Джеймс Хорі обговорює програмне забезпечення, орієнтоване на виробників, та майбутнє екосистеми Amazon

Засновник і Генеральний директор Джеймс Хорей запустив ReviewBox на початку 2016 року, після розмови зі знайомим у галузі тваринництва, який зазначив, що у них виникають труднощі ефективно керувати даними своїх облікових записів Amazon. Їм потрібен спосіб отримати доступ до інформації про товар, відгуки клієнтів та запитання від Amazon та інших платформ, щоб допомогти вдосконалити їхні практики обслуговування клієнтів. Horey щойно закінчував роботу в іншому стартапі і мав досвід розробки програмного забезпечення. Він вирішив прийняти виклик, і у ReviewBox та його родини продуктів народилися. Ми поговорили з Хорі про те, як він допомагає підприємствам заповнити прогалини у обслуговуванні клієнтів та майбутнє програмного забезпечення, орієнтованого на виробників, в межах «екосистеми Amazon».


Що робить програмне забезпечення Reviewbox унікальним для постачальників, які покладаються на Amazon?

На ринку, де ми граємо, зараз просто не так багато конкурентів із програмного забезпечення. Особливо в середині ринку. Просто немає дуже великих можливостей програмного забезпечення для цих дійсно великих брендів середнього розміру, які продаються в Amazon. Ось де ми заходимо.

Саме для цих брендів вони часто хочуть отримати багато даних про продажі в Amazon. Крім оглядів товарів, ви можете переглянути питання, вміст, роздрібну ціну, вони перерахують сторонніх продавців, вони можуть охопити більше Амазонки, такі як Walmart або Target і PetSmart тощо. Ми повинні бути в змозі надати програмне забезпечення, яке дає цю інформацію.

Як представлені їм дані ваших клієнтів?

Наші клієнти взаємодіють з нашим програмним забезпеченням трьома основними способами:

  • Веб-додаток: Основний спосіб перегляду даних під час входу
  • Повідомлення електронною поштою: Ми любимо розглядати сповіщення електронною поштою як частину нашого інтерфейсу. Наприклад, у нас дуже багато користувачів, які в основному взаємодіють з нашим програмним забезпеченням через наші сповіщення та електронну пошту. Отже, ми намагаємося додати до цих листів багато даних та інформації.
  • Звіти про дані: Ви можете швидко та легко налаштувати звіти, які будуть автоматично надіслані вам електронною поштою, так що якщо ви не хочете входити або просто занадто зайняті, а вам просто потрібна офлайн-копія цих звітів, ви можете автоматично отримувати доступ до них.

Зокрема, які дані є у цих звітах?

Коли вони входять на панель приладів, те, що вони зазвичай бачать, – це, по-перше, налаштоване перегляд залежно від власного продукту та того, який тип підписки вони можуть мати у нас. Але вони можуть переглядати всі необхідні дані, які хочуть, на своєму каналі електронної комерції.

Сюди входить інформація, про яку буде піклуватися маркетингова команда, як-от огляди товарів, питання, які задають люди, увесь вміст, який вони задали, так що зображення, пункти, описи, тип сторінки – такі речі, що маркетинговій команді може бути турбота багато про.

Якщо торгова команда хоче подивитися на ціни на свою продукцію, вони також можуть це легко зробити. Ми постійно додаємо більше даних у суміш. Якщо вони хотіли інтегрувати дані оголошень і переглянути свої витрати відносно роздрібних цін, порівняно з рейтингами та відгуками, це зробити досить просто на нашій платформі..

Чи є у вас приклад того, як компанія може використовувати ваші дані для покращення їх нижньої межі або загальної ділової практики?

У нас є кілька кейсів із нашими клієнтами. Корпорація Radio Systems, яка охоплює такі бренди, як PetSafe, є чудовим прикладом цього, але у нас є також кілька інших. Що стосується вдосконалення нижнього чи верхнього рядка, це дійсно залежатиме від особливостей того, що вони шукають у рамках підписки..

Якщо вони в основному зосереджені на негативних оглядах та питаннях, то оцінити їх у доларах буде важче. Якщо ви такий бренд, як PetSafe, а хтось залишає 1-зірковий відгук, це, безумовно, вплине на ймовірність придбання цього товару в майбутньому. Ніхто не хоче бачити купу 1-зіркових відгуків про їхню продукцію.

Сказавши, що якщо вони відгукнуться на 1-зірковий огляд і гіпотетично змінить думку рецензента достатньо, щоб вони редагували свої коментарі та оновлювали їх огляд до трьох-чотирьох зірок … як це поліпшить їх підсумок? Це покращиться. Важко оцінити ефект одного огляду.

