7 En İyi MailChimp Alternatifleri – Hangisi Doğru (SİZİN İÇİN)? [2020]

Mailchimp en iyi e-posta pazarlama aracıdır, değil mi? Pek değil. Ancak, bir e-posta pazarlama hizmetine kaydolmayı düşündüğünüzde ilk akla gelen marka olduğundan eminim. Mükemmel bir çözüm gibi görünüyordu çünkü duyarlı şablonlardan faydalı analitiklere kadar çok çeşitli güçlü araçlar elde edersiniz ve ücretsiz olarak başlamanızı sağlar.


Ama yakında keşfettin Mailchimp sana her şeyi söylemiyordu. Şunu fark ettiniz:

 • Mailchimp gelişmiş ve özelleştirilebilir otomasyon araçlarından yoksundur
 • Daha iyi ve kullanımı kolay şablon kütüphaneleri ve analiz raporları vardır
 • Daha fazla özellik ile diğer ücretsiz veya uygun fiyatlı seçenekleri bulabilirsiniz

Muhtemelen sınırlı müşteri hizmetleri tarafından hayal kırıklığına uğradılar. Ve bir satış ortağı pazarlamacısıysanız, başka bir çözüm aramaktan başka seçeneğiniz yoktu – Mailchimp’in Şartlar ve Koşulları, bağlı kuruluş pazarlama hizmetlerinin hizmeti kullanmasını yasaklar.

Değişim zamanı – ve araştırmayı sizin için yaptık. İşte Mailchimp için en iyi yedi alternatif, böylece işiniz için en doğru olanı hemen seçebilirsiniz.

Mailchimp Alternatifleri – En Çok Tıklananlar:

 • SendinBlue – Güçlü otomasyon yetenekleri ve bağlı kuruluş pazarlamasına izin verilir
 • Yanıt almak – CRM araçları ve bir açılış sayfası oluşturucu ile çok yönlü, kullanımı kolay e-posta pazarlama yazılımı
 • ActiveCampaign – Mükemmel otomasyon özellikleri ve mükemmel müşteri hizmeti
 • Sürekli İletişim – Mükemmel etkinlik yönetimi araçlarıyla yeni başlayanlar için harika
 • Karşılaştırma E-postası – Profesyonel otomasyon özelliklerine sahip basit bir araç

En İyi Mailchimp’de Aradıklarımız Alternatifler

Bu listeyi bulmak için, düzinelerce en iyi e-posta pazarlama hizmetini test ettik. En iyi satıcılar aşağıdakilere sahiptir:

 • Entegre kampanyalar – Elbette, Mailchimp size temel e-posta pazarlama araçları sunar, ancak en iyi satıcılar size SMS, CRM, web seminerleri, açılış sayfası oluşturucuları ve daha fazlası için başka gelişmiş araçlar da sunar..
 • Geliştirilmiş otomasyon – Mailchimp, uyarlanmış otomatik yanıtlayıcılar ve tek görüntülü iş akışları gibi belirli otomasyon özelliklerinden yoksundur. En iyi seçimlerimiz sizi kapsamaktadır.
 • İyi değer – Böylece Mailchimp’in ücretsiz planını kaçırmış gibi hissetmeyeceksiniz, ücretsiz veya düşük maliyetli araçlar seçtik.
 • Daha fazla özgürlük – Kullanıcılarının satış ortaklığı pazarlaması gibi kendi yollarıyla çalışmalarına izin veren platformlar arıyoruz.

1. SendinBlue – Çok Sayıda Kişi İçin En İyisi

Günde binlerce e-posta gönderme işindeyseniz, SendinBlue bütçeleri kısıtlı işletmeler için uygun fiyatlı bir e-posta pazarlama aracı sağlar. Platform, sunucuları Fransa’da bulunduğundan Avrupalı ​​müşterilerle uğraşma konusunda da en iyi seçenek olduğunu iddia ediyor.

Özellikleri

Bu e-posta pazarlama hizmeti istediğiniz tüm özelliklere sahiptir: bültenlerinizi oluşturmak için bir sürükle ve bırak aracı, gerçek zamanlı raporlar ve gönderdiğiniz e-postaların güvenliğini artırmak için özel bir IP. Kullanıcılar gerçekten takdir ediyor gibi görünüyor.

