Як підготувати свій інтернет-магазин до Чорної п’ятниці 2020 року

Коли прикраси на Хеллоуїн починають вражати по полицях, роздрібні торговці починають хвилюватися. Найважливіше свято року роздрібної торгівлі – саме за рогом, і я маю на увазі Чорну п’ятницю та Кібер понеділок (BFCM).


Якщо ви продавець електронної комерції, ви знаєте, що свято BFCM – це найвигідніший рік. Фактично, TechCrunch виявив це тільки в 2017 році Чорна п’ятниця принесла понад 5 мільярдів доларів онлайн-продажів. Природно, ви хочете виконати цю дію, але це не так просто, як просто розмістити свої продукти в Інтернеті і чекати, коли клієнти прийдуть. Якщо ви збираєтеся приносити вигідне свято BFCM, тоді вам потрібно вкласти роботу, необхідну для стимулювання продажів.

Почніть працювати якомога швидше

Чи знаєте ви, що багато покупців розпочинають свою відпустку у жовтні? Згідно з дослідженням, проведеним Prosper Insights & Аналітика, близько 40% покупців старше 18 років починають свою відпустку до кінця жовтня. Аналогічні опитування SessionM та Alix Partners показують, що від 38% до 41% починають покупки в листопаді перед Чорною п’ятницею.

Що це для вас означає, що це Ви повинні почати набагато раніше Чорної п’ятниці, щоб залучити своїх клієнтів. У гіршому випадку, варто подумати про те, щоб розпочати акції у Чорну п’ятницю десь у жовтні. Ви знаєте, як деякі магазини вже випускають різдвяні товари в жовтні? Хоча це любить Хеллоуїн дратувати, покупці ранних птахів та любителі Різдва не можуть отримати достатньо.

Якщо ви плануєте розпочати розпродаж у Чорну п’ятницю в жовтні, тоді вам потрібно достатньо часу для планування та підготовки. Ви повинні розглянути можливість початку підготовки вже в липні. Компанії розпочинають свої плани заздалегідь до відпустки, як і ви. Після того, як ви почнете слухати “Різдво в липні”, це повинно бути вашою ознакою, щоб почати планувати свої продажі в Чорну п’ятницю.

Перегляньте, що ви робили минулого року

Для тих із вас, хто вже був у відпустці BFCM в минулому, однією з перших, що вам потрібно зробити в процесі планування, є оцінка попереднього року. Почніть з базової аналітики. Перегляньте свій веб-сайт щодо трафіку, популярності посилань та позицій, ефективних ключових слів тощо.

Коли ви оцінюєте статистику, шукайте причини того, що працювало, а що ні. Чи були ваші найпопулярніші предмети популярними через підвищений попит, чи це був лише останній примірник цього року? Чи більший трафік до вашого веб-сайту спричинив проблеми з ефективністю?

Далі, зробіть кілька досліджень щодо того, що зараз в тренді, і може осінь стати гарячою. Виробники іграшок зазвичай до кінця літа знають, які іграшки будуть гарячими продавцями під час відпустки, і вам потрібно змінити такий підхід до вашого бізнесу. Якщо товар, який ви продаєте, може бути в тренді цієї осені, то подумайте про те, щоб витратити трохи часу на його просування.

Також, не забудьте чесно оцінити те, що не працювало минулого року. Не припускайте, що це було лише з примхливих клієнтів. Не вдалося продати певні товари, оскільки ви не оптимізували їх для SEO? Чи повільний трафік вашого веб-хостингу зменшив продажі в певний день чи навіть у певну годину дня? Ваша підтримка клієнтів була трохи повільною, і клієнти втомилися чекати на вас? Оцінка того, що пішло не так – це перший крок до виправлення проблеми та вдосконалення вашого веб-сайту за цей рік.

Заздалегідь заздалегідь зберіть свої рекламні матеріали

У рамках початкового етапу планування потрібно заздалегідь створити рекламні матеріали для свого веб-сайту. Складіть план, який починається з визначення того, які продажі та знижки ви плануєте запропонувати протягом Чорної п’ятниці. Далі продовжуйте створювати свої банери, рекламні оголошення в Інтернеті та будь-які інші рекламні методи, які ви плануєте використовувати, наприклад, медійні реклами.

