9 Показники соціальних медіа, які мають значення

Як маркетолог соціальних медіа, ви знаєте, що лайки, коментарі та послідовники, хоча це важливо, – це в першу чергу показники марнославства, які вносять незначний результат у кінці дня. Після всього, у чому сенс тисяч підписників, якщо вони належним чином не залучені та перетворюються на клієнтів?


Ось чому будь-який маркетолог, який справді відданий своєму бізнесу, використовуватиме масу вкрай корисних показників як ключових показників ефективності (KPI). Правильні KPI можуть довести, використовуючи фактичні дані, що всі ці послідовники – це справжні люди, які активно займаються вашим брендом і, що найголовніше, – перетворюються на клієнтів, абонентів чи будь-що інше, що може бути вашою кінцевою метою..

Отже, чи хочете ви з’ясувати потенційне охоплення публікації, або дізнаєтесь про конверсії, які були результатом конкретної кампанії в соціальних мережах, ви повинні переконатися, що ви використовуєте метрики соціальних мереж, які насправді мають значення. Це єдиний спосіб, коли ви зможете по-справжньому дізнатися, що працює для вашої аудиторії, і прищепити ітеративне навчання, яке в кінцевому підсумку допоможе виростити ваш бренд.

Досягти показників

№1: Досягти

Однією з основних показників, яку слід обчислити, є ваше охоплення. Це стосується орієнтовна кількість ваших підписників соціальних медіа, які могли б контактувати з вашим обліковим записом, публікацією чи кампанією в соціальних мережах. Існує ряд більш детальних підмножин цього, про які піде мова далі.

Важливим є обчислення, оскільки це може допомогти вам визначити, чи збільшується ваш вплив на соціальні медіа. В ідеалі ви хочете, щоб ваша охоплення постійно збільшувалася в міру зростання присутності в Інтернеті. Цей показник особливо важливий для тих, хто зацікавлений у підвищенні рівня обізнаності про бренд понад усе, наприклад, блогери або впливові.

Багато найкращих інструментів управління соціальними мережами, такі як Sprout Social і, можуть допомогти вам визначити охоплення більшості будь-якої кампанії досить легко. Вам потрібно скористатися одним із цих інструментів, щоб отримати найбільш точну оцінку.

№2: Опублікувати охоплення

Після того, як ваша досяжність буде визначена, ви зможете знайти охоплення вашої публікації. Хоча охоплення – це кількість людей, які потенційно можуть контактувати з вашою публікацією, Досягнення публікації – це оцінка кількості людей, які насправді контактували з вашою публікацією.

Для того, щоб обчислити кількість охоплення після публікації, ви розділите свій номер охоплення на загальну кількість підписників. Потім ви помножите це число на 100, щоб досягти відсотка досягнення вашої пошти.

9 Показники соціальних медіа, які мають значення

№ 3: Теоретичний дохід

Ваша теоретична охорона враховує як ваших підписників, так і підписників осіб або компаній, які згадали про ваш бренд або поділилися вашою публікацією. Це дасть вам кращу картину всіх людей, яких ви могли потенційно охопити за межі вашої власної негайної мережі.

Для того, щоб обчислити свої теоретичні досягнення, найкраще скористатись таким інструментом моніторингу бренда, як Hootsuite; це допоможе вам відстежити кількість згадок про бренд. Далі ви хочете додати загальну кількість підписників із кожного згаданих вами облікових записів, це ваша загальна потенційна аудиторія. Потім ви помножите ці два числа разом, щоб досягти теоретичного досягнення – що може бути величезним!

9 Показники соціальних медіа, які мають значення

№ 4: Потенційний доступ

Хоча назва може звучати схоже, не плутайте це з теоретичним доступом. Ваше потенційне охоплення – це оцінка кількості людей, які реально бачать вашу публікацію. Ця цифра по суті робить ваш теоретичний доступ ще на крок далі, звужуючи її лише до тих користувачів, які, швидше за все, контактували з вашою публікацією.

Потенційний обсяг легко визначити, коли ви підрахували свій теоретичний обсяг, оскільки це просто 2% до 5% від цього числа. Щоб знайти це, вам потрібно буде помножити свій теоретичний обсяг на 0,02 до 0,05, і отриманий діапазон чисел буде вашим потенційним досягненням.

9 Показники соціальних медіа, які мають значення

Показники поінформованості про бренд

№ 5: Поінформованість про бренд

Однією з найважливіших причин того, що ваша організація має присутність у соціальних мережах, є підвищення рівня поінформованості про бренд. Насправді, для багатьох підприємств (особливо блогерів та соціальних медіа), які є їх основною метою, як більша обізнаність, як правило, дорівнює більшому веб-трафіку, що призводить до збільшення заробітку (від продажу чи реклами). Якщо це описує вашу організацію, вам слід розглянути орієнтацію на показники охоплення та бренду як основні показники KPI.

Простий спосіб швидкого вимірювання поінформованості про бренд – це звернення уваги на взаємодію користувачів з вашими публікаціями. Деякі з взаємодій, які організації обирають для вимірювання, включають лайки, коментарі, покази, спільні публікації та згадки. Вибравши один або декілька з них як KPI про поінформованість про бренд, а потім обчисливши їх загальну кількість за певний тиждень, місяць чи квартал, ви можете отримати приблизне уявлення про те, скільки користувачів насправді взаємодіють – і тому вони знають – ваш бренд за цей період.

