size en azından aşağıdakileri verdiğini söyleyebilirim:

 • Kullanım kolaylığı. En iyi araçlar Magento’dan daha az karmaşıktır – daha fazla baş ağrısı yok!
 • Esneklik. Bir çok ürün satabilmeniz ve mağazanızı işletme markanızla eşleşecek şekilde özelleştirebilmeniz gerekir.
 • Güçlü e-ticaret özellikleri. İşletmenizin başarısı, ürün envanterinizi görüntüleme, tanıtma ve yönetme araçlarına bağlıdır. Bu özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak için nasıl kod yazacağınızı bilmenize gerek yoktur.
 • Olağanüstü destek. Çevrimiçi mağazanızın 7/24 çalışması gerekir, bu nedenle bir şeyler ters giderse kullanmak için müşteri desteğine, topluluk desteğine ve / veya bilgi tabanına sahip olmanız önemlidir..
 • Ücretsiz deneme. Bu araçlardan herhangi birini risksiz deneyebilirsiniz!

Shopify – Güçlü Hepsi Bir Arada E-Ticaret Platformu

Küçük işletmeler ve tek başına yatırımcılar için en popüler e-ticaret platformlarından biri olarak, Shopify çevrimiçi mağazanızı başarılı kılmak için birçok kullanıcı dostu araç sunar.

Shopify’a kaydolduğunuzda, barındırma, güvenliğiniz ve alan adınız fiyatlandırmaya dahil edilir. Ancak, Shopify hala pahalı olabilir. En temel abonelik planı bile nispeten ağır bir aylık ücret alıyor.

Ancak Shopify hala yatırıma değer olabilir. Özel bir hepsi bir arada e-ticaret platformu olarak, sunabileceği çok şey var. Örneğin, ürünlerinizin harika görünmesini sağlamak için yerleşik araçlar vardır ve 3 adede kadar farklı seçenek (ör. Boyut, renk) ve 100 varyant (ör. Küçük, orta, büyük; kırmızı, mavi, siyah) ekleyebilirsiniz . Ayrıca bir 14 günlük ücretsiz deneme, Shopify’ı risksiz test edebilirsiniz.

eflatun alternatifleri 1

Shopify’ın tüm temaları, mobil cihazlarda mükemmel şekilde görüntülenecek şekilde tasarlanmıştır; bu, birçok kişinin akıllı telefonlarında alışveriş yapması nedeniyle önemli bir özelliktir. Ancak temaların seçimi oldukça sınırlıdır ve premium bir tema için 180 dolara kadar ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık on ücretsiz tema var.

Shopify, mağazanıza ürün eklemeyi ağrısız hale getiren sezgisel bir arayüze sahiptir. Kayıt olur olmaz ilk ürününüzü eklemek için gerekli adımları atmanız istenir. Mağazanızı çevrimiçi hale getirmek oldukça hızlı ve kolaydır.

Shopify hakkında daha fazla bilgi için, uzman incelemesi. Ayrıca, kaydolmak istediğinizde sizin için en iyi planı seçmenize yardımcı olacak Shopify’ın fiyatlandırma planları hakkında kapsamlı bir kılavuzumuz var.!

Özellikleri

 • Ödeme ağ geçitleri. Shopify, kendi entegre çözümü “Shopify Payments” dahil olmak üzere 100’den fazla ödeme ağ geçidi sunuyor. Ödeme sağlayıcıları arasında PayPal, Stripe, Amazon Pay ve Alipay Global (Çin) gibi ülkeye özgü bazı ağ geçitleri bulunur. Shopify Payments kullanıyorsanız ek işlem ücreti alınmaz, ancak üçüncü taraf bir platform kullanmanız, (planladığınıza bağlı olarak)% 0,5 ile% 2 arasında bir ücrete mal olur. Shopify Payments her ülkede mevcut değildir..
 • Terk edilmiş araba teknolojisi. Shopify, sepetlerinde ürün bırakan kayıtlı müşterilere otomatik olarak bir e-posta göndermenizi sağlayan yerleşik bir terk edilmiş alışveriş sepeti işleviyle birlikte gelir. Bu, satışlarınızı% 25’e kadar artırabilir.
 • Uygulama mağazası. Shopify’ın 2800+ uygulamasından birini veya daha fazlasını yükleyerek mağazanızın işlevselliğini artırabilirsiniz. App Store’daki kategoriler arasında Siparişler ve gönderim, Envanter yönetimi, Pazarlama, Mağaza tasarımı, Satış ve dönüşüm, Finans ve Raporlama yer alıyor.

