9 логотипів найкращих деревообробників та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Від замовлення на замовлення до тонкого паркетного покриття, деревообробка завжди поєднує форму та функції. Тож не слід, щоб логотип вашого деревообробника виражав ту саму точність, особистість та майстерність, як ви? У цій статті ви дізнаєтесь, як створити логотип, настільки ж чудовий, як мистецтво, яке ви опанували. Клацніть тут, щоб перейти до підручника.


Потрібно трохи натхнення? Дивіться колекцію знаменитих логотипів деревообробників нижче.

Кращі дизайни логотипів для деревообробки

Логотип деревообробника - CRG столярні послуги

Логотип [n] visionDesign
з DesignCrowd

Найкраще-деревообробники-логотипи-і-як зробити власні зображення2

Логотип від suti_dispan
(найняти suti_dispan за 5 доларів)

Логотип деревообробника - Столярні та столярні вироби Griffiths

Логотип Danny-amedia
з 99 дизайнів

Логотип деревообробника - Dixon Crafts Homes

Логотип від vupeyadu
з 99 дизайнів

9-кращих-деревообробників-логотипів-і-як зробити свій власний-безкоштовно-образ5

Логотип rikta_jisan від Fiverr
(найняти rikta_jisan за 5 доларів)

Логотип деревообробника - Kohler BYG

Логотип від MILEV
з 99 дизайнів

Логотип деревообробника - деревообробка Blue Ridge

Логотип Ava81
з DesignCrowd

Логотип деревообробника - Sudbrink Деревообробка

Логотип марки солодки
з DesignCrowd

Логотип деревообробника - Cinch Construction

Логотип від егерграфіки
(найняти егерграфіку за 45 доларів)

Як створити власний логотип для деревообробки

Як видно з різних дизайнів логотипів для деревообробки, описаних вище, не існує формули “один для всіх”. Важливо лише те, що ваш логотип відображає історію, яку ви хочете розповісти, чи це рустикальна американка, чи сучасна конструкція комерційного класу.

Так чи інакше, чому б не захопити неповторний дух вашої млини, створивши власний логотип деревообробника? Використовуючи потужність технології AI (Artificial Intelligence), самі виробники логотипів, як Looka, дозволяють швидко та просто створити власний логотип за кілька хвилин. Платити потрібно лише в тому випадку, якщо ви задоволені своїм логотипом, тому спробувати без ризику.

Для отримання додаткової інформації про Looka, читайте наш експертний огляд або переглянути відео:

Ось як Looka працює покроково.

1. Почніть

Почніть з На головну сторінку Looka. Введіть назву своєї компанії та натисніть Початок роботи.

Скріншот Looka - Почніть

2. Виберіть свою галузь

Введіть свою галузь, щоб AI може звузити вибір вашого логотипу. Ви можете отримати супер специфіку, вибравши такі варіанти, як Столярство, Деревина та Деревообробка.

Скріншот Looka - тип бізнесу

3. Підберіть свій стиль

Виберіть до п’яти логотипів, які вам подобаються, щоб допомогти Інтернету Looka зрозуміти вашу бажану естетику.

Скріншот Looka - виберіть улюблені логотипи

Порада експертів: Не передумуйте цей крок. Подивіться дуже швидко, а потім виберіть логотипи, які найбільше негайно справлять на вас враження. Дослідження показують, що люди формують покази протягом декількох секунд, тож краще вибирати з вашої кишки, як і в кінцевому рахунку ваші клієнти.

4. Виберіть Кольори, які вам подобаються

Виберіть до двох кольорових стилів, які вам подобаються, а потім уточніть свій вибір на наступній сторінці.

Скріншот Looka - Кольорові стилі

Порада експертів: Мій огляд дизайну логотипів для деревообробки показав, що багато брендів обирають одну з двох кольорових палітр: чорну та білу або природні тони, такі як зелений і коричневий. Якщо ви хочете прийняти теми автентичності та ремесел, я б дотримувався однієї з цих двох кольорових схем; якщо ви хочете по-справжньому виділитися, займіться чим-небудь яскравішим і менш поширеним.

