Kinsta – Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting

Brian Jackson, CMO nın-nin Kinsta sektördeki hiçbir şeye benzemeyen premium WordPress hosting platformundan bahsediyor. Google Cloud tarafından desteklenen, yıldırım hızında yükleme süreleriniz, deneyimli WordPress uzmanlarından 7/24 destek ve ekiplerinin ücretsiz geçişleri.


WordPress Hosting Nedir?

Yönetilen WordPress hosting, isteyenler için tasarlanmıştır işlerini büyütmeye odaklan ve sunucu tarafı sorunlarından endişe etmeyin olabilir. Kullanıcıları değil, barındırma sağlayıcısı sunucuları yapılandırmak, güncellemek ve çalışır durumda tutmaktan sorumludur. Çoğu durumda, yönetilen barındırma ayrıca WordPress sitelerini günlük olarak yönetirken iş akışınızı kolaylaştırmaya yardımcı olan özelliklerle birlikte gelir.

Yönetilen WordPress barındırma, kendi sisteminizin parmaklarınızın ucunda olması 7/24. 

İşte size birkaç şey Artık endişelenmek zorunda:

 • Sitelerinizi bilgisayar korsanlarından korumak için sunucunuzu kilitleme.
 • PHP ve Nginx gibi yazılım paketlerini ve kütüphaneleri güncellemek için zaman harcamak.
 • Sitenizin ne zaman kapandığını bildiğinizden emin olmak için izleme araçlarını yapılandırma.
 • Yedeklerle ilgilenmek ve iyi bir çözüm bulmak.
 • Doğru önbellekleme çözümünü seçme.
 • Ayrı bir hazırlama ortamının nasıl kurulacağını anlama.
 • Herhangi bir yardım almadan performans sorunlarını giderme.

Hangi yönetilen WordPress planlarını sunuyorsunuz?

Kinsta, küçük bloglardan Fortune 500 müşterilerine kadar her türlü siteye ev sahipliği yapıyor. Yönetilen WordPress hosting planlarımız ayda 30 $ ‘dan başlar (Başlangıç ​​planı) ve ayda 900 $’ a kadar yükselir (Kurumsal plan). Ayrıca daha fazlasına ihtiyaç duyanlar için özel ve özel planlarımız var.

Tüm hosting planlarımız, Google Cloud Platform ve yıldırım hızında “premium katman” ağı ve yüksek talep gören iş yüklerini karşılamak için oluşturulmuş güçlü C2 “Compute Optimize” sunucularıyla desteklenmektedir. Bu sunucular% 200’e varan hız artışları göstermiştir!
Kinsta - Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting
Kinsta müşterileri dünya çapında 20’den fazla veri merkezinden seçim yapabilir. Otomatik ölçeklendirme ve konteyner teknolojimiz, kaynakların tamamen izole edilmesini sağlar ve trafik dalgalanmaları sırasında işletmenizin çevrimiçi kalmasını ve Fort Knox gibi güvenli olmasını sağlar.

Platformumuzun bir diğer mükemmel avantajı, üzerinde olduğunuz plandan bağımsız olarak aynı puan altyapısı olmasıdır. Yükseltme ve düşürmeyi kesintisiz ve ağrısız hale getirir. Planları tek bir tıklama ile değiştirebilirsiniz ve her şey ikinciye indirilir.

SSL planlarınıza dahil mi??

Kinsta, 2016’dan beri Let’ Encrypt’ten ücretsiz SSL sertifikaları sundu. Ayrıca, kendi üçüncü taraf SSL sertifikalarınızı ek ücret ödemeden yükleyebilirsiniz. Tüm bunlar MyKinsta kontrol panelinde birkaç basit tıklama ile yapılabilir.
Kinsta - Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting

Hangi e-Ticaret çözümleri mevcuttur?

Kinsta’da herhangi bir WordPress tabanlı e-Ticaret çözümünü çalıştırabilirsiniz. Ancak, WooCommerce ve Easy Digital Downloads platformumuzda en çok kullanılanlar.

