Як правильно користуватися відгуками на своїй цільовій сторінці

Ви розробляєте цільову сторінку? Ваша головна мета – збільшити показник кліків і, в кінцевому рахунку, сприяти подальшій конверсії?


Якщо ви відповіли “так”, то вам слід серйозно розглянути можливість включення відгуків клієнтів.

Розумієш, відгуки клієнтів вибудовують довіру та довіру до вашої аудиторії щодо ваших товарів чи послуг. За словами Вендасти, 92% людей люблять читати огляди в Інтернеті, перш ніж вирішити зробити покупку, а 88% вважають за краще довіряти рецензуванню, ніж повідомленням бренда..

Відгуки клієнтів, по суті, спонукають відвідувачів зробити наступний крок у вашій торговій послідовності, що призводить до більш високого коефіцієнта конверсії.

Не знаєте, як включити відгуки клієнтів на вашу цільову сторінку, не наштовхуючись на занадто напористий? Не хвилюйтеся – читайте далі про те, як правильно використовувати відгуки, щоб підвищити рентабельність інвестицій.

№1: Використовуйте цільову аудиторію

Само собою зрозуміло, що відгуки вашої цільової сторінки повинні надходити від реальних клієнтів, які випробували ваш товар чи послугу.

В ідеалі вам слід показувати вашу цільову аудиторію. Чому?? Тому що він повторює потенційним клієнтам, що так, це правильний продукт для них.

Наприклад, візьміть «Відкритий університет», Інтернет-університет, орієнтований на дорослих студентів, які хочуть просунути свою освіту пізніше в житті. Багато хто, ймовірно, жонглюють сім’ями, невдалим графіком та існуючою кар’єрою. Не було б сенсу включати відгуки осіб, які вийшли зі школи та потрапляють до категорії «традиційних студентів»; це лише заплутало б ваші маркетингові зусилля.

Відгуки клієнтів допомагають повторити, що робить ваш продукт чудовим і для кого він призначений. Показуючи відгуки від тих студентів, які відкритий університет хоче мати, вони допомагають потенційним клієнтам уявляти себе студентами, переміщуючи їх далі по дорозі покупця.

Використовуйте цільову аудиторію

№ 2: Зосередження уваги на авторитетних джерелах

Окрім цільової аудиторії, спробуйте використовувати авторитетні джерела у відгуках цільової сторінки, щоб краще показати свою цінність та підвищити довіру.

Зрештою, відвідувачі мають більше шансів придбати товар чи послугу, якщо дізнаються, що відома та шановна компанія, видання чи громадський діяч також є шанувальником.

Наприклад, якщо ви звичайний читач Forbes або The Verge, і тримаєтесь на кожному слові, яке вони говорять, ви, природно, будете їм довіряти, коли мова йде про схвалення програми про продуктивність Evernote, правильно?

Evernote

Це все про володіючи потужністю впливових джерел на вашому цільовому ринку ефективно створити свій бренд та створити визнання, що неминуче призводить до збільшення продажів. Просто будьте впевнені, що ви зосереджуєтесь на джерелах, які найбільше мають значення для вашої аудиторії.

# 3: Показати досягнення та статистику

Кричати про свої досягнення – ще один успішний спосіб правильного використання відгуків на цільовій сторінці.

Ви виграли які-небудь відзнаки чи у вас є статистика, яка говорить про ефективність вашої пропозиції? Навіть краще!

Я усвідомлюю, що нікому не подобається нахабник, але в цьому випадку він справді допомагає вашим шансам, коли мова йде про ці найважливіші кліки та перетворення.

Візьмемо, наприклад, ресторан Сан-Карло. Вони заявляють, що вони є переможцем 36 нагород у галузі промисловості та споживчих продуктів харчування та напоїв, і виділяють трійку найпрестижніших нагород, що демонструються на їх цільовій сторінці.

Сан-Карло

Обов’язково завжди використовуйте офіційні логотипи та прямі посилання на джерело, якщо ви хочете підвищити свою цілісність. Якщо ви подаєте претензію, але потім не можете її створити, це погано відбивається на вашому бренді, і споживачі не зможуть вам довіряти..

# 4: Зробіть свої відгуки високовізуальними

Як споживач, чи вважаєте ви, що ви більше довіряєте оглядові клієнтів в Інтернеті, якщо він містить реальну фотографію людини, а не лише їх слова?

