E-ticaret ve Dropshipping için 5 Shopify Alternatifi [2020 UPDATE]

Shopify’ın tüm e-ticaret platformlarının kralı olduğu söyleniyor, ancak olumsuz yönlerini görmezden gelmek zor.


Örneğin, kendi ödeme ağ geçidi olan “Shopify Payments” kullanmıyorsanız, Shopify, ödeme işleme ücretleriniz üzerinden% 2’ye kadar ücretlendirir. Ancak, Shopify Payments’ı kullanmak istemiyorsanız veya desteklenmediği bir ülkede yaşıyorsanız ne olacak??

Ya da hediye çekleri veya gelişmiş raporlar gibi özellikler almak için daha yüksek fiyatlı planlardan birine yükseltmek istemiyorsanız ne olur??

Shopify’ın ücretsiz temalarını beğenmediyseniz ve premium bir tema için 100 ABD dolarını ödemek istemiyorsanız ne olur??

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Shopify alternatifi var, ancak bu kolay bir karar değil. İhtiyacınız olan tüm özellikleri sağlayabilecek bir platforma ihtiyacınız var ve işiniz büyüdükçe sizi geride tutma.

Sizi baş ağrısından kurtarmak için tüm araştırmaları sizin için yaptım. En iyi Shopify alternatiflerinden bazılarına göz atalım, böylece eğitimli bir karar verebilir ve ihtiyaçlarınız için en iyisini seçebilirsiniz..

En İyi Shopify Alternatif Seçtiklerimiz

 • Wix Mağazanızı hemen çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip sağlam bir web sitesi oluşturucu
 • Squarespace – Profesyonelce tasarlanmış şablonlara ve çok çeşitli orta düzey e-ticaret araçlarına sahip, kullanımı kolay bir platform
 • WooCommerce – Kesinlikle sınırsız, en esnek ve özelleştirilebilir e-ticaret çözümü
 • Weebly -Yeni başlayanlara uygun e-ticaret araçlarını düşük fiyatlarla sunan basit bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu
 • BigCommerce – Gelişmiş satış araçları ve 7/24 özel destek ile güçlü bir e-ticaret platformu

Shopify için En İyi Alternatiflerde Neler Arıyoruz?

Orada tüm büyük e-ticaret platformlarını şahsen test ettim. En iyileri size aşağıdakileri verir:

 • Fiyat / fayda oranı. Shopify ile ilgili en büyük sorunlardan biri fiyat etiketi. Bu listedeki tüm platformların ödediğiniz fiyat için çok daha fazlası var.
 • Esneklik. Mağazanızı kolayca özelleştirebilmeniz ve ürün varyantları ekleyebilmeniz gerekir.
 • Sağlam e-ticaret araçları. Envanterinizi görüntülemek, pazarlamak ve yönetmek için güçlü araçlar mağazanızın başarısı için çok önemlidir.
 • Mükemmel SEO araçları. Shopify’ın bazı SEO sorunları olduğu biliniyor. Örneğin, URL’lerinizin yapısı üzerinde size tam bir kontrol sağlamaz. Arama motorlarında gerçekten iyi sıralamanıza yardımcı olabilecek bir e-ticaret aracı istiyorsunuz.

Wix – Küçük E-Ticaret Mağazaları için Yüzlerce Şablon

Wix, çevredeki en popüler web sitesi üreticilerinden biridir ve iyi bir e-ticaret özellikleri yelpazesi sunar. Çevrimiçi mağazanız için basit bir sürükle ve bırak editörü arıyorsanız, Wix mükemmel bir seçimdir.

Shopify’ın aksine, Wix sizden ek işlem ücreti almaz.(Yine de ödeme ağ geçidinizin işlem ücretlerini ödemeniz gerekecektir.) Shopify ile karşılaştırıldığında, daha az ödeme ağ geçidi vardır, ancak PayPal ve Stripe gibi popüler seçenekler mevcuttur.

Sadece mağazanızı kurarken ücretsiz plan, yeni sürüme geçmedikçe hiçbir ürün satamazsınız.

