9 najlepších BBQ log a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Najlepšie BBQ je údený, pálivý a chutný, jedinečný pre každý špeciálny recept každého šéfkuchára. A ak je váš BBQ jedinečný, nemalo by byť vaše logo príliš? Bude vaše logo obsahovať strelecké plamene, krásne grilovaný kus mäsa alebo oboje? Je vaša ikona silná a vážna (predstavte si šnupajúceho býka) alebo hravú kreativitu (krava s pokrivým klobúkom kuchára)?


Rovnakým spôsobom, ako najlepšie BBQ vyrábajú najskúsenejší grillmastri, aj tie najlepšie logá vytvárajú dizajnéri, ktorí vedia presne to, čo potrebujete. Pripravte sa na dokonalé logo za pouhých 5 dolárov? Prejsť nadol a zistiť, ako si môžete najať dizajnéra za nízku cenu.

Ukážem vám tiež, ako si môžete zadarmo vytvoriť vlastné logo. Najprv sa však pozrieme na moje obľúbené logá BBQ.  

9 najlepších BBQ log

Logo BBQ - AAZY BBQ

Logo od abdullahdezignr
(najať abdullahdezignr za 5 dolárov)

Logo BBQ - High Plains

Logo od giasuddin61
(najať giasuddin61 za 10 dolárov)

Logo BBQ - Secret Service

Logo od cvedesign
z DesignCrowd

Logo BBQ - BBQ kolesa

Logo od ShakiJav
z DesignCrowd

Logo BBQ - F.A.T.E.D

Logo od IrfanSe
z 99designs

Logo BBQ - BBQ Beat

Logo od aryocabe
z 99designs

Logo BBQ - hore v dyme

Logo od ms_designs1192
(najať ms_designs1192 za 15 dolárov)

Logo BBQ - Naši bratia

Logo spoločnosti Freshinnet
z 99designs

Logo BBQ - Barbqkid

Logo od vasqu_patri
(najať vasqu_patri za 5 dolárov)

Keď sa môj kolega rozhodol vyskúšať najlepšie platformy na návrh loga, bol som nadšený, keď vidím výsledky – a boli nejaké skutočné prekvapenia. Zamierte nad a pozrite sa na porovnanie svojich odborníkov na logo zobraziť úplné rozdelenie.

Ako získať profesionálne logo za 5 dolárov

Dizajn loga BBQ nemusí byť drahý, aby vyzeral profesionálne. Získanie loga od skúseného návrhára vás môže stáť iba 5 dolárov, ak si ich prenajmete prostredníctvom spoločnosti Fiverr, globálna platforma na voľnej nohe.

Prenájom dizajnéra na Fiverri, prejdite na domovskú stránku Fiverr a do vyhľadávacieho panela zadajte logo BBQ. To prinesie výsledky návrhárov, ktorí sa špecializujú na vytváranie loga BBQ. Prechádzajte, kým nenájdete štýl, ktorý upúta vaše oko.

Fiverr screenshot - návrhári loga BBQ

Kliknutím na profil zobrazíte portfólio dizajnéra a podrobnosti o jeho balíku. Máte pre nich pár otázok? Pošlite im správu priamo, alebo si prečítajte ďalšie informácie v časti O tomto koncerte.

Snímka obrazovky Fiverr - podrobnosti o koncerte

Keď budete pripravení na zapožičanie, kliknite na Pokračovať a choďte na stránku s platbami. Tu uvidíte všetko, čo je súčasťou vybratého balíka, a váš celkový počet. Hit Order Now, aby ste dokončili platbu a vaše logo je na ceste!

Fiverr screenshot - Prispôsobte si balík

Okrem veľmi jednoduchého procesu má Fiverr ďalšie skvelé vlastnosti, medzi ktoré patria:

  • Chránené platby – Vaša platba sa návrhárovi uvoľní až vtedy, keď budete 100% spokojní s prácou, ktorú ste dostali.
  • Doplnky balíčkov – Mnoho nezávislých pracovníkov ponúka za príplatok príplatky, napríklad ďalšie revízie, súpravy sociálnych médií a vektorové vektorové súbory.
  • Prispôsobiteľné možnosti vyhľadávania – Pri vyhľadávaní dokonalého návrhára môžete výsledky zúžiť pomocou vyhľadávacích filtrov pre štýl loga, rozpočet, podrobnosti o predajcovi a čas doručenia.
  • Fiverr Pro – Ak to váš rozpočet umožňuje, zvážte najatie dizajnéra Fiverr Pro. Títo dizajnéri boli posúdení zamestnancami spoločnosti Fiverr a sú zaručení, že sú najlepší v kvalite dizajnu, zákazníckom servise a včasnom doručení..

Chcete vedieť viac? Prečítajte si naše hodnotenie odborníka Fiverra aby ste videli nejaké ukážky loga.

