Дизайн логотипу для вашого ресторану – як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

Перш ніж хто-небудь зайти у ваш ресторан чи скуштувати вашу їжу, вони побачать ваш логотип – і це зображення дасть їм уявлення про те, що їх чекати. Ностальгічна затишна їжа? Екзотичні аромати? Класичний тариф на високий рівень?


Якщо ваш логотип не синхронізований із зображенням, яке ви хочете спроектувати, і тим, що ви насправді пропонуєте, ваші клієнти будуть розгублені та, ймовірно, розчаровані. Але якщо ваш логотип стоїть на точці, це буде створити незабутнє враження, яке повертатиме клієнтів знову і знову.

Ваш логотип є наріжним каменем вашого бренду. Чим довше у вас його буде, тим впізнаванішим він буде, значить вам не потрібно пройти перепроектування і почати весь процес брендингу заново. Ви хочете отримати це з самого початку.

Читайте далі, щоб дізнатися, як.

Порада №1: Розкажіть свою історію

Це перший і найважливіший крок у процесі вашого дизайну логотипу. Подумайте, хто ви є та яких клієнтів хочете залучити. Можливо, ви хочете підкреслити традиції та майстерність. Або, можливо, ви хочете трохи нахабний образ, який приверне більше клієнтів стегна. Ви любите дітям у ресторані чи ви прагнете до шикарної подорості?

Візьмемо приклади магазинів морозива Усі перелічені нижче логотипи являють собою закусочні, які в основному пропонують одне і те саме в одному ціновому діапазоні – поки що кожен з них розповідає зовсім іншу історію.

  • Хіп і сучасний:

Дизайн логотипу для вашого ресторану - як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

  • Сучасна класика:

Дизайн логотипу для вашого ресторану - як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

  • Чистий і ностальгічний:

Дизайн логотипу для вашого ресторану - як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

Кожен з цих логотипів передає іншу концепцію. В той самий час, всі вони виявляють солодкість і грайливість, які відповідають продукту.

Тепер погляньте на кілька логотипів морозива, які є менш успішними:

Дизайн логотипу для вашого ресторану - як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

Цей логотип намагається проектувати якість та традиції – атрибути багато людей шукають у своєму морозиві. Проблема в тому кольори малювання не відповідають задоволенню та легкості, досягнутим логотипами вище. Більше того, зображення хлопчика є надто детальним і його буде важко повторити в різних носіях інформації (докладніше про це нижче).

Дизайн логотипу для вашого ресторану - як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

Цей логотип повинен розповісти історію – але він не має нічого спільного з морозивом. Темно-сяючий синій та багато прикрашений дизайн банерів означають серйозність та надійність. Це чудові якості, якщо ваш продукт – це автомобіль, але ні, якщо це холодне літнє частування.

Порада №2: виділяйтеся з натовпу

Одне з чудових речей щодо того, щоб мати на увазі чітку історію, – це те, що набагато простіше придумати унікальний логотип, який резонує.

Ефективний логотип – це той, який не буде легко плутати з конкуренцією. Отож, подивіться на ресторани у вашому районі, які спрямовані на ту саму клієнтуру, на яку ви хочете націлитись. Якщо в двох кварталах знаходиться магазин морозива, на логотипі якого є корова, вам потрібно придумати іншу концепцію.

Порада №3: ​​Нехай це буде просто

Це сказало, що надто намагання бути різним може призвести до надто складного логотипу.

Це може здатися очевидним, але переконайтесь, що назва вашого ресторану розбірлива. Часто люди вибирають вигадливі шрифти, які, на їхню думку, мають більшу «особистість», але результат – клієнти навіть не в змозі прочитати назву ресторану, не кажучи вже про це.

Мати пам’ятний логотип є надзвичайно важливим, оскільки саме так буде розпізнаний ваш ресторан. Для того, щоб здійснити потужну кампанію брендингу, ви хочете, щоб ваш логотип відображався на всіх ваших маркетингових матеріалах – включаючи ваше меню, сторінки соціальних медіа та веб-сайт. Це означає, що її потрібно буде масштабувати вгору і вниз, і це повинно виглядати так само добре на рекламному щиті, як на візитній картці. Ви також повинні мати на увазі, що хоча багато кольорів будуть привертати увагу, вони можуть коштувати дорожче для друку.

Повернемося до логотипів морозива:

Дизайн логотипу для вашого ресторану - як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

Цей логотип демонструє задоволення від їжі морозива та показує, що ресторан є сімейним. Але є занадто багато конкуруючих елементів: шрифти не відповідають; на центральній картині та в навколишньому колі є шишки морозива; і хоча три відтінки рожевого / фіолетового можуть, мабуть, працювати самостійно, їх поєднання з первинним жовтим трохи більше.   