5. Введіть свій слоган

Назва вашої компанії вже буде заповнено, але ви можете ввести свій слоган, якщо у вас є такий.

Скріншот Looka - реквізити компанії

6. Знайдіть символи, які вам подобаються

Виберіть до п’яти символів, які вам подобаються, або за допомогою пошуку самостійно, або за допомогою рекомендованих ключових слів. AI Looka використовуватиме цю інформацію для створення логотипів для вас.

Скріншот Looka - бібліотека символів

Порада експертів: Ваш символ скаже багато про ваш деревообробний бізнес лише одним поглядом. Намальовані мальованими іконками з текстурою та затіненням, як правило, конотують історію та характер, тоді як плоскі значки чи спрощені лінійки малюнків виглядають більш сучасними та рівномірними.

7. Виберіть дизайн

Тепер натисніть улюблену концепцію логотипу, створену AI, щоб почати редагувати.

Скріншот Looka - Логотипи, створені AI

8. Налаштуйте

Використовуючи інструменти з лівого боку, ви можете робити необмежені налаштування дизайну логотипу столярної справи, включаючи зміни до вашої кольорової палітри, розміру та стилю тексту, символів, макета тощо..

Якщо вам не подобається, як змінюються ваші зміни, ви можете повернутися назад і вибрати новий дизайн, над яким працювати, без необхідності починати весь процес з нуля. (У редакторі немає жодної кнопки, яка б це робила безпосередньо, але якщо натиснути назад у веб-переглядачі, ви можете повернутися на початкову сторінку результатів і вибрати новий дизайн.)

Скріншот Looka - редактор логотипів

Порада експертів: Не бійтеся експериментувати тут. На вкладці «Історія» Looka ви можете повернутися до чотирьох попередніх змін дизайну, а також має просту кнопку «Скасувати», щоб змінити останні останні зміни. дизайн логотипу натхнення щоб розпалити ваш творчий потік.

9. Закінчити

Щоразу, коли ви закінчите, натисніть “Купити” та виберіть пакет логотипів, який відповідає вашим потребам за ціною, типом файлів та додатковою підтримкою. Найбільш базовий план включає в себе один PNG в повному кольорі; Плани більш високої ціни пропонують різні кольори PNG, а також PDF-файли та файли, що редагуються.

Після оплати ви можете завантажити свої файли та використовувати їх на своєму веб-сайті, соціальних мережах, візитках та інших маркетингових матеріалах. Ваш магазин по дереву зараз на карті брендингу!

Деревообробні логотипи зроблені Looka

Зразок логотипу для деревообробки, виготовлений з Looka - під замовлення підлогиЗразок логотипу для деревообробки, виготовлений з Looka - JDX Carpentry
Зразок логотипу для деревообробки, виготовлений з Looka - Woodshop ProsЗразок логотипу деревообробки, зроблений Looka - Work Horse

Прості у використанні альтернативи Looka

Зараз є більше інструментів, ніж коли-небудь, щоб допомогти столярам та деревообробникам створити власні логотипи, тож якщо ви не впевнені в Looka, перегляньте ці Створюйте самі логотипи, які можна спробувати:

  • Виробник логотипів Wix пропонує вражаючу кількість шрифтів та дизайнів на легкому полотні перетягування. (Якщо вам потрібен веб-сайт, ви також можете підписатися на план веб-сайтів Wix.)
  • Якщо вам потрібно більше однієї форми в логотипі столярної справи, DesignMantic дозволяє додавати до трьох піктограм на одному дизайні логотипу.
  • Пошиття брендів це ще один інструмент, що працює на AI, із зручними налаштуваннями налаштування та деякими корисними порадами щодо кольору та компонування.