Відверто кажучи, з точки зору обслуговування клієнтів реагування на огляди в Інтернеті – це розрив, який слід усунути. Дуже багато наших клієнтів можуть відповідати на дзвінки та відповідати на електронні листи, незважаючи ні на що, адже це прямий зв’язок із людиною, яка потребує вирішення проблеми. Ми бачимо дані, які ми надаємо, як інструмент, який полегшує спілкування з кимось, залишаючи відгук про його продукт. Це покращить їх обслуговування клієнтів незалежно від нижнього рядка.

Окрім ReviewBox, у вас є інші продукти, такі як Ad Station, SearchBox та CopyBox. Як ваші продукти працюють разом, щоб допомогти компанії або заповнити прогалини, або просто покращити загальний рівень?

Йдеться про спробу заповнити прогалини в інформації про продукт, яку ви зараз переглядаєте. Незважаючи на те, що продукти є окремими підписками та окремими модулями, реальність стосується покупця, який розглядає можливість придбання товару для одного з ваших брендів … вони будуть шукати безліч різних даних, щоб прийняти це рішення, правильно?

Вони можуть ввести пошуковий термін і побачити оголошення, яким ви керуєте в Amazon. Або вони можуть побачити один із ваших елементів, органічно спливаючих на сторінці. Коли вони натиснули це, вони, ймовірно, побачать купу зображень, і вони можуть прочитати опис продукту або функції кулі. Звичайно, вони переглянуть ціну та доступність товару в межах, який вони очікують. Нарешті, вони переглянуть рейтинги та огляди, щоб переконатися, що інші люди перевірили цей продукт.

Ми дивимося на всю цю дорогу, яку клієнт пройде за вашим продуктом, і запитуємо: “Як ми структуруємо всю цю інформацію та систематизуємо її, щоб компанія отримала доступ до клієнта протягом усього шляху. Незважаючи на те, що у нас є різні підписки на продукти, я вважаю це всім, що належить до однієї історії.

Як виглядає майбутнє для вашої компанії?

Одне, що, на мою думку, важливо зрозуміти про нашу компанію – ми є завантажувальною компанією, і що це означає, що ми зростаємо, тому що наші клієнти нам довіряли і платили нам і готові рости разом з нами. Це дуже цікаво На 2019 рік це продовжиться.

Щодо продукту, я все ще думаю, що в екосистемі даних є прогалини, які ми намагаємося заповнити. Наступний великий дійсно зосереджений на тому, що я вважаю операційними даними. Отже, дані про продажі та товарні запаси, коефіцієнт прибутку, дані про постачальника від центрального постачальника тощо. Ми хочемо мати можливість інтегрувати ці дані для заповнення відсутніх фрагментів з екосистемою даних, яку ми можемо надати для наших клієнтів..

З цього моменту я думаю, що це дійсно про подвоєння думки про дію цієї інформації. Отже, що це означає? Синдикація вмісту, огляд заявок, активне управління рекламою тощо. Я думаю, що це щось цікаве для нас і те, що, сподіваємось, ми зможемо допомогти нашим клієнтам.

У якому напрямку ви бачите заголовок програмного забезпечення, орієнтованого на постачальника? Чи є в цій галузі дірки, які ви хотіли б побачити зафіксованими?

Я думаю, що всередині простору бренду, особливо з Amazon, справи досить сильно змінюються. Багато цих змін вже почалися, і вони продовжуватимуться прискорюватися впродовж 2019 року. Однією з великих макрозмін є цілий прямий кут споживача.

Тривалий час виробникам та брендам доводилося покладатися на партнерів з дистрибуції та роздрібних партнерів, щоб мати можливість продавати свої товари та зв’язуватися зі споживачами. Отже, якщо єдине місце, де клієнт міг придбати певну марку шампуню, було саме через Target, замовник повинен був мати досить хороші стосунки з Target. Фізичний магазин.

Амазонка все це змінила. Коли хтось залишає 1-зірковий відгук про Amazon, він не обов’язково думає про Amazon. Вони думають про вас, власника бренду – хто б не робив цей продукт. Незалежно від того, що бренд оптом продає Amazon чи продають вони безпосередньо споживачам через центральний продавець або через власний веб-сайт, вони повинні думати про себе як бренд, що прямий до споживача..

Що з економічної точки зору це означає, що реально нові бренди можуть скористатися цим сценарієм. Можливо, вони просто структуровані так, що дуже сприяє всьому кутові прямого споживача. Можливо, вони побудовані так, щоб продавати споживачам зручніше через центральний продавець, а не центральний постачальник. Можливо, вони вже почали замислюватися над стратегією розповсюдження електронної комерції або як виглядають ці договори.

Якби я зробив широкий прогноз, я б сказав, що кількість дійсно нових брендів та стартапів брендів, які з’являються протягом 2019 року, просто збільшиться. Споживачі отримають доступ до більшої міри дійсно цікавих товарів від брендів, про які вони ніколи не чули.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me