Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

Дни народження – захоплюючі. Це благословляти ще один рік життя, приємно відчувати себе центром уваги, і особливо весело отримувати подарунки.


Для підприємств день народження – це можливість надіслати електронний лист із днем ​​народження. Якщо ви зробите це правильно, електронні листи з днем ​​народження можуть стати ще однією чудовою частиною дивовижного дня вашого клієнта. Це дає вам дві переваги: ​​ви зробили щось для когось і ви отримали задоволення від клієнта. Тож давайте поглибимося до глибшого розгляду електронних листів із днем ​​народження.

Що таке листівки до дня народження?

Ви вже знаєте, що вони надсилають електронні листи на день народження. Але у світі маркетингу, Листівки до дня народження – це ефективний спосіб стимулювати конверсію.

І, на щастя, налаштувати їх досить просто, особливо якщо ви працюєте з службою маркетингу електронної пошти, як MailChimp або Aweber. Найкращі маркетингові послуги електронної пошти дають вам безліч варіантів, які допоможуть вам швидко створити автоматизовані електронні листи з днем ​​народження. Все, що вам потрібно зробити, – це зібрати дані про народження ваших клієнтів, ввести їх у поле народження, створити електронну пошту до дня народження та налаштувати автоматизацію.

Навіщо мені надсилати електронні листи з днем ​​народження?

Ну а якщо просто хотіти сказати “з днем ​​народження” – це недостатньо вагома причина, ось ще кілька:

 • Успішний маркетинг електронної пошти – це все, що стосується особистого зв’язку зі своїми одержувачами. Електронні листівки до дня народження дозволяють вам трохи зв’язатись із радістю та користю клієнта зміцнюйте свої стосунки з ним чи з нею.
 • Це ідеальна можливість надсилати відповідний, підганяний вміст, який дає змогу вашому клієнту відчути, що вам все одно.
 • Показати ваші контакти, які вони важливі створює репутацію вашого бренду.
 • Це можливість посилити залучення. Електронна пошта на день народження – це чудовий спосіб надіслати купон зі знижкою, який запрошує одержувача повернутися на ваш веб-сайт, навіть якщо він чи вона там не були вже дуже давно.
 • У кожного день народження, тож це стратегія, яка є ефективною для всієї бази даних. Це не те, що стосується лише любителів емоційних емоцій або дитячих бумерів.

Насправді надсилання електронних листів до дня народження?

Це найбільша турбота для всіх підприємств: чи варто докладати зусиль, щоб створити хороший електронний лист для дня народження? Відповідь – так! Згідно з дослідженнями, проведеними Experian, електронні листи з днем ​​народження майже всіляко перевершують всі інші типи рекламної електронної пошти:

 • Коефіцієнт транзакцій – на 481% вище
 • Дохід за електронну пошту – на 342% вище
 • Унікальні показники кліків – на 179% вище
 • Відкриті ставки – на 53% вище

І якщо ви пропустите день народження свого клієнта або електронна пошта вашого дня народження залишиться непоміченою, ви все одно можете створити вражаючу взаємодію з нагадування або електронний лист із пізнім днем ​​народження. Це можуть підвищити середні відкриті ставки та дохід за електронну пошту понад 20%.

Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

Як я можу надсилати електронні листи до дня народження, які вибивають його з парку?

Тепер, коли ви знаєте, що листівки з днем ​​народження можуть стати надзвичайно цінною маркетинговою стратегією, розглянемо, як зробити магію. З невеликою творчістю ви можете створити електронний лист із днем ​​народження, який є рекордним, блокувальним для взаємодії, який формує стосунки. Зусилля, які ви доклали до розробки електронної пошти з днем ​​народження, яка вражає, що ваші клієнти окупиться.

1. Зробіть це цінним

Я можу сказати, що ця думка має значення, але ця думка налічує набагато більше, коли йдеться про казковий подарунок. Приєднати легко купон на знижку за знижку 20% або спеціальний код пропозиції для безкоштовний подарунок.

Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

Цікаво, що дослідження показують це електронні листи з купоном на день народження на 25% знижки принесли майже в чотири рази більше доходу, ніж будь-яка інша сума знижок. Наступна найвигідніша сума знижок – 15%.

2. Зробіть це особистим

Вам не потрібно додавати подарунок, щоб досягти успіху в електронному листі на день народження. Ключ – зробити це особистим. За даними досліджень, Електронні листи до дня народження, які містять ім’я клієнта в рядку теми, мають унікальні відкриті показники, які на 17% вище, ніж електронні листи з днем ​​народження з неперсоніфікованими рядками теми.

Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

3. Зробіть це орієнтованим на клієнта

Найбільша скарга, яку коли-небудь чули про електронні листи від дня народження, – це те, що вони егоїстичні. Клієнти майже не вражають, коли думають, що ви надіслали електронний лист, щоб змусити їх витрачати більше грошей на ваші продукти. Отже, шукайте способи зосередьте увагу на одержувачі. Один чудовий приклад – це електронна пошта з Днем народження випускників NYU. Вони зняли спеціальне відео на дні народження випускників, яке тримає одержувача на центральній сцені.

Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

4. Зробіть це казково

Потрібно зробити ваші електронні листи на день народження ще більш візуально видатними, ніж звичайні рекламні. Як ви це зробите, залежить тільки від вас, але ви хочете надішліть електронний лист, який вразить одержувача та покаже, що ви доклали зусиль для створення чогось особливого, саме для них. Цей класний блискучий GIF від Chanel – чудовий приклад захоплюючого електронного листа на день народження:

Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

5. Зробіть це актуальним

Це має бути очевидним, але це потрібно сказати. Сподіваємось, у вас є достатньо даних про ваших клієнтів, щоб знати, що їм подобається. Якщо у вас вузька клієнтська база, це, мабуть, досить просто; але якщо ваша клієнтська база дуже різноманітна, можливо, вам знадобиться кілька версій електронного листа з днем ​​народження, щоб ви могли звернутися до потрібної ноти з кожним одержувачем. Цей електронний лист від дня народження від Pandora використовує послідовний брендинг, щоб запросити одержувачів вибрати улюблені речі та запропонувати друзям чи родичам отримати їм частування.

 Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

6. Зробіть це таємничим

Це все може бути трохи несподіваним. Дослідження Experian показують, що найуспішнішою пропозицією електронного листа на день народження є таємнича пропозиція, яка приносить понад 500% більше доходу за електронну пошту, ніж будь-яка знижка чи інша пропозиція на день народження.

 Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

7. Зробіть це більше, ніж разовим

Найуспішніші маркетингові кампанії на день народження не покладаються на один кадр під час дня народження клієнта. Ви можете створити кампанія крапельної електронної пошти з днем ​​народження автор:

 • Надіслати електронний лист із повідомленням про те, що одержувач поділиться своїм подарунком із друзями та родиною
 • Звернення електронної пошти із пізнім днем ​​народження або електронною поштою з нагадуванням
 • Слідом за тижневою або місячною серією побажань до дня народження

Birchbox працював над цим як професіонал з крапельною кампанією Birthday Month:

Листівки до дня народження: ефективна маркетингова стратегія вашого бренду

Листівки до дня народження, які підкорюють усіх

Якщо ви робите їх правильно, електронні листи з днем ​​народження можуть відповідати всім правильним нотаткам. Тепер, коли ці поради та приклади заповнюють ваші творчі соки, ви можете поповнити свою службу маркетингу електронною поштою, налаштувавши власну електронну кампанію на день народження.

Експертні дослідження: https://www.experian.com/assets/marketing-services/white-papers/ccm-birthday-emails-best-practices-guide.pdf

ЗОБРАЖЕННЯ

Графік та діаграми Experian: https://www.experian.com/assets/marketing-services/white-papers/ccm-birthday-emails-best-practices-guide.pdf

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me