Як використовувати Mood Board для візуалізації ідентичності вашого бренду

Незважаючи на те, що ваша марка може виглядати як “весела” частина роботи, це важливо для створення сильного та впізнаваного бізнесу. І це виходить за рамки лише візуальних засобів. Ідентичність вашого бренду включає особистість вашого бренду, а також його естетику. Наприклад, ваш бренд дурний чи серйозний? Формальні чи випадкові? Сучасний або класичний?


Спочатку чітко визначивши свою візуальну ідентичність, ви можете переконатися, що кожна точка дотику клієнта, яку ви розвиваєте – починаючи від дизайну вашого логотипу, веб-сайту, візитних карток, потоку соціальних медіа, електронних повідомлень електронної пошти тощо, – повторює цей самий вигляд, відчуття та тон. Це те, як ви будуєте змістовні зв’язки зі своєю аудиторією, і як вони відчувають, що вони знають ваш бренд і можуть ідентифікувати його, що має бути метою кожної компанії.

Модульні дошки можуть бути неймовірно потужним інструментом, коли справа стосується створення та візуалізації ідентичності вашого бренду. Ви, напевно, чули про це раніше: Настроєві дошки – це фізичний або цифровий колаж, який використовується для натхнення, мотивації та загальних рекомендацій. Хоча вони часто використовуються для індивідуальних цілей, а іноді їх називають “дошками мрій” або “дошками бачення”, вони можуть грати невід’ємну роль у повідомленні ідентичності бренду, вирівнюванні майбутніх цілей та просуванні діалогу між вашою командою..

Розглянемо кілька способів як найкраще використовувати цей інструмент, і як створити той, який допоможе вам візуалізувати ідентичність вашого бренду – і підтримувати цей образ у часі.

Це більше, ніж мрія

Як би ви не вирішили його назвати, настрій настрою – це більше, ніж очей, і існує ряд способів, які можуть бути неймовірно корисними, коли справа стосується створення та розвитку вашого бренду..

Натхнення

Особливо, якщо ви тільки починаєте свій шлях до підприємництва, натхнення є ключовим для встановлення ваших ділових цілей, повідомлення, настрою та загальної ідентичності. Важливо, щоб ваша ідентичність бренду була затверджена на початку, тому що, як згадувалося раніше, це вплине на все, що ваш бренд “говорить” і “робить” у майбутньому. Дошка настрою, яка візуалізує цю особистість, може надавати натхнення для прийняття великих рішень, наприклад, як розширити свій асортимент товарів або як мають виглядати пропозиції наступного сезону.

Неперервність

Підприємці повинні бути майстрами жонглерів. Навіть якщо враховувати маркетингові елементи, такі як акаунти соціальних медіа, веб-сайт або візитні картки, все потрібно спільно підтримувати ваш бренд візуально та в іншому випадку. Настрої дошки можуть стати чудовим ресурсом для роботи в команді нагадати всім про уніфіковане повідомлення, яке їм потрібно підтримувати у різних їх ролях та відділах.

Наприклад, якщо вам потрібно оновити візитні картки, настрій настрою – це ефективний спосіб показати своєму дизайнерському колективу естетику, яку ви маєте на увазі, а не покладатися на них, щоб перекласти словесний опис. Це надає їм творчої свободи, одночасно надаючи чітке керівництво щодо того, чого ви в кінцевому рахунку прагнете досягти.

Підзвітність  

З кожною новою кампанією, яку ви розробляєте або створюєте копію написаної вами копії, зверніться до таблиці настрою ідентичності бренду та підтвердьте, що вона відповідає вашому загальному іміджу. Це повинно бути виступати вашою орієнтиром для всіх інших дотиків зв’язку що ви будуєте, і вам потрібно регулярно перевірятись, щоб переконатися в цьому.

Створення вашої Mood Board

Вас ще заінтригували? Добре, це перший крок. Але якщо ти схожий на мене, іноді інтриги недостатньо для того, щоб тебе піти. Вам потрібно знати “як” все це. Отже, давайте вступимо в процес. Але перед тим, як заскочити прямо, пам’ятайте, що хоча проект повинен бути приємним, це бізнес. Що стосується візуалізації ідентичності вашого бренду, це допоможе зберегти кілька речей:

  • Запам’ятайте свою повну аудиторію: Пам’ятайте, люди складні і мають багато різних аспектів до своєї особистості; марки однаково. Залежно від розміру вашої компанії та обсягу пропонованих вами товарів / послуг, може бути корисною сегментацією аудиторії, а потім розглянути, як ваш бренд ідентифікує кожну групу. Ви можете створити дещо інші дошки настрою за потребою – це все одно має бути однаковий вигляд і настрій, але тон може дещо змінитись залежно від конкретної групи людей або мети кампанії..
  • Підтримуйте баланс: Найкращі дошки настроїв включають комбінацію різних матеріалів, включаючи зображення, цитати, текстури тощо. Баланс дозволить вам та вашій команді займатися вмістом. Не бійтеся змішувати засоби. Включайте все – від вирізань журналів до фотографій; зразки тканини до рукописної пісні пісні. Особливо з дошками, якими ви ділитеся зі своєю командою, чим більше різноманітності ви включаєте, тим більше потенційного потенціалу має ваше бачення з іншими.
  • Будьте послідовними: З огляду на два вищезазначені моменти, важливо зауважити, що вам не слід надто далеко – ні зі своїми версіями дошки настрою, ні з джерелами натхнення – до того, коли ідентичність бренду вже не відчуває себе згуртованою. Переконайтеся, що ви залишаєтесь зосередженими; чим цілеспрямованіші ваші дошки настрою, тим краще вони будуть служити вам з часом.

Фізичний вид

Настрої дошки бувають як фізичних, так і цифрових різновидів, і обидва процеси схожі. Почнемо з паперу та клею, що випадає на поросі. Ось матеріали, які ми пропонуємо почати з:

  • Дошка (карта, пробка або плакат буде добре працювати)
  • Ножиці
  • Приклейте або натисніть шпильками, щоб приклеїти елементи до дошки
  • Журнали чи інші вихідні матеріали

Але що саме ви вирізаєте з журналів і приклеюєте до своєї дошки? Коротка відповідь: Все, що ви можете отримати в своїх руках. Шукайте натхнення у багатьох різних місцях. Щоб мати сильну та інтегровану візуальну ідентичність, вам слід спробувати витягнути свої матеріали з ряду різних джерел.

Подивіться на настрій настрою нижче. Це досить просто; не існує великої кількості різноманітних матеріалів, і все ж ви відразу відчуваєте ідентичність бренду, просто подивившись на нього. Великий акцент робиться на органічних матеріалах, кольори яскраві та насичені, і ви відчуваєте чіткий зв’язок із природою. Є безліч різних текстур, тому вона не відчуває себе рівною, але насиченою життям.

Як використовувати Mood Board для візуалізації ідентичності вашого бренду

На цій дошці настроїв творчий колектив мав би чітке керівництво щодо типу зображень та мови, які працюватимуть для цього бренду, а також того, що виглядатиме без характеру. Ваша команда буде наповнена розумінням і впевненістю, але все ще матиме творчий діапазон, з яким можна грати.

Цифровий вид

Якщо ви не людина з ножицями та клеєм, це не проблема. Існує кілька цифрових варіантів для створення настільних настроїв, таких як влучно названий Moodboard (або, безкоштовний еквівалент, Moodboard Lite) та The Matboard, але Pinterest – головний гравець. Це не тільки безкоштовно, але ви також знайдете велику кількість шаблонів та чудових прикладів, щоб розпочати роботу на правій нозі.

Ті ж правила застосовуються до цифрової дошки настрою як до фізичної, крім всього, що вам потрібно, це Інтернет та миша. Вони ідеально підходять для командних дощок, оскільки з ними особливо легко співпрацювати. Ще одна велика перевага створення цифрової плати – це те, що у вас є набагато більше охоплення та гнучкості, коли йдеться про пошук зображень. Швидше за все, ви зможете створити дошку, яка буде набагато конкретнішою та персоналізованішою, оскільки у вас буде вибір на весь Інтернет! Враховуючи це, може бути трохи складніше включати природні текстури, і ви, можливо, менше шансів натрапити на непередбачене натхнення.

Погляньте на цей приклад:

Як використовувати Mood Board для візуалізації ідентичності вашого бренду

Слова, які приходять в голову при перегляді цієї дошки настрою, є: чисті, примхливі, свіжі та все ж стримані. Існує чітка палітра, яка пропонує сильні кольори з можливістю доповнення. Майте на увазі, що при перегляді цих зображень, ви не тільки розумієте зовнішній вигляд бренду, але і його індивідуальність, ще один важливий компонент вашої всебічної ідентичності бренду.

З часом зростайте ідентичність вашого бренду

Так само, як і люди, марки з часом можуть дозріти. Використання дошки настрою для затвердження ідентичності вашого бренду – відмінна тактика, щоб забезпечити, щоб ваші маркетингові та комунікаційні матеріали були сфокусовані та згуртовані з самого початку. З цього приводу не бійтеся регулярно перевіряти свій настрій і запитати себе, чи воно все ще відповідає цілям вашої компанії та аудиторіям. Якщо ні, то, можливо, ви захочете надати дошці настрою «підтяжку обличчя». Просто переконайтесь, що все ще існує міцний зв’язок з оригінальною ідентичністю, або ви, ймовірно, лише заплутаєте та ізолюєте будь-яку аудиторію, яку ви вже створили.

Іміджеві кредити

http: //eclectictrends.com/moodboarding-for-professionals-a-workshop-review/
http: //eclectictrends.com/my-june-mood-board-for-farrowball/
https: //www.bloglovin.com/blogs/loveprintstudio-2409839/colour-crush-5695053037

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me