Як підготувати свій інтернет-магазин до Чорної п’ятниці 2020 року

Ви можете також розглянути питання про створення цільової сторінки BFCM, яка працює протягом усього року. Незважаючи на те, що це звучить як надмірність, є декілька переваг, ніж наявність цільової сторінки за замовчуванням для ваших продажів BFCM:

  • По-перше, це служить способом до сприяти продажам цілий рік. Пам’ятаєте, як я сказав почати рано? Ви можете робити невеликі оновлення протягом року, щоб клієнти могли знати, що очікувати у майбутньому році.
  • По-друге, на сторінці за замовчуванням веб-сайт має шанс рухатися в рейтингу Google над компаніями, які вирішили робити цільову сторінку сезону, або тим, що змінюють свою сторінку щороку.

Підготуйте свій магазин до збільшення попиту

Наскільки ви впевнені, що ваш веб-сайт може впоратися зі збільшенням завантаженості трафіку Чорної п’ятниці та Кібер-понеділка? Щоб дати вам уявлення про те, скільки може збільшити трафік протягом Чорної п’ятниці, Shopify повідомив, що їхні магазини обробляли понад 1 мільйон доларів продажів за хвилину під час свята BFCM.

Я не кажу, що ваш веб-сайт зазнає такого рівня трафіку, але ви мусите підготуватися до пікового руху. Коли ви аналізуєте свій веб-сайт з минулого року, ви можете виявити проблемні області в його коді чи конкретних програмах. Якщо це так, ваше перше завдання – це виправте будь-які фізичні проблеми із веб-сайтом, перш ніж рухатись вперед, протестуючи хоста.

Далі пройдіть і протестуйте завантаженість сервера вашого веб-сайту. Існує кілька способів зробити це. Якщо вам зручно робити щось самостійно, ви можете скористатися послугою, наприклад Завантажити вплив для тестування свого веб-сайту. В іншому випадку, подумайте про те, щоб провести тестування сторонньої служби тестування, наприклад BlazeMeter або StarDust.

Двоє, що вам не хочеться, – це низька швидкість і збої на сервері під час Чорної п’ятниці чи Кібер-понеділка. Абстракта виявив це до 46% користувачів не повернуться на ваш веб-сайт, якщо це повільно. Ви хочете ризикувати втратою половини своїх потенційних клієнтів?

Якщо ви виявите, що ваш хост не справляється зі збільшенням навантаження, саме час перейти на інший хост. Один з найкращих розробників веб-сайтів для електронної комерції – Shopify. Якщо Shopify може отримати 1 мільйон доларів продажів за хвилину, вони, безумовно, можуть впоратися з вантажем вашого веб-сайту.

Щоб дізнатися більше про Shopify, перегляньте наш огляд експертів .

Як підготувати свій інтернет-магазин до Чорної п’ятниці 2020 року

Підсилюйте свою гру з маркетингу електронною поштою

Деякі з вас, напевно, думають, що електронна пошта трохи надто стара школа, щоб справді принести користь BFCM, правда? Неправильно. Кустора це виявив 25% продажів від BFCM починається з маркетингу електронною поштою. Підвищення продажів на 25% варто витратити час на продаж своїх продажів електронною поштою.

Почніть з написання цікавого вмісту електронної пошти, завдяки якому ваші клієнти хочуть натискати. Напишіть захоплюючі заголовки, які привертають увагу. “Економте 40% на безкоштовній доставці в Чорну п’ятницю” набагато привабливіше, ніж “Ознайомтеся з цими пропозиціями Чорної п’ятниці”.

Далі складіть план своєї кампанії. Хорошим правилом є: розпочніть приблизно на місяць раніше, коли щотижневі електронні листи підкреслюють популярні продукти, нагадуючи клієнтам про майбутні акції. Ви навіть можете розглянути можливість початку деяких угод. Запропонуйте спеціальні знижки покупцям електронної пошти, щоб змусити їх купувати швидше, ніж пізніше. Ви також можете надати їм додаткову знижку в день продажу. Запропонуйте додаткові 5% або 10% знижки за допомогою спеціального коду купона електронної пошти.

Точкою вашої кампанії є залишайте свій веб-сайт та угод свіжими у свідомості потенційних клієнтів. Дайте їм привід робити покупки на вашому веб-сайті над іншими.

Великий сегмент ринку для націлення на ваші електронні кампанії складається з тисячоліть, відомих своєю вражаючою купівельною спроможністю. Потрібні поради, як це зробити ефективно? Перевірте наш пост про маркетинг електронної пошти тисячоліттям.

Знайдіть солодкі плями зі знижками – і перехресно продайте!

