9 кращих стоматологічних логотипів та як зробити свій власний [2020]

Стоматологічний логотип повинен говорити сам за себе – один погляд, і ваші пацієнти повинні розуміти, що саме стосується вашого бізнесу. Ваша увага зосереджена на дитячій стоматології чи сімейній практиці? Ви спеціалізуєтесь на стоматологічній хірургії чи ортодонтії? Ваш логотип повинен відображати саме те, що ви робите.


Професійний логотип не повинен коштувати вашій вазі золота.

Що робити, якби я сказав вам, що ваш новий стоматологічний логотип може коштувати вам менше, ніж ваша ранкова чашка кави? Перейдіть вниз, щоб дізнатися, як ви можете найняти дизайнера всього за 5 доларів, або читайте далі, щоб дізнатися, як створити власний логотип.

9 кращих стоматологічних логотипів

Стоматологічний логотип - DTP Training Partners

Логотип zy_designers
(найняти zy_designers за 5 доларів)

Стоматологічний логотип - Стоматологія від Seabridge

Логотип guavanaboy
(найняти гуаванабой за 5 доларів)

Стоматологічний логотип - D on D Dental

Логотип bbarbaraj_0
(найняти bbarbaraj_0 за 5 $)

Стоматологічний логотип - Bitesize педіатрична стоматологія

Логотип бінарними
з 99 дизайнів

Стоматологічний логотип - GB Dental

Логотип медодизайнів
(найняти мезодизайн за 10 доларів)

Стоматологічний логотип - Динамічні стоматологічні рішення

Логотип від logorilla ™
з 99 дизайнів

Стоматологічний логотип - Кращі стоматологічні партнери

Логотип Сем Майякі
з DesignCrowd

9-кращий-стоматологічний-логотипи-і-як зробити свій власний-безкоштовно-image8-1

Логотип від deanna_lopez
(найняти deanna_lopez за 5 доларів)

Стоматологічний логотип - дитяча стоматологія Castle Hills

Логотип дизайн куку
з 99 дизайнів

Коли мій колега вирішив знайти найкращий новий логотип для веб-сайту Planet і сказав мені, що він перевіряє різні послуги з дизайну логотипів, я був менш оптимістичним. Я впевнено думав, що він налаштував себе на розчарування, але, зрештою, його експеримент залишив нас обох приємно здивованих. Якість робіт, виконаних дизайнерами логотипів Fiverr, була досить вражаючою, навіть при низькій ціні 5 доларів. Не забудьте перевірити його повне порівняння послуг із дизайну логотипів.

Ключ до найму дизайнера, не порушуючи банк

Один з найефективніших, економічно вигідних способів найняти дизайнер логотипів – через платформу фрілансування Fiverr. На відміну від інших веб-сайтів, що займаються дизайном логотипів, Fiverr дозволяє вам зв’язатися з досвідченими талановитими графічними дизайнерами всього за 5 доларів за дизайн. Щоб дізнатися більше про платформу та переглянути деякі зразки логотипу, не пропустіть наш повний огляд Fiverr.

У Fiverr ідеальний дизайнер логотипів легко знайти. Просто перейдіть на головну сторінку Fiverr і пошук “стоматологічного логотипу”. Вивчіть пошукові сторінки як є, або скористайтеся розділом “Параметри логотипу”, щоб визначити бажаний стиль, від мінімалістичного до мальованого або навіть акварелі.

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів зубів

Чудова річ у Fiverr – це те, як ви можете спілкуватися зі своїм дизайнером до та впродовж всього проекту. Зніміть дизайнерові повідомлення з описом логотипу, який вам захочеться, а також будь-які довідкові фотографії, які можуть допомогти їм керуватися.

Скріншот Fiverr - профіль дизайнера логотипу стоматологічного типу

Якщо ви не повністю задоволені своїм логотипом, ви можете надіслати запит на оновлення (часто вбудовані у ваш пакет) або відхилити його та звернутися до служби підтримки клієнтів.

