9 кращих логотипів хлібобулочних виробів та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

У світі професійної випічки ви завжди хочете вразити клієнтів своїми смачними солодощами та частуваннями. Ретельно розроблений логотип хлібобулочних виробів допомагає завести новий бізнес і покращує зовнішній вигляд упаковки вашого продукту, яка може додавати велике тісто. Хороша новина в тому, що ви можете зробити власний логотип пекарні безкоштовно (натисніть тут, щоб перейти до підручника). перегляньте безліч прикладів, щоб допомогти цим творчим сокам витікати.


Потрібно більше натхнення? Дивіться деякі відомі логотипи хлібобулочних виробів нижче.

9 кращих логотипів пекарні

Логотип пекарні - 1927 Кафе та пекарня

Логотип maestro_medak
з 99 дизайнів

Логотип пекарні - торти та солодощі Kitta's

Логотип від rachmandhap
(найняти rachmandhap за 5 доларів)

Логотип пекарні - Sugary Moon Pastry

Логотип від Hartawan
з DesignCrowd

Логотип пекарні - кава та пекарня

Логотип thelogostylist
(найняти стиліста з логотипом за 5 доларів)

Логотип пекарні - Bak'd

Логотип від ofFOREST
з 99 дизайнів

Логотип хлібобулочних виробів - Кекери Mad Madters

Логотип laliconk
з DesignCrowd

Логотип пекарні - торти Сьюзі

Логотип від sanjida00
(найняти sanjida00 за 5 доларів)

Логотип хлібобулочних виробів - Чаша для мами Mixin '

Логотип за проектом 4
з 99 дизайнів

Логотип хлібобулочної - Солодкі краї ірландських країв

Логотип від ESolz Technologies
з DesignCrowd

Як зробити власний логотип пекарні

Сьогодні я покажу вам, як змайструвати пікантний дизайн логотипу пекарні за допомогою Виробник логотипів Wix. Це простий у використанні, плюс Wix пропонує повний спектр послуг на додаток до дизайну логотипів, якщо ви хочете розширити свій брендинг за допомогою веб-сайту, друкованих матеріалів та соціальних засобів масової інформації.

Для отримання додаткової інформації про виробник логотипів Wix, читайте наш експертний огляд або переглянути відео нижче:

1. Підпишіться на акаунт Wix

Вам не потрібно реєструватися в обліковому записі відразу, але я рекомендую його, щоб ви могли легко зберігати дизайн логотипу. Спробуйте створити логотип безкоштовно, і вам нічого не потрібно купувати, поки ви не будете задоволені результатом.

Все, що вам потрібно зробити – це перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix. Ви можете приєднатися до облікового запису електронної пошти або, якщо хочете, скористатися наявним обліковим записом Facebook або Google.

Скріншот Wix Logo Maker - реєстрація

2. Дотримуйтесь Рецепт дизайну

Найшвидший та найефективніший спосіб дизайну вашого логотипу передбачає відповідь на низку запитань щодо дизайну. Можна пропустити деякі, але Wix може створити кращі приклади логотипу, якщо ви відповісте на всі запитання.

Спочатку введіть назву та слоган своєї компанії (якщо у вас є слоган, тобто). Якщо ви загубитесь або заплутаєтесь по дорозі, просто натисніть знак запитання в правому нижньому куті для отримання допомоги.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть розробляти ваш логотип

Далі ви ввійдете у свою галузь – є кілька варіантів, пов’язаних із випічкою, на вибір, тому виберіть найбільш релевантний для вашої хлібопекарської справи.

Скріншот Wix Logo Maker - ваша галузь

Третє питання допомагає Wix зрозуміти ваші дизайнерські переваги. Виберіть до трьох прикметників, які описують вашу компанію. Це може відрізнятися залежно від вашої спеціальності – весільні пекарі можуть захотіти чогось більш позачасового та офіційного, тоді як пекарі з кексом можуть віддати перевагу щось цікаве та свіже.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

Наступний етап передбачає серію дизайну логотипів – З’явиться п’ять пар логотипів, і ви натискаєте той, який вам найбільше подобається. Якщо жоден дизайн в парі вам не здається гарним, ви можете натиснути Мені не подобається жоден із них. У наведеному нижче прикладі логотипи та логотипи, пов’язані з бейсболом, взагалі не підходили до концепції пекарні, тому я сказав, що мені не подобається жодне.