magento alternatifleri 2

 • Çok kanallı satışlar. Shopify, yalnızca Shopify mağazanızda değil, aynı zamanda doğrudan Facebook ve Instagram sayfalarınızda da satış yapabilmenizi sağlamak için Facebook ve Instagram ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Bu, satışları artırmak için mükemmel bir yoldur çünkü müşterilerin web sitenizde gezinmek zorunda kalmadan ürün satın almalarına olanak tanır.
Ücretsiz deneme14 gün
Müşteri desteği7/24 e-posta, telefon ve sohbetin yanı sıra bir topluluk forumu
Ürün Çeşitleri100

Wix – E-Ticaret ile Kullanımı En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Wix’in sürükle ve bırak editörü bir web sitesi oluşturmayı gerçekten kolaylaştırır ve yerleşik e-ticaret özellikleri size bir çevrimiçi mağaza açmanın kolay bir yolunu sunar.

Modern bir ödeme sürecine sahip olmak, müşterilere mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için önemlidir. Wix’in ödeme işlemi kolaydır ve PayPal ve Stripe gibi bir dizi ödeme işleme seçeneğiniz vardır. Bununla birlikte, Shopify gibi özel e-ticaret platformlarının sahip olduğu kadar çok ödeme seçeneği yoktur..

Wix’in bir ücretsiz plan, e-ticaret özelliklerini içermez ve e-ticaret planları ucuz değildir. Ancak, ilgili ücretleri dikkate alırken, Wix’in tamamen barındırılan bir platform olduğunu unutmayın.. Barındırma, SSL ve alan adı gibi şeyler için ek ücret ödemeniz ve yaptığınız satışlar için herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmez. Ve Wix ile, 12 aylık veya daha uzun bir plana kaydolursanız bir alan adı eklenir.

Wix, web mağazanıza kolayca ekleyebileceğiniz çok çeşitli uygulamalara (uzantılara) sahiptir. “Çevrimiçi Mağaza” kategorisinde şu anda Wix Chat ve Wix Art Store dahil olmak üzere 50’den fazla uygulama var. “Pazarlama Araçları” kategorisinde Facebook Messenger uygulaması ve Social Testimonials uygulaması gibi 40’dan fazla uygulama var.

Wix hakkında daha fazla bilgi için, uzman incelemesi veya Wix fiyatlandırması için eksiksiz kılavuzumuz.

Özellikleri

 • Pazarlama. Çevrimiçi mağazanızı tanıtmak, daha fazla satış oluşturmak için gereklidir ve Wix, Ascend adlı eksiksiz bir pazarlama çözümüne sahiptir. Ascend’in tüm özelliklerini kullanmak için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor, ancak bunun bedeli buna değer. Ascend size aşağıdakiler için araçlar sağlar:
  • Müşteri etkileşimlerinizi yönetin
  • Çevrimiçi mağazanızı e-posta pazarlama ve sosyal yayınlarla tanıtın
  • Müşterilerinize kuponlar sunun
  • Daha iyi Google sıralamaları için SEO’nuzu yönetin
  • Açılır pencereler aracılığıyla ziyaretçi e-posta adreslerini toplayın
  • Müşterilerinize faturalar ve fiyat teklifleri gönderin

magento alternatifleri 3

 • Ürün teşhir. Wix ile ürün görüntü galerilerini kullanarak ürünlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Her ürün için 15 resme kadar sahip olabilirsiniz.
 • Tasarım özellikleri. Wix 500’den fazla şablona sahiptir. Bunların yalnızca 80’den fazlası “Çevrimiçi Mağaza” kategorisinde olmasına rağmen, web siteniz için bir e-ticaret şablonu seçmekle sınırlı değilsiniz – herhangi bir Wix sitesine çevrimiçi mağaza eklemek kolaydır. Tek dezavantajı, mağazanızın mobil sürümünü ayrı olarak düzenlemeniz ve şablonunuzu değiştirirseniz mağazanızı yeniden oluşturmanız gerekir.
 • Ürün seçenekleri. Ürün seçeneklerini ve varyantlarını ayarlamak hızlı ve kolaydır. En fazla 6 seçeneğiniz ve 30 seçeneğiniz olabilir. Bir ürün için bir varyant kullandığınızda, bu varyantın tekrar yazmanıza gerek kalmadan diğer ürünler için kullanılabilir olmasını seviyorum. Sadece enter tuşuna basın – size zaman kazandırır! Bireysel seçenekler için farklı fiyatlar da belirleyebilirsiniz.

