9 кращих логотипів книг і як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Коли-небудь чув вираз: “Картина варта тисячі слів?” У той час як книга розповідає історію словами, ваш логотип розповідає історію вашої компанії в картинках. Клієнти будуть так само швидко оцінювати ваш бренд за його логотипом, як і книги за його обкладинкою. Отже, як ви можете гарантувати позитивне перше враження, не витрачаючи на це цілого капіталу?


Не вважайте, що наймати графічного дизайнера можна лише тим, хто має величезні брендові бюджети. Стривайте за моїм секретом, щоб знайти професійного дизайнера логотипу за 5 доларів.

Хочете корисно використати свою творчість, зробивши власний логотип? Будьте натхненні моєю колекцією логотипів книг нижче, а потім читайте, щоб побачити, який виробник логотипів DIY я завжди рекомендую.

9 кращих логотипів книг

Логотип книги - Літературні послуги MacJenn

Логотип jane_lupton
(найняти jane_lupton за 5 доларів)

Логотип книги - автор Сава Стоїк

Логотип Сави Стоїк
з 99 дизайнів

Логотип книги - Книги для еліти

Логотип від kinan3
з DesignCrowd

Логотип книги - Заробляйте гроші за допомогою книг

Логотип від katherine_reich
(найняти katherine_reich за 5 доларів)

Логотип книги - Тримачі книг

Логотип ложковим мішечком
з 99 дизайнів

Логотип книги - Edukado

Логотип від DesignPlus
з DesignCrowd

Логотип книги - Видавництво оленів

Логотип linda_dilley
(найняти linda_dilley за 5 доларів)

Логотип книги - BookGeeks

Логотип Modal Tampang
з 99 дизайнів

Логотип книги - Nerdy Gourmet

Логотип Nicetool 2
з DesignCrowd

Як найняти чудового дизайнера за 5 доларів

Досвідчений дизайнер приносить багато до столу. Вони зможуть оцінити бренд вашої компанії та вашу галузь, щоб створити оригінальний логотип, який повідомляє естетику вашого бренду вашій аудиторії.

І ви можете отримати доступ до інсайдерських ноу-хау та навичок дизайнера менше, ніж ви можете подумати. Fiverr – це чудовий інтернет-ринок для фрілансерів, де ви можете найняти професійного дизайнера, щоб створити повністю оригінальний логотип книги за цілих 5 доларів – це менше, ніж фактична книга!

Ми перевірили купу популярних дизайнерських послуг під час пошуку ідеального логотипу веб-сайту Планета. Результати були досить вражаючі! Відкрийте для себе виграшний дизайн у нашому порівняння кращих послуг із дизайну логотипів.

Пошук дизайнера на Fiverr

Знайти дизайнера логотипу книги на Fiverr легко – ось короткий посібник. Перейдіть на головну сторінку Fiverr і введіть ключове слово або фразу на панелі пошуку (наприклад, логотип книги).

Скріншот Fiverr - Пошук логотипу книги на домашній сторінці

Розгорніть меню Категорія у фільтрах пошуку, а потім виберіть Дизайн логотипу.

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів книг

Ви можете уточнити результати пошуку, встановивши опцію доставки, деталі продавця та ціновий діапазон. Ви також можете шукати за стилями логотипу (наприклад, мінімалістичним), якщо ви маєте на увазі певний вигляд.

Скріншот Fiverr - фільтри пошуку бюджету

Клацніть на будь-якого дизайнера, щоб переглянути їх портфоліо та переглянути їх рейтинги від інших покупців. Якщо у вас є якісь питання щодо їх роботи, ви можете надіслати їх повідомлення перед покупкою пакету.

Скріншот Fiverr - Огляд пакета

Зацікавлений у прийнятті на роботу фрілансера? Знайдіть більше порад щодо найму потрібного дизайнера в нашому поглибленому огляді Fiverr.