Wix, mevcut uygulama sayısı bakımından Shopify ile eşleşemezken (Shopify 2,800’ün üzerinde övünür), Wix çok çeşitli seçenekler sunar e-ticaret odaklı uygulamalar, gibi:

 • Wix Sohbeti, anında mesajlaşma yoluyla müşterilerin size hızlı bir şekilde soru sormalarını sağlamak için
 • SellDownloads, dijital indirme satışlarınızı yönetmenize yardımcı olmak için
 • Wix Rezervasyonları, müşterilerinizin web siteniz üzerinden rezervasyon yapmalarına izin vermek için

Ayrıca iyi bir koleksiyon var. pazarlama uygulamaları, dahil olmak üzere:

 • GiveCoupons, ilk kez web sitesi ziyaretçilerine kupon sunmak
 • Sosyal Referanslar, web sitenize sosyal medya incelemeleri eklemek için

Ve son olarak, güçlü analitik uygulamaları, sevmek:

 • Mağaza Metrikleri, gelişmiş satış raporları oluşturmak
 • Ziyaretçi Analizi, Google Analytics kullanmak zorunda kalmadan web trafiğinizi anlamak için

Ne yazık ki, Wix’in bazı dezavantajları var. Örneğin, Shopify’ın aksine Wix, Instagram gibi diğer kanallarda satış yapmanıza izin vermez. Ayrıca yerel bir dropshipping desteği de yoktur (isteğe bağlı baskı Printful entegrasyonunu kullanarak Dropshipping için Ecwid’in “Online Store” uygulamasını kullanabilirsiniz.)

Ayrıca, büyük dosya boyutlarına sahip çok sayıda dijital ürün satmakta zorlanabilirsinizWix’in depolama sınırları nedeniyle (e-ticaret planınıza bağlı olarak 20 GB-50 GB).

Özellikleri

 • E-ticaret şablonları. Wix’in böyle olmasının bir nedeni harika yorumlar çok çeşitli ücretsiz şablonlar. 80’den fazla e-ticaret için özel olarak tasarlanmıştır, ancak herhangi bir şablonu çevrimiçi bir mağazaya uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ana dezavantajı, şablonunuzu seçtikten sonra web sitenizi yeniden oluşturmak zorunda kalmadan değiştiremeyeceğinizdir. Ayrıca web sitenizin mobil sürümünü ayrı ayrı düzenlemeniz gerekir.

Wix-resim

 • SEO. Wix’in yerleşik SEO Wiz, mağazanızın arama motoru sıralamasını artırabilecek birçok araç sunar. Sihirbaz size SEO önerileri sunar ve hatta size kişiselleştirilmiş bir SEO planı sunar. SEO dünyasında yeniyseniz, bu aracı seveceksiniz.

5-Shopify-alternatifleri-resim-02

 • Pazarlama. Wix’in pazarlama paketi Ascend ile ürünlerinizi tanıtmak kolaydır. Kullanmak için ek bir ücret (Wix abonelik planınızın üstünde) ödemek zorundasınız, ancak Ascend uygun fiyatlı ve mağazanız büyüdükçe Ascend planınızı yükseltmek kolaydır. Ascend ile şunları yapabilirsiniz:
  • Tanıtım için e-posta pazarlamasını ve sosyal yayınları kullanın
  • Müşterilerinize kuponlar ve indirimler sunun
  • Canlı sohbet ile müşterilerinizle etkileşime geçin
  • Web sitenize gelen ziyaretçileri karşılamak için kişisel bir mesaj açın
  • Faturaları ve fiyat tekliflerini yönetme
  • Bir posta listesini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun ve yönetin
 • Ürün araçları. Ürünlerinizin öne çıkmasına yardımcı olmak için ürün videoları ve her ürün için en fazla 15 resim gösterebilirsiniz. Wix 6 seçeneği ve 30 çeşidi destekler ve her bir değişken için farklı fiyatlara sahip olabilirsiniz. En sevdiğim zaman kazandıran özelliklerimden biri, belirli bir varyantı (renk veya boyut gibi) kullandığınızda, Wix’in bu varyantı otomatik olarak diğer ürünler için de kullanılabilir hale getirmesidir.
 • değer. Wix, bu listedeki en değerli e-ticaret platformlarından biridir. Örneğin, 35 GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği, 300 $ ‘a kadar reklam kuponları ve ücretsiz profesyonel uygulamalar (ör. Site Booster ve Ziyaretçi Analizi) ile gelen Business Unlimited planı, Shopify’ın en ucuz planından daha ucuzdur.
Ücretsiz denemeHayır, ancak 14 günlük para iade garantisi var.
Şablonlar500+ ücretsiz tema (e-ticaret için tasarlanmış 80+).
İşlem ücretleriYok.

