9 кращих логотипів ресторану та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Незалежно від того, що ви власник фургону або шеф-кухар, ви напевно почули цю вікову приказку: “Спочатку їси очима”. Іншими словами, не тільки ваші всесвітньо відомі гамбургери та фрі приваблюють клієнтів. Успіх вашого ресторану починається з логотипу, який привертає увагу вашої аудиторії та викликає їх апетит. Приєднуйтесь до мене, щоб вивчити кілька приголомшливих прикладів брендингу ресторанів та дізнатися, як швидко створити власний дизайн логотипу п’яти зірок ресторану. (Клацніть тут, щоб перейти до підручника. )


Потрібно більше натхнення? Дивіться колекцію відомих логотипів ресторану нижче.

9 кращих логотипів ресторану

Дизайн логотипу ресторану - просто змішаний сік-бар

Логотип від ishahidul
(найняти ісхахідул за 5 доларів)

Дизайн логотипу ресторану - Креветковий дім

Логотип дизайну Yo!
з 99 дизайнів

9-кращий-ресторан-логотипи-і-як зробити власний образ3

Логотип ritu_raka
(найняти ritu_raka за 26 доларів)

Дизайн логотипу ресторану - AiNoodle

Логотип від FORTUNA Design
з 99 дизайнів

Дизайн логотипу ресторану - Ресторан Sails

Логотип Creativedcrew
(найняти creativedcrew за 5 доларів)

Дизайн логотипу ресторану - Бамбук

Логотип Hariadji8
з 99 дизайнів

Дизайн логотипу ресторану - Brett's

Логотип farhanalibhc
з DesignCrowd

Дизайн логотипу ресторану - Le Petit Lorrain

Логотип від GLDesigns
з DesignCrowd

9-кращий-ресторан-логотипи-і-як зробити власний образ9

Логотип sujon_workplace
(найняти sujon_workplace за 10 доларів)

Як використовувати виробник логотипів ресторану для створення власного логотипу

Як реставратор, ваша експертиза полягає в новаторських рецептах, достойних покриттях в Instagram та п’ятизірковому обслуговуванні клієнтів. А як же дизайн логотипу? Ви можете не вважати себе творчим професіоналом … але, маючи під рукою потрібні інструменти, ви просто можете здивувати себе!

Щоб зробити невеликий творчий стрибок без значних вкладень часу або грошей, спробуйте творця логотипу DIY, як-от Виробник логотипів Wix (повний огляд читайте тут). Все, що потрібно для створення унікального логотипу для вашого ресторанного бізнесу – це кілька кроків.

Ось як це працює.

1. Починай

Перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і натисніть кнопку Почати зараз.

Скріншот Wix Logo Maker - домашня сторінка

2. Увійдіть або увійдіть

Перш ніж ви зможете зануритися, вам потрібно створити обліковий запис Wix Logo Maker або увійти, якщо у вас вже є.

Скріншот логотипу Wix - Вхід

3. Введіть назву та слоган своєї компанії.

Слоган тут необов’язковий, але якщо у вас його є, рекомендую його ввести. (Ви завжди можете видалити його з логотипу пізніше.)

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть розробляти ваш логотип

4. Виберіть свою галузь

Ви можете вибрати загальну категорію ресторану або отримати більш конкретні варіанти з такими варіантами, як хлібобулочні вироби, фургон, солодкий магазин чи навіть шоколад.

Скріншот Wix Logo Maker - для чого ваш логотип?

5. Опишіть логотип вашого ресторану

Кого ви намагаєтеся залучити до вашого ресторану, кафе чи бару? Виберіть слова, які найкраще відображають ідентичність вашого бренду та цільову аудиторію.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

6. Тренуйте штучний інтелект (ШІ)

Цей крок може здатися страшним, але це насправді означає голосування за ваші улюблені логотипи, щоб AI дізнався ваші вподобання. Вам буде запропоновано п’ять наборів логотипів на вибір.

