7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

Ви нещодавно створили добре розроблену цільову сторінку, але є намагаються отримати ці найважливіші кліки та конверсії?


Не хвилюйтеся – ви не перший бізнес, який стикається з цією проблемою, і ви, звичайно, не будете останнім.

Створення сильного почуття терміновості на цільовій сторінці вкрай важливо, якщо ви хочете заохотити дії.

Чому? Бо терміновість – надзвичайно потужний аспект людської психології. Це змушує людину натискати на паузу на свої навмисні думки, які заважають їм чекати занадто довго, щоб діяти.

Простіше кажучи, терміновість змушує людей швидше реагувати на ваш заклик до дії та може астрономічно покращити ваші показники конверсії. Читайте далі, щоб дізнатися, як можна створити почуття терміновості на своїй цільовій сторінці за допомогою семи простих у виконанні способів.

№1: Пропонуйте тимчасові пропозиції

Спочатку спочатку, одна з найефективніших тактик перетворення цільової сторінки – це реалізація чогось, що називається «реальна нагальність».

За даними Wish Pond, справжня актуальність полягає в тому, коли ви поставите дату або час завершення пропозиції або спеціальної угоди. Деякі приклади цього включають:

 • “Лише 2 години, щоб претендувати на ваше місце, тому не пропустіть!”
 • “Ця пропозиція закінчується сьогодні вночі опівночі, тому будьте швидкі”
 • “Залишилося лише 30 хвилин для реєстрації, або ви втратите своє місце”

Наприклад, медіакомпанія Condé Nast в даний час просуває продаж своїх публікацій, але лише на обмежений час. Ідея полягає в тому, щоб застосувати розумний тиск, щоб змусити відвідувача прийняти рішучий момент і швидко діяти.

7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

№2: Використовуйте таймер зворотного відліку

Ще один ефективний спосіб створення більш привабливе почуття терміновості – через таймер зворотного відліку, який може збільшити кількість конверсій майже до 150%.

Таймер зворотного відліку переводить тимчасові угоди на наступний рівень. Це дозволяє відвідувачеві переглянути точну кількість часу, яке їм залишилось, щоб отримати вашу пропозицію – і цей час закінчується! Це спонукає їх діяти до того, як годинник досягне нуля, як приклад цільової сторінки нижче.

7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

Відвідувачі мають лише хвилини, щоб підписатись на цей безкоштовний вебінар, запропонований бізнес-тренером Марі Лекса, інакше вони неминуче втратять місце. Її таймер відліку – це продуктивний інструмент, який змушує приймати рішення на місці. Він спонукає споживачів відмовитися від усіх і підписатись, поки не пізно.

№ 3: Невідкладна терміновість у вашій копії

Ще один популярний спосіб створення терміновості цільової сторінки – це “мається на увазі терміновість”. Тут ви використовуєте певні модники, щоб підштовхнути своїх відвідувачів у правильному напрямку конверсії.

Деякі приклади модних слів, які передбачають терміновість, включають:

 • Тепер
 • Поспішайте
 • Над
 • Сьогодні
 • Закрити
 • Миттєвий
 • Скоро
 • Наближається
 • Фінал
 • Швидкий
 • Ніколи
 • Закінчення

Ви також можете використовувати конкретні фрази, як-от “покращити конверсію сьогодні”, “приєднайтеся, поки ще можете” або “, поки не пізно”.

Наприклад, SEO-агентство The Hoth має цільову сторінку, яка пропонує відвідувачам безкоштовну електронну книгу на тему «Остаточний посібник з електронної комерції SEO» в обмін на їх адресу електронної пошти. Компанія використовує фразу «Отримати миттєвий доступ» у своїй кнопці CTA (заклик до дії), після того, як запитає відвідувачів, чи хочуть вони привернути більше трафіку до магазину, не купуючи рекламу.

Це відмінна копія, яка була написана, щоб спровокувати швидку відповідь. Звичайно, люди хочуть більше трафіку до свого інтернет-магазину, і я впевнений, що вони хочуть зробити це якнайшвидше. Термін «миттєвий доступ» означає негайне вирішення нагальної проблеми.

7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

Створення ефективної CTA може бути фантастичним способом прищепити відчуття терміновості на вашій цільовій сторінці, тим більше, що це саме те місце, де ви хочете отримати конверсію.

№4: Використовуйте тактику дефіциту

Як і терміновість, дефіцит – ще один психологічний пусковий механізм. На відміну від попередніх прикладів, вона покладається на кількість, а не на час, щоб спонукати людину до дії. Це успішна тактика, оскільки люди, як правило, надають більшу цінність рідкісним або популярним пропозиціям.

Крім того, дефіцит грає на інстинкт FOMO (Страх відсутності). По суті, ми не хочемо пропускати те, що мають інші. Якщо ви вкажете відвідувачам, коли вам не вистачає запасів, або ви дасте відчуття популярності товару серед інших, ви автоматично створите відчуття терміновості..

