9 найкращих кухонних логотипів та як зробити свої власні [2020]

Будь-яка компанія, яка потребує дизайну кухонного логотипу, – це та, яка пишається доставкою смачних смаколиків своїм клієнтам. Незалежно від того, що ваша компанія – це ресторан, пекарня, вантажівка для їжі чи їдальня – кухня – це місце кулінарної магії. Ваш логотип повинен миттєво відобразити цю магію.


Чи є ваша уявлена ​​ікона повною кухнею, горщиками та каструлями чи вашим улюбленим кухонним посудом? Яким би не був дизайн вашої мрії, ваш логотип повинен бути якісним та оригінальним, не порушуючи бюджет.

Що робити, якби я сказав вам, що логотип вашої компанії може бути професійно розроблений на цілих 5 доларів? Стривайте вперед, щоб дізнатися, як найняти дешевого графічного дизайнера.

9 кращих логотипів для кухні

Логотип кухні - стигла кухня

Логотип Мачієва
з 99 дизайнів

9 кращих логотипів кухні та як зробити свій образ2

Логотип mahirah786
(найняти mahirah786 за 5 доларів)

9 кращих логотипів кухні та як зробити свій образ3

Логотип Alibhatti38
(найняти alibhatti38 за 5 доларів)

9 кращих логотипів кухні та як зробити свій образ4

Логотип monmon
з DesignCrowd

9 кращих логотипів кухні та як зробити свій образ5

Логотип від DesignConnection
з DesignCrowd

9 кращих логотипів кухні та як зробити свій образ6

Логотип від ThiagoB
з DesignCrowd

9 кращих кухонних логотипів та як зробити свій образ7

Логотип ludibes
з 99 дизайнів

9 кращих логотипів кухні та як зробити свій образ8

Логотип від Virtuoso ”
з 99 дизайнів

9 кращих логотипів для кухні та як зробити свій образ9

Логотип від soriyamoon
(найняти соріамоон за 5 доларів)

Знайти хорошого дизайнера логотипів може бути складно, тому коли мій колега взявся за тестування різних платформ дизайну логотипів, я був схвильований, коли побачив його результати. Перегляньте його повне порівняння дизайну логотипів експертів щоб дізнатись, як деякі з найвідоміших служб дизайну логотипів трималися в його тесті.

Як розробити свій логотип всього за 5 доларів

Професійний дизайн логотипу для кухні може коштувати вам всього 5 доларів. П’ять доларів. Не хвилюйтесь, немає помилок, і це число не пропускає кілька нулів. Завдяки Fiverr незалежні дизайнери дійсно пропонують дизайнерські пакети, які починаються всього з 5 доларів.

Високоякісний, доступний та швидкий найм дизайнера через Fiverr робить отримання нового логотипу простіше, ніж будь-коли.

Почніть з перехід на головну сторінку Fiverr та пошук кухонних логотипів. Результати покажуть коло дизайнерів із пакетами, які відповідають вашому запиту. Прокрутіть, щоб знайти дизайнера, який вам сподобався на вигляд.

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів кухні

Знайшовши дизайнера, натисніть на його профіль, щоб переглянути їх портфоліо, відгуки клієнтів та пакетні послуги, які вони пропонують. Ви знайдете багато корисних деталей у розділі “Про цей концерт”.

Скріншот Fiverr - Профіль дизайнера

Якщо ви задоволені побаченим, натисніть Продовжити, щоб перейти до наступної сторінки. Тут ви побачите послуги, що входять до обраного вами пакету, та будь-які додаткові додатки; просто натисніть кнопку “Замовити зараз”, щоб перенаправитись на сторінку остаточного платежу.

Скріншот Fiverr - Налаштуйте свій пакет

Лише за кілька кліків ви замовили свій логотип, і він на шляху до вас!

Просте, правда? Крім простоти використання, Fiverr має багато чудових функцій, серед яких:

  • Захист платежів – Ви здійснюєте свій платіж до того, як отримаєте ваш логотип, однак кошти ніколи не передаються фрілансеру, поки ви не будете на 100% задоволені їх роботою..
  • Варіанти пошуку – Стиль логотипу, час доставки та бюджет – лише кілька зручних способів фільтрації пошуку, щоб знайти ідеального дизайнера логотипу.
  • Рівень продавця – Фрілансерам виділяються рівні, що відображають їх час на платформі, позитивні відгуки клієнтів та здатність дотримуватися строків. Дизайнери з вищими рівнями часто мають більше досвіду на місці та позитивні відгуки клієнтів – що потрібно пам’ятати, коли ви вибираєте потрібного для вас дизайнера.
  • Ніяких сюрпризних витрат – Фрілансери ніколи не можуть переплачувати або додавати додаткові збори. Ціна, яку ви сплатите заздалегідь, є єдиною ціною, яку ви коли-небудь будете стягувати.

