6 найкращих (дійсно безкоштовних) веб-сайтів для вантажних автомобілів 2020 року

Застрягнути на веб-сайті, який не відповідає вашим потребам, це як застрягнути з вашим вантажним автомобілем посеред нізвідки порожнім баком для бензину – обох можна уникнути правильними препаратами.


І хоча я не можу направити вас до найближчої АЗС, Я протестував кращих розробників веб-сайтів на ринку, щоб допомогти вам знайти потрібний.

Розробники веб-сайтів у цьому списку не тільки безкоштовні, але й вони також дозволяють вам зробити більше, ніж просто створити більше, ніж просто гарну веб-сторінку. Вони пропонують такі функції, як настроювані меню, щоб відкрити апетит клієнтів, красиві галереї зображень для показу ваших творчих творінь та інтеграцію соціальних медіа, щоб постійно підтримувати своїх підписників на поточному місці.

І в сьогоднішньому меню:

Недовгий час? Ось наш найкращий вибір для розробників веб-сайтів для вашого веб-сайту для вантажних автомобілів:

  • Вікс – 60+ шаблонів для ресторанів & Їжа, одна присвячена харчовим вантажівкам
  • Weebly – Дозволяє робити онлайн-замовлення навіть у вільному плані
  • Дивіться ще 6 розробників веб-сайтів для вашої вантажівки
  • Перегляньте наше порівняння всіх розробників веб-сайтів

* Квадратний простір не є безкоштовним, але він вартий інвестицій – у них є кілька найбільш професійних шаблонів, коли ви готові підняти свій бізнес і перенести його на новий рівень!

1. Wix – нескінченна бібліотека приголомшливих шаблонів

Однією з найбільших переваг створення веб-сайту за допомогою Wix є те, що він має велику бібліотеку з понад 500 налаштованих шаблонів, у яких є елементи перетягування. The Ресторани & Харчова категорія має численні шаблони, які, хоч і не призначені шаблонами веб-сайтів продовольчих вантажівок, можуть бути легко перетворені на веб-сторінку продовольчої вантажівки. Крім того, ви можете переглянути інші категорії шаблонів, тому що деякі можуть бути саме для вас!

Два шаблони, які мені подобаються, – це французька кухня та кухарська кухня. Французька кухня має приємний блок-макет, що дозволяє представити страви візуально приголомшливим чином. Ви також маєте розділи для свого меню та веб-сторінку з контактами. Chef Kitchen має макет блогу із банером слайд-шоу на передній веб-сторінці. На домашній сторінці ваші клієнти можуть забронювати бронювання, замовити замовлення, переглянути меню та дізнатися більше про своїх співробітників.

Веб-сайт Food Truck - 6 кращих будівельників безкоштовних веб-сайтів у 2020 році

Шаблони Wix вже мають чудові стандартні функції, але якщо ви хочете додати більше, перейдіть на App Market. Там ви можете додати додаткові функції на свої веб-сторінки, такі як фотогалереї, програми меню, онлайн-замовлення чи бронювання та додаток Карти Google, щоб допомогти клієнтам знайти ваші вантажні продукти.

Поки багато рецензентів, як Wix через його простоту використання, інші не люблять це, оскільки ваші можливості зміни базового дизайну обмежені. Вибравши шаблон, ви заблокуєте його. Якщо ви вирішите її змінити, ви повинні відтворити свій веб-сайт. Також деякі програми вимагають плати за ліцензію, щоб розблокувати повну функціональність.

2. Weebly – “Все, що ви можете з’їсти” Функції електронної комерції

Якщо ви шукаєте більш професійний вигляд веб-сайту вантажних автомобілів, то Weebly – хороший вибір. Оскільки Weebly обслуговує веб-сайти електронної комерції, більшість його шаблонів спрямовані на те, щоб допомогти вам збільшити продажі. Два шаблони бізнесу, які добре працюють на вантажні автомобілі, – це шаблони Urban Dine і Burger Shop.

Веб-сайт Food Truck - 6 кращих будівельників безкоштовних веб-сайтів у 2020 році

Обидва шаблони пропонують візуально привабливий стиль блоку, який дозволяє клієнтам переглядати ваш бізнес та меню, а також замовляти в Інтернеті або знаходити інформацію про ваше місцезнаходження та години роботи. Якщо у шаблонах відсутні необхідні функції, перегляньте Центр додатків Weebly. У ньому є додатки, які допоможуть збільшити трафік, збільшити продажі та продавати ваші вантажівки в соціальних мережах.