ECommerce mağazaları, tipik WordPress sitelerinizden çok daha talepkar. Önbelleğe alınamayan içerik, eşzamanlı kullanıcı sayısı, karmaşık sorgular ve veritabanının boyutu gibi faktörler devreye girer. Ancak endişelenmenize gerek yok, ekibimiz her gün yüksek trafikli WooCommerce sitelerini optimize etmekle ilgileniyor.
Kinsta - Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting
Performans ve işlevsellik arasındaki mükemmel dengeyi bulmak için birkaç adım daha ileri gidiyoruz:

 • Doğru WooCommerce işlevselliğini sağlamak için kurallarla hızlı sunucu düzeyinde önbellekleme.
 • Sorunsuz ve senkronize bir ödeme işlemi sağlamak için “woocommerce_items_in_cart çerezi” algılandığında kullanıcılar önbelleği otomatik olarak atlar.
 • Varsayılan olarak, alışveriş sepeti, hesabım ve ödeme gibi bazı WooCommerce sayfalarının önbelleğe alınması hariç tutulur.
 • Kinsta-cache / purge_list filtresini kullanarak tek tek URL’leri programlı olarak temizleme yeteneği.
 • Programlı temizleme, destek mühendislerimiz tarafından sağlanan bir önek ile bir URL çağrılarak cURL aracılığıyla da yapılabilir.
 • Büyük e-Ticaret siteleri için önbelleğe alma ve arama sorgularını iyileştirmek üzere Redis ve Elasticsearch eklentileri mevcuttur.
 • En hızlı performansı sağlamak için en son PHP sürümlerini (PHP 7.2, 7.3 ve 7.4) sunuyoruz.

Ayrıca yeni üretim ve geliştirme e-Ticaret sitelerini başlatmayı hızlı ve kolay hale getiren tek tıklamayla WooCommerce yükleyicimiz var.

Sitelerin yayınlanmadan önce geliştirilebileceği ve test edilebileceği bir “sahneleme” alanı sunuyor musunuz??

Evet, Kinsta’daki her WordPress sitesi ücretsiz bir hazırlama ortamıyla birlikte gelir. Hazırlama sitelerinde kullanılan kaynaklar, test etmeniz ve geliştirmeniz için gereken esnekliği sağlamak için raporlarımızdan çıkarılır.

Tek bir tıklatmayla kolayca bir hazırlama ortamı oluşturabilirsiniz ve sınamayı tamamladığınızda değişiklikleri canlı sitenize geri gönderebilirsiniz. Canlı bir yedeklemeyi doğrudan sahnelemeye bile geri yükleyebilirsiniz.
Kinsta - Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting

Yedekleme ve kurtarma hizmetleri mevcut mu??

Kinsta’da hiçbir şey verilerinizin saklanması, depolanması ve güvenliğinden daha önemli değildir. Bu nedenle altı farklı yedekleme türü sunuyoruz:

 • Otomatik yedeklemeler: 24 saatte bir alınır ve 14 gün boyunca saklanır (daha yüksek planlarda daha uzun).
 • Manuel yedeklemeler: İstediğiniz zaman bir geri yükleme noktası oluşturun.
 • Sistem tarafından oluşturulan yedeklemeler: Kinsta ortamında önemli görevleri gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak oluşturulur.
 • Tam indirilebilir yedeklemeler: Tüm WordPress sitenizi içeren bir arşiv dosyasını (.zip) indirebilirsiniz. Arşiv dosyasında web sitenizin dosyaları ve veritabanınızın içeriğini içeren SQL dosyası bulunur.
 • 6 saatlik yedek eklenti (site başına aylık 50 ABD doları): Yedeklemeler her 6 saatte bir oluşturulur ve 24 saat boyunca kullanılabilir. Sık sık değişen web siteleri için ideal.
 • Saatlik yedek eklenti (site başına 100 $ / ay): Yedeklemeler her saat oluşturulur ve 24 saat kullanılabilir. E-Ticaret siteleri, üyelik siteleri ve sürekli değişen siteler için idealdir.

Ayrıca, altyapımızdaki her makinenin 24 saat boyunca her 4 saatte bir, daha sonra iki hafta boyunca her 24 saatte bir kalıcı disk anlık görüntüleri (yedeklemenizi içeren) oluşturur ve saklarız. Ve endişelenme, Kinsta, yedeklemelerinizi toplam disk alanı kullanımınıza dahil etmez.

Yedeklemelerinizi istediğiniz zaman yaşamak veya sahnelemek için istediğiniz zaman kolayca geri yükleyebilirsiniz.
Kinsta - Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting

Mevcut web sitelerine sahip müşteriler için taşıma hizmetleriniz var mı??

Tüm hosting planlarımız bir veya daha fazla Bedava Özel geçiş ekibimizin her şeyi ele aldığı birinci sınıf hizmetler. Bir form doldurun, sizin için uygun bir zaman planlayın ve ekibimiz test etmeye hazır olduğunda size bilgi verecektir..

Temel WordPress siteleri için ayrıca sınırsız ücretsiz taşıma belirli barındırma sağlayıcılarından. Yüzlerce karmaşık siteye sahip olanlar için toplu taşıma indirimlerimiz var.

