MobileMoxie вирішує унікальні проблеми SEO для мобільних сайтів

Хоча фахівці з SEO зосереджуються на підвищенні рейтингу пошуку на сайті, мало уваги приділяється факторам, які впливають на рейтинг цього веб-сайту на мобільних пристроях. Менші екрани, повільніші мережі, переривчасте підключення та розташування користувачів – лише деякі унікальні фактори, які потрібно враховувати при створенні SEO для мобільних сайтів та переконайтесь, що вони можуть конкурувати з повсякденним життям людей у ​​дорозі.. Генеральний директор MobileMoxie, Сінді Крум, спрямований на те, щоб нічого не пропустити.


Це інтерв’ю було спочатку опубліковано 17 грудня 2018 року.

Contents

Скажіть, будь ласка, трохи про ваш фон, перш ніж створити MobileMoxie.

Перш ніж запустити MobileMoxie, я розробляв і створював прості веб-сайти та працював як SEO в невеликому агентстві в Денвері.

Як ви пройшли шлях від розробки простих веб-сайтів до більш технічної задньої частини Інтернету?

Сайти, які я створив, були основними HTML та JavaScript. Спочатку у мене були люди, які допомагали та навчали мене, але потім я взяв на себе ініціативу читати та досліджувати, поки я не зрозумів «гайки та болти» того, як працює веб-сторінка, і як все поєднується разом. Багато з того, що ми робимо як SEO, – це фокус на технічних нюансах, завдяки яким сайти функціонують краще та ефективніше. Багато хто з розробників, з якими ми працюємо, насправді заполонили складності та вимоги сайту, що вони настільки захоплені, щоб спрацювати щось! Але вони забувають, що для того, щоб забезпечити високий рейтинг, сайт також повинен бути швидким та скануваним – і стратегії досягнення цих цілей сильно змінюються. Ми допомагаємо їм бути в курсі тонких питань кодування, які можуть негативно вплинути на їх пошукові рейтинги.

Чому ви створили MobileMoxie і які потреби він заповнює?

Мобільний SEO набуває все більшого значення, але, тим не менше, ніхто не присвячувався б допомагати компаніям досягти успіху в мобільному SEO. Кожен, здавалося, зосередився на настільному SEO, який відрізняється з кількох причин, тому я вирішив вирішити цю потребу.

Сьогодні ми дійсно святкуємо свій 10-річний ювілей, і ми цим дуже пишаємось!

Які унікальні проблеми маркетингу для сайтів, коли їх переглядають на мобільних пристроях, а не на настільних комп’ютерах?

Менші екрани, повільніші мережі, переривчасте підключення – все це означає, що веб-сайтам потрібно докладати більше зусиль для швидшого завантаження та бути ефективнішими в передачі свого повідомлення, мінімізуючи взаємодію з користувачами. Мобільні сайти повинні мати конкуренцію з повсякденним життям, коли люди перебувають у дорозі.

З точки зору Google, вони шукають різні речі в коді, щоб вказати, чи буде сайт хорошим місцевим веб-сайтом для мобільних пристроїв, і це також вплине на рейтинг сайту..

Чи інструменти MobileMoxie призначені для веб-професіоналів або окремого власника сайту?

У нас є декілька різних пакетів, щоб відповідати потребам агентств, що працюють з багатьма клієнтами за допомогою мобільного SEO, а також для власних команд SEO, зовнішніх SEO-консультантів та незалежних SEO-консультантів.

У нас також є API, які дозволяють інтегрувати наші інструменти та працювати в інших системах, таких як власні інформаційні панелі та системи CMS.

Поговоримо про інструменти MobileMoxie. Що таке тест SERP?

Тест SERP дозволяє перевірити будь-яке ключове слово будь-якою мовою на мобільному телефоні так, ніби ви стоїте в будь-якій точці світу. Однією з найбільших відмінностей мобільного SEO є важливість розташування та те, як місцезнаходження користувача може змінювати, які сайти займають рейтинг, а які -.

Оскільки Google намагається локалізувати результати пошуку на мобільних пристроях, проблема з багатьма існуючими інструментами SEO полягає в тому, що вони не показують локалізовані результати, вони показують результати залежно від того, де вони мають IP-адресу. Отже, якщо ви користуєтесь цими інструментами, ви можете подумати, що ви займаєте певну позицію, але насправді це може змінитись трохи залежно від місцезнаходження користувача при пошуку.

