Kinsta – преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих

Брайан Джексон, CMO з Кінста розповідає про свою преміальну хостинг-платформу WordPress на відміну від усього іншого в галузі. На базі Google Cloud ви отримаєте блискавичний час завантаження, цілодобову підтримку ветеранських експертів WordPress та безкоштовні міграції їх команди.


Що управляється хостингом WordPress?

Керований WordPress хостинг призначений для тих, хто хоче зосередитись на зростанні свого бізнесу і не турбуйтеся про всі проблеми на сервері що може статися. Постачальник хостингу, а не користувач, несе відповідальність за налаштування, оновлення та підтримку роботи та роботи серверів. У більшості випадків керований хостинг також оснащений функціями, які допомагають впорядкувати ваш робочий процес при щоденному керуванні сайтами WordPress.

Керований хостинг WordPress – це як мати власний системний адміністратор під рукою 24/7. 

Ось лише кілька речей, які ви не довше повинні турбуватися про:

 • Блокування вашого сервера для захисту ваших сайтів від хакерів.
 • Витрачає час на оновлення програмних пакетів і бібліотек, таких як PHP і Nginx.
 • Налаштування інструментів моніторингу, щоб переконатися, що ви знаєте, коли ваш сайт працює.
 • Догляд за резервними копіями та пошук хорошого рішення.
 • Вибір правильного рішення кешування.
 • З’ясування способу створення окремого середовища постановки.
 • Усунення проблем із продуктивністю без сторонньої допомоги.

Які керовані плани WordPress ви пропонуєте?

Kinsta розміщує всі типи сайтів, від невеликих блогів до Fortune 500 клієнтів. Наші керовані плани хостингу WordPress починаються від 30 доларів на місяць (план для початківців) і сягають до 900 доларів на місяць (план підприємства). У нас також є спеціальні та спеціальні плани для тих, кому потрібно ще більше.

Всі наші плани хостингу працюють від Cloud Cloud Platform та його блискавичної мережі “premium level”, а також їх потужних C2 “Compute Optimized” серверів, створених для обробки високих вимог до роботи. Ці сервери показали підвищення швидкості до 200%!
Kinsta - преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих
Клієнти Kinsta можуть вибирати з 20+ центрів обробки даних по всьому світу. Наша технологія автоматичного масштабування та контейнерів дозволяє повністю ізолювати ресурси, гарантуючи, що ваш бізнес залишається в Інтернеті під час збільшення трафіку та безпечний, як Fort Knox.

Ще однією чудовою перевагою нашої платформи є те, що це однакова бальна інфраструктура незалежно від плану, на якому ви працюєте. Це робить оновлення та зменшення кваліфікації безшовними та безболісними. Ви можете перемикати плани одним натисканням клавіші, і все зменшується до другого.

Чи включений SSL до ваших планів?

Kinsta пропонує безкоштовні сертифікати SSL від Let’s Encrypt з 2016 року. Ви також можете завантажувати власні сторонні сертифікати SSL без додаткових витрат. Все це можна зробити за допомогою декількох простих клацань на панелі приладів MyKinsta.
Kinsta - преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих

Які рішення для електронної комерції доступні?

Ви можете запустити будь-яке рішення електронної комерції на базі WordPress у Kinsta. Однак, WooCommerce та Easy Digital Downloads є на сьогодні найбільш широко використовуваними на нашій платформі.

Магазини ECommerce набагато вимогливіші, ніж ваші типові сайти WordPress. Такі фактори, як вміст, який не підлягає керуванню, кількість одночасних користувачів, складні запити та розмір бази даних, вступають у дію. Але не хвилюйтесь, наша команда щодня займається оптимізацією сайтів WooCommerce з високим трафіком.
Kinsta - преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих
Ось лише декілька способів просунутись далі, щоб знайти ідеальний баланс між продуктивністю та функціональністю:

 • Швидке кешування на сервері на рівні з правилами, щоб забезпечити належну функціональність WooCommerce.
 • Користувачі автоматично обходять кеш-пам’ять при виявленні файлу cookie woocommerce_items_in_cart, щоб забезпечити плавний та синхронізований процес оформлення замовлення.
 • За замовчуванням деякі керовані сторінки WooCommerce, такі як кошик, мій акаунт та замовлення, виключаються з кешування.
 • Можливість програмного очищення окремих URL-адрес за допомогою фільтра kinsta-cache / purge_list.
 • Програмна чистка також може бути здійснена через CURL, зателефонувавши за URL-адресою з префіксом, наданим нашими інженерами з підтримки.
 • Додатки Redis та Elasticsearch доступні для покращення кешування та пошукових запитів для великих веб-сайтів електронної комерції.
 • Ми пропонуємо найновіші версії PHP (PHP 7.2, 7.3 та 7.4), щоб забезпечити найшвидшу продуктивність.

У нас також є інсталятор WooCommerce одним натисканням, що дозволяє швидко та легко запустити нові сайти електронної комерції та виробництва та розробки..

Чи пропонуєте ви “постановочну” зону, де сайти можуть бути розроблені та протестовані перед тим, як перейти в прямому ефірі?

Так, кожен сайт WordPress в Kinsta оснащений безкоштовним середовищем. Ресурси, які використовуються на веб-сайтах, що викладаються, виключаються з нашої звітності, щоб забезпечити вам гнучкість, необхідну для тестування та розробки.

Ви можете легко створити поетапне середовище одним натисканням клацання, і коли ви закінчите тестування, ви зможете перенести зміни на свій веб-сайт, що перебуває в реальному часі. Ви навіть можете відновити резервну копію в прямому ефірі безпосередньо для інсценізації.
Kinsta - преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих

Чи доступні служби резервного копіювання та відновлення?

У Kinsta нічого важливішого, ніж збереження, зберігання та безпека ваших даних. Ось чому ми пропонуємо шість різних типів резервного копіювання:

 • Автоматичне резервне копіювання: Приймається кожні 24 години і зберігається протягом 14 днів (довше на більш високих планах).
 • Ручне резервне копіювання: Створіть точку відновлення в будь-який час.
 • Системні резервні копії: Автоматично створюється під час виконання важливих завдань у середовищі Kinsta.
 • Повні резервні копії: Ви можете завантажити архівний файл (.zip), що містить весь ваш сайт WordPress. Архівний файл містить файли вашого веб-сайту, а також файл SQL, який містить вміст вашої бази даних.
 • 6-годинне додаткове резервне копіювання ($ 50 на місяць на сайті): Резервні копії створюються кожні 6 годин і доступні протягом 24 годин. Ідеально підходить для веб-сайтів, які часто змінюються.
 • Погодинна надбудова резервного копіювання ($ 100 на місяць на сайті): Резервні копії створюються щогодини та доступні протягом 24 годин. Ідеально підходить для сайтів електронної комерції, сайтів членства та сайтів, які постійно змінюються.

Ми також створюємо та зберігаємо стійкі знімки дисків (що містять резервну копію) кожної машини в нашій інфраструктурі кожні 4 години протягом 24 годин, а потім кожні 24 години, що перевищує це, на два тижні. І не хвилюйся, Kinsta не включає резервні копії в загальне використання дискового простору.

Ви можете легко відновити резервні копії в будь-який час, щоб жити чи інсценувати.
Kinsta - преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих

Чи є у вас міграційні послуги для клієнтів із існуючими веб-сайтами?

Усі наші плани хостингу мають один або кілька безкоштовно преміум-сервіси, де наша спеціальна команда з міграції працює з усім. Заповніть форму, заплануйте час, який працює для вас, і наша команда повідомить вас, коли вона буде готова до тестування.

Для основних сайтів WordPress ми також пропонуємо необмежена вільна міграція більше від конкретних хостинг-провайдерів. Для тих, хто має сотні складних сайтів, ми маємо масові знижки на міграцію.