Artıları

 • Sınırsız temas için ücretsiz plan. SendinBlue en ücretsiz plan sınırsız sayıda kişiye günde en fazla 300 e-posta göndermenizi sağlar. (Mailchimp’in ücretsiz planı sizi ayda 2.000 aboneyle sınırlar.)
 • Yüksek hacim için daha ucuz. SendinBlue ile ayda 40.000 e-posta göndermenin maliyeti Mailchimp ile olduğundan daha ucuz olacaktır.
 • Ücretsiz planlar için daha uzun destek. SendinBlue, ücretsiz kullanıcılara sınırsız e-posta desteği, 60 gün boyunca telefon ve sohbet sunar.
 • SMS entegrasyonu. Dünyanın herhangi bir yerindeki müşterilerinize kişiselleştirilmiş kısa mesajlar gönderebileceksiniz.
 • Daha iyi otomasyon. SendinBlue’nun otomasyon özellikleri Mailchimp’lerden daha iyidir, çünkü müşterilerinizin davranışlarına daha iyi yanıt vermek için önceden tanımlanmış iş akışları aracılığıyla tetikleyiciler ayarlayabilirsiniz.
 • Görsel iş akışları. SendinBlue otomasyonunuzun tek bir görünümünü oluşturur, böylece tüm otomatik yanıtlayıcılarınızı bir bakışta yönetebilirsiniz.
 • Satış ortaklığı pazarlamasına izin verildi. SendinBlue, müşterilerinin resmi rızası olduğu sürece bağlı şirket pazarlamacılarını ağırlıyor.

Eksileri

 • Kötü şablon kütüphanesi. SendinBlue’nun şablonları sınırlıdır ve çok yaratıcı değildir. Haber bülteninizi değiştirmek için çok zaman harcamak için hazır olun veya sadece başka bir yerde tasarlayın.
 • Tek giriş bilgileri. SendinBlue ile sadece bir giriş hesabınız var, bu nedenle bir ekibiniz varsa, kullanıcı adınızı ve şifrenizi onlarla paylaşmanız gerekecek.
 • Daha az entegrasyon. SendinBlue sadece bir avuç entegrasyona sahiptir.

SendinBlue If ile git…

 • Ayda en düşük oranda binlerce e-posta göndermeniz gerekiyor
 • Müşterileriniz Avrupa merkezlidir ve veritabanınızı AB içinde tutmayı tercih edersiniz

2. GetResponse – Kapsamlı Bir E-posta Pazarlama Kampanyası için en iyisi

Sadece e-posta göndermekten daha fazlasını mı yapmanız gerekiyor? GetResponse, pazarlama stratejinizi entegre etmek için kullanabileceğiniz kapsamlı bir özellik listesiyle çok yönlü, kullanımı kolay bir yazılım sunar.

Özellikleri

GetResponse size CRM ve web semineri araçları ile bir açılış sayfası oluşturucu. Bu, bu çözümlerin sonuçlarını tek bir yerde yönetebileceğiniz ve analiz edebileceğiniz anlamına gelir, size zaman kazandırır ve birbirlerini nasıl etkilediğini görmenize yardımcı olur. Ayrıca, yeteneklerinizi ince ayar yapmak için liste oluşturma ve otomasyon kursları ile birlikte gelir.

Neden aldığını görebilirsiniz mükemmel yorumlar, ama 30 günlük ücretsiz deneme, kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Artıları

 • % 100 kişiye özel otomasyon. Mailchimp, otomasyonunuzu yönetmeniz için önceden ayarlanmış iş akışları sağlarken GetResponse, müşterinizin davranışına bağlı olarak duruma göre tetiklenen otomatik yanıtlayıcılar oluşturmanıza olanak tanır. Örneğin, bir müşteri ödeme yapmadan hemen önce web sitenizden ayrılırsa, işlemi tamamlamalarını isteyen otomatik bir mesaj gönderebilir.
 • Olağanüstü açılış sayfası oluşturucu. GetResponse’nin açılış sayfası oluşturucusunda farklı hedefler (katılımlar, satışlar, indirme sayfaları) için tasarlanmış şablonlar bulunur ve aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi daha profesyonel görünürler. Mailchimp’in şablonları bildirimler, bültenler ve e-ticaret gibi geniş kategorilerde düzenlenmiştir.

