9 кращих логотипів тортів і як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Коли ви уявляєте свій новий дизайн логотипу торта, як він представляє ваш бізнес чи бренд? Чи реалістична, чудово прикрашена та весільна піктограма торта? Або вона примхливо вкрита різнокольоровими глазур’ю та грайливим дизайном? Як щодо шрифту або кольорів?


Дизайн логотипу торта має важливе значення для того, щоб допомогти вашим клієнтам відчути свій бізнес, а з такою кількістю елементів, про які потрібно задуматися, наймання професіонала часто є найкращим рецептом успіху. Стривайте вперед, щоб дізнатися, як ви можете найняти дизайнера логотипу всього за 5 доларів.

Я також покажу вам, як ви можете самостійно робити власні твори. Але спочатку давайте подивимось мої улюблені логотипи тортів.

9 кращих логотипів тортів

Логотип торта - Солодкі щипці

Логотип від graphicsgenie07
(найняти graphicsgenie07 за 10 доларів)

Торт логотип - Чорний кіт

Логотип Adsonix
з DesignCrowd

Логотип торта - Mad Cake

Логотип alineSilva
з DesignCrowd

Торт логотип - Нудні торти

Логотип від ross! E
з 99 дизайнів

Логотип торта - O'shuga

Логотип thedani
з 99 дизайнів

Торти Селесте

Логотип designexpert9
(наймайте designexpert9 за 5 доларів)

Торт логотип - Солодкі торти

Логотип від saniasyed94
(найняти saniasyed94 за 5 доларів)

Торт логотип - AB

Логотип erajtahir
(найняти ераджахіра за 15 доларів)

Логотип торта - Кавові торти

Логотип мого m-art
з 99 дизайнів

Пошук потрібної послуги з дизайну логотипів для вас може бути непростим завданням. Прагнучи знайти новий логотип для веб-сайту Planet, мій колега нещодавно випробував кілька сервісів дизайну логотипів один проти одного, маючи певні результати. Щоб побачити, як Фіверр та інші служби утримувались, перегляньте його порівняння логотипів експерта.

Як отримати логотип торта всього за 5 доларів

Що робити, якщо я сказав вам, що ви можете отримати свій ідеальний логотип торта професійно розроблений менше, ніж улюблений обід для вуличної їжі? Або ваша ранкова чашка кави? Це правда. Дизайнери логотипів на платформі-фрілансері Fiverr пропонують пакети за ціною до 5 доларів.

Знайти та найняти дизайнера логотипів від Fiverr дуже просто. Спочатку, перейдіть на головну сторінку Fiverr і пошук логотипів тортів. Прокрутіть результати, щоб знайти дизайнера з профілем, який вам подобається на вигляд.

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів торта

Клацніть профіль дизайнера, щоб ознайомитись з їхнім повним портфоліо, деталями упаковки та розділом “Про цей концерт” для кращого уявлення про те, що вони можуть запропонувати. Тут також можна перевірити відгуки попередніх клієнтів.

Скріншот Fiverr - Профіль дизайнера

Звідси ви можете безпосередньо надіслати повідомлення дизайнеру для отримання додаткової інформації або натисніть Продовжити, щоб перейти на сторінку оплати.

Скріншот Fiverr - Налаштуйте свій пакет

Деякі дизайнери пропонують додаткові послуги за додаткову плату, наприклад, комплект із соціальних медіа чи векторний файл. У цьому прикладі дизайнер пропонує необмежену доопрацювання, дві початкові концепції та одноденну доставку в базовому пакеті.

Якщо пропонуються додаткові послуги, ви можете додати їх зараз або продовжити пакет, як є, натиснувши кнопку Замовити зараз, коли ви будете готові здійснити оплату. І саме так, ваш дизайн логотипу вже на шляху!

Ось деякі інші чудові функції Fiverr:

  • Fiver Pro – Якщо у вас є трохи більше грошей, щоб витратити на ваш логотип, найміть фрілансера Fiverr Pro. Ці дизайнери були перевірені співробітниками Fiverr та сертифіковані для роботи на найвищому рівні обслуговування клієнтів та якості роботи, з багаторічним професійним досвідом.
  • Рівень продавця – Fiverr класифікує своїх фрілансерів на рівні залежно від того, як довго вони перебувають на сайті, позитивних відгуків клієнтів та кількості успішно виконаних проектів..
  • Варіанти дизайнера – У Фіверрі є тисячі дизайнерів, кожен зі своїми спеціальностями дизайну. Тож ви гарантовано знайдете фрілансера зі стилем, який відповідає вашим потребам.
  • Захист платежів – Ви будете платити заздалегідь, але гроші зберігаються Fiverr і не передаються дизайнеру, поки ви не будете на 100% задоволені виконаною роботою..