Ось декілька інших привілеїв Fiverr:

  • Ніяких прихованих зборів – Ви платите за свій дизайн-пакет, перш ніж дизайнер розпочне свою роботу. Користь? Після закінчення дизайну ви ніколи не потраплятимете до додаткових комісій або зборів.
  • Тисячі дизайнерів на вибір – База художників Fiverr – це тисячі дизайнерів. Легко знайти виконавця, який відповідає вашому стилю та вашому бюджету.
  • Швидкий час повороту – Платформа Fiverr була розроблена як легка, так і швидка. Більшість логотипів можна доставити за три дні, а експресна доставка часто доступна за невелику додаткову плату.
  • Висока якість логотипи – Завдяки Fiverr вам не потрібно відмовлятися від якості, щоб залишатися в межах свого бюджету. Правильний дизайнер логотипів може зробити ваш логотип 5 доларів таким чином, що він коштуватиме вам значно дорожче!

Як зробити власний стоматологічний логотип

Інтернет-виробник логотипів дозволяє вам більше творчого контролю, але це може з’їсти багато вашого часу, при цьому не обов’язково коштувати менше. Якщо ви вирішили створити свій власний логотип, на вибір є багато платформ, але на сьогоднішній день мій улюблений Wix Maker є найулюбленішим. Хочете дізнатися більше про це? Прочитайте наше поглиблений огляд виробника логотипів Wix.

Створення власного стоматологічного логотипу за допомогою виробника логотипів Wix

У Wix Logo Maker процес оформлення починається з кількох швидких питань щодо вашого логотипу: назва вашої компанії, тип галузі, описові слова тощо.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

Вам надають зразки логотипів на вибір, а потім, перш ніж це знати, Виробник логотипів Wix буде створено вибір дизайну логотипів на основі ваших уподобань. Цей процес був настільки простим, я підозрював, що буде вилов. На щастя, немає “gotcha” в кінці – це насправді так просто.

Скріншот Wix Logo Maker - стилі логотипів

Моя улюблена частина логотипу Wix – це його бібліотека іконок – є широкий вибір стоматологічних іконок на вибір, а можливості дизайну нескінченні..

Скріншот Wix Logo Maker - значки стоматологічних логотипів

Я зміг відповісти на кожне запитання, прокрутити запропоновані конструкції, відредагувати обраний вами логотип та перенести його на сторінку оплати менше ніж за десять хвилин.

Скріншот Wix Logo Maker - стоматологічні логотипи, створені AI

Якщо жоден із створених логотипів не говорить вам, не панікуйте – ви можете налаштувати все про ваш логотип у редакторі, включаючи шрифти, піктограму та кольорову схему.

Альтернативи виробника логотипів Wix

  • LogoMaker – Цей швидкий та ефективний онлайн-інструмент дає вам величезний вибір шаблонів логотипів на вибір. Використання редактора логотипів для налаштування вашого дизайну дуже просто та легко. Щоб дізнатися, чи це правильний інструмент для вас, прочитайте наш повний огляд LogoMaker.
  • DesignEvo – За допомогою цього виробника логотипів можна вибрати дизайн логотипу з нуля або вибрати шаблон для налаштування. Редактор логотипів є дуже гнучким, і мені подобалось вибирати стильні тексти мистецтва, які вибираєте. Перевірте наше експертний огляд DesignEvo для отримання додаткової інформації.

Отже, як ви отримуєте ідеальний стоматологічний логотип?

Моя пропозиція? Знайдіть професіонала на Fiverr впоратися з дизайнерськими роботами та заощадити собі клопоту. Опції для виготовлення логотипів були цікавими, але вони були дорожчими за ціни, які можна отримати на Fiverr.

Гарна річ Виробник логотипів Wix полягає в тому, що ви можете пограти з ним безкоштовно – ви платите лише в тому випадку, якщо вирішите використовувати створений вами логотип.

Шукаєте більше ідей дизайну логотипів? Не пропустіть наш список послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me