9 кращих бджолиних логотипів та як зробити свій власний [2020]

Бджоли стоять за наполегливу працю, командну роботу та ефективність, що робить їх позачасовим вибором логотипу для всіх видів бізнесу, від технологій до людських ресурсів. Логотип бджоли може перешкодити вашій конкуренції, якщо добре розроблений, але з чого слід почати?


Перескочіть зараз, щоб дізнатися, як ви можете отримати захоплюючий логотип бджіл, розроблений професіоналом на цілих 5 доларів.

Але спочатку ось дев’ять моїх улюблених логотипів бджіл з усієї мережі, щоб розпочати вашу уяву.

9 кращих логотипів бджіл

Бджола логотип - персонаж логотипу

Логотип ionutsebastian
(найняти ionutsebastian за 5 доларів)

Бджолиний логотип - кольори веселки

Логотип від artigma
з 99 дизайнів

Бджолиний логотип - The Wild Bee Company

Логотип VGB
з DesignCrowd

Бджолиний логотип - зразок

Логотип від fullstackno1
(найняти fullstackno1 за 5 доларів)

Бджолиний логотип - дитячий бутик любові дитини

Логотип ✦ᎪᏞᎥᏟᎥᎪ✦
з 99 дизайнів

Бджолиний логотип - Wairere Heights

Логотип RajooDas
з DesignCrowd

Бджолиний логотип - Wairere Heights

Логотип ramshaahmed
(найняти ramshaahmed за $ 5)

Бджолиний логотип - Кокцинель

Логотип від Conceptoda
з 99 дизайнів

Бджолиний логотип - Buzz

Логотип jodi_gilmore
(найняти jodi_gilmore за 5 доларів)

Як отримати дивовижний логотип бджілки за низьку ціну

Подивіться хвилину і подивіться, як спритно ці дизайни логотипів бджіл представляють кожну марку. Така персоналізація вимагає багато часу та майстерності.

Якщо ви зайняті як бджола, але вам потрібен якісний логотип за надзвичайно доступною ціною, Fiverr – це ваша платформа для переходу. Ви можете отримати унікальний, нестандартний логотип бджоли всього за 5 доларів – це навіть дешевше, ніж розробити власний логотип бджіл з багатьма виробниками логотипів самостійно.

Fiverr – це платформа для фрілансерів, де ви можете отримати різні послуги (“концерти”), включаючи дизайн логотипів, найнявши професійного дизайнера. Фрілансери базуються по всьому світу, що є однією з причин, що витрати можуть бути настільки низькими.

Мій товариш по команді перевірив купу популярних дизайнерських послуг, щоб придумати новий логотип для веб-сайту Планета. Троє дизайнерів Fiverr привернули нашу увагу якістю їх роботи, тим більше, що один з них стягував мінімум 5 доларів! Щоб побачити створені ними логотипи, прочитайте його повне порівняння служби дизайну логотипів.

Основні функції Fiverr

  • Жодного посередника: Fiverr дозволяє розмовляти один на один, тож ви можете взяти інтерв’ю у дизайнерів безпосередньо перед початком концерту. Ви також можете опублікувати запит зі своїми вимогами та отримати пропозиції від дизайнерів.
  • Бізнес інструменти – простіші та вдосконалені функції для малого та середнього бізнесу для полегшення управління командою, виставлення рахунків та відстеження замовлень.
  • Безпечні платежі: Ніяких прихованих платежів немає, і всі платежі проводяться в декретному режимі Fiverr, поки робота не буде виконана.
  • Швидка доставка: Зазвичай ви можете розробити свій логотип за два-три дні. Однак якщо ви поспішаєте, деякі дизайнери пропонують цілодобову послугу повороту за додаткову плату.

Щоб дізнатися більше, читайте наше поглиблений огляд Fiverr.

Як працює Fiverr

Зручний макет Fiverr дозволяє легко орієнтуватися у величезному діапазоні дизайнерів – просто перейдіть на головну сторінку Fiverr почати. На головній навігаційній панелі, що випадає (показано нижче), наведіть курсор миші на графіку & Дизайн, а потім виберіть «Дизайн логотипу» під «Логотип» & Ідентичність бренду.

Скріншот Fiverr - меню графіки та дизайну

Для пошуку можна ввести ключове слово на панелі пошуку (наприклад, логотип бджоли) або скористатися майстром пошуку Fiverr. Майстер, що працює на AI, допоможе вам знайти найкращих дизайнерів, задавши ряд питань щодо вашого логотипу.

Скріншот Fiverr - майстер пошуку дизайнера логотипів

Щоб додатково звузити результати, використовуйте пошукові фільтри, щоб вказати тип логотипу, діапазон цін та термін.

Скріншот Fiverr - дизайнери логотипів BeeПорада експертів: Перш ніж найняти дизайнера, погляньте на їх портфоліо, щоб ознайомитись із їх стилем. Прочитайте відгуки інших користувачів і перевірте, чи відповідає їхня ціна вашим бюджетом.

Як зробити власний логотип бджілки

Якщо ви творчий тип і вважаєте за краще робити власний логотип, ви можете спробувати виробник логотипів.

Усі вони мають дуже схожий процес, який починається з того, щоб задати вам кілька запитань щодо вашого бізнесу та уподобань, перш ніж створити для вас вибір логотипів..

Виробник логотипів Wix

Виробник логотипів Wix – це мій улюблений інструмент “Зроби сам” (детальніше про це читайте в нашому поглиблений огляд виробника логотипів Wix). Цей виробник логотипів на основі AI дозволяє вам безкоштовно створювати власний логотип бджіл – ви платите лише за умови, що ви задоволені результатами.

Ви знайдете величезну кількість різноманітних іконок бджіл у бібліотеці ікон. Насправді, якщо ви передумаєте і вирішите піти з іншим тварина логотип, ви можете знайти величезну різноманітність майже будь-чого там.

Скріншот Wix Logo Maker - значки бджіл

Ви можете використовувати простий редактор логотипів, щоб налаштувати деталі вашого логотипу, включаючи колір та текст.

Тут ви можете вибрати попередньо задані кольорові схеми, або, якщо вам зручніше, ви можете налаштувати колір кожного елемента окремо. Ви також можете налаштувати рамку логотипу або взагалі видалити її для більш сучасного вигляду.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Найпопулярніші альтернативи для створення Wix Logo Maker

  • З Looka, навіть заплативши за логотип, ви можете повернутися та відредагувати його необмежену кількість разів (якщо у вас є пакети Premium або Enterprise). Це корисно, якщо вам потрібен час, щоб спочатку перевірити логотип. Дізнайтеся більше у нашому огляд експерта Looka.
  • Якщо ви хочете додати художній край своєму логотипу бджоли, Пошиття брендів дозволяє проектувати логотип за допомогою абстрактних фігур. Щоб побачити, що ще може зробити, перегляньте наше поглиблений огляд фірмових брендів.

Фінальні думки

Перші враження завжди тривають, тому створення професійного пам’ятного логотипу є таким важливим. Будь ти найняти дизайнера на Fiverr щоб втілити своє бачення в життя або спробуйте Wix Logo Maker, ваш новий дизайн обов’язково приверне клієнтів, як бджола, до медового горщика.

Вам потрібно більше ідей? Перевірте наше докладний перелік найкращих послуг із дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me