6-En-Mailchimp-Alternatifler-image1

 • Entegre CRM aracı. Açılış sayfanızı ve e-posta pazarlama çözümünüzü bir CRM aracına bağlayabilirsiniz. Bu şekilde olası satışları izleyebilir, notlar ve yorumlar yapabilir ve bültenler ekleyebilir, böylece bültenleriniz yalnızca müşterileriniz önceden belirlenmiş bir aşamaya ulaştığında gönderilir. Mailchimp’in bir CRM aracı yoktur – üçüncü taraf bir entegrasyon yüklemeniz gerekir.
 • Komple web semineri çözümü. GetResponse ile çevrimiçi etkinliğinizi aktarabilir veya kaydedebilirsiniz. Ayrıca size web semineri davetiyesi ve hatırlatıcıları, YouTube entegrasyonu, sosyal medya paylaşımı ve daha fazlasını sunar. Mailchimp bir web semineri aracıyla birlikte gelmez ve üçüncü taraf entegrasyonu yoktur.
 • Ücretsiz Shutterstock görüntüleri. 5.000 lisanslı Shutterstock görüntüsüne erişiminiz olacak ve böylece stok görüntü hizmetinin maliyetinden tasarruf edeceksiniz. Mailchimp ile yalnızca şablonlarının bir parçası olan görüntüleri elde edersiniz.
 • Satış ortaklığı pazarlamasına izin verildi. Kişilerinizin her birinden izniniz olduğu sürece, bağlı pazarlama e-postalarını GetResponse aracılığıyla gönderebilirsiniz. Mailchimp bağlı kuruluş pazarlamasını yasaklıyor.

Eksileri

 • Tek kullanıcılı temel plan. GetResponse’nin en ucuz planı yalnızca bir kullanıcı kaydetmenize olanak tanır. Ekibinizin araca erişmesine izin vermek istiyorsanız, daha fazla ödeme yapmaya hazır olun.
 • Telefon desteği yok. Bu listedeki hizmetlerin çoğundan farklı olarak, GetResponse telefon desteği sunmaz.
 • Temel görünümlü şablonlar. GetResponse’de 500’den fazla şablonunuz olsa da, birçoğu modası geçmiş ve diğerleri de promosyon amaçlı görünüyor. Parlamalarını sağlamak için şablonları değiştirmeniz gerekecek.

GetResponse If ile git…

 • Mailchimp ile yaptığınız gibi, otomatik yanıtlayıcılarınızı her liste için bir yerine her müşteriye otomatikleştirmek istiyorsunuz
 • Orta ve büyük kitleler için çevrimiçi kurslar yürütüyorsunuz ve açılış sayfası, CRM ve web semineri çözümlerini entegre eden bir e-posta pazarlama aracı istiyorsunuz

3. AWeber – Kullanımı Kolay Bir Çözüm İçin En İyisi

AWeber’i geçmişte denediyseniz ve beğenmediyseniz, tekrar denemenin zamanı geldi. Eğer istersen diğer AWeber kullanıcıları, bu kullanımı kolay e-posta pazarlama platformuna yakın zamanda eklenen yeni özelliklerden şaşıracaksınız.

AWeber’in sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, bunu risksiz olarak test edebilirsiniz. 30 günlük ücretsiz deneme.

Özellikleri

AWeber, rakiplerinin çoğundan daha kullanıcı dostu ve sezgiseldir. Ayrıca, bülten bağlantılarını izlemek için kendi alan adınızı kullanabilirsiniz. Bu, e-postalarınıza Mailchimp’te olduğu gibi yönlendirme URL’lerini kullanmaktan daha fazla güvenilirlik ve tutarlılık sağlar.