Дослідження говорять, що так! На цільових сторінках є щось про візуальні відгуки клієнтів, які роблять їх ще більш потужними.

За даними Spectoos, 52% маркетологів стверджують, що відео – найкращий тип контенту для підвищення рентабельності інвестицій. Вони є високоефективним способом передачі повідомлень вашій аудиторії, щоб показати свою справжність.

Якщо у вас немає ресурсів для створення відео-оглядів, ви все одно можете презентувати свої відгуки захоплюючим та візуально привабливим способом. Візьмемо, наприклад, веб-формуляра формату Formsite, вони поєднують у собі кілька різних кращих практик із цієї статті, щоб найкраще продемонструвати відгуки своїх клієнтів..

Formsite

Зображення цільової сторінки “до” та “після” також є надзвичайно вражаючими, оскільки показує, як ви можете скористатися потенційними клієнтами своїм продуктом чи послугою. Наприклад, цільова сторінка догляду за волоссям Coco & Єва показує фотографії своїх клієнтів «до» та «після», коли вони користуються їх продуктами.

Коко і Єва

Коко & Єва надалі використовує цей соціальний доказ, посилаючись на сторінки своїх клієнтів в Instagram, де вони створювали зображення. Це працює надзвичайно добре, оскільки це показує, що ці клієнти – це справжні люди, які дали справжні відгуки, що підвищує вірогідність переваг їхнього бренду.

№ 5: Розмістіть відгуки належним чином

Так само, як ВООЗ і що ви показуєте відгуки щодо цільової сторінки, вам також доведеться подумати де.

Немає правильної чи неправильної відповіді на це питання, але давайте зрозуміємо одне –іноді, менше є більше у світі інтернет-маркетингу.

Якщо ви включите занадто багато відгуків клієнтів, переповнюєте цільову сторінку або перевантажуєте відвідувачів будь-яким чином, вони, ймовірно, виїжджають. Чому? Що ж, схоже, ви або дуже намагаєтесь, або просто занадто заплутуєте речі.

Натомість будьте приємні та недбалі щодо місця розташування. The кращі розробники цільових сторінок допоможе вам помітити відгуки на чільне місце для забезпечення надійності, в той же час гарантуючи, що ключова увага приділяється кнопкам вашого заклику до дії (CTA).

Розгляньте кращі практики щодо створення вашої цільової сторінки. Замість того, щоб скрізь ставити відгуки, розміщуйте один або два стратегічно на сторінці, не відволікаючи уваги від CTA.

Крім того, якщо ви хочете бути унікальними, не включайте повні відгуки клієнтів на вашу цільову сторінку. Швидше, будьте схожими на страхову компанію Business Simply Business та опублікуйте свою оцінку огляду клієнтів та відео своїх щасливих клієнтів. Ви також можете просто включити фрагмент повного огляду клієнта як тизер.

Просто бізнес

У будь-якому випадку, найвищі коефіцієнти конверсії випливають із використання Кнопки CTA як основна увага на вашій цільовій сторінці, а також пара ключових відгуків клієнтів, щоб підтримати їх естетично.

Націліться на свої відгуки

Відгуки клієнтів на цільових сторінках – при правильному використанні – надзвичайно ефективні для збільшення кількості кліків і конверсій. Не забудьте націлити їх на вашу конкретну аудиторію, зробити їх візуальними у вигляді відео та зображень, використовувати соціальне підтвердження та розмістити їх належним чином, щоб створити авторитет у потенційних споживачів. Встановлюючи довіру, ви також розвиваєте довіру, що в кінцевому підсумку підштовхує відвідувачів далі вниз до лійки продажів, щоб підвищити рентабельність інвестицій.

 Джерела

50 важливих статистичних даних, які потрібно знати про огляди в Інтернеті: https://www.vendasta.com/blog/50-stats-you-need-to-know-about-online-reviews

5 чудових прикладів відгуків клієнтів, які потрібно використовувати на цільових сторінках: https://www.spectoos.com/5-great-tips-customer-testimonials-landing-pages/

Зображення

Відкритий університет: http://www.openuniversity.edu

Evernote: https://evernote.com/

Сан-Карло: https://sancarlo.co.uk/reviews/

Formsite: https://www.formsite.com/

Коко & Єва: https://www.cocoandeve.com/reviews

Просто бізнес: https://www.simplybusiness.co.uk/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me