Скріншот Wix Logo Maker - виберіть стиль логотипу

7. Поясніть свої потреби в бренді

Цей крок зовсім необов’язковий, але вибір місця, де ви плануєте використовувати свій логотип, може допомогти Wix Logo Maker рекомендувати пов’язані сервіси, які можуть (або можуть бути) не корисними.

Скріншот Wix Logo Maker - Де ви хочете використовувати свій логотип?

8. Виберіть логотип

Клацніть улюблену концепцію логотипу або перед редагуванням виберіть Замінити значок. (Я вирішив замінити піктограму, оскільки деякі з них, створені AI, були дещо неактуальними).

Скріншот Wix Logo Maker - виберіть логотип для налаштування

9. Пограйте з правками

Тепер ви можете розважитися багатьма варіантами редагування кольорів, шрифтів, піктограм, форм фону тощо.

Ви можете пограти з кольором фону…

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Порада експертів: Якщо ви застрягли в кольорі, візьміть сторінку від McDonald’s! Логотип McDonald’s малює яскраві кольори, такі як червоний і жовтий⁠⁠, які є відомими стимуляторами апетиту. (Перевірте більше тут унікальна психологія кольорів жовтого кольору.)

Ви можете перевірити нові іконки…

Скріншот Wix Logo Maker - Бібліотека іконок

Порада експертів: Вибираючи значок логотипу ресторану, подумайте про вашу цільову аудиторію. У той час як молодші, “покровительські” меценати можуть бути притягнуті до мінімального значка, абстрактної форми або запасного слова для слова, старші клієнти можуть бути заплутані в тому, що ви обслуговуєте. Не жертвуйте чіткістю, щоб бути в тренді.

…Або ви можете спробувати цілком новий макет.

Скріншот Wix Logo Maker - Варіації логотипу

Інструменти редагування логотипів Wix дуже зручні в користуванні, і ви можете внести необмежену кількість змін, перш ніж допрацювати дизайн.

10. Згорнути і завантажити

Після завершення натисніть кнопку Далі, щоб придбати нові файли логотипу або підпишіться на щомісячну підписку, що включає ваш логотип, а також план конструктора веб-сайтів Wix. (Не впевнений, чи підходить веб-сайт Wix? Натисніть тут, щоб прочитати наш експертний огляд.)

Порада експертів: Перед покупкою виконайте швидкий пошук в Google за логотипами найбільших конкурентів. Останнє, що вам потрібно, – це логотип, який виглядає моторошно схожим на інший бургер на вулиці! Крім того, розібравши конкуренцію, ви просто зможете знайти натхнення для останніх хвилин дизайнерських налаштувань.

Цікаво, що ви могли б створити з Wix Logo Maker? Я використовував це для виготовлення всіх логотипів нижче.

Зразок логотипу ресторану, зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - червоний на жовтомуЗразок логотипу ресторану зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - чорно-червоний на сірому
Зразок логотипу ресторану зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - червоний на синьомуЗразок логотипу ресторану, зроблений з виготовлювачем логотипів Wix - білий на бордовому

Як ви бачите тут, різні елементи дизайну, такі як шрифт, значок, колір та вирівнювання, працюють разом, щоб створити дуже різні вібрації для логотипу. Для власників ресторанного бізнесу це означає лише кілька редагувань дизайну можуть задати абсолютно новий тон для вашого обіду!

Альтернативи виробника логотипів Wix

Хочете, щоб ваші параметри були відкритими? Спробуйте одну з таких альтернатив:

  • Якщо ви хочете більше керуватися досвідом, Looka пропонує детальний майстер запуску та запропонує сотні іконок на основі ключових слів для ресторанного господарства.
  • З LogoMaker, ви можете розробити новий логотип і негайно надрукувати його на рекламних виробах, таких як кружки, ручки або футболки для працівників ресторану.
  • Якщо ваш харчовий бізнес є частиною лікарні, громадської організації (неурядової організації) чи навчального закладу, ви можете отримати право на абсолютно безкоштовний логотип від DesignMantic.

