Коли настав час змінити логотип Вашої компанії?

Логотип – це як форма фірми. Так бізнес представляє себе зовнішньому світу. Із часом уніформу потрібно міняти для задоволення різних потреб. Те саме стосується логотипу. Не варто недооцінювати потужність, яку має логотип для продажу товару. Коли ваша компанія зростає, вам може знадобитися переробити ваш логотип – не дозволяйте йому збирати пил.


Звернення до зміни логотипу

Зміна логотипу – неминуча частина володіння усталеним успішним бізнесом. Навіть якщо ви це розумієте, вирішити, коли зробити цей стрибок, може бути складним.

Клієнти знають вашу компанію за її логотипом, а людям іноді потрібен час, щоб пристосуватися до змін. Ось чому будь-яка зміна логотипу є великим зобов’язанням. Ось кілька показників того, що настав час для переробки логотипу:

Зростання компанії

Ваш логотип повинен рости разом з вашою компанією. Коли ви станете більш успішними, ваш загальний бюджет збільшиться. Подумайте про те, щоб вкласти частину додаткових грошей у перепланування логотипу.

Як новий малий бізнес, вашою метою має бути залучення клієнтів. Але раз у вас є ця база, ви можете перенести більше уваги на повідомлення про бренд. Ваш логотип є частиною цього повідомлення. Виберіть художника, який розуміє ваше бачення, щоб допомогти вам оновити його. Ваша компанія повинна зростати з часом, тому дивіться на ваш логотип кожні кілька років і виконайте невеликі зміни, як дозволяє ваш бюджет.

І коли я кажу “малий”, я маю на увазі це. Пізніше я детальніше розберуся на цьому, але занадто багато змін логотипу можуть завдати шкоди бренду. Я навіть не пропоную невеликих змін щороку. Просто не дозволяйте вашому логотипу накопичувати пил з часом.

Злиття

Коли компанії зливаються (або розбиваються на частини), логотипи потрібно змінювати. Розгляньте один або два елементи з кожного логотипу, щоб включити його до нового. Це полегшує розпізнавання бренда для клієнтів після зміни.

Ребрендинг

Ребренд – це зміна, більша за редизайн логотипу. Це може включати зміну повідомлення компанії або зміну проданих продуктів. Редизайн логотипу завжди повинен включатися в ребренд. Ви не можете змінити свою позицію, якщо ваша марка нагадує клієнтів вашої “старої” компанії.

Дози та дони перепроектування вашого логотипу

Дизайн логотипів – це дуже особливе мистецтво. У дизайні має бути ваш бізнес, тому до цього процесу діють дуже конкретні правила, навіть коли ви лише оновлюєте логотип. Ось декілька порад, які вам допоможуть:

  • Зробіть зміни повільно. Лояльність клієнтів повинна бути у вашому розумінні. Ваш логотип – запорука розпізнавання бренду. Навіть якщо ви маєте на увазі логотип мрії, який виглядає зовсім інакше від вашого поточного логотипу, зробіть невеликі зміни з часом. Це не тільки забезпечить, щоб клієнти визнали ваш бізнес, але це також допоможе зберегти їх вірними. Екстремальні зміни можуть відлякати людей.
  • Не включайте занадто багато елементів. Фокус вашого логотипу повинен приділятися вашому товару або послузі. Зробіть свій логотип простим, щоб клієнти знали, що ви їм пропонуєте. Навіть створений бізнес не повинен переповнювати перероблений логотип із занадто великою кількістю зображень чи інших елементів.
  • Виберіть чіткий шрифт. Напис на вашому логотипі повинен бути чітким. Якщо клієнти не можуть його прочитати, як вони дізнаються, що ви продаєте те, що їм потрібно? Є тисячі шрифтів на вибір. Ви повинні зберігати стиль та особистість вашого бізнесу в шрифті, зберігаючи чіткість.
  • Не використовуйте занадто багато слів. Кожен елемент логотипу повинен бути простим. Клієнти повинні мати можливість переглядати це і майже миттєво знати, що ви продаєте. Слова можуть бути частиною цього, але а логотип, безумовно, не флаєр. Якщо у вашому логотипі є слова, використовуйте якомога менше їх при переробці логотипу.
  • Чи знаєте своїх клієнтів. Знаючи демографічні показники вашої аудиторії, ви зможете визначити стиль нового дизайну логотипу. Наприклад, жінки віком 18-34 роки збираються реагувати на різну естетику та кольори, ніж жінки у віці 35-50 років. Як переробляти, Подумайте, до яких клієнтів ви намагаєтесь звернутися, особливо якщо ваша цільова аудиторія змінилася.
  • Не бійтеся бути іншим. Ваш логотип повинен бути простим, але це, безумовно, не повинно бути нудно. Звичайно, не слід копіювати своїх конкурентів; Вигода та відзначення того, що робить вашу компанію різною, може бути перевагою. Думати за межами коробки.
  • Повірте свій інстинкт. Інстинкт важливий у будь-якому аспекті ведення бізнесу, навіть якщо справа стосується дизайну та переробки вашого логотипу. Незалежно від того, відчуваєте ви добре чи не впевнені у своєму логотипі, довіртесь. У деяких випадках, ваші продажі вам особливо підкажуть, якщо з логотипом щось не так. Не ігноруйте це.

