9 кращих логотипів бейсбольної команди та як зробити власне безкоштовно [2020]

Отримання логотипу – важливий крок для вашої бейсбольної команди. Ви хочете переконатися, що і гравці, і вболівальники можуть ставитись до його повідомлення. Ще важливіше, що вам потрібен логотип, який буде добре виглядати надрукованим на шапках, футболках, прапорах та інших товарах.


Вгадай що? Це не повинно коштувати цілого капіталу. Можна навіть створити логотип бейсболу самостійно (натисніть тут, щоб перейти до підручника), і ми покажемо вам, як. Спочатку давайте подивимося на найкращі логотипи.

Потрібно більше натхнення? Дивіться список відомих бейсбольних логотипів нижче.

9 кращих бейсбольних логотипів

Бейсбольний логотип - Каламазу

 Логотип від epicsolutionz
(найняти epicsolutionz за 5 доларів)

Американський бейсбольний клуб моряків

Логотип emmykk
(найняти EmmyKK за 10 доларів)

Бейсбольний логотип - Wildcats

Логотип jj01797405906
(найняти їх за 5 доларів)

Логотип бейсболу - вандали

Логотип від fs42158
з 99 дизайнів

Бейсбольний логотип - Бейсбольний клуб Potomac

Логотип JK Graphix
з 99 дизайнів

Бейсбольний логотип - софтбол клуб Wolfpack

Логотип від SJ Designs ™
з 99 дизайнів

Бейсбольний логотип - Бейсбол Wildcats

Логотип REDPIN
з 99 дизайнів

Логотип бейсболу - Riptide

Логотип Ена
з DesignCrowd

Бейсбольний логотип - Wood Bisons

Логотип від roman.free
з DesignCrowd

Як зробити власний логотип бейсболу

Якщо вам потрібно створити логотип для бейсболу для місцевої команди чи випадкового клубу, у вас може не бути бюджету на відповідність уніформи, не кажучи вже про професійного дизайнера. На щастя, ви можете зробити власний логотип бейсболу за розумну ціну. Один з моїх улюблених виробників логотипів DIY – це Looka.

Для отримання додаткової інформації про платформу, натисніть тут, щоб прочитати повний огляд або переглянути відео нижче:

Послуга безкоштовна у користуванні. Ви можете пограти з різними варіантами та розробити стільки логотипів, скільки вам подобається. Ви платите, лише якщо вам подобається створений вами логотип.

Для початку, перейдіть на головну сторінку Looka. У полі “Тип бізнесу” введіть “команду з бейсболу”.

Скріншот Looka - тип бізнесу

Вказавши назву команди та тип логотипу, Looka спробує визначити ваші стилістичні вподобання. Вас попросять обрати серед улюблених ряд логотипів, щоб AI міг оцінити ваші смаки.

Скріншот Looka - виберіть улюблені логотипи

Далі ви вибираєте свої кольорові гами. Конкретні кольори можна налаштувати пізніше, але наразі Looka просто потрібно широке уявлення про те, що ви шукаєте.

Порада експертів: Хоча кольорові логотипи можуть демонструвати, наскільки веселий та грайливий бренд, це не означає, що логотипи для бейсболу. Спортивні команди повинні мати чітко розпізнавані кольори – один основний колір та необов’язковий вторинний колір, щоб вболівальники могли легко виявити свою підтримку. Це багато просить, щоб ваші прихильники намалювали веселку на обличчіСкріншот Looka - кольорові палітри

Тепер ви можете вибрати з галереї попередньо виготовлених ікон. Не відчувайте себе лише спортивними іконками – якщо у вас є ідея для талісмана з тваринами або інших зображень, не спортивних, можна експериментувати з ними тут.

Скріншот Looka - бібліотека символів

Looka потім автоматично генерує логотипи на основі ваших даних. Ви можете налаштувати кольори, текст, розміри та піктограми за своїм бажанням. Якщо ви знайдете логотип, який хочете використовувати, ви можете придбати права власності та завантажити його за лічені секунди.

