Як написати холодний електронний лист, який перетворює

Як і холодні дзвінки, холодні листи – це ті, які ви надсилаєте потенційному клієнту чи клієнту, до якого ви ще не підключені. Якщо ви зустріли одержувача, ви вже на крок по шляху електронної пошти.


Холодні електронні листи можуть бути вашим найефективнішим інструментом маркетингу. Наприклад, чи знаєте ви, що маркетинговий експерт Дмитро Драгільов взяв на себе стартап від 0 до 40 мільйонів переглядів веб-сторінок, використовуючи холодну електронну пошту? Прочитайте нижче поради, які допоможуть вам слідувати його стопам.

Чому холодні листи не спам

Правда в тому, що, якщо ви робите холодні електронні листи неправильно, ви, ймовірно, просто надсилаєте спам. Ось що відрізняє ваші дивовижні холодні електронні листи від спаму:

  • Це особисте для одержувача. Спам-листи є безособовими та неактуальними.
  • Він включає ваше справжнє ім’я та контактні дані. Коли ви востаннє бачили це у спам-повідомленні?
  • Він безпосередньо нічого не продає.

Також слід уникати використання будь-яких ключових слів спаму, таких як “дивовижні пропозиції” або “заробляти $$$ у вільний час!” Підписи, знаки оклику та спам-мова – це всі можливі активізації переходу вашої холодної електронної пошти до папки спаму..

Як підготуватися до дивовижної холодної електронної пошти

Перш ніж надіслати холодний електронний лист, перевірте своїх одержувачів. Переконайтесь, що цілі дійсно можуть зацікавити ваш бізнес. Випадково розповсюдження електронних листів неплановим чином вважається спамом.

Якщо ви холодно надсилаєте електронні листи людям у великій компанії, вивчіть їх позиції. Ви хочете звернутися до потрібної людини, тієї, яка має повноваження розглядати вашу пропозицію. Якщо ви не впевнені, не бійтеся питати!

Досліджуючи свою ціль, ви також надаєте можливість побачити, чи є щось, що ви можете використовувати як частину своєї електронної пошти. Можливо, він чи вона щойно виграли Нобелівську премію миру, а ви продаєте трофейні шафи?

9 кроків до ефективної холодної електронної пошти

Крок №1: Будьте реальні

У вашому полі відправника повинно бути ваше справжнє ім’я та професійна електронна адреса – наприклад, Sally Rake, використовуючи [email protected] Це один з основних елементів, який відрізняє вашу холодну електронну пошту від спаму.

Крок №2: Зверніть увагу на свої теми

Щодо предметних ліній є дві основні школи думки: Зробіть їх або надзвичайно короткими та привабливими, або довшими та дуже актуальними.

Ось приклад надзвичайно ефективного короткого рядка теми. Це лише одне слово, і воно спрацювало:

Як написати холодний електронний лист, який перетворює

Крок №3: Будьте дуже, дуже особисті

Зробіть свої електронні листи особисто релевантними для вашого одержувача. Використовуйте прізвище цієї людини, дайте конкретний комплімент про його чи її діяльність та опишіть, чому ви вирішили зв’язатися.. Якщо у вас є щось спільне (наприклад, у вас є спільний друг або ви обоє розділяєте любов до білих ведмедів), згадайте і про це.

Це правда, що для цього потрібен час і дослідження, але це справа в тому, що успішні холодні листи. Ви не можете їх викручувати протягом ночі. Ви можете зробити це менш складним, використовуючи такі інструменти, як Hootsuite або SocialMention, які сповіщають вас про згадку про вашу ціль у соціальних мережах, а також вибравши постачальника послуг маркетингу електронної пошти, як постійний контакт або MailChimp, який пропонує розширену сегментацію, щоб ви могли персоналізувати електронні листи, а також писати їх. в масштабі.

Як написати холодний електронний лист, який перетворює

Крок №4: Додайте значення життю одержувача електронної пошти

Тримайте свою електронну пошту зосередженою на потребах людини, якій ви її надсилаєте. Дайте зрозуміти, як ви можете допомогти йому чи їй. Один з найкращих способів справити враження на контакт з електронною поштою – надіслати щось цінне, як білий папір, що стосується його поля.

Крок №5: Будьте короткими та цікавими

Ви, напевно, можете говорити про свій бізнес годинами, але холодна електронна пошта – це не час і не місце для цього. Усі зайняті, так зберігайте свою електронну пошту пам’ятною, короткою та чіткою. Створіть “крок ліфта”, який протягом 20-30 секунд ефективно пояснює, що ви робите, чому ви унікальні та як ви можете допомогти. Швидко викликайте інтерес читача.

Крок №6: Будьте зрозумілі щодо своїх намірів

Що ви шукаєте? Якийсь вхід? П’ятихвилинний телефонний дзвінок? Рекомендація керівнику вашого контакту? Будьте зрозумілі, що ви хочете робити з цією людиною далі.

Крок №7: Почніть бесіду

В ідеалі, ваш холодний електронний лист – це початок ваших стосунків, а не кінець його. Спробуйте задати питання, що викликає розмову.

Ось приклад: “Я вчора бачив інтерв’ю з вами у Forbes. Мене вразило, коли ви згадали, що Маргарет Тетчер була ключовим впливом у вашому діловому підході. Які були ваші думки щодо її стосунків з Горбачовим? “

Крок № 8: Зробити це добре

Використовуйте легкий для читання шрифт, який не надто малий, та безліч абзаців та пробілів, щоб полегшити сканування. Якщо ви хочете написати довший електронний лист, подумайте про використання формату списку. Кулі швидко скануються і не дають вашому одержувачу перевантажитись.

Крок № 9: Будьте наполегливі

Кампанія холодної крапельної пошти набагато ефективніша, ніж одна холодна електронна пошта. Серія з чотирьох ідеально підходить – ваш перший електронний лист можна вважати вашим вступом. Надішліть другу через кілька днів, а потім третю, яка перезавантажить ціннісну пропозицію. Нарешті, ваш четвертий електронний лист повинен бути електронним повідомленням “спасибі і до побачення”, яке підтверджує, що ви не можете бути належним чином.

Перш ніж натиснути надіслати…

Надсилання дивовижного електронного листа не закінчується після його написання. Скористайтеся інструментами відстеження, пропонованими службами маркетингу електронної пошти, такими як MailChimp та Constant Contact, щоб побачити, які електронні листи мають найвищі показники конверсії.

 Як написати холодний електронний лист, який перетворює

Деякі провайдери дозволяють вам це робити розділіть тестування своїх електронних листів щоб побачити, які з них є найбільш ефективними. Спробуйте різні тематичні лінії, макети та поля поки ви не визначите найкращу комбінацію для вашого бізнесу.

Викривши формат виграшу, збережіть його як шаблон. Завдяки розширеній сегментації ви можете залишити місця для персоналізації та просто додати кілька релевантних слів для кожного одержувача.

Перетворення контактів у клієнтів

Ось остання порада. Якщо ви переживаєте про перехід спам-лінії, запустіть свою електронну пошту через IsNotSpam.com. Це безкоштовний інструмент, який перевіряє вашу електронну пошту на наявність будь-яких індикаторів спаму. Головний ключ – це писати природно. Не вважайте це маркетинговими електронними листами; натомість ви даєте комусь можливість розкрити переваги бізнес-послуги чи продукту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me