HubSpot проти Mailchimp: 5 речей, які потрібно знати в 2020 році

Ваш вибір послуги маркетингу електронною поштою може серйозно вплинути на репутацію вашої компанії – не кажучи вже про ваш підсумок.


HubSpot і Mailchimp – це потужні інструменти з лояльними клієнтськими базами, і, на перший погляд, їх функції виглядають схоже. Однак, Існують критичні відмінності, які впливають на те, наскільки ці платформи можуть задовольнити ваші маркетингові потреби.

Щоб допомогти вам вибрати той, який підходить для вашої компанії, я порівняв Mailchimp проти HubSpot за п’ятьма ключовими категоріями:

  • Шаблони та дизайн
  • Інструменти автоматизації
  • Аналітика
  • Цільові сторінки
  • Інтеграція соціальних медіа

Шаблони та дизайн

Обидва пропонують безпроблемний дизайн – приємні шаблони та легке редагування

Вашій компанії потрібні візуально привабливі маркетингові кампанії. Ви не можете бути дизайнером чи кодером, але ваша команда все ж хоче електронну пошту, яка робить так, як ви найняли дизайнера. На щастя, тут і Mailchimp, і HubSpot мають спину.

Обидва ці інструменти мають плавні редактори перетягування. За допомогою HubSpot або Mailchimp ви можете легко перемістити елементи дизайну, як графіка, на ідеальне місце, або змінити кольори одним клацанням. І ви можете точно бачити, як ваш електронний лист буде виглядати читачам.

Якщо у вас немає доступу до дизайнера, який може створити шаблон для вашої електронної пошти, не бійтеся. І HubSpot, і Mailchimp пропонують чисті, професійні та привабливі шаблони.

Хоча Mailchimp пропонує 100 шаблонів (порівняно з 45 HubSpot), я виявив, що шаблони HubSpot є більш універсальними та налаштованими. Тож якщо вибір дизайну швидко є вашим головним пріоритетом, ви можете скористатися Mailchimp. Якщо вас більше цікавить унікальний бренд, ви можете віддати перевагу гнучким шаблонам HubSpot:

Скріншот HubSpot - Безкоштовні шаблониHubSpot пропонує 45 безкоштовних шаблонів

Переможець: Це краватка. Незалежно від ваших пріоритетів, ви побачите, що легко створювати чудові маркетингові електронні листи за допомогою будь-якої служби. І якщо ви почнете використовувати будь-який інструмент під час перерви на обід, ви, швидше за все, відчуєте себе напів-експертом до того часу, як вирушите додому на день.

Інструменти автоматизації

Автоматизація – це магія, а HubSpot – потужний фокусник

Гаразд, інструменти маркетингу електронною поштою насправді не мають надприродних повноважень. Але коли ви налаштовуєте персоналізацію електронної пошти продуманим способом, автоматизація для ваших клієнтів відчуває себе магією. І Mailchimp, і HubSpot мають інструменти автоматизації, але існує велика кількість відмінностей у тому, що вони пропонують, і скільки це вам обійдеться.

Найбільша різниця полягає в тому Mailchimp пропонує лише базову автоматизацію – в основному автовідповідачі. Чудова річ, що ви отримуєте цю функцію навіть у вільному плані. Але для отримання інших цінних функцій автоматизації, таких як тестування A / B, вам доведеться скористатися іншим інструментом. Це означає ще одну реєстрацію, можливо, плату, і просто щось ще про те, щоб турбуватися.

Скріншот HubSpot - Редактор електронної поштиРедактор електронної пошти Mailchimp

З іншого боку, HubSpot оснащений усією автоматизацією, яка, можливо, вам буде потрібна вбудована прямо в платформу. На відміну від Mailchimp, HubSpot пропонує управління відносинами з клієнтами (CRM). Таким чином, ви можете використовувати свої власні списки контактів, що допомагає вам вивести чарівний трюк, щоб автоматизація відчувала себе персоналізацією.

На жаль, вражаючі параметри автоматизації HubSpot оснащені досить дорогими планами Pro та Enterprise. Якщо ви хочете активувати активізатори на основі подій – потужний інструмент для конверсії продажів, вам знадобиться план підприємства.

Скріншот HubSpot - карта автоматизаціїПараметри автоматизації HubSpot

Хоча обидві платформи дозволяють створювати автоматизацію робочого процесу, карта автоматизації HubSpot особливо корисна для візуалізації процесу. Функція перетягування та скидання на карту також спрощує додавання або перестановку кроків.

Тому що ви можете почати з шаблону робочого процесу HubSpot, а потім просто додати прості вказівки If / then для запуску автоматики, вам не потрібен досвід. Я зрозумів більшу частину цього лише за кілька хвилин.