Artıları

 • Diğer şablonlar. AWeber’de 700’den fazla şablon var – Mailchimp’in 100’den biraz fazlası. Size uygun bir şey bulma olasılığınız daha yüksek.
 • Ücretsiz stok fotoğraf. Bültenlerinizi oluşturmak için 6.000’den fazla ücretsiz stok görseline ve düğmesine erişebileceksiniz.
 • Kullanımı kolay otomatik yanıtlayıcı çözümü. AWeber’in sürükle ve bırak oluşturucusunun yönetimi, daha basit menü organizasyonu sayesinde Mailchimp’lerden daha kolaydır.
 • Kodlama gerektirmeyen formlar. Mailchimp ile formları web sitenize yerleştirmek için biraz HTML bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Öte yandan AWeber bunu sizin için yapacak.
 • Liste başına birden çok form. Mailchimp liste başına sadece bir forma izin verirken AWeber birden fazla form oluşturmanıza izin verir.
 • Satış ortağı pazarlamasına izin verildi. Kişilerinizden resmi onay aldığınız sürece, bağlı kuruluş pazarlamasına izin verilir – Mailchimp ile ilgili bir şey söz konusu değil.

Eksileri

 • Abonelik aboneleri hala sayılıyor. Haber bültenlerinizden çıkanlar hala AWeber aboneliğinizde abone olarak sayılıyor.
 • Abonelik ücreti başına. AWeber, kayıtlı e-posta adreslerine göre değil, abonelik başına ücretlendirilir. Aynı kişi birden fazla listeye abone olursa, her seferinde yeni bir kişi olarak sayılır.
 • Hayal kırıklığı yaratan başlangıç ​​planı. En ucuz plan, yalnızca 500 aboneye e-posta göndermenizi sağlar.

AWeber If ile git…

 • AWeber’in çok sayıda şablonu ve ücretsiz stok görüntüleri ile tasarım maliyetlerinden tasarruf etmek istiyorsunuz
 • Küçük bir abone listeniz var ve basit bir araç kullanmak istiyorsunuz

4. ActiveCampaign – Profesyonel E-posta Pazarlamacıları için En İyisi

E-posta pazarlama kampanyalarınızı daha ciddiye almaya hazır mısınız? O zaman kontrol etmelisin ActiveCampaign. Bu profesyonel e-posta pazarlamacılarının favori aracı Mükemmel otomasyon özellikleri ve mükemmel müşteri hizmetleri sayesinde.

Orada bir 14 günlük ücretsiz deneme, kredi kartı gerekmez, böylece test sürüşü için alabilirsiniz.

Özellikleri

Bu e-posta pazarlama yazılımı satış ve CRM araçlarını entegre eder, böylece pazarlama stratejinizin bu yönlerini e-posta pazarlamanızla birlikte yönetebilirsiniz. ActiveCampaign’ı müşterilerinize SMS mesajları göndermek için de kullanabilirsiniz.

Artıları

 • E-posta başına bir abone. Bir e-posta adresi, aynı kişinin kaç listesinin parçası olduğuna bakılmaksızın, ActiveCampaign abonesi anlamına gelir. Mailchimp ile, kişi birden fazla listeye her kaydolduğunda aynı e-posta adresi yeni bir abone olarak sayılır.
 • Her müşteriye özel otomasyon. Müşterilerinize ilgi alanlarına göre hangi içeriğin otomatik olarak gönderileceğini ve alıcının yolculuğunda hangi aşamada olduklarını önceden tanımlayabilirsiniz. Aşağıdaki grafikte, aynı kampanyada otomasyon durumunuzu duruma göre nasıl özelleştirebileceğiniz hakkında bir fikir verilmektedir.

6-En-Mailchimp-Alternatifler-image2

 • Otomatik Kampanyaların Tek Görünümü. ActiveCampaign, tüm otomatik kampanyalarınızı tek bir görünümde görmenizi sağlar, böylece neyin işe yaradığını öğrenebilir ve ayarlarınızı daha verimli bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Satış Görevi Yönetimi. E-posta pazarlama sonuçlarına dayalı olarak ActiveCampaign içinde satış ekibinize görevler oluşturabilir ve temsilci atayabilirsiniz. Örneğin, müşteriniz bir satın alma düğmesini her tıkladığında bir görevi tetikleyebilirsiniz, böylece satış temsilciniz anlaşmayı kapatmak için onlarla iletişim kurabilir.
 • Entegre SMS. Kampanyanın iş akışındaki adımlardan biri olarak kısa mesaj göndermeyi de ekleyebilirsiniz. Yedi alternatifimiz arasında sadece SendinBlue aynı şeyi sunar ve Mailchimp bunu yalnızca üçüncü taraf bir entegrasyonla yapabilir.