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше огляд експерта Fiverr щоб побачити деякі зразки логотипу.

Як зробити власний логотип

Якщо ваші творчі соки течуть і ви хочете зробити власний логотип, найкращим вибором є використання виробника логотипів. Незважаючи на те, що ці опціони продаються як такі, що насправді прості у використанні, вони вимагають певного часу та художньої здатності, щоб зробити їх добре.

Якщо ви вирішили виклик, моя рекомендація – це виробник логотипів Wix. Є багато виробників логотипів на вибір, але я думаю, що Wix Logo Maker поєднує найкращі функції в одній платформі.

Для початку, перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix спершу зареєструватися в профілі. Після цього майстер інтерфейсу виробника логотипів Wix попросить вас ввести ім’я та тег компанії.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть розробляти ваш логотип

Потім ви можете додати свою галузь (я вибрала портфоліо для прикраси тортів), щоб полегшити результати.

Скріншот Wix Logo Maker - що таке ваш логотип

Тоді Wix просить вибрати один із кількох прикметників, таких як “креативний”, “позачасовий” та “сучасний”, щоб відчути бажаний стиль.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

Тоді вам доведеться вибирати між декількома парами логотипів, вирішуючи, який з них вам найбільше подобається. Якщо вам не подобається жоден логотип, натисніть Мені не подобається жоден з них, щоб перейти до наступної пари.

Скріншот Wix Logo Maker - Виберіть між парами логотипів

Далі повідомте про створення логотипу Wix, де ви будете використовувати свій логотип, наприклад, соціальні медіа, візитні картки чи веб-сайт.

Скріншот Wix Logo Maker - де ви будете використовувати свій логотип

Вибравши потрібні місця логотипу, натисніть кнопку Далі, і AI створить ваші пропозиції щодо логотипу.

Скріншот Wix Logo Maker - виберіть логотип для налаштування

Не задоволений іконками, які ви бачите? Натисніть кнопку Замінити значок, знайдіть піктограми торта та прокрутіть, доки не знайдете той, який вам сподобався.

Скріншот Wix Logo Maker - значки торта

Вибравши шаблон логотипу, який вам найбільше подобається, ви можете його додатково налаштувати за допомогою редактора (я змінив деякі кольори і додав рамку до моєї) або перейдіть прямо на сторінку оплати, щоб оплатити та завантажити свій логотип у високій роздільній здатності формат.

9 кращих логотипів тортів та як зробити свій власний образ безкоштовно20

Дізнайтеся більше про виробник логотипів Wix, включаючи більше прикладів логотипів, у нашому поглиблений огляд виробника логотипів Wix.

Ще кілька виробників логотипів, які варто згадати:

  • Логотип – Створіть свій логотип за чотири простих кроки. Початкові шаблони логотипу прості, тому вони є ідеальною базою для подальшого налаштування. Дізнайтеся більше про варіанти дизайну, які він пропонує в нашому огляд логотипу експерта.
  • Looka – За допомогою Looka ви можете вибрати до п’яти варіантів значків до створення вашого логотипу. Пропоновані логотипи містять лише вибрані вами піктограми. В нашому поглиблений огляд Looka, ви можете дізнатися про інші функції, які він пропонує для вашого логотипу.

Фінальні думки

Якщо ви шукаєте професійний дизайн логотипу торта, я не можу рекомендувати Фіверр досить високо. Ви справді не можете перемогти можливість найняти дизайнера про логотипу всього за 5 доларів – особливо з високоякісним дизайном, доступним за цією ціною.

Ви також заощаджуєте час та зусилля, використовуючи аутсорсинг роботи, і Fiverr часто дешевше, ніж навіть найдешевші “безкоштовні” виробники логотипів, коли ви враховуєте вартість завантаження файлів.

Готовий зробити власний логотип все одно? Використовуйте Виробник логотипів Wix для швидкого, якісного логотипу “Зроби сам”. Якщо ви не впевнені, що значок торта підходить для вашого бренду, перегляньте його наш круглий вибір найкращих логотипів для їжі для більше натхнення.

Якщо ви все ще зацікавлені в пошуку потрібного варіанту виготовлення логотипу, прочитати детальне порівняння логотипу мого колеги для отримання більш детальної інформації про найпопулярніші логотипові послуги, доступні в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me