Переможець: HubSpot. Завдяки вбудованому CRM, а також простим у користуванні шаблонам робочого процесу HubSpot безумовно пропонує найбільшу автоматизацію. Просто пам’ятайте, що за більш вдосконалені функції вам доведеться платити більше.

Хочете дізнатися більше? Не пропустіть наших детальний огляд HubSpot.

Аналітика

Підвищення вашої маркетингової гри – яка послуга робить її краще??

Створення привабливих електронних листів – це чудовий початок для ваших маркетингових зусиль. Але вам все одно потрібно знати, як реально працюють ваші повідомлення, а це означає набагато більше, ніж просто відстежувати відкриті тарифи. І HubSpot, і Mailchimp пропонують аналітику на своїх платних планах, але HubSpot дає вам більше, як з точки зору якості, так і кількості аналітичних інструментів.

З Mailchimp ви отримуєте чотири звіти: Кампанії, Порівняння, Автоматизація та Цільові сторінки. Ви можете генерувати ці звіти для кожної своєї аудиторії, що приємно. Але ви дійсно просто отримуєте дані – не розуміння, ні рекомендації. Ви можете витратити багато часу, намагаючись з’ясувати, що означають звіти та які дії потрібно вжити.

Скріншот Mailchimp - AnalyticsІнформаційна панель звітів Mailchimp

З іншого боку, HubSpot справді світить, коли мова йде про аналітику. Наприклад, замість того, щоб просто дати вам коефіцієнт відмов (як це робить Mailchimp), HubSpot надає детальну інформацію про тип відмов, тож ви знаєте, що вам потрібно зробити інакше. Ви отримуєте безліч даних про кожен клік, включаючи тип пристрою, тривалість перебування читача на сторінці та конкретно посилання, на які вони натискали.

Скріншот HubSpot - AnalyticsІнформаційна панель звітів HubSpot

Ви знайдете найбільшу різницю між аналітикою, запропонованою цими двома службами, на вкладці “Джерела” HubSpot. Під цією вкладкою, HubSpot показує результати кожного зусилля, спрямовані на залучення трафіку, надаючи вирішальну інформацію про те, що працює найкраще.

Зачекайте, я заговорив занадто рано. Найкраща частина – це вкладка Аналіз HubSpot, яка в одному місці порівнює всі важливі показники вашої електронної пошти. Ви бачите повну картину в одну мить, замість того, щоб стрибати між звітами, як вам доведеться з Mailchimp.

Переможець: HubSpot. Це навіть не близько.

Цільові сторінки

Великі цільові сторінки – це обов’язково – який інструмент допоможе вам створити їх?

Електронні листи, які ви надсилаєте, повинні кудись вести, і це майже завжди цільова сторінка. Незалежно від того, скільки потенційних клієнтів відкривають ваше повідомлення, якщо ваша цільова сторінка не конвертує, то ваш електронний лист не зробив свою роботу. Але створити цільову сторінку, яка відповідає вашому брендингу та дизайну веб-сайту, непросте.

Ви не можете створити цільову сторінку безпосередньо в Mailchimp, але ви можете інтегрувати інші інструменти, які створюють цільові сторінки. Тож якщо ви виберете Mailchimp з інших причин (найімовірніше, ціни), у вас все одно буде спосіб створити цю важливу цільову сторінку. І Mailchimp надасть вам аналітику на ваших цільових сторінках. Все-таки для мене необхідність залучення інших інструментів – це поворот. Мені не потрібен інший інструмент. У мене вже є газильйон.

Тим часом, Конструктор цільової сторінки HubSpot майже не змусив мене занепокоїтись. Редактор сторінки не тільки простий у використанні, але, як і в електронних листах, ви можете вибирати з різних дуже настроюваних шаблонів..

Мені також сподобався варіант збереження закликів до дії (CTA), що дозволяє легко додавати їх на нові цільові сторінки. Тільки недолік: цільові сторінки не включені у розкритий безкоштовний план HubSpot. Але якщо вам потрібно створити власні цільові сторінки, оновлення майже напевно коштує витрат.

Переможець: HubSpot. І знову це було не близько. Якщо цільові сторінки для вас важливі, HubSpot безумовно повинен стати вашим вибором.

Інтеграція соціальних медіа

Mailchimp має основи – HubSpot пропонує набагато більше

Найбільш успішні інтернет-маркетингові кампанії включають в себе електронну та соціальну мережу. В ідеалі ці два зусилля повинні бути сплетені разом. Звичайно, ви можете керувати своїми соціальними мережами в іншій програмі, ніж та, яку ви використовуєте для електронних листів, але це не тільки може бути незручно – це може призвести до невідповідності у повідомленні вашої кампанії..