Порада експертів: Іноді ви можете розпізнати логотип бейсболу лише з шрифту. Повторювані теми включають “шипи” на сторонах літер (наприклад, логотип Red Sox) або криву підкреслення під назвою команди (наприклад, логотип Доджерса). Ви можете використовувати ці тенденції для візуального спілкування та заощадження місця в іншому місці, а не для використання очевидних зображень, таких як бейсбол чи кажанСкріншот Looka - логотипи, створені AI

Найкращі варіанти Looka

Вам потрібно більше варіантів? Ось кілька альтернативних генераторів логотипів, які ви можете спробувати.

  • Якщо ви хочете ще більше налаштувати свій логотип, вам сподобається Виробник логотипів Wix інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування.
  • Якщо вам подобається виробник логотипів на основі AI, але хочете побачити більше зразків, спробуйте Пошиття брендів.
  • Якщо вам потрібен логотип бейсболу для футболок, трикотажних виробів чи шапок, LogoMaker пропонує послуги друку.

Віддайте перевагу, щоб ваш бейсбольний логотип був створений дизайнером?

Навіть із найкращими генераторами логотипів AI, ви все одно не отримаєте тієї художньої оригінальності, якою працюєте з дизайнером із плоті та крові. Щоправда, вам доведеться платити більше, але не стільки, скільки ви могли б подумати – особливо якщо ви користуєтеся DesignCrowd (натисніть тут, щоб прочитати повний огляд).

Завдяки DesignCrowd ви маєте доступ до дизайнерів зі всього світу та різних рівнів кваліфікації та цінових діапазонів. DesignCrowd робить весь процес легким та доступнішим, ніж інші дизайнерські платформи.

Скріншот DesignCrowd

Якщо ви хочете замовити логотип, спочатку ви заповнюєте анкету, подібну до тієї в Looka, але більш глибоку. Потім ваш короткий опис надається спільноті дизайнерів, де художники та дизайнери створюють зразки логотипів бейсболу на основі того, що ви вказали. За невелику плату ви навіть можете запросити дизайнера DesignCrowd, щоб подати зразок, якщо вам подобається їх стиль.

Як тільки процес подання заявки закінчується, ви можете переглядати всі ваші вибори та вибрати той, який вам найбільше подобається. Модель ціноутворення налаштована так, що ви можете побачити всі варіанти, створені дизайнерами, але ви платите лише за ціну одного логотипу. Киньте гарантію повернення грошей, і це не погано.

DesignCrowd добре працює для бейсбольних логотипів, оскільки:

  • Швидкі терміни – Якщо вам потрібен ваш логотип бейсболу якнайшвидше, ви можете прискорити подання заявок з 3-денним терміном, щось інше дизайнерські платформи не завжди пропонують.
  • Гарантія повернення грошей – Якщо вам не подобається жодне з матеріалів, ви можете подати запит на відшкодування протягом 60 днів.
  • В середньому 25-100 заявок на проект – DesignCrowd має величезну спільноту, і це хороший вибір, якщо ви хочете отримати якомога більше заявок.

DesignCrowd чудовий тим, що це середина між доступними цінами та якістю дизайну. Якщо ви готові платити більше за висококласного дизайнера, ознайомтесь 99 дизайнів. Він пропонує подібну послугу, але з більшим акцентом на навички графічного дизайну. З іншого боку, якщо ви шукаєте більш дешевий варіант, ознайомтесь Фіверр, де ви можете найняти професійних дизайнерів для деяких найнижчих цін.

Відомі бейсбольні логотипи для вашого натхнення

Бейсбольний логотип - Монстри Вермонтського озера

Ліга другорядних Озерні монстри логотип виставляє всі найкращі елементи дизайну логотипу. Талісман морського монстра належним чином загрожує, тоді як вигини його зміяного тіла та води створюють відчуття динамічного руху. Крім того, відтінки зеленого та синього кольорів показують ефективний спосіб використання кольорової гами.

Порада експертів: Додавання додаткових кольорів у потрібних місцях може створити тривимірний ефект і зробити ваш логотип бейсболу “попсовим”. Маленька сіра лінія, що йде вниз по спині Озерного монстра, і менша біла лінія на грудях додають розмір інакше плоскому художньому твору.Логотип бейсболу - Кулець Толедо Грязь

Ще одна команда Малої ліги Грязьові кури, показати більш традиційний логотип бейсболу в комплекті з шиповою типографією та розлюченою твариною. Хороший спортивний логотип може зробити будь-яку тварину жахливою, навіть курку.