Ви також повинні дивитись, як ці показники змінюються з часом або за допомогою різних кампаній, і запитати себе:

  • Які якості кампаній, які мають найбільше залучення?
  • Який тип повідомлень, зображень або CTA є найбільш переконливими?
  • Як можна включити ці знання для постійного зміцнення майбутніх постів?

№ 6: Темп зростання аудиторії

Це чудова метрика швидкість, з якою зростає обізнаність про ваш бренд на платформах соціальних медіа. Вимірюючи темпи зростання аудиторії, ви не тільки зможете довести, що поінформованість про ваш бренд розширюється, але ви також можете точно визначити, наскільки швидко це робиться..

Щоб підрахувати показник зростання вашої аудиторії, вам спочатку потрібно буде переглянути, скільки нових підписників ви отримали за певний період часу (наприклад, місяць, квартал або кампанія). Далі вам потрібно буде поділити кількість нових підписників на загальну аудиторію та помножити це на 100, щоб отримати остаточний відсотковий темп зростання за певний проміжок часу..

Це слід робити на кожній платформі соціальних медіа, на якій ви присутні. Таким чином ви можете визначити, на якій платформі ви використовуєте маркетингові методи, яка ефективно розширює вашу аудиторію, а на якій – є можливість для вдосконалення.

9 Показники соціальних медіа, які мають значення

№ 7: Соціальна частка голосу (SSoV)

Цей показник допоможе вам оцінити скільки людей обговорює ваш бренд порівняно з обговоренням ваших конкурентів. Це ще один чудовий спосіб оцінити поінформованість про ваш бренд, побачивши, як ваш бренд відступає від конкуренції, коли мова йде про соціальні медіа. Це також чудовий спосіб побачити, які маркетингові методи працюють як для конкурентів, так і для себе.

Щоб обчислити свій SSoV, спочатку вам потрібно буде скористатися інструментом управління соціальними медіа, як Sprout Social, або щоб дізнатися, скільки згадок про вашу компанію отримали в соціальних мережах. Ви хочете спробувати знайти всі прямі (@Company Name) та непрямі (Назва компанії) на кожній платформі, в якій ви маєте свою присутність. Далі вам потрібно вибрати конкурента чи декількох конкурентів і виміряти кожну їх згадку за той самий проміжок часу. Додайте ці цифри, щоб отримати загальну кількість галузевих згадок. Нарешті, ви просто розділите згадки про свою компанію на загальну кількість згадок про галузь, а потім помножите на 100, щоб отримати остаточний відсоток SSoV.

9 Показники соціальних медіа, які мають значення

Показники конверсії соціальних медіа

№ 8: коефіцієнт конверсії

Хоча всі інші типи показників чудові для різних цілей, наприкінці дня, Ви дійсно хочете знати, чи ефективний ваш маркетинг соціальних медіа чи ні, і ось тут починає діяти показник конверсії. Це допоможе вам продемонструвати рентабельність інвестицій (ROI), і що вся ваша наполеглива робота фактично окупиться. Це робиться шляхом визначення кількості відвідувачів, які натискали на вашу публікацію, а потім переходили до певних бажаних дій (наприклад, підписатися або зробити покупку). Потім цей показник порівнюється із загальною кількістю відвідувачів.

Для обчислення вашого коефіцієнта конверсії, спочатку вам потрібно буде написати публікацію із посиланням, яке ви зможете відстежувати. Потім ви хочете скористатися інструментом звітування про кампанію, щоб відслідковувати не лише кліки на цільовій сторінці, а й кількість кліків на кнопку вашого заклику до дії (CTA). У цей момент ви просто розділите кількість конверсій на загальну кількість кліків, а потім помножите результати на 100, щоб досягти відсотка конверсії.

9 Показники соціальних медіа, які мають значення

№ 9: коефіцієнт відмов

Коефіцієнт відмов – це показник, який використовується для вимірювання скільки людей перейшли на вашу цільову сторінку, а потім пішли, не роблячи нічого корисного. Це цінна інформація для організацій, які намагаються змусити користувачів вчинити певні дії, хоча і менш корисні для публікацій, що посилаються на блог чи статтю, оскільки очікується, що користувачі відскакують, коли прочитають вміст. Для таких типів публікацій найкраще виміряти тривалість часу, який користувач провів на вашій сторінці.

Показник відмов легко визначити, чи налаштовано Google Analytics на своєму веб-сайті, оскільки це одна з показників, яку вони відстежують. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на кнопку коефіцієнта відмов на вкладці “Канали” в Google Analytics, і тут ви знайдете останній відсоток відмов.

Які показники підходять для вашої організації?

Тепер, коли ви знаєте всі показники, на які звертає увагу більшість маркетологів у соціальних мережах, вам потрібно розібратися, які з них важливі. Це може відрізнятися від організації до організації, оскільки кожен бізнес може мати абсолютно різні цілі, які вони ставлять перед собою.

Тому, Перш ніж вирішити який-небудь показник, який буде використовуватись як ваш показник рентабельності, слід запитати себе, які цілі вашої індивідуальної маркетингової кампанії, а також організації в цілому. Звідти знайдіть показники, які найкраще відповідають вашим поставленим цілям, і використовуйте їх для вимірювання вашого успіху.

Використовуючи правильні показники для вашої організації, ви можете значно покращити свої маркетингові зусилля в соціальних мережах. Ви зможете точно визначити ті сфери, в яких ви досягли успіху, і ті, які можуть використовувати поліпшення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me