Eksileri

 • Ezici seçenekler. Çok sayıda özelleştirme seçeneği nedeniyle ActiveCampaign korkutucu bulabilirsiniz. Toplam yeni başlayanlar için en iyi seçim olmayabilir.
 • Birkaç şablon seçeneği. ActiveCampaign yalnızca 30 şablon sunar.
 • Sınırlı Diller. ActiveCampaign yalnızca yaklaşık bir düzine dili destekler.
 • Sınırlı bağlı kuruluş pazarlaması. Bazı rakiplerin aksine, ActiveCampaign, kişilerinizden onay almış olsanız bile, bağlı kuruluş pazarlaması açısından yapabileceklerinizi sınırlar. Örneğin, yalnızca çeşitli bağlı kuruluş teklifleri göndermek amacıyla e-postaları dağıtamazsınız.

ActiveCampaign If ile git…

 • Bir satış ekibiniz var ve CRM, SMS ve satış araçlarını birleştiren bir şey istiyorsunuz
 • Otomatik yanıtlayıcılarınızı isteğinize göre özelleştirmenizi sağlayan bir araç arayan profesyonel bir e-posta pazarlamacısınız
 • Çeşitli ilgi alanları, yaşlar ve kültürel geçmişe sahip geniş bir kitleyi hedefleyen orta ila büyük bir perakende satış işletmesi yürüttüğünüz için otomasyon özelliklerinizi her segmente uyarlamanız gerekir

5. Sürekli İletişim – Etkinlik Yönetimi için En İyisi

Sürekli İletişim, Datanyze’ye göre en çok kullanılan ikinci e-posta pazarlama yazılımıdır ve kullanıcılar kesinlikle beğenmiş gibi görünüyor. Mailchimp’den daha iyi destek ve etkinlik yönetimi araçları sunabilecek bir hizmet arıyorsanız, kesinlikle buna bakmalısınız..

Özellikleri

Sürekli İletişim 400 şablonla birlikte gelir ve Mailchimp’i bir miktar yener. Sektörünüzden bağımsız olarak doğru şablonu bulacaksınız. Gmail ve Outlook’tan e-posta adreslerini içe aktarmak da çok kolaydır.

Artıları

 • Cömert ücretsiz deneme. Diğer ücretli rakipler özelliklerini test etmek için yalnızca 30 gün izin verirken, Sabit İletişim ABD merkezli kullanıcılara 60 günlük ücretsiz deneme.
 • Etkinlik yönetimi aracı. Bir etkinlik yöneticisiyseniz, Sürekli İletişim sizin için en iyi araçtır. Ödemeleri kabul etmenize, kayıtları izlemenize ve etkinliğiniz için bir açılış sayfası oluşturmanıza olanak tanır.
 • Popüler WordPress eklentisi. Diğer birçok e-posta pazarlama aracı WordPress eklentileri sunar, ancak Constant Contact’ın en popülerlerinden biridir. Kurulumu basit (sadece birkaç tıklamaya ihtiyaç duyar), verimli ve ücretsiz.
 • Yeni başlayanlar için iyi. Sürekli İletişim ile, gezinmesi kolay menüsü sayesinde doğru ayarları aramak için değerli zamanınızı boşa harcamazsınız.
 • Twitter ve Topluluk Desteği. Telefon ve çevrimiçi sohbetin yanı sıra, sürekli iletişim için destek ekibini hafta sonları bile Twitter üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca, platformun yaklaşık 700.000 kişilik güçlü çevrimiçi topluluğundan da yardım alabilirsiniz..