Більше можливостей від Fiverr

  • Різноманітність – У Fiverr є десятки тисяч талановитих дизайнерів з усього світу, тож вам доведеться знайти фрілансера, який відповідає вашому стилю.
  • Безкоштовний мобільний додаток – Покладайтеся на додаток Fiverr, щоб шукати та впорядковувати дизайнерів та навіть повідомляти їх у дорозі.
  • Отримати цитату – Ця функція корисна, якщо ви хочете зв’язатися з продавцем з конкретним запитом. Ви можете надати детальну інформацію про свій проект, долучити файли та встановити бажаний час доставки.
  • Безпечні транзакції – Fiverr утримує ваш перший внесок до дескроу, поки дизайнер не завершить ваш проект, і ви не будете задоволені кінцевим результатом.

Як зробити свій логотип власної книги

Під час створення дизайну власного логотипу слід багато чого врахувати, вибираючи шрифти та зображення, які працюють у декількох розмірах, до пошуку кольорового тону, який доповнює ваш бренд. На щастя, надійний виробник логотипів може допомогти вам розпочати роботу, навіть якщо у вас немає технічних навичок. Все, що вам потрібно, – це креативне око та трохи часу.

Як користуватися логотипом Wix

Що стосується надійності, ефективності та простоти використання, я завжди працюю з програмою Wix Logo Maker. Готовий до творчості? Перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix, потім натисніть кнопку «Почати зараз», щоб безкоштовно створити обліковий запис.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть зараз

Перший крок – найпростіший, просто введіть назву вашої компанії та додайте мітку – якщо хочете.

Скріншот Wix Logo Maker - реквізити компанії

Штучний інтелект виробника логотипів Wix (AI) задасть вам ряд простих запитань, щоб дізнатися про обраний стиль дизайну, включаючи показ пар логотипів різного стилю та змусити вас вибрати вибране.

Скріншот Wix Logo Maker - порівняння логотипів

Після того як ви закінчите питання, AI сформує список шаблонів логотипів на основі ваших відповідей. Якщо ви хочете змінити зображення, натисніть Замінити значок та введіть книжковий термін у поле пошуку, щоб знайти нові, відповідні значки, які можна застосувати до шаблонів логотипів..

Скріншот Wix Logo Maker - піктограми книг

Час додати власний творчий настрій. Клацніть на логотип, який вам найбільше подобається, щоб налаштувати його в редакторі логотипів. Виробник логотипів Wix пропонує безліч інструментів для налаштування, таких як шрифти, фігури, значки, рамки, кольори тощо.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Коли ви закінчите, щоб це виглядало максимально унікальним – ви все зробили! Клацніть Далі, щоб перейти до розділу платежів, де ви можете завантажити свій логотип у різних форматах високої роздільної здатності або отримати безкоштовний зразок із низькою роздільною здатністю.

Дізнайтеся більше про платформу, включаючи більше прикладів логотипу, в повний огляд логотипу Wix.

Альтернативи Wix Logo Maker

  • Пошиття брендів це чудова платформа для створення привабливого логотипу за лічені хвилини, який ви можете використовувати в публікаціях у соціальних мережах, на візитних картках та на цільових сторінках. Він також має оригінальну підбірку абстрактного мистецтва логотипу, якщо ви хочете чогось іншого. В нашому поглиблений огляд фірмових брендів ви знайдете докладний посібник, як отримати максимальну користь від цієї платформи.
  • DesignEvo містить понад 5000 шаблонів логотипів, які допоможуть вам створити логотип професійного вигляду лише за кілька кліків. Легкі для редагування шаблони чудово підходять для початківців. Дізнайтеся, чому це одна з наших улюблених платформ дизайну логотипів у нас повний огляд DesignEvo.

Ваш логотип схожий на обкладинку книги – заключні думки

На мою думку, ви будете ризикувати, якщо не подасте дизайн логотипу своєї книги “прозі” (призначена каламбур), особливо коли так просто і доступно найняти дивовижного дизайнера на такому сайті Фіверр. Як і обкладинка книги, клієнти приймуть судження на основі візуальної ідентичності вашого логотипу, оскільки це найчастіше це перше, що вони побачать.

Віддаєте перевагу кинути виклик собі та самій? У цьому випадку ви не можете піти не так Виробник логотипів Wix. Перш ніж розпочати роботу, я настійно рекомендую вивчити логотипи ваших конкурентів та подібних брендів, щоб ви озброїлися останніми тенденціями.

Все ще не знаєте, де взяти новий логотип? Вивчіть інші варіанти за допомогою нашого списку найкращі послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me