eflatun alternatifleri 10

Ücretsiz denemeHayır, ancak 14 günlük para iade garantisi var
Müşteri desteğiPazartesi-Cuma 05:00 – 17:00 ABD Pasifik Saati e-ticaret sorunları için; diğer sorunlar için 7/24 e-posta ve telefon desteği
Ürün Çeşitleri30

BigCommerce – Küçük İşletmeler için Eksiksiz Bir E-Ticaret Çözümü

BigCommerce, çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için birçok güçlü, gelişmiş özelliğe sahiptir, ancak kullanımı son derece kolaydır. Tüm planlarda eBay ve Amazon gibi birden fazla satış kanalı kullanabilir ve kuponlar, indirimler ve hediye kartları kolayca sunabilirsiniz. Hediye kartlarınızı tasarlamak için şablonlar bile var!

PayPal standart ödeme işlemcisidir ve Braintree tarafından desteklenmektedir. Bunun avantajları arasında hangisine bağlı olarak özel olarak müzakere edilen işlem oranları BigCommerce planlamak ve daha hızlı ödeme. Amazon Pay, 2Checkout, Square ve Stripe gibi Apple Pay ve Google Pay gibi dijital cüzdanlar da dahil olmak üzere Braintree üzerinden diğer ödeme ağ geçitlerini de kullanabilirsiniz..

eflatun alternatifleri 4

BigCommerce’ın fiyatı Shopify’ın fiyatına benzer. Ancak, her iki platformun en ucuz planlarını karşılaştırırsanız, BigCommerce’ın size daha fazla özellik sunduğunu görürsünüz. Örneğin, BigCommerce’in en temel planında hediye kartları oluşturabilirsiniz, ancak Shopify’ın orta seviye planında bunu yapmak için neredeyse üç kat daha fazla ödeme yapmanız gerekir.

BigCommerce dört plan sunuyor ve en iyisi, hiçbirinin ödeme ağ geçitleri tarafından ücretlendirilenlerin üzerine işlem ücreti eklememesi..

BigCommerce hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzman incelememize göz atın.

Özellikleri

 • Güvenlik. BigCommerce, olağanüstü DDoS koruması ve sahtekarlık izleme özelliğiyle çevrimiçi mağazanızı güvende tutmaya odaklanır. Siz ve müşterileriniz işlemlerin% 100 güvenli ve PCI uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz.
 • Mağazanızı önizleyin. Arkadaşlarınızın, ailenizin veya e-posta abonelerinizin, yayınlanmadan önce mağazanız hakkında geri bildirim sağlamasını istiyorsanız, BigCommerce’ın Mağazanıza Önizleme özelliğini kullanarak gizli bir kodla mağazanıza erişmesini sağlayabilirsiniz..
 • Çoklu para birimleri. BigCommerce ile dünya çapında bir kitleye satış yapmak kolaydır. Gösterge tablonuza farklı para birimleri ekleyebilir ve müşterilerin ürünlerinizi görüntülerken yerel para birimlerini seçmelerine izin verebilirsiniz. BigCommerce, Para Birimi Hizmeti aracılığıyla otomatik bir para birimi döviz kuru sağlar.

eflatun alternatifleri 5

 • Gelişmiş analitik. BigCommerce kontrol panelinize dahil edilen analiz özelliğini kullanarak, gerçek zamanlı trafik ve satışları izleyebilir, satış vergisi raporları oluşturabilir ve satın alma dönüşüm hunisini analiz edebilirsiniz. BigCommerce’in analizi, mağazanızın performansını değerlendirmenize ve ürünleri farklı bir şekilde pazarladığınızda sonuçları karşılaştırmanıza yardımcı olur.
Ücretsiz deneme15 gün
Müşteri desteği7/24 telefon veya e-posta yoluyla, canlı sohbet, topluluk forumu
Ürün ÇeşitleriÜrün başına maksimum 600 toplam varyasyon (seçenek başına maksimum 250 ile)

WooCommerce – WordPress için En İyi E-Ticaret Eklentisi

WooCommerce, bu listedeki Magento alternatiflerinden çok farklı. WooCommerce, e-ticaret için eksiksiz, hepsi bir arada bir çözüm olmak yerine, yalnızca WordPress’te çalışan bir eklentidir.

