Hello Yellow – Що жовтий логотип говорить про ваш бренд

Брендінг – важлива частина маркетингу вашого бізнесу.


Чому? Ну, часто ваш логотип, палітра кольорів та пов’язані з ними зображення роблять ваш бренд впізнаваним для широких мас.

Фактично, найуспішніші логотипи викликають позитивний емоційний відгук споживачів. А якщо ви ще не чули, є ціла низка психології, присвячена розумінню сенсу кольорів. Кольори викликають певні настрої, які в свою чергу впливають на поведінку покупців.

Візьмемо, наприклад, жовтий. Звідки логотип McDonald’s має золоті арки? Яке значення має яскраво-жовтий логотип Best Buy? Що стосується побудови візуальної ідентичності бренду, все повинно бути продумано з хитромудрими деталями.

Що засвітить жовтий про ваш бізнес?

В першу чергу, жовтий – ан привертає увагу. Це змушує людей думати і діяти, в основному завдяки асоціації з жовтими світлофорами та дорожніми знаками.

Згідно дорожніх знаків дорожнього руху, жовті вогні та знаки цілеспрямовано використовуються для попередження громадськості про небезпеку. Зокрема, жовтий запускає глядачів сповільнитись та помітити увагу. Тому підприємства, які використовують логотип жовтого кольору, також хочуть, щоб це було чітко помічено. Вони хочуть, щоб їх сприймали як буття доступний для мас.

На додачу, жовтий може конотувати пристрасть і щастя завдяки асоціації з сонцем. За даними Fast Company, бізнес-журналу, який спеціалізується на дизайні (серед іншого), жовтий має право:

  • Заохочуйте бадьорість та оптимізм
  • Підвищують тепло
  • Стимулюйте розум
  • Іскрить веселе, юнацьке ставлення

Тепер, чи не має сенсу, чому смайлик жовтого кольору?? Жовті натхненні логотипи вселяють позитивність і спонукають споживачів також посміхатися.

Великі бренди, які охоплюють світло жовтого

Жовтий може бути звичайним кольором логотипу у широкому спектрі галузей саме тому, що природний колір випливає, але деякі найуспішніші бренди свідомо використовують жовтий колір у своєму логотипі з інших стратегічних причин.

Ці компанії добре знають, що жовтий логотип добре помітний через його яскравість, але вони також знають, що жовтий, використовуючи його самостійно, може бути надмірно стимулюючим – якщо не прямо-таки дратуючим – для ока.

Ось чому більшість брендів ввести вторинний колір у їх логотип, щоб він виділявся, не замикаючи споживача повністю. Отже, як бачите, жоден логотип нижче не має виключно жовтого кольору. Але всі вони демонструють, як бренд може вміло використовувати колір, щоб надати собі блиск.

Жовтий сприяє швидкому та дешевому харчуванню

Кожен колір передає повідомлення, а з жовтим, ключовим повідомленням, здається, є вигідні ціни та швидкість. Згідно з арт-терапією, вона також часто впливає апетит заохочуючи живіт трохи гаркіше гарчати.

Це робить жовтий ідеальним кольором логотипу для великих компаній, що займаються продовольством, таких як гамбургерська мережа McDonald’s та сімейний закусочний Денні.

Макдональдс та сімейна їдальня Денні

Це також ідеальний відтінок для привернення уваги голодних перехожих. Скажіть, що ваш живіт бурчить, і ви їдете по зайнятій дорозі, шукаючи кудись поїсти – як ви не могли помітити золоті арки? Вони як маяк світла в кінці глибокого темного тунелю.

Як і Макдональдс, Денні представив червоний колір як другий додатковий колір у своєму логотипі. Чому? Тому що, як відомо, червоний також посилює голод. Геніальність.

Щоб отримати докладнішу інформацію про червоний і що він може зробити, ось наша стаття про силу червоного кольору та про те, чи він є гарним кольором для вашого логотипу.

Жовтий заохочує вас торгуватися-купувати

Асоціація жовтого з вигідними цінами також робить колір ідеальним для роздрібних магазинів із низькою ціною, наприклад, Best Buy та IKEA.

Роздрібний дилер електроніки Best Buy використовує великий жовтий цінник як чітко ідентифікований символ зниженої вартості та унікального зниження цін.

Найкраща покупка

І вгадайте, що? Прийняття угоди робить споживачів щасливими, що є точною емоційною реакцією, якою відомий жовтий колір.

Логотип Best Buy також має чорний шрифт, який забезпечує ефектний контраст із жовтим. Єдина мета цього – створити сміливу комбінацію, подібно до жовтого та синього сполучення в логотипі шведського магазину домашнього посуду IKEA.

ІКЕА

Як і Best Buy, IKEA оцінюють свої низькі ціни недосвідченими споживачами, тому жовтий працює надзвичайно добре для бренду. Плюс, просто так трапляється, що жовтий і синій кольори шведського прапора, що є зручним збігом обставин!

Жовтий приносить дітям подібне для дітей та дорослих

Як колір логотипу, жовтий передає, що компанія не тільки швидка та доступна, але й весела та весела! Це грає на наші дитячі тенденції.

Наприклад, яскраво-жовтий колір є ідеальним кольором логотипу для додатків Snapchat у соціальних мережах. Чому? Ну, це відтінок, який виводить дитину в нас і сприяє стихії розваги. Це прекрасно працює для Snapchat, з його великою кількістю грайливих фільтрів та функцій.