Squarespace – Göz alıcı Tasarımlar ile Basit E-Ticaret

Eğer herhangi birini okuduysan Squarespace için değerlendirme, büyük olasılıkla çoğu kullanıcının muhteşem şablonlarından övgüyle bahsettiğini fark etmişsinizdir. Ancak birçok insanın bilmeyeceği şey, Squarespace’in sağlam bir e-ticaret özellikleri dizisine sahip olmasıdır. Bu web sitesi oluşturucu çok başlangıç ​​dostu ve çevrimiçi mağazanızı hızlı bir şekilde hazır hale getirebilmelisiniz.

Çoğu planda sınırsız ürün satabilirsiniz ve “Çevrimiçi Mağaza” planlarından birine kaydolursanız, herhangi bir işlem ücreti ödemeniz gerekmez..

Squarespace tamamen işlevsel 14 günlük ücretsiz deneme, böylece uzun vadeli bir plan yapmadan önce tüm özellikleri test edebilirsiniz.

5-Shopify-alternatifleri-resim-03

Squarespace etkileyici bir dizi araç sunar. Var Instagram entegrasyonu, böylece erişiminizi artırabilir ve müşterilere doğrudan Instagram uygulamasında sizden satın alma şansı verebilirsiniz.. 

Ayrıca, yeni ziyaretçilere e-posta adresleri karşılığında indirimler sunmak için açılır pencereleri ve banner’ları kullanabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş analiz özelliklerine erişebilirsiniz ve SEO’yu gösterge tablonuzdan kolayca yönetebilirsiniz.

Squarespace’in dezavantajlarından biri, kullanıcı incelemeleri için bir bölümünüzün olmamasıdır. Bununla birlikte, Disqus’u kullanıcıların ürünlerinize yorum eklemesine izin vermek için kullanabilirsiniz, ancak bu gerçek bir kullanıcı incelemeleri bölümünün inceliğinden yoksundur. Ayrıca, kod bloklarını kullanarak Disqus eklemeniz gerekir, bu da onu karmaşık hale getirir.

Özellikleri

 • Ürün görüntüleme araçları. Mağazanızı ürün videoları ve resim galerileri ile geliştirebilirsiniz. Hatta müşterilerin ürünlerinizi daha yakından inceleyebilmeleri için görüntü yakınlaştırmayı etkinleştirebilirsiniz.
 • Abonelikler. Abonelik kutularının büyük popülaritesinden yararlanmak istiyorsanız, Squarespace bunu kolaylaştırır. Müşterilerinizi her ay veya haftada bir otomatik olarak faturalandıracak abonelik ürünleri oluşturabilirsiniz (henüz haftalık abonelikler için seçenek yoktur).
 • Satış araçları. Squarespace, ürünlerinizi satmanıza ve tanıtmanıza yardımcı olabilecek iyi bir araç yelpazesi sunar. İndirim kodları ve hediye kartları oluşturabilir ve ayrıca terk edilmiş sepet kurtarma e-postaları gönderebilirsiniz. Ayrıca, tüm envanterinizi tek bir yerden yönetmenize olanak tanıyan, zaman kazandıran bir “İçerik Yöneticisi” var.

Squarespace Commerce Uygulaması. Hareket halindeyken e-ticaret web sitenizi yönetin! İOS ve Android cihazlarda kullanılabilen bu uygulama ile envanterinizi yönetebilir, daha fazla ürün resmi ekleyebilir, flaş indirimleri sunabilir ve gönderim etiketindeki barkodu tararken siparişleri otomatik olarak yerine getirilmiş olarak işaretlemek için entegre barkod tarayıcıyı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz deneme14 gün, kredi kartı gerekmez.
Şablonlar100’den fazla şablon (2 e-ticaret için tasarlanmıştır).
İşlem ücretleriİki “Online Mağaza” planında hiçbiri; İş planında% 3.

WooCommerce – WordPress için Esnek ve Sınırsız E-Ticaret

Listemizdeki hepsi bir arada site oluşturucu çözümlerinin aksine, WooCommerce yalnızca WordPress tarafından kullanılabilir. WordPress.com’da İşletme veya e-Ticaret planınızın veya kendi kendine barındırılan bir WordPress hesabınızın olması gerekir.