Віддайте перевагу отримати дизайн логотипу ресторану від профі?

Якщо дизайн логотипу DIY – це не ваша чашка чаю, ви можете віддати перевагу маршруту DIFM (Зробіть це для мене )⁠. Наймання графічного дизайнера дозволить отримати більше налаштувань, ніж навіть найкращий творець логотипу DIY ресторану, хоча ціна часто теж буде більшою.

На щастя, такі платформи, як Fiverr, усувають розрив між доступними цінами та індивідуальним дизайном. Навіть маючи невеликий бюджет, Fiverr, безумовно, варто зняти.

Скріншот Fiverr - дизайнери логотипів ресторану

Як працює Fiverr для дизайну логотипів ресторану

У Fiverr є дизайнери логотипів-фрілансерів, і ви можете використовувати веб-сайт для перегляду профілів, перегляду портфелів та читання відгуків. Ви навіть можете повідомити різних дизайнерів, щоб обговорити ваш проект, перш ніж наймати.

Якість дизайнерів може відрізнятися, але публічні портфелі та відгуки клієнтів полегшують розуміння майстерності, чуйності та професіоналізму кожного дизайнера. Оскільки велика кількість дизайнерів може бути трохи непереборною, мені особливо подобаються функції Fiverr, які сприяють найму:

  • Майстер запуску, який допоможе вам фільтрувати дизайнери логотипів
  • Зручні фільтри пошуку за стилем логотипу, типом файлу, рівнем дизайнера та ціною
  • Вбудований месенджер для спілкування з графічними дизайнерами в режимі реального часу
  • Варіант “Fiverr Pro” для виключення менш досвідчених дизайнерів

Для отримання більш детальної інформації, читати повний огляд Fiverr можна тут.

Все ще не впевнений? Ви також можете перевірити інші веб-сайти DIFM, як-от DesignCrowd. Ця платформа дозволяє проводити конкурси дизайну логотипів та переглядати безліч різних концепцій логотипу, перш ніж робити вибір.

Надихайтесь відомими логотипами ресторану

Від зручних для дітей десертних стиків до вишуканих закусочних, ці дизайни логотипів ресторану завжди залишають меценатів голодними більше. Знайдіть свою іскру натхнення нижче!

Логотип ресторану - Баскін Роббінс

The Баскін Роббінс Логотип має всі ознаки ефективного дизайну логотипів ресторану. Яскравий рожевий і синій кольори викликають веселощі дитинства (з барвистими натяками на цукерки з бавовни), а грайливий шрифт підстрибує вгору і вниз завдяки нерівномірній базовій лінії.

Веселий секрет? Подивіться уважно, і ви побачите, що B і R також кольорові, щоб створити число 31, тонкий кивок на відомий 31 смак Баскіна Роббінса.

Логотип ресторану - Манао

Я люблю яскраву кольорову гаму Манао, що в перекладі з тайської означає “вапна”. Цей логотип використовує життєвий потенціал вапна, використовуючи життєрадісні відтінки зеленого та жовтого, що сильно контрастує з ефектом чорного акценту та тіні. Закруглені бланки букв не лише відчувають сучасність та привітність, але й імітують прекрасні криві тайського письма.

Логотип ресторану - YO!

Цей європейський бренд суші, безумовно, має свій бренд. The Йо! Логотип практично кричить дії своїм живим червоно-помаранчевим кольором та нахилом, шрифтом курсивом, який викликає почуття швидкості, руху вперед та потужної енергії. Мені також подобається, як криві “O”, але не з’єднуються, виглядаючи майже як суші, оскільки вони згортаються у форму.

Логотип ресторану - MAD Taco

У цій конкретній формі MAD Taco логотип має багато розпакувати, але він працює. Тим більше, що кожен елемент (тобто, знак слова і череп) може бути тонізований для індивідуального відображення.

