6 кращих дешевих та надійних постачальників послуг хостингу WordPress 2020

Тому ви вирішили використовувати WordPress для створення свого веб-сайту.


А чому ні?

Після всього, десятки мільйонів веб-сайтів пройшли тим самим маршрутом. З часу свого скромного початку 2003 року, феноменальна система управління контентом забезпечили завидну частку ринку близько 50%.

Секрет її успіху?

Його зручний інтерфейс у поєднанні з нескінченними зручними плагінами та неприємними темами, безперечно, відіграє ключову роль. І це також не шкодить відкритий код CMS є абсолютно безкоштовним.

Але так багато конкуруючих веб-господарів, які пропонують дешеві плани з брудом, як ви можете визначити, який найкращий варіант для вас?

Наш огляд найкращих бюджетних хостингових постачальників WordPress 2018 року зробить саме це.

GoDaddy

Що вони пропонують

GoDaddy пропонує чотири окремі плани хостингу WordPress, з кожним оновленням, що спричиняє додатковий обсяг пам’яті, більш високу кількість відвідувачів та додаткові функції, такі як майстер видимості SEO та безкоштовний сертифікат SSL.

Усі ці варіанти керуються, що означає GoDaddy піклується про технічні матеріали, такі як оновлення основних файлів та встановлення оновлень програмного забезпечення. Ті, хто скоріше платить менше, можуть обрати свої некеровані плани спільного хостингу, які все ще включають основні функції WordPress.

Що мені подобається

GoDaddy робить електронна комерція вітер з їх інструментами інтернет-магазину та маркетинговою програмою електронної пошти. Кожен план також забезпечує пристойну кількість ресурсів за ціною, і є інструмент міграції одним клацанням миші, який дозволяє зручно переходити від попереднього постачальника.

Що мені не подобається

An Сертифікат SSL включений лише у два найдорожчі плани, і навіть тоді діє лише один рік. Крім цього, ти отримайте лише один преміальний сертифікат SSL, навіть якщо ви розміщуєте до п’яти веб-сайтів WordPress на ваш рахунок.

Хто найкращий для служби?

GoDaddy – це хороший всебічний варіант, який робить це легко налаштувати інтернет-магазин.

SiteGround

Що вони пропонують

SiteGround продає три керовані плани WordPress – StartUp, GrowBig та GoGeek – які здатні обробляти 10 000, 25 000 та 100 000 відвідувань щомісяця відповідно.

Що мені подобається

План StartUp – це угода для власників веб-сайтів з основними потребами, у той час як чуйна підтримка 24 години та чудовий час завантаження сторінок навколо їхніх північноамериканських та європейських серверів додають привабливості.

Довгий список привілеїв, таких як інструменти супер кешу, безкоштовне відновлення резервного копіювання та попередньо встановлена ​​копія Git роблять оновлення вартим.

Розробникам буде приємно знати, що SiteGround також надає вам WP-CLI для швидшого доступу та ще більшого контролю над своїми установками WordPress.

Що мені не подобається

Існує немає вільних доменів у всіх напрямках і план StartUp не включає безкоштовну послугу передачі WordPress. План GoGeek, який вимагається, щоб користуватися всіма перевагами, є дещо з дорогої сторони (особливо після поновлення).

Хто найкращий для служби?

SiteGround ідеально підходить для тих, хто шукає дешевий та надійний план WordPress із надійною технічною підтримкою для WordPress. Швидкий час завантаження – ще один плюс, принаймні в Європі та Північній Америці.

SiteGround також є одним з небагатьох постачальників, який має печатку затвердження WordPress.org, тому вони є надійним вибором для тих, хто шукає надійних постачальників.

Хостинг InMotion

Що вони пропонують

InMotion Hosting продає шість різних керованих планів WordPress (три спільні та три VPS), що означає клієнти мають більше контролю над своїми витратами та включеннями. Кожен постачається з щедрою гарантією повернення грошей на 90 днів.

Що мені подобається

Бюджетно-свідомі споживачі захоплюються численними можливостями, які вони щедро вкладають у свої найдоступніші плани. Очікуйте отримати безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовний домен, сховище SSD та розширені кешування сервера та інструменти безпеки в усіх своїх планах.

Компанія також відомий своєю винятковою цілодобовою підтримкою клієнтів, забезпечення скайпом, телефоном та системою продажу квитків, через які вони реагують за лічені хвилини, а не за години.

6 кращих дешевих та надійних постачальників послуг хостингу WordPress 2020

Що мені не подобається

Часи завантаження веб-сайтів не найкращі, особливо для далеких напрямків, таких як Австралія. В середньому вони також трохи дорожчі за більшість, хоча це виправдано, враховуючи їх включення.

Хто найкращий для служби?

Плани WordPress, керовані InMotion Hosting, чудово підходять для користувачів які цінують внутрішню підтримку та розширені функції WordPress над ефективністю. Їх великий вибір планів чудово підходить для підприємств, які очікують зростання їх трафіку.