WooCommerce’in kullanımı kolay olsa da, WordPress’in nasıl çalıştığı hakkında biraz bilgi sahibi olmanız gerekir. WooCommerce muhtemelen bu listedeki en başlangıç ​​dostu seçenek değil, ancak yine de sunacak çok şey var. En iyisi, yapabilirsin ücretsiz yükle.

WooCommerce ile yeni ziyaretçilere indirim sunan pop-up’lar oluşturabilir ve ilgili ürünleri ürün sayfalarının altında görüntüleyebilirsiniz. WordPress eklentilerini veya WooCommerce uzantılarını kullanarak WooCommerce’a daha fazla özellik eklemek kolaydır.

WooCommerce de dropshipping için harika. Yalnızca az sayıda ürün satıyorsanız, ürünleri manuel olarak ekleyebilirsiniz. Drophip yapmak istediğiniz birçok ürününüz varsa, işlemi otomatikleştirmek için WooCommerce DropShipping uzantısını veya WooDropship eklentisini de yükleyebilirsiniz. Bu araçlarla, AliExpress gibi dropshipping sağlayıcılarına otomatik olarak bağlanabilirsiniz.

5-Shopify-alternatifleri-resim-04

WooCommerce’ın en büyük dezavantajı, yönetilen WordPress barındırma, güvenlik ve yedekleme gibi şeyleri kendiniz yönetmelisiniz. Neyse ki, bu işlemleri otomatikleştirmenize yardımcı olabilecek eklentiler var.

WooCommerce hakkında daha fazla bilgi edinmek için, uzman incelememize göz atın.

Özellikleri

 • Esneklik. WooCommerce şimdiye kadarki en özelleştirilebilir ve esnek e-ticaret çözümüdür. Web sitenizin görünümü ve hissi üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve WooCommerce binlerce WordPress eklentisiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşiyor. Esneklik, elbette, sunabileceğiniz ürünler ve yapabileceğiniz satışlar üzerinde herhangi bir sınırlama olmadığı anlamına gelir. İşletmeniz büyüdükçe WooCommerce kurulumunuzu ölçeklendirmek gerçekten çok kolay.
 • Uzantıları. WooCommerce yalnızca WordPress eklentileri ile entegre değildir. Doğrudan WooCommerce tarafından sağlanan çok sayıda uzantı (ücretsiz ve premium) da var. Rezervasyon alabilir, premium üyelikler sunabilir ve hatta abonelik kutuları sunabilirsiniz (bu günlerde oldukça popülerdir).

5-Shopify-alternatifleri-resim-05

 • Tasarruf. Pahalı abonelik yenileme fiyatları ile vurulmaktan kaçının. WordPress üzerine kurulmuş bir e-ticaret sistemine sahip olmanın güzelliği, tüm kurulumunuzu size daha iyi bir anlaşma sağlayabilecek başka bir web barındırma sağlayıcısına aktarmanın kolay olmasıdır.
 • Ürün araçları. WooCommerce, ürün galerileri ve videolar gibi ürünlerinizi öne çıkarmak ve satışlarınızı artırmak için etkileyici bir araç dizisine sahiptir. Sunabileceğiniz seçenek ve varyant sayısında sınır yoktur.
 • Satış özellikleri. WooCommerce’ın öne çıktığı bir alan WordPress temellerinde. WordPress ile içerik oluşturmak kolaydır, ayrıca dönüşüm oranlarınızı artırmak için açılış sayfaları tasarlamak için eklentileri kullanabilirsiniz. Ayrıca satış potansiyelinizi artırmak için ürünlerinizi doğrudan blog yayınlarına ve sayfalarına yerleştirebilirsiniz.
Ücretsiz denemeHayır, ancak platformun kendisi% 100 ücretsizdir; sadece hosting için ödeme yapman gerekiyor.
TemalarWordPress deposunda 1100’den fazla ücretsiz e-ticaret temasıyla binlerce kişi.
İşlem ücretleriYok.

Weebly – Yeni Başlayanlar İçin Süper Basit E-Ticaret Çözümü

Çevrimiçi satış yapmanın mümkün olan en kolay yolunu arıyorsanız, Weebly mükemmel bir seçimdir. Mağazanızı adım adım oluşturma sürecinde size rehberlik edecek olan kayıt sihirbazını seveceksiniz. Çoğu Weebly için değerlendirme % 100 başlangıç ​​dostu olduğunu ve daha fazla anlaşamadığımı söylüyorum.