Одне з найбільших рішень, яке ви приймете – це типи знижок, які ви будете пропонувати під час BFCM. Люди приходять на ваш веб-сайт, очікуючи угоди, і якщо ваш продаж не принаймні нарівні з іншими компаніями, вони будуть шукати в іншому місці. Щоб не допустити цього, найкраще зробити це запропонуйте принаймні 20% знижки на товари оскільки це основна знижка, пропонована на багатьох сайтах.

Звичайно, чим краще угода, тим кращі шанси на збільшення продажів. Тут ви повинні спробувати знайти солодке місце для продажу. Очевидно, ви повинні врахувати норму прибутку та суму знижки, яку ви готові дати, але важливо встановити хороший базовий рівень. Ось кілька порад, як розкрити це солодке місце:

  • Поверніться до даних минулого року та оцініть, які знижки спрацювали, а які – не. Якщо ви виявите, що конкретна розпродаж спрацювала дуже добре (наприклад, знижка 30% на купівлю трьох або більше конкретного товару), ви, безумовно, можете розглянути можливість переробки цієї реклами.
  • Перевірте своїх конкурентів. Які пропозиції вони пропонують? По можливості спробуйте їх перевершити.

Налаштовуючи свої рекламні акції, не бійтеся проявляти творчість. “Купіть один отримати безкоштовно” звучить набагато привабливіше, ніж “Економте 50%, коли купуєте 2 та більше”. Дійсно це та сама угода, але перша звучить краще. Якщо вам подобається, ви можете провести тестування а / б, щоб оцінити, які звернення до клієнтів більше.

Як підготувати свій інтернет-магазин до Чорної п’ятниці 2020 року

Далі, не пропустіть можливість перехресний продаж своїм клієнтам. Якщо клієнт зайшов на ваш веб-сайт, щоб придбати взуття Hello Kitty, чому б не запропонувати йому також придбати панчохи Hello Kitty? Такі веб-сайти, як Amazon та Walmart, роблять фантастичну роботу в крос-продажу своїм клієнтам. Щоразу, коли ви щось купуєте, вони дають вам рекомендації щодо товару.

При крос-продажу, переконайтесь, що товар має сенс і є те, що клієнти розумно купували б з оригінальним предметом, який вони хотіли придбати. Можна навіть зробити крок далі та запропонуйте додаткову знижку, наприклад “Збережіть додаткові 10%, купуючи їх разом”.

Деякі розробники веб-сайтів, такі як Shopify та BigCommerce, пропонують додатки для продажу, які ви можете використовувати для свого веб-сайту. В іншому випадку ви можете налаштувати свої списки товарів із пов’язаними предметами чи товарами продажу, які завантажуватимуться автоматично, коли клієнти готові придбати товар.

Хочете дізнатися більше про функції BigCommerce? Перевірте наш експертний огляд .

Як підготувати свій інтернет-магазин до Чорної п’ятниці 2020 року

Зміцніть свій SEO

Налаштування SEO не є найсмішнішою роботою в світі, але це необхідно, якщо ви хочете збільшити продажі. Почнемо з оцінки продажів попереднього року, щоб побачити, які ключові слова добре працювали, які елементи були популярні в пошукових системах, які посилання на веб-сайті отримали найбільше трафіку тощо..

Далі, зробіть кілька досліджень, щоб побачити, чи є покращення, які ви можете внести у свої ключові слова за цей рік. Якщо “Hello Kitty Glitter Dance” раптом став популярним пошуком, то саме час спробувати включити його у свій веб-сайт, якщо це доречно.

Наступний ваш крок – переглянути старі та нові предмети та переконатися, що вони належним чином оптимізовані. Переконайтесь, що ваші описи продуктів є вичерпними та що ваші метаописи містять належні цільові ключові слова. Переконайтеся, що ви потрапили на кожну частину свого веб-сайту та кожен продукт. Хоча це може бути трохи стомлюючим, це необхідно, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт був релевантним.

Оптимізуйте веб-сайт та продажі для мобільних користувачів

Хочете швидкий спосіб втратити 50% свого бізнесу? Не оптимізуйте веб-сайт для користувачів мобільних пристроїв. Правильно, навколо 50% ваших клієнтів прийдуть до вас з мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети. Ваш веб-сайт повинен бути оптимізований для мобільних пристроїв, щоб обробляти зростаючий трафік.