Скріншот Wix Logo Maker - виберіть улюблені дизайни

Останнє запитання здебільшого допомагає Wix орієнтуватися на їх маркетинг до вас – ви можете вибрати всі способи використання свого логотипу, але вони також використовуватимуть цю інформацію, щоб спробувати продати вас на додаткові функції, наприклад веб-сайти. Ви все-таки плануєте щось робити, тому інформація може бути корисною, коли настає час придбати ваш логотип.

Скріншот Wix Logo Maker - Ваші потреби в бренді

3. Час заморозити торт

Якщо дизайнерські питання не вдається, Wix генерує деякі концепції логотипу, використовуючи ваші відповіді як керівництво. Інструмент, що працює на AI, іноді не завжди відповідає дизайну, але не завжди. У цьому випадку єдине, що я вважав відповідним логотипу пекарні, – це шрифт, використаний у першому дизайні – це схоже на логотип пекарні в баварському стилі. Це не ідеально, але це відправна точка. Ви можете попросити Wix створити більше варіантів або просто натиснути той, який має найбільший потенціал.

Скріншот Wix Logo Maker - виберіть логотип для налаштування

Я був досить задоволений абстрактним дизайном серця, який я знайшов в одному із створених зображень – він майже був схожий на буханку хліба у формі серця. Ідеально! Ви можете змінити стиль, колір та розмір шрифтів та піктограм у меню дизайну. Wix пропонує різноманітні заздалегідь розроблені кольорові палітри, або ви можете створити власну за допомогою інструменту вибору кольорів.

Скріншот Wix Logo Maker - Редактор логотипів із зразком логотипу пекарні

Якщо ви хочете поміняти піктограму, це теж легко зробити. Існує великий каталог дизайнів на вибір – найшвидший спосіб знайти потрібний варіант – це ввести ключове слово, пов’язане з вашим бізнесом. Ви також можете змінити колір піктограми відповідно до вашої кольорової гами.

Порада експертів: Подумайте про тип мистецтва, який найкраще представляє ваш хлібопекарський бізнес. Ви спеціалізуєтесь на кексах? Пікантні хлібці та булочки? Все бублики? Також подумайте про масштабованість обраних вами елементів логотипу, особливо ілюстрацій. Якщо деталі виглядають розмитими або відсутні деталі менших розмірів, ви можете розглянути інший значок, наприклад, такий, що має більш сміливі контури та менш складні деталі.

Скріншот Wix Logo Maker - галерея іконок

Wix дає вам уявлення про те, як може виглядати ваш логотип на веб-сайті, соціальних мережах, кошику для покупок або листівці, і ви можете прокручувати попередній перегляд прямо з меню дизайну.

Скріншот Wix Logo Maker - попередній перегляд логотипу

Порада експертів: Знайдіть час для перегляду продукту – це допоможе вам зрозуміти, чи кольорова схема занадто світла або темна, коли вона використовується по-різному. Сильний логотип повинен добре масштабуватись, незалежно від того, наскільки великий або маленький він буде відображатися, особливо якщо він використовується у масштабах сірого або одноколірному форматі.

4. Свіжий з духовки – ваш логотип

Після того, як ви розгорнули ідеальний логотип, прийшов час вирішити, який пакет логотипів відповідає вашим потребам. Базовий пакет надає вам стандартні файли логотипів з повними комерційними правами використання, а також високоякісні версії вашого логотипу у форматі PNG, що чудово підходить для використання в Інтернеті.

Однак, якщо ви плануєте друкувати свій логотип на товарних і маркетингових матеріалах, розширений пакет – це шлях. Ви отримуєте змінні файли у векторному форматі (ті, що вам потрібно для друку), а також логотипи, готові до соціальних медіа, підходять для різних популярних веб-сайтів.

Ось декілька дизайнів логотипів хлібобулочних виробів, які я зробив із Wix:

Зразок логотипу пекарні, створений за допомогою виробника логотипів Wix - запечене блаженство Barb's

Симпатичний з вишукано абстрактним штрихом – такий дизайн особливо добре працює на етикетках та наклейках.