Weebly, ücretsiz plan, ürün satmak istiyorsanız yeni sürüme geçmeniz gerekir. Bununla birlikte, 30 günlük para iade garantisi vardır, böylece tüm özellikleri risksiz deneyebilirsiniz.

İşlem ücretlerini ödeme işleme ücretlerinin üstünde ödemekten kaçınmak istiyorsanız, İş planına geçmeniz gerekir. Ve bonus olarak, bu plan sınırsız ürün satmanıza izin verir. Weebly ile daha büyük bir mağaza işletmek istiyorsanız en iyisi.

Weebly en gelişmiş e-ticaret çözümü değildir, ancak çevrimiçi satış yapmaya yeni başlıyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Ölçeklenebilir, ancak bu listedeki daha gelişmiş seçeneklerle aynı derecede değil, örneğin BigCommerce ve WooCommerce.

Özellikleri

 • Ürün Çeşitleri. Weebly altı farklı ürün türü sunmaktadır: fiziksel, dijital, bağış, üyelik, etkinlikler ve hizmetler. Shopify’ın sunduğundan daha fazlası.

5-Shopify-alternatifleri-resim-06

 • Sezgisel editör. Weebly sıfır teknik beceri gerektirir. Kurulum kılavuzu, çevrimiçi mağazanızı oluşturma ve ürünlerinizi ekleme konusunda size yol gösterecektir. Editörün navigasyon sistemi de çok sezgisel. Ayarlar ve özellikler kategorilere ayrılmıştır (Web Sitesi, Mağaza, Pazarlama ve Analizler) ve çok sayıda seçenek yoktur. Dolayısıyla, ihtiyacınız olan ayarları bulmak için çok fazla menüyü tıklamanız gerekmeyecek.
 • Filtrelenmiş ürün araması. Weebly’nin entegre filtrelenmiş ürün araması, müşterilerinizin aradıkları ürünleri bulmalarını kolaylaştırır. Renk, boyut, fiyat ve tür gibi özelliklere göre filtreleyebilirler. Bu, alışveriş deneyimini basitleştirmenin ve satışları artırmanın harika bir yoludur.
 • Ürün tanıtımı. Ürünlerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamanıza yardımcı olmak için Weebly, ürün videoları ve slayt gösterileri gibi iyi bir dizi araç sunar.
Ücretsiz denemeHayır, ancak 30 günlük para iade garantisi var.
Temalar80+ ücretsiz tema (yaklaşık 15 e-ticaret için tasarlanmıştır).
İşlem ücretleriBusiness ve Business Plus hariç tüm planlarda% 3.

BigCommerce – Gelişmiş E-Ticaret Araçları ile Güçlü Platform

Shopify gibi siteler oluşturabilecek bir e-ticaret çözümü arıyorsanız, kesinlikle BigCommerce’ı göz önünde bulundurmalısınız.. Çevrimiçi satış için çok çeşitli güçlü, gelişmiş araçlarla doludur ve kullanımı kolaydır.

BigCommerce ve Shopify benzer fiyatlandırma yapılarına sahiptir. Bununla birlikte, her iki en ucuz planını karşılaştırırsanız, BigCommerce’ın hediye çeki oluşturma gibi daha fazla özellik sunduğunu görürsünüz. BigCommerce ayrıca 14 günlük ücretsiz deneme.

BigCommerce ayrıca, ürün başına 600 varyantı destekleyebilir ve bu da Shopify’ın 100 varyant sınırını karşılaştırma ile küçük gösterir. Bu, BigCommerce’in planlarına daha fazla değer katan başka bir faktör.

Drop-shipping ile ilgileniyorsanız, bilmekten memnuniyet duyarız BigCommerce, süreci otomatikleştirmek için AliExpress Dropshipping uygulamasını sunar. Tabii ki, BigCommerce mağazanızı kendiniz dropshipping için kurabilirsiniz, ancak bu zaman alıcı olabilir.

BigCommerce ayrıca birden fazla para birimini de destekler, böylece dünya çapında çok çeşitli müşterilere hitap edebilirsiniz. Web sitenizin ziyaretçileri mağazanızı görüntülerken yerel para birimlerini seçebilir ve BigCommerce otomatik para birimi döviz kurları bile sağlar.