Хочете дізнатися більше? Перевірте нашепоглиблений Фіверр огляд для отримання додаткових порад та прикладів логотипів.

Створення власного дизайну логотипу

Створення власного логотипу дозволяє вам мати повний творчий контроль над своїм дизайном, але для цього потрібні певні мистецькі навички та зусилля. Тому перед тим, як взяти на себе завдання, будьте впевнені, що у вас є час та енергія, щоб перетворити свої ідеї на зручну конструкцію.

Якщо ви впевнені, що хочете зробити власний логотип, то пропоную скористатись програмою Wix Logo Maker. Цей інструмент використовує інтелектуальну технологію AI для оцінки потреб вашого логотипу та запропонованого дизайну логотипів саме для вас.

Для початку спочатку перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і створіть профіль, якщо у вас його ще немає. Потім введіть марку і назву вашої компанії.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть розробляти ваш логотип

Виберіть свою галузь зі спадного меню. Мій приклад базувався на сімейному ресторані, тож це був мій вибір.

Скріншот логотипу Wix - це ваш логотип

Далі виберіть кілька слів, які найкраще описують, як ви хочете виглядати ваш логотип.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

Потім ви побачите кілька пар логотипів, де вам слід вибрати логотип, який вам найбільше подобається. Ви також можете натиснути Мені не подобається, щоб жоден із них пропустив пару та рухався далі.

Скріншот Wix Logo Maker - який логотип вам більше подобається

Нарешті, просто скажіть програмі Wix Logo Maker, де ви будете використовувати ваш логотип, і зачекайте кілька секунд, щоб згенерувати ваші пропозиції щодо логотипу.

Скріншот Wix Logo Maker - Де ви хочете використовувати ваш логотип

Вуаля! Тут запропоновані вами логотипи. Прокрутіть варіанти, щоб знайти дизайн, який вам сподобався.

Скріншот Wix Logo Maker - виберіть логотип для налаштування

Не відчуваєте жодної із значків, які ви бачите? Клацніть на значок «Замінити» та введіть термін на панелі пошуку, щоб знайти нові зображення. Я використовував «кухню» і був приємно здивований кількістю доступних варіантів на цей термін.

Виберіть нову іконку, і вона буде додана до всіх придатних дизайнів логотипів.

Скріншот Wix Logo Maker - Значки кухні

Вибравши потрібний дизайн логотипу, натисніть на нього, щоб перейти на сторінку налаштування. Тут ви можете робити що завгодно: змінювати кольори, шрифти, інтервал і навіть назву компанії та логотип.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Торкніться логотипу, поки ви не задоволені, а потім натисніть кнопку Далі, щоб продовжити. На наступній сторінці ви можете вибрати свій пакет і оплатити, щоб завантажити новий дизайн логотипу з високою роздільною здатністю.

Хочете дізнатися більше про виробник логотипів Wix? Прочитайте наше повний огляд логотипу Wix для додаткового прикладу логотипи.

Використання виробника логотипів Wix – це завжди моя головна рекомендація, але ось кілька почесних згадок, які ви хочете перевірити:

  • LogoMaker – Якщо ваша ідея дизайну проста, то Maker Logo ідеально підходить для вас. Більшість шаблонів логотипів є мінімальними, що забезпечує тони налаштування та творчості. Дізнайтеся більше та подивіться кілька прикладів логотипу в нашому огляд логотипу експерта.
  • DesignEvo – Маючи понад 10 000 варіантів дизайну логотипів, DesignEvo ідеально підходить для тих, хто хоче набір шаблонів на вибір. Використовуйте категорії дизайну, щоб далі звузити пошук. В нашому поглиблений огляд DesignEvo ви знайдете кілька корисних порад та рекомендацій щодо створення найкращого логотипу для ваших потреб.

Підсумок

Візьміть клопоту з місії логотипу, найнявши дизайнера наскрізь Фіверр. Ваш кухонний логотип повинен бути якісним та доступним – і ви перевірите обидва ці коробки з професійним дизайнерським пакетом вартістю всього 5 доларів.

Використовуйте Виробник логотипів Wix для всіх ваших потреб виготовлення логотипів Багато інших виробників логотипів просто не домагаються галасу, тому я рекомендую спробувати спершу Wix Logo Maker спробувати.

Не впевнені, чи кухонний логотип підходить для вашого бренду? Ознайомтеся з нашими переліками логотипи найкращої їжі і кращі логотипи ресторану для більше кулінарного натхнення. І якщо ви все ще ставите під сумнів ідеальний маршрут виготовлення логотипу для вас, ознайомтеся зі всебічним порівнянням служб дизайну логотипів мого колеги щоб побачити, як виконували різні платформи під час його експерименту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me