Mailchimp має основи, необхідні для інтеграції зусиль у соціальних мережах із вашою електронною поштою. Ви можете створювати рекламу для Instagram, Twitter та Facebook, а також органічну рекламу на всіх основних платформах. Ця модель кампанії дозволяє легко підтримувати відповідність як повідомлень, так і зовнішнього вигляду оголошень та електронних листів.

Ви навіть можете спробувати публікації та кампанії в соціальних мережах на безкоштовному плані, хоча веб-сайт Mailchimp попереджає, що “можливі додаткові збори”.

Скріншот Mailchimp - Підключіть FacebookMailchimp дозволяє інтегрувати канали соціальних медіа у вашу електронну пошту

HubSpot пропонує набагато більше, ніж просто функції підключення до соціальних медіа – він включає в себе повну систему управління соціальними медіа. Ви можете зробити все – від публікації до моніторингу та збору аналітики. І всі ці функції прості у використанні. Я вважав, що функція моніторингу є особливо корисною та інтуїтивно зрозумілою.

Звичайно, інтеграція соціальних медіа HubSpot коштує дорожче, ніж основи Mailchimp. Але оскільки сильна гра в соціальних мережах має вирішальне значення для успіху вашої компанії, цінність, отримана від моніторингу та аналітики HubSpot, часто коштує додаткових витрат.

Переможець: HubSpot. Так, це дорожче, ніж Mailchimp, але, можливо, не на стільки, як здається спочатку. Повнота пакету соціальних медіа HubSpot означає, що вам не потрібно підписуватися на інше управління соціальними медіа чи інструмент CRM. Ви можете зациклюватися на цих додаткових витратах, якщо ви виберете Mailchimp.

Якщо ви все ще не впевнені, прочитайте наше поглиблений огляд Mailchimp.

Підсумок: який саме підходить для вас?

Щодо загальної функціональності, універсальності та потужності, HubSpot легко виграє цей конкурс. Зважаючи на це, функції HubSpot та простота у використанні робляться ціною – це набагато дорожче, ніж Mailchimp. Я б сказав, що HubSpot – це відмінна цінність, враховуючи всі інструменти, які ви отримуєте в одному місці. Але я розумію, що це не вписується в бюджет кожного.

Ціноутворення HubSpot також дещо заплутане: три різні групи, що називаються Starter, Professional та Enterprise. Кожен комплект має додаткові параметри, які можуть спричинити додаткову вартість. Для порівняння, модель ціноутворення для Mailchimp дуже проста, і більш характерна для платформ маркетингу електронної пошти.

Основний платний план Mailchimp пропонує приємні функції щодо ціни на квиток у кіно щомісяця. Тож якщо ціни на HubSpot просто недоступні для вас, Mailchimp може задовольнити принаймні ваші найважливіші потреби в цих дешевших планах:

Зрештою, дискусія Mailchimp проти HubSpot зводиться до того, що Mailchimp – це суто інструмент маркетингу електронної пошти, тоді як HubSpot – це всеосяжна платформа інтернет-маркетингу. Ось короткий підсумок основних відмінностей між цими двома службами:

ОсобливістьHubSpotMailchimp
Електронні листиПростий у користуванні редактор перетягуванняПростий у користуванні редактор перетягування
АвтоматизаціяПрості у створенні автоматизації, включаючи події на основі подійБазова автоматизація через автовідповідачі
АналітикаДетальні та настроювані звітиЛише чотири загальні звіти
Цільові сторінкиВідмінні шаблони цільової сторінки та функції побудовиДоступно лише за допомогою інтеграції інших інструментів
Соціальні засоби комунікаціїПовнофункціональне управління соціальними медіаОсновні соціальні медіа

Збираючи все це разом, перейдіть з HubSpot, якщо:

  • ви хочете керувати соціальними мережами, які Mailchimp НЕ пропонує
  • Ви хочете перевести свій маркетинг на новий рівень, за допомогою вдосконаленої автоматизації та поглибленої аналітики

Однак, ви можете отримати доступ до Mailchimp, якщо:

  • ви просто шукаєте електронний маркетинг, без інтеграції соціальних медіа чи CRM
  • у вас недостатній бюджет або ви тільки починаєте (вільний план Mailchimp може бути найкращим місцем для початку)

Якщо ви потрапляєте до другої категорії, подумайте, як почати з Mailchimp та перейти на HubSpot у міру зростання вашого бізнесу. Зрештою, я не сумніваюся, що HubSpot може зробити більше для вашого бізнесу. Вбудовані інструменти HubSpot дають вам можливість розширити свою клієнтську базу та продажі, які ви отримаєте лише за допомогою Mailchimp, якщо ви підписалися на купу додаткових послуг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me