Ми завжди закликаємо користувачів скористатися знаннями та досвідом нашої команди. Міграція може бути складною, а використання сторонніх плагінів – це не завжди найкращий спосіб.

Вибираючи центр обробки даних, яка перевага одного центру перед іншим?

У Kinsta ви можете вибрати серед 20-ти центрів обробки даних Google Cloud Platform для розміщення свого сайту. Можна навіть вибрати інший для кожного окремого веб-сайту WordPress.
Kinsta - преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих
Вибираючи центр обробки даних, подивіться на поточного відвідувача / клієнта. Якщо більшість ваших клієнтів є з певного регіону, важливо вибрати правильне розташування центру обробки даних, щоб покращити роботу вашого сайту WordPress – чим ближче центр обробки даних, тим менша затримка. Ви також можете скористатися безкоштовним інструментом на зразок GCP Ping для вимірювання затримки до поточного фізичного місця розташування.

Вибір найближчого до вас центру обробки даних також забезпечить високу швидкість SFTP.

Як ваші сервери захищені від хакерів та інших кіберзагроз?

Kinsta здійснює активні та пасивні заходи, щоб зупинити атаки на своїх слідах. Кожні дві хвилини ми стежимо за всіма веб-сайтами WordPress, маючи дуже жорсткі обмеження на основі програмного забезпечення, виявляємо DDoS-атаки, як вони трапляються, і активно запобігають введенню зловмисного коду в нашу мережу..

Ми використовуємо контейнерну технологію поверх Google Cloud Platform (GCP), яка дозволяє нам повністю ізолювати не лише кожен обліковий запис, а кожен окремий сайт WordPress. Крім того, кожен веб-сайт є закріплений за брандмауером GCP.  Через масштабну інфраструктуру Google це дозволяє нашій платформі автоматично поглинати багато DDoS-атак.

Ось кілька додаткових способів захистити клієнтів:

 • Ми підтримуємо двофакторну аутентифікацію та блокування GeoIP.
 • Наша платформа автоматично забороняє IP-адреси, які мають більше шести невдалих спроб входу в хвилину.
 • Сильні паролі застосовуються при нових встановленнях WordPress.
 • Безкоштовне очищення та видалення шкідливих програм на все життя! Якщо ваш сайт порушений під час роботи в Kinsta, ми це виправимо.
 • Ми підтримуємо лише зашифровані з’єднання SFTP та SSH.
 • Ми пропонуємо лише останні підтримувані версії PHP.
 • Оскільки ми використовуємо GCP, шифрування в спокої використовується для зберігання даних клієнтів.
 • Всі сервери Kinsta та Kinsta CDN підтримують TLS 1.3, нове оновлення протоколу шифрування, яке є більш безпечним, ніж TLS 1.2.
 • Захист від грубої атаки XML-RPC. Ці запити блокуються за замовчуванням.
 • У нас є інструмент захисту паролем (htpasswd) одним натисканням кнопки.

Потрібно заблокувати спамер? Ми зробили це легко! На нашій інформаційній панелі MyKinsta ви знайдете інструмент заборони IP-адреси, який можна використовувати для блокування потрапляння будь-якої IP-адреси на ваш сайт..
Kinsta - преміальний хостинг WordPress для всіх, малих чи великих

Яка підтримка доступна для ваших клієнтів?

Kinsta має структурну підтримку, відмінну від інших хостинг-провайдерів, оскільки ми вважали, що традиційна модель була порушена. У нас немає підтримки 1 або 2 рівня; вся наша команда підтримки укомплектована виключно розробниками WordPress та інженерами Linux хостингу.

Таким чином ви отримаєте консультацію експерта від того, хто активно використовує та розробляє WordPress. Кожен клієнт Kinsta спілкується з тими ж членами команди, які підтримують наше велике підприємство та компанії Fortune 500.

Наша служба підтримки працює 24/7/365 днів на рік. Середній час відгуку квитків у третьому кварталі 2019 року склав 1 хвилину та 19 секунд!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me