Як підключити домен та встановити WordPress на iPage

iPage має давню історію як хостинг харчування в основному для клієнтів із відносно простими хостинг-потребами. Тому я очікував, що налаштувати мій хостинг буде просто, підключивши домен та встановивши WordPress. Подивимось, чи я мав рацію щодо того, як це легко.


Насамперед. Якщо ви цього ще не зробили, я рекомендую вам ознайомитися з моїм оглядом iPage та моєю статтею про те, як створити новий обліковий запис за допомогою iPage. Не забудьте повернутися сюди, коли закінчите.

Ще зі мною? Добре, адже тепер ви можете прочитати про мої враження щодо підключення домену та встановлення WordPress на iPage. І як бонус я побачу, що потрібно для створення CDN.

Встановлення WordPress

Після створення облікового запису iPage вам з’явиться наступна сторінка, яка запропонує ввести місце (у вказаному домені), де ви хочете встановити WordPress. Домен буде за замовчуванням до того, який ви купили або просили передати під час первинної реєстрації:

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image1

Тепер розпочалася установка та конфігурація WordPress, на що пішло менше хвилини, і це призвело до появи такого електронного листа, який підтверджує мій новий веб-сайт WordPress:

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image2

У цей момент я нарешті отримав доступ до моєї панелі інструментів iPage, звідки я міг керувати своїм хостингом WordPress через дуже простий інтерфейс:

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image3

Тут ви можете створити інший веб-сайт WordPress, включити безпеку SiteLock та отримати доступ до інших параметрів, таких як резервне копіювання сайту.

Процес настройки WordPress закінчується майстром (необов’язково), який представляє платформу та допомагає налаштувати деякі найважливіші налаштування веб-сайту. Після запитання, чи хочете ви показати статичну веб-сторінку або оновити свій сайт новинами чи публікаціями в блозі, майстер автоматично створить для вас сторінку “Зв’язатися з нами”.

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image4

Коли майстер захотів запустити мій новий веб-сайт WordPress, він попросив мене підключити свій профіль Jetpack для поліпшення безпеки та статистики треку. На цій стадії у мене виникла проблема, яку потрібно було вирішити за допомогою підтримки, але це повинен бути простим процесом слідування підказок. Після вирішення проблеми я можу натиснути кнопку “Затвердити”, щоб завершити налаштування Jetpack:

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image5

Це дозволить встановити безкоштовну ліцензію Jetpack на веб-сайті WordPress. Однак ви також можете придбати один із преміальних планів на веб-сайті Jetpack:

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image6

Підключення домену

Якщо ви купували свій домен у iPage під час реєстрації, вам не потрібно виконувати жодних додаткових кроків, щоб зробити ваш веб-сайт доступним у вашому домені.

Якщо ви, як я, ви купили свій домен у іншого постачальника, наприклад GoDaddy, вам потрібно буде вказати свої сервери імен GoDaddy на iPage. iPage не дає зрозуміти, що вам потрібно це зробити, і не надає жодної документації, яка б вам допомогла, тому мені довелося розібратися, як оновити запис DNS на кінці домену GoDaddy.

Коли ви створюєте новий веб-сайт WordPress, єдине, що вам потрібно зробити, – це забезпечити відповідний домен і переконатися, що ваш реєстратор домену вказує на iPage.

Налаштування CDN

Я не знаю про вас, але мені подобається, що ефективність мого веб-сайту є оптимальною. Тож одне з перших, що я хотів зробити, – це активувати мій CDN, щоб сторінки завантажувалися швидше для моїх відвідувачів. На інформаційній панелі не стає очевидним, як це зробити, але я випадково знав, що це одна з функцій, що надаються набором SiteLock:

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image7

Хоча SiteLock є безкоштовним із плану, який я вибрав iPage «WP Essentials», він не додається автоматично. Натомість мені було виділено кілька кредитів, за якими можна було придбати:

Як підключити домен та встановити WordPress на iPage-image8

Щойно я пов’язав SiteLock зі своїм доменом, я помітив, що CDN / брандмауер автоматично активувався, тому більше нічого мені не було робити.

Висновок

Зараз я створив обліковий запис iPage, встановив WordPress, здійснив основні налаштування домену та активував свій CDN через SiteLock.

Мій висновок полягає в тому, що до цих пір iPage дожив своїх амбіцій щодо створення сприятливої ​​для початківців і доступної хостингової платформи. Мій єдиний застереження – це було б непогано отримати більше вказівок у вигляді екранного підказки, коли справа стосувалася підключення до домену та налаштування CDL SiteLock.

Чомусь моя установка Jetpack пройшла не так гладко, як могла, але мою, мабуть, індивідуальну проблему (яка не повинна впливати на вас) незабаром вирішила команда підтримки.

На це мені знадобилося трохи менше 10 хвилин, що є одним з найшвидших налаштувань, які я коли-небудь переживав із новим хостом.

Приладна панель iPage могла б оновлюватись, тому якщо ви шукаєте не менш простий досвід роботи з більш привабливим інтерфейсом, то, ймовірно, вам варто скористатися GoDaddy. Якщо ви все ще цікавитесь iPage, а ви ще цього не зробили, пропоную прочитати мій повний огляд iPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me