Kullanıcıları her zaman ekibimizin bilgi ve uzmanlığından yararlanmaya teşvik ediyoruz. Taşıma işlemleri zor olabilir ve üçüncü taraf bir eklenti kullanmak her zaman en iyi yol değildir.

Bir veri merkezi seçerken, bir merkezin diğerine göre avantajı nedir??

Kinsta’da, sitenizi barındırmak için 20’den fazla Google Cloud Platform veri merkezinden seçim yapabilirsiniz. Her bir WordPress sitesi için farklı bir tane bile seçebilirsiniz.
Kinsta - Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting
Bir veri merkezi seçerken mevcut ziyaretçi / müşteri verilerinize bakın. Müşterilerinizin çoğu belirli bir bölgedeyse, WordPress sitenizin performansını artırmak için doğru veri merkezi konumunu seçmek çok önemlidir – veri merkezi ne kadar yakınsa gecikme süresi de o kadar düşük olur. Mevcut fiziksel konumunuzdaki gecikmeyi ölçmek için GCP Ping gibi ücretsiz bir araç da kullanabilirsiniz.

Size en yakın veri merkezini seçmek, aynı zamanda yüksek SFTP hızları elde etmenizi sağlayacaktır.

Sunucularınız bilgisayar korsanlarına ve diğer siber tehditlere karşı nasıl korunur?

Kinsta, pistlerindeki saldırıları durdurmak için aktif ve pasif önlemler uygular. Tüm WordPress sitelerini çalışma süreleri için her iki dakikada bir izliyor, yerinde çok sıkı yazılım tabanlı kısıtlamalar uyguluyoruz, DDoS saldırılarını meydana geldiğinde tespit ediyoruz ve kötü amaçlı kodun ağımıza girmesini proaktif olarak durduruyoruz.

Google Cloud Platform’un (GCP) üstünde, yalnızca her hesabı değil, her bir ayrı WordPress sitesini tamamen izole etmemizi sağlayan kapsayıcı teknolojisini kullanıyoruz. Ayrıca, her web sitesi GCP güvenlik duvarının arkasında güvenli.  Google’ın altyapısının büyüklüğü nedeniyle platformumuzun birçok DDoS saldırısını otomatik olarak emmesini sağlar.

Burada, müşterileri güvende tutmanın birkaç ek yolu:

 • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ve GeoIP engellemeyi destekliyoruz.
 • Platformumuz, dakikada altıdan fazla başarısız giriş denemesi olan IP’leri otomatik olarak yasaklar.
 • Yeni WordPress kurulumlarında güçlü şifreler uygulanır.
 • Ücretsiz kötü amaçlı yazılım temizleme ve ömür boyu kaldırma! Siteniz Kinsta’deyken güvenliği ihlal edilmişse sitenizi düzeltiriz.
 • Yalnızca şifreli SFTP ve SSH bağlantılarını destekliyoruz.
 • PHP’nin yalnızca en son desteklenen sürümlerini sunuyoruz.
 • GCP kullandığımız için, beklemedeki şifreleme müşteri verilerini depolamak için kullanılır.
 • Tüm Kinsta sunucuları ve Kinsta CDN, TLS 1.2’den daha güvenli olan yeni bir şifreleme protokolü güncellemesi olan TLS 1.3’ü destekler.
 • XML-RPC kaba kuvvet saldırılarına karşı koruma. Bu istekler varsayılan olarak engellenir.
 • Tek tıklamayla şifre koruma (htpasswd) aracımız var.

Bir spam göndericiyi engellemeniz mi gerekiyor? Bunu kolaylaştırdık! MyKinsta kontrol panelimizde, herhangi bir IP adresinin sitenize çarpmasını engellemek için kullanabileceğiniz bir IP Reddetme aracı bulacaksınız..
Kinsta - Küçük veya Büyük Herkes için Premium WordPress Hosting

Müşterileriniz için hangi destek mevcut??

Geleneksel modelin kırıldığını hissettiğimiz için Kinsta, diğer barındırma sağlayıcılarından farklı destek yapılandırdı. Seviye 1 veya seviye 2 destek temsilcimiz yok; tüm destek ekibimiz yalnızca WordPress geliştiricileri ve Linux hosting mühendisleri tarafından çalıştırılmaktadır.

Bu şekilde, WordPress’i aktif olarak kullanan ve geliştiren birinden uzman tavsiyesi almanızı sağlar. Her Kinsta müşterisi büyük kuruluşumuzu ve Fortune 500 şirketlerini destekleyen aynı ekip üyeleriyle sohbet ediyor.

Destek ekibimiz yılın 24/7/365 günü hizmetinizdedir. 2019’un üçüncü çeyreğindeki ortalama bilet yanıt süremiz 1 dakika 19 saniye oldu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me