Ako si vytvorte vlastné logo BBQ

Ste si istí svojimi umeleckými schopnosťami, aby ste sa pokúsili navrhnúť vlastné logo? Táto úloha by sa nemala brať na ľahkú váhu – vyžaduje si čas, úsilie a tvorivé schopnosti. Najať si profesionála je určite moje najlepšie odporúčanie. Ak však chcete vyskúšať vytvorenie loga pre domácich majstrov, najlepšou stávkou je Wix Logo Maker..

Podľa môjho názoru je nástroj Wix Logo Maker najjednoduchším nástrojom na použitie a postup po postupe je jednoduchý.

najprv, prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a zaregistrujte si profil, aby ste mohli vytvoriť a uložiť svoje logo. Potom vás požiada o vaše obchodné meno a slogan – moja vzorová firma sa volala „Bob’s BBQ“.

Wix screenshot - Začnite navrhovať svoje logo

Odtiaľ zadajte svoje odvetvie alebo typ podnikania.

Snímka obrazovky Wix - Aké je vaše logo

Ďalej si vyberte z niekoľkých popisov (napríklad formálne, nadčasové, moderné a hravé). To pomáha umelej inteligencii (AI) Wix Logo Maker získať lepšiu predstavu o vzhľade a pocite svojho ideálneho loga.

Wix screenshot - Logo vzhľad a dojem

Potom vám ukážeme pár logových párov a požiada vás, aby ste si vybrali, ktoré uprednostňujete. Ak necítite žiaden dizajn, stačí kliknúť na položku Nepáči sa mi ani jeden z nich a môžete pár preskočiť.

Snímka obrazovky Wix - Vyberte logo

Nakoniec informujte spoločnosť Wix Logo Maker o tom, kde budete používať svoje logo, napríklad na sociálnych médiách, vizitkách alebo na webových stránkach..

Snímka obrazovky Wix - kde budete používať svoje logo

Po dokončení poslednej otázky vytvorí program Wix Logo Maker zoznam navrhnutých šablón loga na základe vašich odpovedí. Ak viete, aký druh snímok chcete použiť, kliknite na Nahradiť ikonu a vyhľadajte ikonu BBQ, ktorá sa vám najviac páči.

Wix screenshot - BBQ ikony

Prejdite zoznamom vygenerovaných šablón s novou ikonou, až kým nenájdete tú, ktorá sa vám páči, a nechcete ju ďalej upravovať.

9 najlepších BBQ log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo19

V editore môžete meniť písma, text, farby a umiestnenia. V mojom príklade som sa rozhodol zmeniť ikonu znova, a tak by to nemohlo byť jednoduchšie. Len niekoľkými kliknutiami som mal novú perfektnú ikonu a moje logo bolo kompletné!

Wix screenshot - Logo editor

Po dokončení prispôsobovania, prejdite na platobnú stránku, kde môžete zaplatiť za stiahnutie svojho vysoko kvalitného loga v rôznych formátoch.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše dôkladná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker.

Pár finalistov, ktorí vytvárajú logo:

  • DesignEvo – Na DesignEvo si môžete vybrať z viac ako 10 000 kvalitných šablón loga. Prejdite na jedlo & Pite kategóriu, aby ste našli logá BBQ alebo prispôsobili šablónu s ikonou BBQ, ktorú máte radi. Viac sa dozviete v našom celá recenzia DesignEvo.
  • Logo Maker – Dizajn s programom Logo Maker je vynikajúci, ak je rýchlosť nevyhnutná. Celý proces je možné dokončiť v štyroch krokoch a každé logo je jednoduché a ľahko prispôsobiteľné. Prečítajte si naše podrobná recenzia Logo Maker pre viac detailov.

Zhrnúť

Ak hľadáte jedinečný profesionálny dizajn loga BBQ, choďte na Fiverr. Rozpočet nebude problémom, keď si môžete najať odborníka na dizajn už za 5 dolárov, a pokiaľ ide o kvalitu loga, ktoré dostanete, nemôžete poraziť Fiverra, pokiaľ ide o hodnotu za peniaze..

Pre kreatívne dobrodružstvo je Wix Logo Maker tým najlepším tvorcom loga. Jeho používanie je intuitívne a šablóny loga sú vysoko kvalitné a ľahko prispôsobiteľné.

Nie ste si istí, či je logo BBQ pre vašu značku úplne správne? Prečo sa pozrieť na naše okrúhle okná najlepšie potravinové logá alebo najlepšie logá reštaurácie pre viac inšpirácie.

A ak stále hľadáte ideálne logo, pozrite si porovnanie služieb môjho kolegu s logom pre odborníka využijú služby dostupné online a ako sa postavia proti sebe.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me