Bu, zaten barındırılan bir WordPress kurulumuna sahip olmanız veya web barındırma satın almanız ve WordPress’i yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. WooCommerce’ı WordPress.com’da barındırılan bir siteyle de kullanabilirsiniz, ancak yalnızca İş planına geçtiğinizde.

Kurulduktan sonra, WooCommerce kullanımı kolaydır. Ancak bundan en iyi şekilde yararlanmak için WordPress’e aşina olmanız gerekir. WordPress çoğu platformdan daha dik bir öğrenme eğrisine sahiptir, Wix ve Shopify, ancak tasarım ve özelleştirmede çok daha fazla esneklik sunar.

WordPress ile kullanabileceğiniz binlerce eklenti var ve çoğu WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde entegre oluyor.

WooCommerce kullanarak satışlarınızı artırmak için, ziyaretçilerinize e-posta adresleri karşılığında bir kupon veya indirim sunabilirsiniz.. Ayrıca, bir ziyaretçinin görüntülediği ürünle ilgili ürünleri otomatik olarak göstererek web sitenizde daha uzun süre kalmalarını teşvik edebilirsiniz. Ürünleri web sitenizde de sergilemek kolaydır.

Bir platform olarak, WooCommerce% 100 ölçeklenebilir. Çevrimiçi mağazanız gittikçe daha fazla satış sağladığı için sizinle birlikte büyüyecek. Kısıtlama yok.

WooCommerce’i yüklemek ücretsizdir ve uzantıların çoğunun kullanımı ücretsizdir. Bazı premium uzantılar için bir kerelik veya yıllık ödeme gerekir.

Ayrıca web barındırma maliyetini, alan adınızı ve SSL güvenliğini (bir çevrimiçi mağaza için gerekli) dikkate almanız gerekir.. Ayrıca, barındırıcınız bir tür yönetilen WordPress barındırma hizmeti sağlamadığı sürece, güncellemeler ve yedeklemeler gibi şeyleri kendiniz yönetmeniz gerekeceğini unutmayın..

Daha fazla bilgi için WooCommerce uzman incelememize göz atın.

Özellikleri

 • Özelleştirme potansiyeli. WooCommerce, onu son derece özelleştirilebilir hale getiren açık kaynaklı bir e-ticaret çözümüdür. Abonelikler, üyelik alanı, konaklama rezervasyonları ve bağışlar gibi özellikler almak için WooCommerce’a ekleyebileceğiniz çok çeşitli ücretsiz ve premium uzantılar var.

eflatun alternatifleri 6

 • Ürün araçları. WooCommerce ile mağazanızı web sitenizin ayrı bir parçası olarak tutabilir veya satış dönüşümlerinizi artırmak için ürünleri blog yayınlarınıza ve açılış sayfalarınıza yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, müşterilerinizi doğrudan kasaya götüren açılış sayfaları da oluşturabilirsiniz..
 • Her şey sınırsız. WooCommerce mağazanıza ekleyebileceğiniz ürün sayısında bir sınırlama yoktur ve her bir ürün için görüntü sayısında bir sınır yoktur. Dahası, ürünleriniz için de sınırsız varyasyona sahip olabilir ve farklı varyasyonlar ve seçenekler için farklı fiyatlar ayarlayabilirsiniz.

eflatun alternatifleri 7

 • Satış Yönetimi. WooCommerce, envanterinizi ve satışlarınızı yönetmenize yardımcı olacak çok çeşitli yerleşik araçlar sunar. Para birimlerini, vergi seçeneklerini ve gönderim seçeneklerini ve ücretlerini yönetebilirsiniz. Tek tıklamayla yapılan geri ödemeleri doğrudan gösterge tablonuzdan da işleyebilirsiniz. Envanter yönetimi, sipariş yönetimi ve müşterilerin önce kaydolmak yerine hemen misafir olarak check-out yapmalarına izin verme seçeneğine sahip olursunuz.
Ücretsiz denemeWooCommerce ücretsizdir, ancak WordPress bir barındırma planı gerektirir.
Müşteri desteğiYalnızca kurulum sorunları için. Yardım dokümanları ve topluluk desteği mevcuttur.
Ürün ÇeşitleriSınırsız

Volusion – En Kolay Hepsi Birarada Özel E-Ticaret Çözümü

Kullanım kolaylığı açısından, Volusion Wix’e benzer. Ama Wix’in aksine, Volusion çevrimiçi mağazanızı başarılı kılmak için satış araçları sağlamaya odaklanan özel bir e-ticaret platformudur.