Eksileri

 • Temel otomasyon. Sürekli İletişim otomasyon için en iyisi değildir. E-postaları planlamanıza ve hedeflemenize izin verir, ancak hepsi bu. Otomasyon sizin için önemliyse, GetResponse ve ActiveCampaign gibi diğer araçları kontrol edin.
 • Kötü şablonlar. Sabit Kişinin Mailchimp’ten daha fazla şablonu olmasına rağmen, yalnızca bir veya iki sütun içerirler. Bu, fazla tasarım esnekliği elde etmeyeceğiniz anlamına gelir.
 • Spam testi yok. Sürekli Kişinin spam testi özelliği yoktur, yani e-postalarınızın spam klasörüne inip inmediğinden emin olmayacaksınız. Ayrı bir spam test aracı kullanmanız gerekecek.

Eğer sürekli irtibat halinde olursanız…

 • Katılımcılarınızla iletişim kurmak için bir araca ihtiyaç duyan bir etkinlik yöneticisisiniz
 • Bir e-posta pazarlama hizmetinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için 30 günden fazla zamana ihtiyacınız var

6. Kıyaslama E-postası – En İyi Ücretsiz Alternatif

Bir e-posta pazarlama aracının maliyetini bütçenize eklemeye hazır değilseniz, Kıyaslama E-postası sizin için mükemmel olabilir. ücretsiz plan ilk e-posta pazarlama çabalarını uygulamak için yazılım arayan yeni ve küçük işletmeler için tasarlanmıştır.

Özellikleri

Karşılaştırma basit bir araçtır, ancak otomasyon açısından Mailchimp’in önünde – ve kullanıcılar onu sever. Yeni başlayanlar da bu platformu daha sezgisel ve gezinmesi daha kolay bulacak.

Artıları

 • Esnek otomatik yanıtlayıcılar. Mailchimp ile karşılaştırıldığında, Benchmark’ın otomasyon aracı daha esnektir. Aynı listedeki müşterilere farklı e-postalar gönderebilirsiniz, örneğin.
 • CRM aracı. Bir satın alma onayınız olduğunda, müşterileriniz otomatik olarak abonelerinizin listesinden potansiyel müşteriler listenize taşınır.
 • 7/24 destek. E-posta pazarlamasında yeniyseniz, kesinlikle Benchmark’ın müşteri hizmetlerini beğeneceksiniz. Ücretsiz planla bile 7/24 canlı sohbet ve e-posta desteği alırsınız.
 • Kullanımı kolay. Menüden seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var, bu aracı çok başlangıç ​​dostu yapıyor.
 • Ücretsiz planla daha fazla e-posta. Benchmark’ın ücretsiz planı ayda 14.000 e-posta göndermenizi sağlar. Mailchimp’ler size sadece 12.000.

Eksileri

 • Sınırlı depolama alanı. Benchmark ile veri ve görüntü depolama için sadece 10 MB alırsınız. Ne tür bir işletmeniz olursa olsun, sınırsız depolama alanı için hızlı bir şekilde ekstra ücret ödemeniz gerekir.
 • Mobil uygulama yok. Mailchimp’in aksine, Benchmark’ta kampanyanızın nasıl gittiğini kontrol etmek için telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulama yok.
 • Daha az entegrasyon. Neredeyse 200 entegrasyonuyla Mailchimp’i yenmek zor. Benchmark 70 civarında.

Benchmark If ile git…

 • E-posta pazarlamaya yeni başlıyorsunuz ve ücretsiz bir plan seçeneğiyle temel bir araç arıyorsunuz
 • E-posta pazarlamasının tüm giriş ve çıkışlarını bilmiyorsunuz ve sık sık desteğe ihtiyacınız olabileceğine inanıyorsunuz

7. Platformla – Analytics ve Raporlar için En İyisi

Platformly iş dünyasıyla ilgilidir ve müşterilerinizi daha iyi anlamanıza ve kârınızı artırmanıza yardımcı olabilecek bir dizi profesyonel araç sunar. İşletmenizle kolayca büyüyebilen tamamen ölçeklenebilir bir çözümdür.