Як найняти професіонала для вашого дизайну логотипу Carpenter

Вам не цікаво витрачати свій час на розробку логотипу? Якщо вам зручніше повертати токарні верстати, ніж обертати піктограми та виправляти текст, нічого поганого в тому, щоб залишити дизайн логотипу профі.

Щоб зробити найм легко, спробуйте платформу на зразок позаштатної роботи Fiverr (натисніть тут, щоб прочитати повний огляд).

Скріншот Fiverr

Як працює Fiverr?

Як майданчик для зустрічей для продавців і покупців майже будь-чого, Fiverr дозволяє найняти дизайнера за бюджет у розмірі від 5 доларів. Лише для дизайну логотипів для деревообробки, наймають тисячі професійних дизайнерів.

Скористайтеся корисними фільтрами бічної панелі, щоб відсортувати цих дизайнерів та переглянути їхні портфоліо, ціни та відгуки клієнтів. Якщо ви хочете кілька порад, ви також можете скористатися майстром дизайну логотипів Fiverr, щоб ознайомитись із цими варіантами та запропонувати відповідних дизайнерів для вас.

Як тільки ви знайдете дизайнера, який вам подобається, ви можете надіслати їм повідомлення, щоб обговорити деталі та дізнатися більше про них, перш ніж наймати їх. Ви працюєте з дизайнером безпосередньо, щоб узгодити деталі дизайну вашого логотипу (наприклад, ціни, типи файлів, дата доставки).

Що мені подобається у Фіверрі

  • Ви можете переглядати портфоліо дизайнерів, щоб переглянути їх минулу роботу та відгуки клієнтів.
  • Ви можете бачити, коли дизайнери підключаються до Інтернету для обміну повідомленнями в реальному часі.
  • Ви можете вибрати “Fiverr Pro” для роботи з перевіреним фрілансером.
  • Ви можете вибрати стиль ілюстрації, бюджет та термін, який Ви бажаєте.
  • Ви заплатите лише після затвердження остаточного дизайну логотипу.

Все ще не впевнений? Погляньте на інші платформи дизайну логотипів, як 99 дизайнів або DesignCrowd, де ви можете влаштувати конкурс і отримати до 100 різних концепцій логотипу, перш ніж наймати дизайнера.

Отримайте натхнення відомими логотипами деревообробки

Часто найкращий спосіб розпочати роботу, незалежно від того, чи збираєтесь ви самостійно чи наймаєте професіонала, – це переглянути приклади логотипу реального світу. Нижче я вибрав кілька моїх особистих фаворитів, щоб витікати ваші творчі соки.

Логотип деревообробника: Майстерня столярної справи

The Майстерня столярної справи Дизайн логотипу – це надзвичайне поєднання нового та старого, поєднуючи офорт у вікторіанському стилі та сучасний шрифт sans serif. Хоча зображення відображає досвід майстра в традиційній європейській обробці деревини, трохи закруглені краї літер дозволяють логотипу відчувати себе доброзичливим, доступним та не надто формальним.

Логотип деревообробника: Castello Custom

Я люблю, як Castello Custom Логотип настільки згуртований і добре тематизований. Піктограма замку, прапор у стилі прапор та прямокутний контейнер тла працюють разом, щоб посилити тему середньовічного замку (від назви компанії, Castello). Плоский стиль ілюстрації та сучасне поєднання шрифту дозволяють по-новому сприйняти концепцію Старого світу.

Логотип деревообробника: Pioneer Millworks

The Піонерські млини Логотип приймає дизайн логотипу столярної справи у зовсім іншому напрямку, використовуючи земляні кольори та мальовану мальовану манеру ілюстрації для створення природної, земляної та еклектичної атмосфери. Заточена гілочка як буква “Р” – це також приємний спосіб візуального з’єднання яскравого стовбура зеленого дерева з глибоким коричневим словом.