Çevrimiçi mağazanız için yaklaşık 14 ücretsiz, özelleştirilebilir tema var. Çekici ve hem masaüstü hem de mobil cihazlara hızlı yüklenmek üzere tasarlandı.

Volusion, çevrimiçi mağazanıza ürün eklemenin modern bir yolunu sunar ve size harika görünmelerini sağlamak için birçok seçenek sunar. Farklı varyantlar için kolayca farklı fiyatlar belirleyebilirsiniz ve oluşturabileceğiniz varyant sayısında sınır yoktur..

magento alternatifleri 8

Çevrimiçi satış yapmaya yeni başlayan biriyseniz, birkaç dakika içinde çevrimiçi mağazanızı oluşturabilen Volusion’ın tasarım sihirbazını seveceksiniz.. Wix’in ADI özelliğine benzer. Ne sattığınız ve kime sattığınızla ilgili kolay soruları yanıtlamanız yeterlidir; sihirbaz çevrimiçi mağazanızı sizin için oluşturur – stres yok.

Uzman incelememizi okuyarak Volusion hakkında daha fazla bilgi edinin.

Özellikleri

 • Direk nakliye. Daha fazla satış fırsatı istiyorsanız, Volusion’ın yerleşik dropshipping işlevini kullanabilirsiniz. Ek envanter ve nakliye yönetimi hakkında endişelenmenize gerek kalmadan mağazanıza hızlı bir şekilde ürün eklemenizi sağlar.
 • Kullanıcı dostu arayüz. Volusion, bir mağaza kurma ve ilk ürünlerinizi ekleme sürecinde sizi adım adım yönlendirir. Düzenleyici basittir ve mağazanızda yaptığınız değişikliklerin önizlemesini kolayca görebilirsiniz.
 • Pazarlama araçları. Doğru müşteri türünü çekmek istiyorsunuz. Ek bir ücret ödemeden, Volusion size bunu mümkün kılmak için hepsi bir arada SEO araçları, indirim ve promosyon araçları ve doğrudan kampanya araçları gibi çeşitli pazarlama araçları sunar..
 • Özel destek. İş planına abone olursanız, Volusion’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak özel bir hesap yöneticisi alırsınız. Onlarla canlı sohbet yoluyla iletişime geçebilir veya pazarlama, tasarım ve SEO gibi konularda yardım almayı tartışmak için bir arama planlayabilirsiniz.
Ücretsiz deneme14 gün
Müşteri desteği7/24 telefon veya canlı sohbet
Ürün ÇeşitleriSınırsız 

GoDaddy – Ucuz ama Kapsamlı E-Ticaret Çözümü

GoDaddy, alan adları için gidilecek yer olarak bilinir. Ama aynı zamanda mükemmel bir web sitesi oluşturucu sunuyor, GoCentral, belirli bir çevrimiçi mağaza seçeneği vardır. Tüm çevrimiçi mağaza özelliklerini istiyorsanız yalnızca tek bir plan vardır. Barındırma, güvenlik, alan adı ve ihtiyacınız olan tüm e-ticaret özelliklerini içerir.

magento alternatifleri 9

GoDaddy, PayPal, Stripe ve Square dahil olmak üzere sınırlı sayıda ödeme sağlayıcısı sunmaktadır. GoDaddy, Stripe ve Square ile Apple Pay’ı da kabul etmenizi sağlar.

Tüm GoDaddy’nin muhteşem şablonları mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve bunları işletme markanızla eşleşecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi GoDaddy ile yönetmek kolaydır. Birisi mağazanızdan sipariş verdiğinde kısa mesaj alırsınız, böylece bir siparişi kaçırmazsınız. Gösterge tablonuz, yaptığınız satışların bir görünümünü sunar ve size otomatik olarak terk edilmiş sepet kurtarma e-posta seçenekleri de sunar.

GoDaddy GoCentral’ımızı okuyun uzman incelemesi daha fazla öğrenmek için.