Жовтий приносить

Завдяки своєму веселих та щасливих конотацій, жовтий – це також чудовий колір логотипу для брендів, націлених на дітей. Наприклад, компанія Toy Story та крашанка компанії Crayola мають основний колір жовтого кольору.

Жовтий приносить

До речі, вторинний колір логотипа Крайоли – зелений. За даними Think Design, зелений колір має заспокійливу дію, одночасно представляючи ріст, що ідеально підходить для маленьких людей у ​​світі. Багатобарвна веселка теж чудова, тому що вона природно асоціюється з дітьми та дитячими рифмами.

Жовтий піднімає тебе до Просвітництва

Ну, може, не зовсім «просвітлення» – ментальна ясність, мабуть, краща фраза. За інформацією ImagiBrand, яскравість жовтого кольору стимулює логічну сторону мозку. Це робить колір очевидним вибором кольору логотипу для інформаційних компаній, таких як стаціонарна марка Post-It та телефонна інформаційна компанія Yellow Pages.

Жовті сторінки

Якщо ви використовуєте жовтий жодних питань?

Якщо жовтий колір є природним прихильником уваги і, як правило, передає позитивність і життєрадісність, ви можете подумати, що ваш бізнес ніколи не може помилитися з кольором. Однак, це не зовсім спрощено. Є певні підприємства, для яких жовтий не дуже добре працює:

  • Шопінг високого класу. Оскільки жовтий колір асоціюється зі швидкістю та низькими цінами, жовтий логотип чудовий, якщо ви намагаєтесь здійснити швидку продаж або заохотити імпульсну покупку. Якщо ви продаєте дорогі, високоякісні товари чи послуги, проте, безумовно, тримайтеся подалі від кольору. Вам краще пограти з кольорами, які зазвичай передають більш розкішну та ексклюзивну атмосферу, як чорний або фіолетовий.
  • Медична галузь. Завдяки дорожній галузі, жовтий легко може конотувати якесь попередження. Це може спричинити занепокоєння та розчарування, що не було б корисним для галузі охорони здоров’я, особливо враховуючи, що психічні страждання можуть посилити захворювання!
  • Ритуальні послуги. Жовтий – це все про сонячне світло та щастя; тому може бути недоцільним використовувати жовтий як колір логотипу для похоронних послуг.
  • Гендерно орієнтовані магазини. Жовтий відомий як нейтральний відтінок. Якщо у вас є дитина, але ви не впевнені в статі, жовтий колір – це забарвлення вашої запасної спальні, оскільки це працює для обох статей. Тому, якщо ви хочете спеціально просувати жіночність чи чоловічість, можливо, жовтий не є правильним кольором логотипу для вашого бренду.
  • Проживання надовго. Оскільки жовтий колір асоціюється зі швидкістю, він не буде добре працювати з готелями із продовженим проживанням або B&Де ідея полягає в тому, що гості хочуть оцінити кожен дорогоцінний момент свого відпочинку, особливо якщо ви сподіваєтесь, що вони залишаться довше.

Йдіть по Жовтій цегляній дорозі (до успіху)

Вибір кольорової палітри бренду – це не рішення, яке слід сприймати легко. Якщо фактори швидкості, розваги та вигідних цін добре відображають вашу компанію, ви можете розглянути жовтий як основний колір логотипу. І якщо жовтий здається занадто яскравим поодинці, ви завжди можете ввести вторинний колір, щоб доповнити жовтий. Наприклад, сірий, темно-синій, гаряче рожевий і світло-фіолетовий можуть добре працювати.

Але якщо у вас немає уваги дизайнера, і всі ці міркування вас залякують, найкращі послуги з дизайну логотипів можуть допомогти. Ви можете знайти професійного дизайнера логотипів для вашого бренду, який допоможе вам експериментувати з різними відтінками та тонами, щоб досягти вигляду вашого підпису.

Крім того, для менш дорогого варіанту ви можете ознайомитись із будівельниками логотипів “Зроби сам”. Looka, наприклад, дає корисну інформацію про психологію кольорів. Не соромтеся прочитати наш ретельний огляд тут. Ще один хороший варіант – фірмові бренди, що пропонують перевірені кольорові палітри для вашого логотипу. Щоб дізнатися більше про функції кравчих брендів, ось наш експертний огляд платформи.

А якщо ви звузили своїх улюблених, але все ще намагаєтесь вибрати переможця, чому б не поставити їх своїй цільовій аудиторії у формі опитування чи фокус-групи? Зрештою, це ваша цільова аудиторія, на яку вам потрібно справити враження, якщо ви хочете пройти шлях жовтої цегли до успіху компанії.

Джерела

Знаки дорожнього руху: https://www.roadtrafficsigns.com/traffic-sign-colors

Швидка компанія: https://www.fastcompany.com/3028378/what-your-logos-color-says-about-your-company-infographic

Арт-терапія: http://www.arttherapyblog.com/online/color-psychology-psychologica-effects-of-colors/#.W74g2S-ZOu6

Подумайте дизайн: https://blog.logodesignguru.com/meaning-and-uses-of-colors-in-logo-design/

ImagiBrand: https://imagibrand.com/the-psychology-of-branding-with-the-color-yellow-infographic/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me