Зразок логотипу хлібобулочних виробів, створений за допомогою виробника логотипів Wix - липкі булочки Сари

Цей логотип може бути важким для друку у друкованому форматі, але мені подобаються текст та значок неонового стилю. Це було б чудово для фактичного неонового знака вікна.

Зразок логотипу пекарні, створений за допомогою виробника логотипів Wix - Gigi's Gluten-Goodies

Я вибрав кольори, часто пов’язані з голодом та пов’язаними з їжею логотипами – жовтим, червоним та зеленим. Не потрібно багато працювати, але, здається, стимулює бажання їсти кренделі без глютену.

Зразок логотипу хлібобулочного виробу, створеного за допомогою Wix Maker Logo - тут виходить пиріг

Цей логотип чистий і простий, але вміло натякає на події, що закликають весілля … пироги? Пекар, що спеціалізується на пирогах високого класу, може бути лише справою для клієнтів, які шукають творчих альтернатив для своїх спеціальних заходів.

Альтернативи виробника логотипів Wix

Чи вважаєте ви, що виробник логотипів Wix не зовсім відповідає вашим дизайнерським потребам? Для дизайну логотипів хлібобулочних виробів доступні кілька інших безкоштовних інструментів, включаючи ці чудові сайти:

  • Якщо ви хочете отримати додаткові варіанти дизайну логотипу, такі як кольорові градієнти та готові до друку візитні картки, Looka варто заглянути.
  • Ви прагнете побачити ваш логотип у друку? LogoMaker пропонує широкий асортимент фірмових товарів прямо з їх сайту.
  • Ви хочете, щоб можливість анімувати ваш логотип? Як щодо вибору ексклюзивних творів мистецтва? Перевіряти Вісник лісів.

Віддайте перевагу, щоб ваш логотип створив дизайнер?

Можливо, ви б краще взяти на озброєння дизайнера, який спеціалізується на хлібобулочних логотипах. Дизайн може бути складною справою, і іноді ви хочете залишити його професіоналам. Рекомендую перевірити DesignCrowd (натисніть тут, щоб прочитати наш поглиблений огляд).

Меню Категорії швидко вказує вам на розділ дизайну логотипів, оскільки це одна з найпопулярніших послуг.

Скріншот DesignCrowd - Категорії

Логотип & Область брендингу дає вам гарне уявлення про те, як можна використовувати ваш логотип, у тому числі на візитних картках, канцелярських приладдях та обгортаннях автомобілів.

Скріншот DesignCrowd - логотип та брендингПорада експертів: Ви будуєте свій набір фірмового застави, розглянути всі способи відображення вашого логотипу. Наприклад: на етикетках, тканинному папері, перфокартах та каталогах товарів. Незалежно від того, чи маєте ви на увазі маркетинговий план чи все ще потребуєте невеликих рекомендацій, запитайте досвідченого дизайнера, що вони рекомендують, щоб ваш логотип працював у повній мірі. Вони також можуть допомогти вам скласти дизайн-пакет, який відповідає вашим потребам та бюджету

Ви можете шукати кваліфікованого дизайнера, який би працював один на один із колективом дизайнерів по всьому світу, або, якщо ви відчуваєте себе честолюбним, можете розпочати конкурс дизайну логотипів. Просто складіть список вимог, завантажте приклади дизайну, якщо у вас є такі, і встановіть ціну на виграшний дизайн логотипу, який ви можете вибрати з поданих записів. Після завершення конкурсу ви будете працювати з дизайнером-переможцем для глазурі на торті.

Що мені ще подобається у DesignCrowd:

  • Понад 90 категорій дизайну, що охоплюють широкий спектр творчих проектів
  • Різні дизайнерські пакети, які відповідають кожному бюджету та обсягу проекту
  • Різноманітні варіанти підтримки – електронною поштою, телефоном та чатом у прямому ефірі та вичерпним розділом поширених питань
  • Гарантія повернення грошей протягом 30 днів після покупки (з умовами)

Якщо ви хочете відвідати інший веб-сайт, що базується на конкуренції, де кваліфіковані творці змагаються за ваш бізнес, вам також сподобається 99 дизайнів, де ви можете спілкуватися та працювати з найкращими дизайнерами, які допоможуть вам створити ідеальний логотип для ваших потреб.