Крім того, якщо ви хочете провести глибоку настройку шаблонів, ви можете зробити це, як Weebly дозволяє редагувати ваш HTML та CSS-код. Таким чином, ви зможете отримати ідеальний вигляд і налаштувати свою веб-сторінку, щоб справити враження кожного разу. Недарма це виходить такі чудові відгуки.

Якщо є одна річ, яку я хотів би побачити, що Weebly вдосконалюється, це буде її вибір шаблонів. Їх трохи не вистачає порівняно з тими з інших будівельників, як Вікс і Квадратний простір.

3. Site123 – Простий у використанні багатомовний веб-сайт

Site123 чудово підходить, якщо вам потрібна основна веб-сторінка продовольчої машини. Він має категорію, присвячену ресторанам з кількома шаблонами, які працюватимуть для вантажних автомобілів. Піцерія та Східний празник – це два макети, які мені подобаються, і обидва включають онлайн-меню та інтеграцію Карт Google, щоб допомогти клієнтам знайти ваші вантажні продукти.

Якщо вам потрібна додаткова функціональність, яка не включена в шаблон, перегляньте App Market. Він має підбірку інструментів, що включає галереї, онлайн-форми, маркетингові інструменти, платіжні шлюзи, і більше.

Site123 Шаблон кухні Азії

Хоча Site123 отримує, як правило, позитивні відгуки, можливо, вам доведеться зробити трохи більше налаштування свого шаблону, ніж ви б з іншими розробниками веб-сайтів, як Макети шаблонів Site123 пропонують невелику різноманітність. Однак якщо ви шукаєте багатомовного конструктора веб-сайтів, це відмінний вибір; Site123 пропонує плани, які дозволяють автоматично кодувати свій веб-сайт на кількох мовах.

Крім того, якщо ви плануєте приймати онлайн-замовлення, Site123 надає функції електронної комерції у всіх планах. Зауважте, що Професійний план дозволяє приймати замовлення на кредитні картки в Інтернеті та надає інші розширені функції електронної комерції.

4. WordPress.com – всі варіанти свободи та налаштування, про які можна мріяти

WordPress відомий тим, що надає веб-майстрам величезну свободу у створенні веб-сайтів. Однак WordPress.com не є тим самим, що і стандартний WordPress. Функції WordPress.com обмежені залежно від вибору плану. Якщо Ви є клієнтом безкоштовно або особисто, вам доведеться платити за доступ до шаблонів Premium.

Є великий вибір безкоштовних шаблонів, а деякі підходять для фургонів. Мій улюблений – шаблон Pique. Він розроблений явно для кафе, і під час налаштування в модифікованому стилі ведення блогів його можна легко змінити відповідно до ваших потреб. Ви можете включити своє меню, інформацію про свій бізнес, відгуки клієнтів, години роботи та вказівки щодо свого місцезнаходження через Карти Google.

Веб-сайт Food Truck - 6 кращих будівельників безкоштовних веб-сайтів у 2020 році

Зауважте, що якщо ви використовуєте WordPress, багато ваших варіантів дизайну будуть обмежені доступними функціями, запропонованими в шаблоні. У більшості планів ви не можете встановлювати додатки для клієнтів або навіть власні теми. Більшість шаблонів включатимуть стандартні функції, які можна використовувати для створення веб-сторінки, включаючи форми, галереї тощо.

Якщо ви хочете зробити глибокі редагування коду HTML або CSS, це можна зробити тільки за допомогою планів WordPress Premium і Business. Щоб розблокувати повну функціональність, включаючи можливість встановити власні шаблони та плагіни, вам потрібно оновити до Business.

5. SimpleSite – бюджетний варіант для любителів мінімалізму

З усіх будівельників у цьому списку SimpleSite має найменші варіанти дизайну. Він пропонує обмежену кількість шаблонів, а більшість створені у форматі блогу. Якщо ви вирішите скористатись SimpleSite, я рекомендую спробувати шаблони кафе або журналу продовольства, оскільки вони пропонують простий макет, який дозволить показати свій бізнес. У кафе є приємна графіка слайд-шоу, що ви можете використовувати для відображення зображень вантажівки, посуду та клієнтів, які насолоджуються вашими стравами. Він також має вбудований розділ меню.

Функції налаштування SimpleSite вбудовані в шаблони, і ви можете додати такі функції, як онлайн-меню, галереї, форми та онлайн-відео. Одна з причин користувачі цінують SimpleSite полягає в тому, що на вашому веб-сайті ви отримуєте необмежену кількість відео та зображень.