Класичний цукровий череп – це їдальня, що називає себе магазином такої недоброзичливої ​​хлопчика, але вона виглядає надзвичайно грайливою та дуже актуальною. Мені також подобається її майже контрастний стиль контрасту чорних ліній з яскравими кольоровими наповненнями, а також включення вапна, авокадо та інших інгредієнтів у череп.

Логотип ресторану - Pondicheri

Як і його “нетрадиційна автентична” індійська кухня, Пондичері логотип вдається відчувати себе як сучасним, так і традиційним. Його чистий тонкий шрифт із несподівано малою буквою “Є” контрастує із вигнутими лініями та мальованим малюнком хни вишні. Зав’язуючи вишню в середину “Я”, цей логотип відчуває себе врівноваженим та формальним, але не нудним.

Логотип ресторану - Domino's

Безчасність і простота Доміно логотип робить його переможцем у моїй книзі. Він бере традиційну колірну гамму коробки для піци (білу і червону) і сприяє приємному відтінку приглушеного синього. Хоча піктограма доміно чітко відображає назву компанії, крапки в центрі також розповідають історію, представляючи перші три локації мережі.

Логотип ресторану - Маленька Іспанія

The Маленька Іспанія логотип приголомшливо використовує ресторанні жовті та червоні кольори, що особливо ефективно викликає яскравий дух Іспанії. Вбудовувати слово “Mercado” в “Little” також розумно, оскільки воно візуально підкреслює назву ресторану. Несподіване вихлюпування двох “Ц” додає відчуття примхливості інакше солідного, серйозного вигляду шрифту.

Логотип ресторану - пиріг Мауї

Хоча проста конструкція Пиріг Мауї Логотип використовує різкий контраст білого та чорного, він все ще зберігає примхливий, повсякденний та привабливий вигляд. Кругла форма нагадує логотип класичного значка, але також чітко імітує вигляд свіжого пирога. Його мальований шрифт з петлями і фігурними киями надає ще один шар грайливості та згуртованості, не відчуваючи себе по-дитячому.

Логотип ресторану - Stohrer

Чи не скажете ви, що ця класична печатка ідеально підходить для найстарішої кондитерської в Парижі? З його темно-синім фоном, завитою орнаментом та детальною короною, Стохера логотип зберігає таку саму вишуканість Старого Світу, що і випічка, яку він створює. Об’єднання елегантного сценарію та традиційних серифних шрифтів чинить опір модернізації багатьох фірмових ідентичностей, посилюючи його багату спадщину та континентальний дизайн підручників.

Логотип ресторану - Pepperfire

Я люблю, як простий, але ефективний Перець логотип є, включаючи курку і полум’я в одну пам’ятну піктограму. Суворий вираз курки, плоский аспект іконки, гострі точки та різко контрастні кольори працюють разом, щоб створити потужний, агресивний настрій. Це як би логотип смілив закуски, щоб спробувати гарячу гарячу курку ресторану.

Смачного!

Якщо з цих різних логотипів ресторану можна взяти один урок, це все Ідентичність бренду має значення майже стільки ж, скільки їжа та напої, які ви подаєте. Правильний логотип – від вишуканих закусочних до фургонів з ультрафіолетовим кузовом, задасть тон вашому простору та приверне бажання закусочників, які бажають саме того, що у вашому меню.

Особливо, коли онлайн-інструменти роблять це швидше і доступніше, ніж будь-коли, варто докласти зусиль, щоб створити логотип, який відображатиме вашу історію, особистість та кухню. Незалежно від того, чи хочете ви самі зробіть з таким інструментом Виробник логотипів Wix або DIFM з подібною платформою Фіверр, у вас є саме те, що потрібно, щоб ваш логотип став справжнім бенкетом для очей.

Шукаєте більше ідей? Не пропустіть наш список найкращі послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me