Безкоштовні шаблони веб-сайтів – хороші та погані та що вам потрібно знати

Одне з найбільших рішень, яке ви приймете при розробці свого веб-сайту, – це макет і те, чи хочете ви використовувати попередньо існуючий безкоштовний шаблон або індивідуальний. Хоча для багатьох власників сайтів є багато аргументів, як правило, це не практичний варіант, особливо для початківців розробників веб-сайтів.


Рішення полягає у використанні безкоштовного веб-шаблону для вашого сайту. Веб-шаблони – це заздалегідь розроблені веб-сайти, які можна встановити за пару хвилин. Вони вже пропонують усі основні функції, необхідні для роботи вашого веб-сайту та залучення трафіку.

Більшість веб-хостів та розробників веб-сайтів пропонують своїм клієнтам безкоштовні шаблони, які вони можуть використовувати для швидкого створення своїх веб-сайтів. Багато хто виявить, що безкоштовні шаблони можуть забезпечити все необхідне для досягнення успіху, за умови, що вони готові терпіти недоліки їх використання..

Переваги використання безкоштовних веб-шаблонів

Зважуючи, використовувати чи не використовувати безкоштовні веб-шаблони, почніть з перегляду переваг їх використання:

 • Низькі початкові витрати на налаштування – Використовуючи безкоштовний веб-шаблон, ви значно скорочуєте загальні витрати на налаштування. Налаштування веб-шаблону може коштувати сотні чи навіть тисячі доларів залежно від дизайну та особливостей, які ви хочете включити на свій сайт.
 • Перевірені конструкції – Багато шаблонів, які ви знайдете на веб-сайтах веб-будівельників, розроблені для того, щоб працювати в Інтернеті. Ви також можете знайти шаблони, заздалегідь налаштовані на хорошу роботу в конкретних нішах або з конструкціями, які вже зарекомендували себе серед відвідувачів..
 • Мобільно оптимізований – Більшість останніх веб-шаблонів уже попередньо налаштовані на роботу для мобільних пристроїв, оскільки веб-розробники залишаються в курсі сучасних тенденцій. Шаблони з динамічним дизайном гарантують, що користувачі зможуть отримати доступ до вашого вмісту незалежно від використовуваного пристрою.
 • Вибір – Існує цілий ряд варіантів дизайну, що дає вам безліч варіантів дизайну для вашого сайту. Ви, мабуть, побачите кілька дизайнів, які повністю відповідають вашому баченню, або такі, які працюють краще, ніж ті, які ви вже планували.
 • Швидкий налаштування – Якщо ви хочете одразу налаштувати свій сайт, безкоштовні шаблони – це шлях. В деяких випадках ви можете встановити новий шаблон лише за п’ять хвилин. Ви можете перейти від реєстрації до облікового запису до функціонування веб-сайту протягом години або менше.

Недоліки використання безкоштовних веб-шаблонів

Безкоштовні шаблони веб-сайтів 02

Немає такого, як безкоштовний обід чи безкоштовний веб-шаблон. Завжди є недоліки, в тому числі:

 • Не “насправді” безкоштовно – Зазвичай використовується певний веб-шаблон. Часто шаблони доступні лише як частина вашого хостинг-плану або якоїсь послуги підписки. В іншому випадку можуть бути обмежені типи сайтів, для яких ви можете використовувати шаблон. Зазвичай це означає, що ви не можете використовувати його для ділових цілей. Крім того, у шаблонах часто не розміщується реклама певного типу, яку заборонено видаляти. Крім того, додаткові функції, що не входять до безкоштовного шаблону, потрібно буде оплачувати окремо.
 • Ні підтримка – Безкоштовні веб-шаблони зазвичай пропонуються без доданих рядків, і жодна підтримка не надається. Якщо вам потрібна допомога, вам доведеться найняти когось іншого, щоб це зробити, що в кінцевому рахунку може коштувати вам дорожче, ніж налаштування.
 • Час споживаючи – Ви коли-небудь намагалися шукати веб-шаблон? Ви можете витратити години чи дні, намагаючись знайти шаблон, який відповідає вашим потребам, і для цього вам доведеться перебирати море веб-шаблонів. Для кожного шаблону, який є найкращим варіантом, ви, мабуть, знайдете 20, які є або непридатними, або повним сміттям.
 • Ви не виділяєтесь з решти – Проблема з пошуком потрібного безкоштовного шаблону полягає в тому, що багато інших зробили те саме відкриття. Це означає, що ваш веб-сайт буде схожий на багато інших, і якщо вам трапиться в одній галузі чи ніші, ви не виділитесь. Насправді, деякі можуть вас не помітити, оскільки, здається, ви копіюєте чужі роботи.

Місця пошуку безкоштовних веб-шаблонів

Якщо ви хочете знайти найкращі безкоштовні веб-шаблони, найкраще скористатися компанією, яка спеціалізується на дизайні веб-сайтів. Нижче наведено кілька найкращих варіантів пошуку безкоштовних веб-шаблонів в Інтернеті:

 • WordPress  – 75 мільйонів веб-сайтів використовують WordPress як своє програмне забезпечення. Шаблони WordPress прості у використанні, і ви можете легко проводити обмін між шаблонами. Спочатку використовується в основному для блогів, на багатьох веб-сайтах у всіх нішах працює шаблони WordPress.
 • Вікс – Wix пропонує легку розробку веб-перетягування, або ви можете обрати їхню масу бібліотеки шаблонів, створених дизайнерами.
 • Weebly – Це ще одна послуга перетягування веб-служб на зразок Wix, але вони трохи більше зосереджуються на зростаючих бізнес-сайтах. Тут ви знайдете велику бібліотеку безкоштовних веб-шаблонів, що підходять для бізнесу.
 • Sitebuilder  – Sitebuilder пропонує широкий спектр безкоштовних хостингових та веб-рішень, придатних для будь-якого веб-сайту. Їх безкоштовні послуги, включаючи величезну бібліотеку шаблонів, базуються на рекламі, але вони також пропонують регулярний хостинг
 • Веб  – Ця компанія надає широкий спектр шаблонів, але більше зосереджується на розробниках веб-сайтів. Їх шаблони повністю настроюються і дозволяють розширити свободу від базового дизайну.

Отримайте Інтернет сьогодні за допомогою безкоштовних веб-шаблонів

Безкоштовні шаблони веб-сайтів 01

Щойно ви готові створити веб-сайт, ви хочете якнайшвидше вийти в Інтернет. Тут починають грати безкоштовні веб-шаблони. За допомогою безкоштовного веб-шаблону ви можете за кілька хвилин вийти в Інтернеті з дизайном, який чуйний, оптимізований для мобільних пристроїв і робить ваш веб-сайт схожим на те, що ви найняли професійного розробника.

Хоча є кілька недоліків у безкоштовних веб-шаблонах, для багатьох веб-майстрів вони є неістотними. Звичайно, якщо ви спробуєте шаблон, і він не працює, або ваш бізнес починає зростати, у вас завжди є можливість перейти на замовлення в майбутньому. Наразі безкоштовний веб-шаблон може бути найкращим рішенням для запуску вашого веб-сайту та початку процесу створення вашого бренду.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me