Düğün Duyuruları için Wix Web Sitesi Nasıl Yapılır

Teknoloji bu modern çağda büyüdükçe, daha fazla insan düğünleri için web siteleri oluşturmayı tercih ediyor. Bu web siteleri, özel gününüzdeki tahmini hava durumu tahmininden mekanın yol tariflerine kadar neredeyse her şeye sahiptir. Sadece bilgilendirici değil, aynı zamanda güzel görünebilirler. Ve birçok çift kendi düğün web sitesini oluşturmayı tercih ediyor. Bu şekilde, gerektiğinde hızlı bir şekilde küçük ayarlamalar yapabilirler.


Tüm bilgileriniz ve duyurularınız için bir düğün web sitesi oluşturmanın en iyi yollarından biri, Wix. Bu kısa kılavuz, düğün duyuruları için nasıl bir Wix web sitesi oluşturacağınızı öğretecektir. Wix’e kaydolmak ve tüm web sitesi oluşturma sürecinden geçmek başlangıçta göz korkutucu görünebilir, ancak sadece okumaya devam edin ve hemen yola çıkacaksınız.

Adım adım rehber 

Kendi düğün web sitenizi oluşturmak düşündüğünüz kadar zor değil. Bu kılavuzu adım adım takip etmek sadece harika bir çalışma web sitesi değil, aynı zamanda ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır. Süreç eğlenceli ve partnerinizle de güzel bir bağ deneyimi olabilir.

  • Wix’e kaydolun

Bu en kolay kısım. E-posta adresinizi girin ve bir şifre oluşturun veya Facebook veya Google’ı kullanarak kaydolun.

  • Eğiticiyi gözden geçirin veya atlayın

Daha önce Wix’i kullanan herkes, her şeyin nasıl çalıştığını bilir ve bu kısmı atlayabilir. Ancak, platformda yeniyseniz, yardımcı eğiticiden geçmelisiniz. Veya daha önce kullandıysanız, ancak bir süre geçtiğinde, tekrar gözden geçirin ve yeni bir şey öğrenebilirsiniz.

  • Bir Şablon Seçin

Yüzlerce seçenek var! Ancak bir etkinlik web sitesi seçmek için sol sütunu kullanırsanız, düğün duyuruları web sitenizi oluşturmak için daha uygun bir şey görürsünüz. Bununla birlikte, bazı şablonlar ücretsiz olsa da, gerçekten sevdiğiniz şablon için ödeme yapmanız gerekebilir ve fiyatı çok farklı olabilir..

  • Ana sayfanızı düzenlemeye başlayın

İlk izlenimlerin önemli olduğunu unutmayın, bu nedenle web sitesi düğününüzün neyle ilgili olduğunu yansıtmalıdır. Zarif ve geleneksel ister misiniz? Belki daha modern bir şey? Tercihiniz ne olursa olsun, ana sayfanızı buna göre düzenleyin. Kişiselleştirmek için en sevdiğiniz fotoğrafları da ekleyebilirsiniz.

  • Bilgilerinizi ekleyin

Bir düğün şablonu seçtiyseniz, Wix, büyük günün tarihi, ulaşım bilgileri ve hatta hediye fikirleri gibi en alakalı bilgileri vermenizi isteyecek kadar zekidir. Bu, Wix sitenizin kişisel bölümüdür – güzelleştirin.

  • Daha fazla sayfa oluştur

Herkesin en sevimli çift anlarınızı bilmesini ister misiniz? Ya da belki ikiniz yerde oluncaya kadar güldüğünüz zaman? Tüm bu hikayeleri paylaşabileceğiniz ve düğün hakkında daha fazla bilgi verebileceğiniz başka sayfalar da var. Şablonun etrafına bir göz atın ve ne eklemek istediğinizi görün. Web sitesinde düğün duyuruları oluşturmak istiyorsanız, bir duyuru sayfasına sahip olmak da harika olacaktır. Wix’in araçlarının kullanımı son derece kolaydır ve platform gezinmek için en kolay araçlardan biridir, bu nedenle mükemmel web sitenize birkaç saat içinde sahip olursunuz.

  • Alan adınızı (URL) yapın

Sitenizi oluştururken kullanıcı adınız otomatik olarak alan adınız (URL) olacaktır, ancak yayınlamaya hazır olduğunuzda onu sevimli veya ilginç bir şeye dönüştürebilirsiniz..

  • Ailenize ve arkadaşlarınıza anlatın

Bu kadar! Şimdiye kadar en iyi düğün web sitesine sahip olmanız gereken tüm basit adımlar. İşlem hızlıdır ve bir Wix şablonu ile hiçbir zaman güzel bir düğün web sitesinin tadını çıkarabilirsiniz..

En İyi 3 Düğün Şablonu 

Wix platformunda yüzlerce şablon olduğundan en çok hangisini beğendiğinize karar vermek zor olabilir. Wix ile ÜCRETSİZ kullanabileceğiniz bazı popüler düğün şablonları aşağıdadır. Bunlardan herhangi biri gibi mi? Henüz yapmadıysanız kaydolun.

1. Çiçek düğün davetiyesi

Düğün Duyuruları için Wix Web Sitesi Nasıl Yapılır

2. Modern Düğün Davetiyesi

Düğün Duyuruları için Wix Web Sitesi Nasıl Yapılır

3. Zarif Düğün Davetiyesi

Düğün Duyuruları için Wix Web Sitesi Nasıl Yapılır

Neden Wix’i Seçmelisiniz??

Wix, herkesin kullanabileceği kullanıcı dostu, web oluşturma aracıdır. Modern ve sürekli gelişen, seçeneklerinizi değerlendirirken harika bir platform çünkü her zaman en yeni şablonlara ve tasarımlara sahip olacaksınız! Sizinki gibi basit web siteleri için ücretsiz! Bu nedenle, bütçenizi geleneksel davetiyeler için pullara üflemekten endişelenmenize gerek yok.

Sonsuza dek mutlu var 

Tüm düğün organizasyonu sona erdiğinde ve yaratıcı düğün web sitenizle arkadaşlarınızı etkilediğinizde, sonsuza dek mutlu olacaksınız. Düğünden sonra web sitesini kaldırmaya karar verseniz bile, sitenizi koruduğunuzdan emin olun, böylece sizin ve eşinizin hayatında bu şaşırtıcı dönüm noktasını yeniden yaşamak için bir hatıra olacak! Düğün duyuruları web siteniz her zaman besleyebileceğiniz bir şeydir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me