Artıları

 • Gerçek zamanlı raporlamaya sahip kullanışlı gösterge tablosu. Platformly’nin kontrol paneline herhangi bir cihazdan erişmekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli widget’lar ve üçüncü taraf entegrasyonları ile beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.
 • Ücretsiz deneme. Yapabilirsin Platformly’yi ücretsiz deneyin 15 gün boyunca size uygun olup olmadığını görmek için. Ayrıca, yıllık bir plana kaydolursanız, iki ay ücretsiz alacağınızı belirtmek gerekir..

Eksileri

 • Ücretsiz deneme için kredi kartı gereklidir. Bazı rakiplerinden farklı olarak, Platformly’nın ücretsiz deneme sürümüne kaydolmak için kredi kartınızı veya PayPal hesap bilgilerinizi girmeniz gerekir.
 • Zayıf açılış sayfası oluşturucu. Platformly’nin açılış sayfası oluşturucu, diğer seçeneklerden bazıları kadar sezgisel değil ve seçim yapabileceğiniz çok sayıda şablon almıyorsunuz.

Taşınmaya Hazır Olun

İşletmeniz için en iyi Mailchimp alternatifini seçmeniz artık daha kolay hale geldiğinden, tüm kişilerinizi ve listelerinizi yeni e-posta pazarlama aracınıza nasıl taşıyacağınızı merak ediyor olmalısınız..
İle gidersen Yanıt almak, Bu listedeki favorim, geçiş çok kolay olacak. Şirket, listelerinizi nasıl dışa aktaracağınızı ve mesajlarınızı ve formlarınızı nasıl taşıyacağınızı anlatan adım adım bir kılavuz sunar. Aynı veya eşdeğer özellikleri ve entegrasyonların yanı sıra GetResponse otomasyon aracıyla gelen tüm ekstra avantajları da bulacaksınız..

Diğer alternatiflerin izlemeniz için benzer talimatları vardır, ancak Yardım sayfalarında ayrıntılı bilgi bulamayabilirsiniz. Bu durumda, müşteri hizmetlerine başvurun. Yeni bir müşteriyi ağırlamaktan mutluluk duyacaklar.

E-posta Pazarlama AracıEğer iyi…Kötü ise…İçin Mailchimp yener…
Yanıt almakEn kaliteli otomasyon araçlarını arıyorsunuzProfesyonel şablonlar istiyorsunuzGüçlü otomasyon ve entegre açılış sayfası oluşturucu, CRM ve web seminerleri araçları
AWeberKullanımı kolay bir çözüm istiyorsunuzAboneleriniz birden çok listeye katılırKullanıcı dostu otomatik yanıtlayıcılar ve 700’den fazla şablon
ActiveCampaignProfesyonel bir e-posta pazarlamacısınız ve otomasyonunuzu uyarlama özgürlüğünüzÇok sayıda özelleştirme seçeneği ile uğraşmak zorunda kaldığınız ezici buluyorsunuzEntegre satış, CRM ve SMS çözümleriyle gelişmiş otomasyon
Sürekli İletişimGüçlü topluluk desteğine sahip bir araç istiyorsunuzGelişmiş otomasyon araçlarıyla bir çözüme ihtiyacınız varEtkinlik yönetimine yönelik özellikler
KarşılaştırmaBütçeniz kısıtlı ve 7/24 destek istiyorsunuzMobil uygulamaların her yerden çalışabileceği bir çözüm istiyorsunuzÜcretsiz bir planla esnek otomasyon ve daha iyi destek seçenekleri
SendinBlueAyda binlerce e-posta gönderiyorsunuzBir ekiple çalışıyorsunuz ve çok kullanıcılı bir hesap istiyorsunuzSınırsız kişi ve SMS entegrasyonu için günde 300 e-posta için ücretsiz plan
PlatformlyMüşterilerinizi daha iyi anlamak istiyorsunuzAttrractive açılış sayfaları için güvenebileceğiniz bir araca ihtiyacınız varGüçlü otomasyon araçları ve mükemmel raporlama ve analiz

Kaynak:

https: //www.datanyze.com/market-share/email-marketing/mailchimp-market-share/

Resim Kredileri:

https: //www.getresponse.com/features/mobile-landing-page
https: //www.activecampaign.com/learn/guides/simplifying-automations/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me