Що це означає? Для початку вам потрібно переконайтесь, що ваш веб-сайт працює правильно на всіх мобільних платформах. Побудовники веб-сайтів, такі як Wix, надають вам можливість створювати мобільні версії свого веб-сайту, тоді як інші постачальники, такі як Weebly, надають вам чуйні шаблони, які автоматично налаштовуються на мобільний.

Дізнайтеся більше про ці платформи, переглянувши наш огляд експертів Wix та наш експертний огляд Weebly .

Незалежно від того, який метод ви використовуєте для свого мобільного веб-сайту, провести обширне тестування щоб переконатися, що він поводиться правильно на всіх платформах. Не просто тестуйте веб-сайт своїм особистим мобільним пристроєм, а протестуйте його на широкому спектрі пристроїв. Будьте абсолютно впевнені, що ваш веб-сайт завантажується належним чином і клієнтам легко знайти товари, застосувати знижки та здійснити покупку.

Крок до своєї гри в соціальних медіа

Ви рекламуєте угоди BFCM на своєму веб-сайті та електронною поштою, тому вам слід також скористатися соціальними мережами, щоб рекламувати свої угоди. Соціальні медіа дозволяють проявляти творчість у своїх акціях та навіть взаємодіяти зі своїми клієнтами та трохи розважатися. Створіть трохи святкового бадьорості та позитивного шуму для вашого бізнесу під час свят.

Окрім просування майбутніх продажів у Чорну п’ятницю, ви можете пропонуйте спеціальні пропозиції ексклюзивно для підписників соціальних медіа. Ви також можете налаштувати конкурси, роздачі тощо. Наприклад, проведіть роздачу, яка вимагає від ваших підписників поділитися публікацією зі своїми друзями та підписниками. Це дає додаткову, майже безкоштовну рекламу.

Найкраще, що ви можете публікувати публікації так часто, як хочете, і це не вважатиметься настільки зайвим, як це було б, якби ви надсилали щоденні електронні листи чи інші рекламні пропозиції.

Це найвигідніший час року – якщо ви не лінуєтесь

За даними Adobe Digital Insights, витрати в Інтернеті зросли на 16,9% у Чорну п’ятницю 2017 року, і очікується, що це число зросте. Кібер понеділок збільшився на 16,8%, а найбільший інтернет-день покупок в історії. За даними Rakuten Marketing, сукупний дохід BFCM збільшився на 23% за рік.

Що все це означає для вас? Це означає, що вам потрібно розпочати роботу з укріплення вашого веб-сайту на Чорну п’ятницю. Щоб краще зрозуміти, наскільки важливими для Вашого бізнесу можуть бути Чорна п’ятниця та Кібер понеділок, середня вартість замовлення зросла на 24% за даними Rakuten Marketing минулого року. Уявіть, що на 24% приріст продажів порівняно з вашими підсумками минулого року.

Якщо це недостатньо причини для того, щоб зайнятися, то ви просто не будете готові до Чорної п’ятниці. Користуючись святом Чорної п’ятниці, потрібно планувати і докладати зусиль з вашого боку, щоб максимізувати потенціал продажів вашого веб-сайту. Почніть роботу якнайшвидше, або ризикуйте пропустити те, що, безумовно, найбільші дні продажу в році.

Джерела

TechCrunch: https://techcrunch.com/2017/11/24/black-friday-deals-net-640m-in-sales-so-far-mobile-60-of-all-traffic/
Абстракта: https://abstracta.us/blog/performance-testing/optimize-website-speed-black-friday-2017/
Кустора згадка: https://www.referralcandy.com/blog/how-to-prepare-for-black-friday-cyber-monday/
Adobe Digital Insights: https://www.cmo.com/adobe-digital-insights/articles/2018/1/10/mobile-revenues-hit-record-high-this-holiday-season.html#gs.RK3Fr2E
Ракутен Маркетинг: https://rakutenmarketing.com/press-articles/rakuten-marketing-reports-cyber-monday-outperforms-black-friday-68-percent-cyber-monday-revenue-12-percent-year-year
Проспер Insight & Аналітика: https://www.businesswire.com/news/home/20171114006198/ru/164-Million-Consumers-Plan-Shop-Thanksgiving-Weekend
СесіяM: https://blog.sessionm.com/holiday-shopping-trends-2015-infographic?utm_campaign=Holiday%20Shopping%20Trends&utm_medium = соц&utm_source = щебетати
Alix Partners – https://legacy.alixpartners.com/en/LinkClick.aspx?fileticket=ewR0M-eKzsA%3D&табід = 635

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me