Порада №4: Тримайте базу клієнтів у розумі

Незважаючи на те, що унікальність є надзвичайно важливою, ви не хочете, щоб ваш логотип був настільки екстремальним, що відключає людей.

Візьмемо, наприклад, логотип магазину морозива Нью-Джерсі Dairy Air, який викликав суперечки ще в грудні 2017 року.

Дизайн логотипу для вашого ресторану - як це зробити правильно (і приклади того, де логотипи помилилися)

Логотип, безумовно, унікальний і, безумовно, розповідає історію, яка є і веселою, і веселою (що складніше). Однак, власники не розглядали, як їх логотип відчужує потенційних клієнтів, особливо дітей з дітьми – ключова ціль для їх ресторанного типу.

В результаті заворушень не тільки сексуальна корова отримала черевик, але менеджер ресторану подав у відставку.

Порада №5: Будьте в курсі технічних питань

Є багато технічних питань, які слід враховувати при створенні логотипу. Наприклад, щоб масштабувати зображення вгору та вниз, воно має бути сконструйоване як векторна графіка (яка складається з контурів), а не растрова графіка (яка складається з пікселів).

Вибираючи колірну палітру, вам слід використовувати систему відповідності Pantone (PMS) або кольорову модель CMYK.

Процес друку CMYK використовує лише чотири кольори (cянь, магента, уелло і блакк), які потім змішуються для створення більш обширної палітри. Ось чому друк методом CMYK, як правило, дешевший, ніж PMS. Однак, якщо ви вирішили пройти цей маршрут, ви повинні переконатися, що в оригінальному дизайні використовуються лише кольори CMYK. В іншому випадку кольори вашого логотипу не будуть узгоджуватися на різних носіях.

Найкращий спосіб збереження консистенції – використання ПМС, який використовує 14 різних кольорів для змішування. Також майте на увазі, що кольори, які використовуються на екрані (наприклад, для ваших сторінок соціальних медіа та веб-сайту), створюються за допомогою кольорової моделі RGB (червоний, зелений, синій). Не використовуйте RGB для створення вашого логотипу, оскільки перетворення його на PMS або CMYK для друкованих матеріалів може призвести до різко іншого вигляду.

Порада № 6: Не бійтеся просити допомоги

Якщо у всіх цих технічних питаннях ви відчуваєте, що ви перебуваєте з глибини, не хвилюйтеся. У вас є варіанти.

Найбільш очевидним є найняти професійного дизайнера. Однак вам може бути важко знайти когось, з ким ви бачитесь, і якщо вони не придумають щось, що вам подобається, ви можете витратити багато грошей.

Один із способів отримати купу різних варіантів та усунути фінансовий ризик – скориставшись сервісом дизайну логотипів, який використовує краудсорсинг, наприклад DesignCrowd.

Використання DesignCrowd дуже просто. Ви розміщуєте коротке пояснення, що ви хочете, встановлюєте бюджет, а потім незалежні дизайнери з усього світу надсилають вам свої проекти. Ви можете надати зворотний зв’язок і дозволити їм внести зміни, і як тільки ви розмістите логотип, який вам подобається, ви отримаєте всі відповідні файли та отримаєте право власності на авторські права. І якщо жодна з заявок не зменшиться, ваш бюджет повернеться.

Ще один класний варіант – фірмові бренди. Tailor Brands використовує AI для створення персоналізованого логотипу за лічені секунди. Ви просто відповідаєте на низку запитань, робите вибір щодо естетичних уподобань, і миттєво створюється спеціальний логотип на ваш смак. Хоча вибір та налаштування зображень обмежені, з точки зору швидкості та ціни, кращих брендів важко перемогти.

І є безліч інших варіантів найкращого програмного забезпечення для дизайну логотипів.

Повеселіться!

Ми підкреслили, як важливо придумати виразний, простий логотип, який розповість вашу історію. Визначити це правильно може здатися приголомшливим, але при правильному дизайнерському сервісі це також може бути дуже цікавим.

Це ваша можливість висловити себе і познайомити своїх клієнтів з унікальним кулінарним досвідом, яке ви можете лише надати. Насолоджуйся цим.  

Зображення:

Фаршировані морозиво: https://stuffedicecreamnyc.com

Морозиво Rocky Point: http://rockypointicecream.com

Солодкі Люсі: http://www.ilovelucies.com/Sweet_Lucies.html

Відоме морозиво Гіффорда: https://www.giffordsicecream.com

Морозиво Блітон: https://www.blytonicecream.co.uk

Щасливі коров’ячі шишки: http://www.happycowcones.com

Молочне повітряне морозиво: https://dairy-air-ice-cream-co.business.site

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me