9 кращих логотипів сонця та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Якщо сонце – джерело життя, ваш логотип є джерелом візуальної ідентичності вашого бренду. Включення піктограми сонця – чудовий вибір, але як вибрати ідеальну форму та кольорову гаму, щоб перевершити своїх конкурентів?


Я рекомендую найняти професійного дизайнера логотипів для всієї творчості та навичок, необхідних для того, щоб ваш бренд сяяв. Це також не доведеться дорого коштувати. Перейдіть вниз, щоб дізнатися, як можна найняти експерта за ціною лише 5 доларів.

Якщо ви хочете вивчити свою мистецьку сторону та дати можливість зробити маршрут самостійно, я також знайшов найкращих виробників логотипів. Але спочатку надихайтеся деякими моїми улюбленими логотипами сонця.

9 кращих логотипів сонця

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image1

Логотип від asad_designes
(прокат для asad_designes $ 5)

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image2

Логотип від Musique!
з 99 дизайнів

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image3

Логотип naveenparthiban
з DesignCrowd

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image4

Логотип ellietompkins
(найняти ellietompkins за 5 доларів)

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image5

Логотип від Neatlines
з 99 дизайнів

 

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image6

Логотип від MoonFeather
з DesignCrowd

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image7

Логотип warriorne
(найняти warriorne за 5 доларів)

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image8

Логотип від LenceMi

з 99 дизайнів

 

Кращі логотипи сонця та як зробити свої власні для Free-image9

Логотип january_vogel
з DesignCrowd

Чи можете ви реально найняти професійного дизайнера логотипів за 5 доларів?

Як видно з наведених вище прикладів, існує безліч способів включити значок сонця у ваш логотип, а професійний графічний дизайнер матиме достатньо розуміння найкращого стилю для зв’язку зі своїми клієнтами. Наймаючи експерта, не доведеться також виконувати бюджет, не коли ви надсилаєте їх через Fiverr.

Fiverr – це глобальна платформа, в якій є тисячі талановитих дизайнерів-фрілансерів, які можуть створити унікальний логотип сонця всього за 5 доларів.

Під час нашого довгого пошуку нового логотипу Website Planet ми перевірили декілька послуг із дизайну логотипів, і мене вразили логотипи, які ми отримали від трьох перевірених нами дизайнерів Fiverr (один навіть взяв мінімальну ціну 5 доларів!) Ви можете прочитати про це все. в нашому порівняння кращих платформ для дизайну логотипів.

Основні функції Fiverr

  • Безкоштовно приєднатися – Вам не потрібен обліковий запис для перегляду дизайнерських портфоліо, перегляду рейтингів зірок та читання відгуків користувачів. Коли ви налаштуєте обліковий запис, це також безкоштовно.
  • Покупка без ризику – Fiverr надійно зберігає ваші гроші під декретом та випускає виплати лише після вашого схвалення роботи дизайнера.
  • Дизайнери повідомлень – Задавайте питання та будьте в курсі прогресу вашого логотипу сонця, повідомляючи свого дизайнера безпосередньо на веб-сайті або через безкоштовний мобільний додаток.
  • Експрес-доставка – Під тиском часу, щоб захопити ваш логотип сонця? Деякі дизайнери можуть це зробити за 24 години за додаткову плату.

Використання веб-сайту Fiverr

Платформа Fiverr є гладкою та зручною для користувачів, що дозволяє легко знайти свого ідеального дизайнера. Перейдіть на головну сторінку Fiverr, наведіть курсор миші на графіку & Дизайн розгорніть, а потім виберіть Дизайн логотипу.

Скріншот Fiverr - меню дизайну логотипів

Потім ви можете скористатися панеллю пошуку, щоб шукати ключове слово (наприклад, логотип сонця) або відповісти на кілька простих запитань, щоб майстер Fiverr міг дати вам більше індивідуальних результатів пошуку..

Скріншот Fiverr - майстер дизайнера логотипів

Уточнюйте результати за допомогою фільтрів пошуку (деталі продавця, ціновий діапазон, варіанти доставки тощо), як показано нижче.

Скріншот Fiverr - меню параметрів стилю логотипу

Думаєте замовити профі для розробки вашого логотипу сонця? Отримайте більше експертних порад щодо найму потрібного дизайнера на Fiverr у нашому поглиблений огляд Fiverr.

Як зробити власний логотип для сонця

Для творчих типів використання маршруту “Зроби сам”, щоб зробити ваш логотип, може бути цікавим, але майте на увазі, що потрібно створити щось унікальне та достатньо професійне для ділового використання..

Однак, якщо ви хочете розібратися – можливо, навіть вивчити деякі ідеї, перш ніж скористатися належним дизайнером – в Інтернеті є багато виробників логотипів, які ви можете використати безкоштовно. Вам потрібно буде платити лише тоді, коли ви дійсно хочете завантажити свій логотип у зручному форматі з високою роздільною здатністю.

Використання програми для створення логотипів Wix

Особисто я віддаю перевагу використанню логотипу Wix, який вважаю простим та ефективним. Завдяки інтелектуальному дизайну (ADI) вам не потрібні спеціальні дизайнерські навички, щоб розпочати роботу. Ось короткий опис того, як створити логотип для сонця за допомогою Wix Logo Maker.

Перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і натисніть кнопку “Почати зараз”, щоб створити обліковий запис безкоштовно.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть зараз

Тепер все, що вам потрібно зробити, – відповісти на кілька запитань про ваш бізнес, і штучний інтелект (AI) перетворить ваші відповіді на сторінки запропонованих шаблонів логотипів.

Щоб отримати більш конкретні логотипи, пов’язані з сонцем, натисніть на значок «Замінити» вгорі сторінки та введіть ключове слово в рядок пошуку (наприклад, сонце). Потім ви можете застосувати свою улюблену піктограму до всіх результатів пошуку.

Скріншот Wix Logo Maker - значки сонця

Виберіть улюблений шаблон для редагування. Ви можете збільшити свій логотип, використовуючи інструменти для налаштування логотипу Wix для редагування шрифту, кольору, розміщення та спеціальних ефектів.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Якщо ви задоволені дизайном, натисніть кнопку Далі, щоб перейти на сторінку оплати, де ви можете завантажити свій логотип сонця у форматі для друку.

Щоб дізнатися більше, читайте наше поглиблений огляд виробника логотипів Wix.

Альтернативи Wix Logo Maker

  • Пошиття брендів це ще один корисний виробник логотипів на основі AI. Він також пропонує можливість створювати сезонні варіанти логотипу, так що ви можете адаптувати тему вашого нового логотипу залежно від пори року. Прочитайте наше повний огляд фірмових брендів кілька порад та рекомендацій щодо використання платформи.
  • Looka використовує AI, щоб допомогти створити ваш новий логотип. Він також має багато інструментів та доповнень для ширшого брендингу бізнесу, від веб-сайтів до візиток. В нашому огляд експерта Looka ми детально розглядаємо його особливості.

Твій день на сонці майже тут – заключні думки

Сподіваємось, я дав вам трохи їжі для роздумів, але якщо вам потрібно більше натхнення, дивіться наше улюблені дизайни логотипів природи, або погляньте на знамениті логотипи торгової марки на сонці, як BP (British Petroleum) із зображенням Геліоса – грецького бога сонця – зображеного із зеленим та жовтим соняшником.

Чи ви вирішили найняти доступного дизайнера Фіверр або виготовити логотип сонця самостійно Виробник логотипів Wix, правий значок сонця обов’язково просвітить ваш бренд.

Хочете порівняти більше виробників логотипів? Перевірте наш список найкращі послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me