Дефіцит часто використовується в готельному господарстві через веб-сайти, такі як Booking.com. З маркетингової кампанії електронною поштою відвідувач спрямовується на цільову сторінку, на якій відображаються різні готелі, роблячи помітну інформацію про те, скільки номерів нещодавно забронювали, чи скільки на даний момент залишилось. Якщо місця не вистачає, то занепокоєння з приводу пропуску збільшується і спонукає вас забронювати номер, поки не пізно.

7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

№5: Обіцяйте швидкі результати

Ви також можете додати терміновості до своєї цільової сторінки більш тонкими способами.

Чудовий спосіб зробити це через обіцяючи відвідувачу швидкі результати. Якщо ви запевняєте їх у тому, що їхнє життя значно покращиться завдяки вашому сервісу, або що ваш продукт буде задовольняти їхні потреби таким чином, як ніхто інший не зможе, то ви спокійно переконуєте їх перетворити так, щоб почати користуватися перевагами.

Наприклад, цільова сторінка інтернет-ваучера компанії Honey стверджує, що якщо ви завантажите їх розширення, вам більше ніколи не доведеться шукати інший код купона. Це повідомляє відвідувачам, що чим раніше вони зареєструються, тим швидше вони отримають здоровенні знижки на покупки.

7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

Але ось що потрібно пам’ятати: ви повинні мати можливість виконувати обіцянки цільової сторінки, інакше ви ризикуєте отримати негативні відгуки, які можуть серйозно пошкодити репутацію вашого бренду..

# 6: Гра на відразі втрати

Люди природно протилежать втратам, що по суті означає, що ми швидше не втратимо 5 доларів, ніж якби знайти таку саму суму. Що стосується маркетингу, це називається “винос”, оскільки, коли ви погрожуєте забрати пропозицію, люди будуть поспішати її отримати.

Отже, як ви скористаєтесь явищем відрази до втрат? Просто запропонуйте своїм відвідувачам товар зі знижкою або безкоштовний купон, якщо (і лише якщо) вони отримають його на той час.

Наприклад, якщо ви перейдете на цільову сторінку модного бренду Motel Rocks з Facebook, ви зможете отримати 25% знижки на їхню продукцію – доки ви не купуєте магазин. За допомогою цієї методики, відвідувачі вірять, що втратять пропозицію або халяву, якщо відійдуть від сторінки, хоча вони ніколи не мали пропозиції чи халяви для початку.

7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

# 7: Створення візуальної терміновості через колір

Що стосується створення терміновості цільової сторінки, дизайн може бути таким же важливим, як і копія. Кращі розробники цільових сторінок можуть надати шаблони, які допоможуть вам створити візуальну актуальність, експериментуючи з компонуванням, зображеннями та кольором.

Різні кольори використовуються для натяку на різні почуття чи поведінку. Для червоного – це терміновість, яка вимагає негайної уваги. Ось чому найважливіші дорожні знаки мають, як правило, червоний колір, і також зазвичай ви бачите слово “ПРОДАЖ”, написане в тому ж яскравому кольорі.

Нещодавно поліграфічна компанія Pixart Printing використовувала червоний колір на своїй цільовій сторінці, щоб продемонструвати знижку на 25% у своїй товарній лінійці. Використання червоного кольору в поєднанні з копією із зазначенням часового обмеження пропозиції миттєво створило відчуття актуальності.

7 способів створити відчуття терміновості на своїй цільовій сторінці

Майте на увазі, що ви все одно хочете узгодити свою фірмову ідентичність. Якщо червоний колір стикається з вашим наявним посібником зі стилів, ви можете використовувати інший жирний колір або дизайн, щоб привернути увагу відвідувачів і спонукати їх діяти швидко.

Поспішайте і змусьте їх вже перетворити

Пам’ятайте, що деякі тактики будуть працювати краще для певної аудиторії, ніж інші, тому ви хочете перевірити цільову сторінку A / B, щоб побачити, яка з перерахованих вище ідей призведе до найбільшого перетворення. Спробуйте різні комбінації, слідкуйте за тим, що працює, і викопуйте те, що ні. Це не тільки допоможе вам краще зрозуміти свою аудиторію, але й у результаті ви отримаєте більш високі показники конверсії.

Джерела

9 способів використання термінової психології для вдосконалення конверсій:
https: //marketingland.com/12-ways-use-urgency-psychology-improve-conversions-112603

5 способів створити терміновість на цільовій сторінці:
https: //blog.wishpond.com/post/104158262102/5-ways-you-can-create-urgency-on-your-landing-page

19 способів додати терміновість до своїх цільових сторінок (із прикладами):
https: //www.ventureharbour.com/add-urgency-to-your-landing-pages-with-examples/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me