Сайт прикладу італійського ресторану SimpleSite

Шаблони SimpleSite є дуже основними, тому ваш веб-сайт, мабуть, буде трохи датований порівняно з іншими розробниками. Однак якщо ви шукаєте базовий або мінімалістичний вигляд, це буде добре.

Зауважте, що SimpleSite – це також хороший вибір, якщо ви бюджетуєте оскільки безкоштовний план містить до 15 веб-сторінок і навіть пропонує обмежену функцію електронної комерції. Якщо ви тільки починаєте роботу, ви можете створити базовий веб-сайт за допомогою SimpleSite та оновити або перейти до одного з інших постачальників у цьому списку, як тільки ви почнете рости.

6. Квадратний простір – веб-сайти професійного вигляду

Squarespace пропонує широку бібліотеку професійно розроблених шаблонів, які ідеально підходять для більшості підприємств, включаючи вантажні автомобілі. У той час як у Squarespace є лише невеликий вибір шаблонів ресторанів та фургонів, які вони пропонують, є одними з найкращих у цьому списку. Відмінні шаблони – одна з причин Користувачі так люблять Squarespace.

Два, які мені подобаються, – це Tremont та їхні шаблони Motto. Шаблон Tremont – чудовий вибір, і він має ефект згасання навігації, який добре працює як для ПК, так і для мобільних пристроїв. Ви можете швидко отримати доступ до веб-сторінки меню або контактів або замовити онлайн. Шаблон Motto простий, але сучасний, і ви можете зайти до меню, побачити місця та зробити бронювання або замовити з головного веб-сайту.

Шаблон AUBURN у квадраті

У той час як шаблони в Squarespace дуже сучасні і пропонують багато стандартних функцій, таких як фотогалереї, форми та інтеграція соціальних медіа, не дуже багато розширених налаштувань, що надаються за допомогою конструктора. Немає ринку додатків, але ви маєте можливість змінювати HTML і CSS-код для проведення глибокого редагування коду.

Однією з особливостей Squarespace є те, що у інших розробників веб-сайтів у цьому списку бракує – це можливість встановити та використовувати декілька шаблонів. Можна встановити кілька шаблонів і пограти з різними конструкціями. Якщо ви вирішите, що ваш поточний макет не працює, просто перейдіть на інший шаблон, не починаючи заново.

Продовжуйте працювати на Food Truckin »з веб-сайтом Professional Food Truck

Замовники харчових вантажних автомобілів – це інша порода. Якщо вони люблять вашу їжу, вони відстежують вас за наступною їжею. Звичайно, якщо вас занадто важко знайти, вони відмовляться і спробують іншу вантажівку. Ось чому ви хочете постійно оновлювати своїх клієнтів через веб-сайт вантажних автомобілів.

  • Якщо ви хочете нескінченних варіантів вигляду вашого веб-сайту, створіть безкоштовний веб-сайт на Wix. Ви побачите, що при уважному увазі та терпінні ви можете створити унікальний веб-сайт, який ідеально відповідає вашим потребам.
  • Якщо ви хочете дозволити клієнтам замовляти онлайн безкоштовно, Weebly саме для вас. Як платформа, розроблена з урахуванням бізнесу, Weebly орієнтований на залучення більшої кількості клієнтів до вашої вантажівки.
  • Якщо ви хочете поговорити з міжнародною аудиторією, створіть свій веб-сайт за допомогою Site123. Налаштування свого веб-сайту за допомогою сайту123 не могло бути простішим, а завдяки додатковій функції багатомовності дорога ніколи не закінчується.
  • Якщо розповідь – це ваша маркетингова стратегія, то WordPress – це найкращий вибір. WordPress був створений для нас словесними типами, які люблять показувати та розповідати все про подорожі по нашій країні.
  • Якщо ви любите простоту та мінімалізм насамперед, створіть безкоштовний веб-сайт SimpleSite. Щоправда, це основне. Але такий хороший тако, і хто цього не любить?
  • Якщо ви хочете виглядати справжнім професіоналом, створіть свій веб-сайт за допомогою Squarespace. Простір квадрату може бути безкоштовним, але якщо ви хочете підняти свій бізнес на новий рівень – це шлях.

Створивши веб-сайт вантажних автомобілів з одним із розробників веб-сайтів вище, ваші клієнти будуть постійно в курсі вашого місця розташування та зможуть відстежувати наступну страву. Це дозволить вам продовжувати займатися перевезеннями та створювати страви, що поливають води, яким клієнти не можуть протистояти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me