Логотип деревообробника: Брайан Боггс

У порівнянні з логотипом Pioneer Millworks, цей простий знак слова відповідає мінімалістичному та вишуканому вигляду. The Брайан Боггс Логотип використовує зменшену кольорову гаму чорного та білого кольорів разом з елегантним шрифтом serif, щоб виділити розкіш. Символ занижений, але є представником фокусу цього майстра (стільці), а чорний круг відображає закруглені шрифтом “O” та “Gs” для приємного відчуття балансу.

Логотип деревообробника: Auburn Woodturning

The Рудовий деревина Логотип використовує пастельну кольорову гаму, яка відчуває світло, спокій і спокій, майже як прохолодний весняний ранок. Замість простого кола, його фоновий контейнер містить кілька ліній і несподівані криві для створення легкого відчуття руху, що відображає рух повороту дерева. Логотип відчуває себе чарівно та юнацько, не будучи надмірно люб’язним.

Логотип деревообробника: Меблі Девіда Стіна

The Меблі Девіда Стіна логотип показує, як простих ліній може бути набагато більше! Всього декілька добре розміщених ліній поєднуються, щоб створити мінімальну і дуже геометричну піктограму столу, яка обрамляє ім’я столяра і ідеально привертає око. У поєднанні з розумною перспективою столу високі серифні букви sans створюють відчуття вражаючого висота і розмірність.

Логотип деревообробника: Глава деревини

У порівнянні з багатьма іншими, цей логотип для Вуд відчуває себе повністю сучасним. Геометричні шрифти тонко відображають майстерність деревообробки, причому дуже прості та універсальні форми поєднуються у щось нове. Більша вага шрифту для “Wood” також гарантує, що ми відразу зрозуміємо основну увагу бізнесу.

Логотип деревообробника: Магазин деревини Offerman

Чи знаєте ви, що Нік Провідейн із слави парків та відпочинку має справжню дерев’яну майстерню під назвою… Магазин деревини Offerman? Його логотип для деревообробки поєднує фонову пилку (символічну обробку деревини) з колосом кукурудзи на передньому плані (символічне виховання у місті Продеман). Чорно-біла тональність імітує дерев’яну дерев’яну гілку для класичного відчуття спадщини.

Логотип деревообробника: Empatika

The Емпатіка Логотип – це чудовий приклад використання букви та форми для виділення унікальної цінності бренду. Меблі на замовлення цієї компанії візуально відображаються піктограмою ліворуч: велика «E» з формою, ідеально вставленою у її простір. Для згуртованого вигляду прямі лінії та гострі кути ікони відображаються в геометричному шрифті справа.

Логотип деревообробника: Deep Reflections Floor Co.

Я люблю, як логотип для Поглиблені роздуми підлога Co. так спритно відображає свою продукцію. На перший погляд, ікона виглядає сучасно та абстрактно; При уважному огляді ми бачимо, що це імітує ручно викладені дошки з дерева та унікальні візерунки для підлоги, які створює ця компанія. Несподівані кольори відчувають теплий і захоплюючий характер, а градієнт імітує відблиски світла, як і назва компанії.

Яким буде ваш логотип?

Ви можете мислити своїм логотипом, як деревина, яку ви вибрали для виготовлення. Це більше, ніж матеріал, ніж кінцевий результат; щось, що ви використаєте для створення свого бренду та висловлення неповторної особистості вашого магазину.

Таким же чином, як ви обираєте свої матеріали, вам доведеться вирішити, що найбільше важливо для дизайну логотипу столярної справи. Ви хочете, щоб такий логотип, як сосна – стійкий, дуже доступний і цілком адекватний для більшості обставин? Або ви хочете, щоб логотип більше нагадував червоне дерево – багатий, красивий і дорогий, але, безумовно, вартий додаткових витрат?

Зрештою, вибір залежить від вас. За допомогою зручних інструментів на зразок саморобних програм Looka і про платформи на кшталт Фіверр, обидва варіанти дизайну логотипу можуть бути однаково простими та привабливими для будь-якого деревообробного цеху.

Для ще більшого дизайну логотипів, не пропустіть наш список найкращих послуг із дизайну логотипів на 2020 рік.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me