Чи з’явиться мій веб-сайт Shopify у результатах пошуку Google?

Електронна комерція вибухнула популярністю через її потенціал, який надає підприємцям можливість працювати з будь-якої точки світу. Існує низький бар’єр для входу та великі гроші! Однак з цією можливістю з’являється супер конкурентоспроможне і насичене ігрове поле для ведення інтернет-бізнесу.


Згідно з дослідженнями, десь 30-60% органічного трафіку надходить безпосередньо зі сторінок результатів пошуку Google (SERPs). Це означає, що це то інструмент, за допомогою якого можна знайти Інтернет-магазин якнайбільше клієнтів і найважливіший фактор, коли справа стосується побиття опозиції до нього. Ось чому ви хочете переконатися, що обрана вами платформа робить все можливе, щоб допомогти вам знайти в Google. Давайте розглянемо, як Shopify вживає заходів щодо цього.

Оновлюйте та індексуйте свій веб-сайт для пошуку Google

Як ви можете уявити, із понад 30 трильйонами веб-сторінок, які вже є в Інтернеті, пошуковій системі Google миттєво знайти кожну нову веб-сторінку практично неможливо.. Google врешті знайде та індексує ваш веб-сайт, якщо ви просто розмістите його в Інтернеті; однак це може зайняти до шести тижнів. Ви можете прискорити процес, надіславши Google запит на індексацію вашого веб-сайту. Ви робите це, створюючи мапу сайту, яка є машиночитаною моделлю вашого веб-сайту, яка дає пошуковій системі уявлення про її вміст і дозволяє йому переходити по веб-сайту.

Shopify допомагає вам, автоматично генеруючи мапу сайту вашого веб-сайту у вигляді файла sitemap.xml. Саме цей файл ви повинні надіслати Google, щоб проіндексувати ваш веб-сайт. Ви можете переглянути цю мапу сайту, ввівши URL-адресу магазину, а також sitemap.xml. Наприклад:

www.myshopifystore.com/sitemap.xml

Перш ніж ви можете надіслати мапу сайту, вам також спочатку потрібно підтвердити свій веб-сайт за допомогою консолі пошуку Google. Це стандартний процес для всіх веб-сайтів, платформ та власників. Вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис Пошукової консолі Google, отримати фрагмент коду, який називається метатегом, і скопіювати та вставити його у заголовок магазину. Крок для цього – у довідкових ресурсах Shopify.

Чи з’явиться мій веб-сайт Shopify у результатах пошуку Google?

Насправді надіслати свою мапу сайту – це найпростіший крок із усіх, оскільки вам просто потрібно перейти на свій веб-сайт у пошуковій консолі Google та ввести sitemap.xml після підтвердженої URL-адреси веб-сайту. Тепер Ваша веб-сторінка буде проіндексована Google і незабаром буде доступна на її SERP.

У цьому плані Shopify – нічого особливого. Більшість інших хостів працюють так само, як вам потрібно вручну перевірити та подати файл XML. На відміну від цього, WordPress.com і Wix (за допомогою SEO Wiz), за кількома винятками, роблять більшу роботу за вас, автоматично надсилаючи веб-сторінки.

Як Shopify Порівняти з точки зору SEO?

Поганий

Поки що я не звертаю уваги на SEO-сторінки, а також на використання ключових слів та SEO-вмісту, оскільки це відповідальність користувача, а не Shopify. На що я зверну увагу, – це інші фактори, які безпосередньо стосуються платформи Shopify.

По-перше, одна з найпопулярніших скарг, які ви знайдете в Інтернеті, – це те файли robots.txt і sitemap.xml генеруються автоматично і їх неможливо редагувати. Однак це стосується більшості платформ для розміщення веб-сайтів, оскільки лише дуже просунуті користувачі отримають будь-яку користь, перш ніж поцікавитися цими файлами..

Ще одна скарга полягає в тому, що Shopify дотримується певних методів побудови URL-адрес, які неможливо змінити. Наприклад, веб-сторінки продуктів завжди матимуть / продукти / в URL-адресі. Ці автоматично генеровані канонічні URL-адреси мають перевагу запобігання дублікатів; однак вони не є найбільш оптимальними для SEO. Можливо, ще гірше те, що ви не можете легко створювати підкатегорії для продуктів, не знаходячи обхідних шляхів, використовуючи додатки, які не для початківців.

Остання, Shopify – це не в першу чергу платформа для блогів, що означає, що функції розміщення публікацій та вмісту не настільки всеосяжні чи прості у використанні, як і деякі інші платформи, наприклад WordPress.com.

Добрий

Але це не все погані новини Нещодавно вони вживали заходів для вдосконалення свого SEO, оскільки це, як правило, не було результатів. Наприклад, користувачі тепер можуть:

  • Редагуйте теги заголовків, метаописи та URL-адреси для своїх веб-сторінок
  • Редагуйте теги ALT для всіх зображень та налаштуйте назви файлів зображень

На ринку додатків Shopify також існує велика кількість додатків для SEO. Вони варіюються від інструментів навіювання ключових слів, до інструментів аналітики, до менеджерів метатегів. Слід пам’ятати, що вам дозволено певне налаштування для ваших URL-адрес, наприклад, молюсків, які доступні не на всіх платформах. Інші основні інструменти SEO, такі як теги та переадресація 301 (щоб переконатися, що ваші веб-сторінки знайдені, якщо ви переходите на Shopify або змінюєте адреси), також є вбудованими функціями.

І нарешті Платформа Shopify відома тим, що має найшвидший час завантаження для розміщених на них веб-сайтів, що є ще одним важливим фактором ранжування SEO.

Shopify – найкраща платформа, яку можна знайти в Google?

Це найбільше, що ви повинні знати про те, як знайти свій веб-сайт Shopify на веб-сайтах Google SERP і чи Shopify є хорошою платформою для цього. Як і будь-яка платформа, у Shopify є свої плюси і мінуси. Одне, що явно дещо стримує, це те, що Shopify хоче надати функції, які роблять його привабливою та легкою платформою для початківців у користуванні.

Такі речі, як автоматично сформовані файли sitemap.xml та robotx.txt, а також канонічні структури URL-адрес, чудово підходять для новачків, які не знають багато про кодування чи SEO. Однак вони також стримувати свободу досвідчених користувачів, які хочуть здійснити власну оптимізацію пошукових систем з дуже низького рівня. Для справедливості, більшість інших хостів мають ті самі обмеження, але є винятки, наприклад, повністю настроювані URL-адреси BigCommerce..

Щоб дізнатися більше про функції BigCommerce, ознайомтеся з нашим оглядом експертів .

Shopify, отже, не є найкращою чи найгіршою платформою для SEO. Однак, SEO не зовсім на такому рівні, як інші найкращі в класі функції електронної комерції та хостингу Shopify.

Як і у більшості хороших речей у житті (і Shopify є фантастична платформа електронної комерції), вам потрібно буде ретельно вибирати свої плюси та мінуси. Хоча Shopify допоможе вам і надасть вам інструменти для покриття 80% ваших потреб в SEO, це згодом може перешкодити вам покрити останні кілька відсоткових пунктів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Shopify, ознайомтеся з нашим експертним оглядом або відвідайте їх сторінку з цінами.

Зображення

https: //www.flickr.com/photos/[email protected]/27940989741

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me