Бейсбольний логотип - Кардинали

Переходимо до більш впізнаваних логотипів бейсболу Вищої ліги Кардинали логотип може не лякати супротивників, але з точки зору графічного дизайну це верхівковий хижак. Зауважте, як усі елементи взаємопов’язані – птахи на кажані, кажан через букви та букви один до одного.

Бейсбольний логотип - Ангели

Візуальні каламбури – улюблені дизайнери логотипів, оскільки вони не тільки розважають, але й допомагають у спілкуванні. Навіть якщо ви ніколи про це не чули Ангели раніше, погляньте на букву А з ореолом, і ви, мабуть, здогадаєтесь назву команди. Більше того, зауважте знову шипову типографію, а також двоколірне затінення на A, щоб зробити його більш 3-D.

Бейсбольний логотип - Літаючі білки

Ліга другорядних Літаючі білки Логотип використовує кольори, щоб перетворити інакше нерозумну тварину на щось грізне. Червоний і чорний – це два найбільш агресивних кольори, тому поєднання їх – з ненав’язливим сірим для акценту – це ярлик до сильного логотипу.

Логотип бейсболу - Раядос Вінстон-Салем

Ми побачили кілька креативних бейсбольних логотипів для Копа-де-ла-Діверсіону Малої ліги, включаючи логотип Раядос. Для початківців емблема щита, яка поширена у спортивних логотипах, є гарною формою для позначення сили та витривалості. Цей логотип також демонструє елементи дизайну, такі як зразкове використання кольорів, порожній простір для центрального R та процвітає, щоб заповнити простір для створення згуртованого логотипу.

Логотип бейсболу - El Viento De Lancaster

Ще один логотип бейсболу Copa de la Diversión, логотип El Viento вдається зробити вітер страшним. Цей логотип бейсболу добре використовує паралельні лінії, криві та шипи, всі вони використовують погляд глядача для швидкого пересування логотипу, додаючи додаткову енергійність.

Логотип бейсболу - Євген Смарагди

Як найбільш нейтральний і збалансований колір, зелений важко застосувати до спортивних команд, які, як правило, віддають перевагу більш екстремальним кольорам. Ліга другорядних Смарагди, проте, обійшов цю проблему із сильним використанням чорного кольору.

Бейсбольний логотип - Бостон Ред Сокс

Якщо хтось у сучасні часи назвав спортивну команду за кольоровими шкарпетками, вони будуть сміятися з кімнати. Але завдяки своїй знаменитій історії та відданій фан-базі Red Sox Логотип зараз є одним з найбільш впізнаваних у всьому спорті-домі. Тут ми згадуємо їх як найвідоміший приклад багатьох тенденцій: кругову емблему, використовуючи фактичний бейсбол як фон, і звичайно шипова типографія.

Логотип бейсболу - Доджери

Ще один логотип, що визначає тренди, з багаторічною історією – Доджери бейсбольний логотип, мабуть, найвідоміший для використання хвилястого підкреслення (підкреслення), з’єднаного з скоромовними літерами. Цей особливий підкреслення, з його невеликими кривими та різною шириною, став синонімом спорту бейсболу та є улюбленою тенденцією команд та бейсбольних закладів.

Попадання в домашній біг

Бейсбольні логотипи можуть бути дуже цікавими, але не захоплюйтесь і не забувайте про основи спортивного дизайну логотипів. Будьте в курсі теми, обмежте свою кольорову палітру і, якщо можливо, включіть щось, щоб показати, що ви граєте в бейсбол замість іншого виду спорту.

Також слід врахувати, де буде відображатися логотип. Зображення можуть спотворюватися при друкуванні на тканині футболки або вигнутих шапочках, тому уникайте надмірно складних деталей.

Якщо ви хочете зробити свій власний бейсбольний логотип для розваги, наприклад, місцевий клуб або група друзів, які грають випадково, DIY виробник логотипів, як Looka робить чудово. Якщо ви хочете створити логотип бейсболу для чогось більш офіційного, такого як ліга, ви отримаєте більш якісний результат, якщо наймете професійного дизайнера на такому сайті, як DesignCrowd.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me