Özellikleri

 • Cömert ücretsiz deneme. Tüm çevrimiçi mağaza özelliklerini risksiz denemek için GoDaddy size Dolunay, bu listede belirtilen diğer ücretsiz denemelerden çok daha uzundur. Kredi kartı bilgilerini de vermeniz gerekmeyecek.
 • Ürün eklentileri. Ürünleriniz için yalnızca farklı seçenekler ve değişkenler değil, aynı zamanda farklı eklentiler de oluşturabilirsiniz. Örneğin, hediye paketini bir eklenti olarak kullanabilir ve müşterilerin bir listeden farklı ambalaj kağıtları seçmesine izin verebilirsiniz. Gravür başka bir eklentidir ve müşterilerin özel metinlerini eklemeleri için bir metin kutusu sağlayabilirsiniz. Çeşitli eklenti seçenekleriniz için farklı fiyatlar da verebilirsiniz.
 • Otomatik optimizasyon. Çevrimiçi mağazanızın Google’da iyi sırada yer alması zor olmak zorunda değildir. GoDaddy’nin doğrudan web sitesi oluşturucusuna entegre edilmiş otomatik optimizasyon özelliği, mağazanıza hak ettiği ilgiyi çekmeyi kolaylaştırır.
 • Mobil ödeme. GoDaddy’nin mobil kasası, akıllı telefonlarında alışveriş yapmak isteyen müşterileriniz için mükemmeldir. Ödeme için daha az adım gerekir, bu nedenle müşterilerinizin satın alma işlemlerini tamamlamaları daha olasıdır.
Ücretsiz deneme1 ay
Müşteri desteği7/24 telefon desteği, canlı sohbet, bilgi tabanı
Ürün ÇeşitleriSınırsız

Hangi Magento Alternatifi Size En Uygun??

İşletmeniz küçük veya orta büyüklükte ise veya sıkı bir bütçeyle tek bir yatırımcıysanız, çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan veya birisini işe almanıza yardımcı olacak bir servet harcamadan bir çevrimiçi mağaza çalıştırabilmeniz gerekir. Magento. Hepsi bir arada e-ticaret platformları ve e-ticaret özelliklerine sahip web sitesi oluşturucuları çok yardımcı olabilir.

Bu listedeki e-ticaret platformlarından bazıları, özellikle daha gelişmiş planlardan birine abone olursanız, yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Uzun vadeli taahhütte bulunmadan önce mağazanızın gerçekten neye ihtiyacı olduğunu dikkatlice düşünün. Platformların çoğuyla (GoDaddy hariç), daha düşük fiyatlı bir planla başlayabilir ve çevrimiçi mağazanız büyüdüğünde yükseltebilirsiniz.

Önerilerim

 • Çok küçük bir işletme veya sadece az miktarda ürün satacak tek bir tüccarsanız – ve işletmenizin büyük oranda büyümesini öngörmüyorsanız – aşağıdaki gibi bir web sitesi oluşturucusundan gelen bir e-ticaret planı Wix veya GoDaddy en iyisi. Oldukça ucuz bir fiyata, çok sayıda satış, pazarlama ve yönetim aracı elde edersiniz.
 • Hedefiniz her yıl işinizi büyütmekse, ile git BigCommerce. En ucuz planda bile birçok güçlü özellik ile para için büyük değer verir. Ancak, dropshipping için daha fazla uygulamaya erişmek istiyorsanız veya mağazanıza Google müşteri yorumları eklemek istiyorsanız, Shopify.
 • Zaten bir WordPress web siteniz varsa, toplamak WooCommerce. Ek ücret ödemeden bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz (uzantı satın almadığınız sürece). Yine de WordPress’e aşina değilseniz WooCommerce’i tavsiye etmem – yine de, öğrenme eğrisi oldukça dik.
FiyatGöze çarpan ÖzellikUygulamalar ve UzantılarKullanım kolaylığı
Shopify$$ – $$$$Çok kanallı satışlar.2800+ uygulama4/5
Wix$$ – $$$Ürün videoları250 uygulama (50+ e-ticarete özel)4/5
BigCommerce$$ – $$$$Mağazanız yayınlanmadan önce geri bildirim alma600+ uygulama4/5
WooCommerce0 – $$$Esneklik ve özelleştirme seçenekleri280+ resmi uzantı3/5
Volusion$$ – $$$$7/24 kişisel destek için özel hesap yöneticisi20’den fazla uygulama5/5
GoDaddy$$Ürünleriniz için eklentiler özelliğiUygulama mağazası ve sınırlı yerleşik entegrasyon yok4/5
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me