А2 хостинг

Що вони пропонують

Хостинг A2 пропонує чотири і три плани відповідно в рамках спільних і керованих сервісів WordPress. Компанія дозволяє клієнтам платити щомісяця а не вбирати їх у стандартне однорічне зобов’язання, хоча, звичайно гнучкість їхніх щомісячних планів обійдеться вам дорожче.

Що мені подобається

А2 хостинг пропозиції цілий ряд включень у їх найдешевші плани які інші компанії зазвичай не роблять, наприклад, необмежений обсяг пам’яті (лише спільні плани) та пропускну здатність, а також безкоштовні сертифікати SSL та послуги передачі веб-сайтів.

Їх бажані турбосервери, які входять у плани високого класу, мають намір покращити час завантаження веб-сторінок до 20 разів.

Крім цього, вони мають в будь-який час гарантія повернення грошей це майже не чуто в галузі веб-хостингу.

6 кращих дешевих та надійних постачальників послуг хостингу WordPress 2020

Що мені не подобається

Їх керовані плани WordPress є значно дорожче інших постачальників, хоча і з більш високим рівнем продуктивності.

Хто найкращий для служби?

А2 хостинг пропозиції приємний баланс між доступною вартістю та ефективністю. Варіант Turbo-сервера ідеально підходить для тих, хто потребує швидкого завантаження веб-сторінок.

Вони також відмінно підходить для тих, кому потрібно набагато більше часу, щоб спробувати послугу, перш ніж повністю здійснити, даючи їх гарантію повернення грошей у будь-який час.

iPage

Що вони пропонують

iPage продає лише два плани WordPress, кожен з необмеженим обсягом пам’яті, пропускною здатністю та безкоштовною однорічною реєстрацією домену. Оновлення до верхнього рівня дає користувачеві розширені функції підтримки WordPress та безпеки.

Що мені подобається

Обидва плани надають користувачеві напрочуд гарна швидкість з’єднання та обслуговування клієнтів, особливо враховуючи низьку ціну.

Що мені не подобається

Час завантаження веб-сторінок, як правило, різко падає під стрес, що далеко не ідеально підходить для веб-сайтів, які очікують значного скорочення трафіку.

Їх рівень досвіду WordPress також не є великим порівняно з іншими постачальниками у цьому списку.

Хто найкращий для служби?

Користувачі, які цінують а швидке, зручне та дешеве обслуговування з додатковою функціональністю та гнучкістю найбільше виграють підписки на iPage.

DreamHost

Що вони пропонують

DreamHost пропонує два плани WordPress, керовані бюджетом необмежена пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL та сховище SSD. План вищого рівня включає безліч необмежених веб-сайтів та розміщення електронної пошти.

Якщо ви готові заплатити трохи більше, виберіть один із своїх планів DreamPress – преміум-сервіс, який використовує хмарні технології хостингу для оптимальної продуктивності та масштабованості.

У будь-якому випадку у вас буде можливість виплати до місяця, і ви отримаєте 97-денну гарантію повернення грошей (30 днів, якщо ви плануєте DreamPress).

Що мені подобається

DreamHost швидкий, особливо в США, де базуються їхні сервери. Вони помітно стабільніший, ніж більшість постачальників і в пікові періоди.

Конфіденційність – це також великий недолік, оскільки DreamHost включає безкоштовну конфіденційність домену для всіх своїх планів. Крім того, вони навіть зайшли до того, щоб доставити Міністерство юстиції до суду щодо спірного запиту клієнтської інформації.

Що мені не подобається

Найбільш базовий план передбачає лише один веб-сайт, що робить сервіс порівняно дорогим для користувачів, яким потрібні два і більше.

Хто найкращий для служби?

Компанії, які потребують твердої прихильності до конфіденційності, добре підписалися б на DreamHost. Варіант до легко оновлення до хмарного сервісу хостингу також привабливе.

Як вибрати найкращого бюджетного постачальника WordPress

Постарайтеся переглянути минулі очевидні характеристики, такі як пропускна здатність та простір для зберігання під час покупки дешевого хоста WordPress. Копайте трохи глибше, щоб визначити справжнє значення за з урахуванням розширених функцій WordPress та бонусів, таких як хороший CDN та безкоштовні сертифікати SSL.

З невеликим дослідженням, ви знайдете одного з перерахованих вище постачальників ідеального варіанту для вас. Найкраще, що ці бюджетні плани WordPress залишать вам багато зайвих грошей, щоб інвестувати в іншому місці вашого бізнесу.

Джерела:

Історія «WordPress Codex: https://codex.wordpress.org/історія

Розподіл використання CMS на перших 1 мільйонах сайтів: https://trends.builtwith.com/cms/

Виграш для конфіденційності – це виграш для Інтернету: https://www.dreamhost.com/blog/a-win-for-the-web/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me