Надихайтесь відомими логотипами пекарні

Логотип пекарні - Британський бакалійний бакалійний магазин

Цей логотип для Британський бакалійний магазин бізнес чудово поєднує Union Jack та кольори Великобританії з безглуздим дизайном. Покупці, які шукають спеціально товари британського виробництва, вважають це приємним видовищем.

Логотип пекарні - Випічка ручної роботи Esperance

Дизайн логотипу для Есперанс добре працює для вигадливої ​​французької хлібопекарні. Докладна ілюстрація круасану залишає вас сподіватися на перекус цієї смачної поблажливості, а елегантний шрифт у стилі сценарію дає відчуття, що зупинка тут буде, як взяти з собою шматочок Франції додому.

Логотип пекарні - Крихти хлібобулочне кафе

Цей химерний логотип для Крихти хлібобулочне кафе має сире та сільське почуття, як дизайн, який ви бачите вручну на шматках крафт-паперу. Основна колірна гамма дозволяє дизайнеру досить просто змінювати кольори, щоб відповідати різноманітним фонам.

Логотип пекарні - Make'n Whoopie

Цей досить нахабний логотип для Зробіть Whoopie це весело і кокетливо, не надто ризиковано. У логотипі є палітра натхненна ретро з ілюстрацією стилю pin-up – стиль, який в останні роки зробив величезне повернення.

Логотип пекарні - Хлібопекарська фабрика + кафе

Іноді всі хлібобулочні вироби – це простий і зрозумілий логотип, як з логотипом для Борошно. Шрифти стандартні та встановлені в малі літери, а колірна гамма поєднує в собі веселий жовтий жовточний жовток “O” із заспокійливим синім кольором, як щось, що ви бачите на сході сонця.

Логотип пекарні - Візьміть торт

Не можна помилятися, що Візьміть торт спеціалізується на цьому логотипі. Рожевий колір – це звичайний вибір для пекарень – він легкий, але енергійний. Ілюстрація шматочка торта в поєднанні з текстом також забезпечує чистий, але примхливий вигляд, який сподобається молодим і старим клієнтам.

Логотип пекарні - Біверний хлібозавод

Схоже, хтось взяв шматочок прямо з Біверний хлібозавод логотип. (Я дивлюся на тебе, візьми торт!) Ця концепція логотипу, натхненна сільським стилем, вміло передбачає, що маленькі бобри на кухні готують частування, гідні вашого споживання.

Логотип пекарні - голландський королівський хлібобулочний завод

Цей логотип для Королівський голландський хлібозавод відрізняється прохолодною і заспокійливою кольоровою палітрою, а використання багета як частини вітряного млина ідеально вписується в назву. Цей тип логотипу має нескінченну деталізацію, і пекарня може продовжувати його використовувати довгі роки, не виглядаючи датованою.

Логотип пекарні - солодкий хлібобулочний завод

Логотипи хлібобулочних виробів типу етикетки, такі як цей для Солодка пекарня з південної печі є популярним вибором для магазинів для випічки. Вони добре перекладаються на фірмові етикетки та вироби з паперу, які є досить дешевими для виготовлення та важливою частиною будь-якого хлібопекарського бізнесу. Персиково-рожевий колір та фігурний логотип також вписуються у бізнес у південному стилі.

Логотип пекарні - Остання крихта

Остання крихта логотип просто ще вміло пов’язує свою назву. Кожен хоче того останнього шматочка цукрової користі, я прав? Кругла форма і вилка створюють рух і напрямок, не будучи занадто зайнятими.

* Веб-сайт Планета не пов’язаний ні з одним із вищезазначених марок хлібобулочних виробів.

Кілька фінальних укусів

Пил з борошна – ви це зробили через процес розробки логотипу! Тепер, коли у вас є смак того, що входить в ефективний брендинг, ви готові створити процвітаючий хлібобулочний бізнес.

Щоб переконатися, що у вас є найсильніший логотип, ви можете попросити клієнтів та інших фахівців з випічки отримати відгуки та зрозуміти їхні дизайнерські переваги. Вам не потрібно слідувати останнім тенденціям дизайну, і ви завжди можете відмовитися від дизайнів, які починають виглядати датованими та створювати новий логотип із Виробник логотипів Wix або будь-який із безкоштовні інструменти для логотипу доступні в Інтернеті.

Для ще більше дизайнерських ідей, перегляньте наш список найкращих послуг із дизайну логотипів у 2020 році.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me