Представляємо ваш новий дизайн логотипу

Важливо розуміти, що ребренд компанії відрізняється від перепроектування логотипу, але зміна логотипу неминуча, якщо ви плануєте ребрендинг своєї компанії.. Якщо ви внесли незначну зміну логотипу, можливо, не потрібно буде “розкривати” його великим способом.

У деяких випадках ви можете повідомити про невеликі та помірні зміни вашого логотипу в соціальних мережах або з вивісками в магазині, якщо у вас є місце цегляного розчину.

Але якщо ви повністю ребрендіруєте свою компанію, ви повинні бути обережнішими. Чим більша компанія, тим серйозніші ставки. Але, як я вже згадував, незалежно від розміру вашого бізнесу, ваша клієнтська база повинна знати, хто ви, і все ще вам довіряють.

Логотип та упаковка приходять разом із цим, як Тропікана навчився важкому шляху. Вони представили абсолютно нову упаковку, включаючи редизайн логотипу та одночасно нову рекламну кампанію. Їх продажі впали на 20% за два місяці після перепроектування, і вони врешті повернулися до свого старого логотипу та обміну повідомленнями. Вони недооцінили не лише ту роль, яку мають упаковка та логотипи у продажі товару, але й тісні зв’язки, які відчували їх клієнти з оригінальним логотипом та повідомленням бренду..

Коли настав час змінити логотип Вашої компанії?

Ось кілька пропозицій щодо того, як запобігти тому, щоб трапитися з вами що-небудь на зразок катастрофи, пов’язаної із ребрендингом Tropicana:

  • Якщо ви зобов’язані повністю ребрендинг, запитайте своїх клієнтів про вклад за допомогою соціальних медіа чи опитування. Вам не доведеться одразу говорити їм, що це таке, але дані допоможуть повідомити про ребрендинг чи перепроектування.
  • Навіть коли ви кажете клієнтам, що ребренд приходить, не змінюйте все одразу. Tropicana змінив одночасно п’ять елементів і очікував, що клієнти не моргнуть оком.
  • Переконайтесь, що ваша компанія все ще впізнається. Частина причини, по якій люди “моргали” на новому логотипі Tropicana, це те, що вони просто не розпізнали його. Якщо вам потрібно зробити великі зміни відразу, зробіть усе можливе, щоб клієнти все-таки знали, хто ви є.

Готові змінити свій логотип? Довідка.

Незалежно від того, яким є ваш бізнес, оновлення логотипу не так просто, як зміна деяких творів мистецтва. Ваші клієнти повинні бути в авангарді вашої думки через процес переробки дизайну. Окрім того, щоб дотримуватися наведених вище порад, подумайте про використання сервісу для досягнення найкращого дизайну логотипу. Зрештою, ви зайнятий підприємець, напевно, не художник. Існує безліч сервісів, які допоможуть вам створити дизайн, який передає повідомлення вашої компанії, звертається до вашого цільового ринку та є естетично унікальним все одночасно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me