5-Shopify-alternatifleri-resim-07

BigCommerce hakkında sevmediğim şey yıllık satış sınırları. Yıllık satışlarınız mevcut abonelik planınızın sınırını aştığında, otomatik olarak bir sonraki plana geçirilirsiniz. Bu, aylık ücretlerinizin iki katından fazla olacaktır.

BigCommerce hakkında daha fazla bilgi edinmek için, uzman incelememize göz atın.

Özellikleri

 • Çok kanallı satış. Pazarınızı genişletmek için BigCommerce, eBay ve Amazon gibi birden fazla satış kanalıyla sorunsuz bir şekilde entegre olabilir. Ayrıca, ürünlerinizi Instagram hikayelerinizde ve yayınlarınızda etiketlemenize olanak tanır, bu da takipçilerinizin Instagram uygulamasını terk etmeden ürünlerinizi görüntüleyip satın alabilecekleri anlamına gelir.

5-Shopify-alternatifleri-resim-08

 • Odeme yapiliyor. BigCommerce, Amazon Pay, Square, Stripe, Apple Pay ve Google Pay dahil olmak üzere çok çeşitli ödeme işleme seçenekleri sunmak için Braintree ile ortaklık kurdu. Ödeme işleme ücretleri çok rekabetçi ve BigCommerce hangi ödeme işlemcisini kullanırsanız kullanın ek işlem ücreti almıyor.
 • Kuponlar ve hediye kartları. Müşterilerinize hediye kartları sunmak istiyorsanız, BigCommerce’de Shopify’a göre ayda yaklaşık 50 $ daha ucuza mal olacak. BigCommerce, hediye kartlarınızı tasarlamanız için bile şablonlar sunar!
 • SEO. Sitenizin arama motorlarında iyi sıralanmasına yardımcı olmak için BigCommerce, optimize edilmiş sayfa mimarisi, zengin snippet’ler, optimize edilmiş URL’ler, 301 yönlendirmeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere düzinelerce gelişmiş SEO aracı sunar. BigCommerce ayrıca web sitenizin hızını artırmak için bir CDN (içerik dağıtım ağı) kullanır ve bu da sıralamanızı yükseltebilir.
Ücretsiz deneme14 gün, kredi kartı gerekmez.
Temalar10’u ücretsiz 130’dan fazla e-ticaret teması.
İşlem ücretleriHiçbiri ve daha fazla sattığınızda PayPal ücretleri azalır.

Sizin İçin En İyi Shopify Alternatifini Seçme

Peki, hangi e-ticaret platformu sizin için doğru? İşte önerilerim.

Web sitesi oluşturma ve / veya çevrimiçi satış konusunda yeniyseniz ve işinizin hızla büyümesini beklemiyorsanız, Wix, Weebly, veya Squarespace. Bu web sitesi oluşturucuları başlangıç ​​dostudur ve çevrimiçi mağazanızı kurma sürecinde size yol gösterecektir.

Teknik bir geçmişiniz varsa veya WordPress ile zaten rahatsanız, WooCommerce. Neredeyse hiç sınırı olmayan ücretsiz, esnek ve% 100 ölçeklenebilir bir çözümdür. Mağazanızı istediğiniz gibi ayarlayabilir ve daha iyi bir anlaşma bulursanız, barındırma hizmetinizi başka bir sağlayıcıya kolayca aktarabilirsiniz..

Özel bir e-ticaret platformu istiyorsanız, ancak Shopify’ın fiyatlarına uygun değilse ve yılda 50.000 dolardan fazla satmayı beklemiyorsanız, o zaman BigCommerce şüphesiz en iyi alternatiftir. Shopify’dan daha iyi değer sunan, özelliklerle dolu bir çözümdür.

FiyatGöze çarpan Özellikİçin en iyisiKullanım kolaylığı
Wix$$500’den fazla şablonKüçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar4/5
WooCommerce0 – $$$Sınırsız her şey (ör. Ürünler, varyantlar, resimler, videolar)Satışları artırmak için açılış sayfalarına sahip büyük mağazalar3/5
Weebly0 – $$Etkinlikler ve üyelikler dahil olmak üzere daha fazla ürün türüKüçük bir mağaza kurmak isteyen yeni başlayanlar5/5
BigCommerce$$$$Olağanüstü SEO araçlarıOrta ölçekli ve büyük çevrimiçi mağazalar4/5
Squarespace$$Çarpıcı duyarlı tasarımlarHareket halindeyken yönetebileceğiniz küçük mağazalar4/5
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me