Перевага нашого інструменту полягає в тому, що він може запустити ваш тест, наприклад, як якщо б ви стояли за певною адресою в Токіо і хотіли шукати піцу або за цією адресою в Токіо і хотіли шукати піцу японською мовою. Ви можете одночасно вибрати до двох телефонів із багатьох, які ми підтримуємо, і побачити, як ці результати можуть навіть відрізнятися від телефону до телефону. Завдяки нашому тесту SERP, ви отримуєте такі самі реальні результати пошуку, як і у Токіо.

Щоб визначити ваше місцезнаходження, Google використовує не тільки IP-адресу вашого телефону, але і комбінацію сигналів про місцезнаходження, які зазвичай більше стосуються координат GPS. Навіть коли ви здійснюєте пошук на робочому столі, Google отримує ваші координати GPS від телефону.

Завдяки SERP ви можете не лише тестувати одне ключове слово одночасно в одному місці, але й тестувати одне ключове слово у ста різних місцях одночасно, завантажуючи ці адреси у вигляді електронної таблиці. Отже, скажімо, ви такий ланцюжок, як Macy’s або California Pizza Kitchen, і ви хочете побачити, як ви займаєтеся пошуком дуже важливого ключового слова, як якщо б ви стояли біля всіх ваших магазинів. Ви можете завантажити файл .csv з усіх цих адрес, встановити тест на запуск, і ми надішлемо вам електронний лист після його завершення. Потім ви можете бачити, як класифікація змінюється від місця до місця на цих сто адрес. Ми вийдемо з інструментом сфери обслуговування, який дозволить вам перевірити рейтинги за ключовим словом у визначеному радіусі адреси. Отже, за допомогою своєї початкової адреси ви можете перевірити свій рейтинг за п’ять миль по колу, десять миль по колу, п’ятнадцять миль по колу, які б кроки ви не хотіли.

MOXIE SERP-TestScreenShot

Чи можна зберегти ці пошукові запити, щоб компанії могли відслідковувати, як внесені зміни в SEO вплинули на їх рейтинг?

Так, усі пошукові запити зберігаються і можуть бути повторно або відредаговані. Пошукові запити також можуть бути налаштовані на запуск через рівні проміжки часу, тому якщо ви хочете проводити тест щомісяця, це не проблема.

Як працює тест на мобільній сторінці?

Тест для мобільних сторінок подібний, за винятком того, що він більше орієнтований на цільові сторінки. Скажімо, у вас є цільова сторінка для продукту на Amazon, і ви хочете точно знати, як виглядає та функціонує ця цільова сторінка на кількох різних телефонах. Як і SERP, ми можемо перевірити цільові сторінки на одному або двох телефонах одночасно, просто ввівши URL-адресу та вибравши телефон. У нас також є масові версії, щоб ви могли завантажувати та тестувати кілька сторінок на двох телефонах одночасно або тестувати одну цільову сторінку на всіх телефонах. Знову ж таки, вони також працюють у фоновому режимі, і ми надсилаємо вам електронний лист після завершення.

MOXIE Page-TestScreenShot

На основі цих результатів тестуйте, чи ваші інструменти дають рекомендації щодо вдосконалення SEO?

MobileMoxie пропонує SEO-консалтинг, але це окрема послуга. Ми пропонуємо безкоштовну допомогу користувачам Enterprise, щоб допомогти їм зрозуміти їх результати. Однак люди, які зараз користуються нашими інструментами, – це, як правило, дуже складні цифрові маркетологи, які знають, що робити з проблемами, які вони знаходять.

На мій досвід, багато інструментів, які генерують автоматизовані рекомендації, не дуже хороші або не завжди застосовуються в усьому світі, так що це небезпечне місце. Однак ми працюємо над створенням автоматизованих рекомендацій щодо універсальних питань, таких як швидкість сторінки, гайки та болти створення сторінки та незалежно від того, чи Google може легко сканувати та розуміти сторінку.

Чи зберігаються результати тестів, щоб користувачі могли переглянути, як їх рейтинг покращився з часом?

Так, абсолютно. Крім того, одноразовий тест не є статичним, але має результати, які можна натискати на реальному часі, тому він чудово підходить для тестування послідовності конверсій або шляху конверсії на певній мобільній сторінці на кількох різних телефонах. Знову ж таки, скористаємося прикладом цільової сторінки в Amazon. Припустимо, аналітика раптом показує, що користувачі певного телефону, скажімо, Pixel One, мають проблеми з перетворенням або їх швидкість конверсії просто знизилася. Щоб зрозуміти, що може піти не так під час використання Pixel One, виберіть цю модель з нашої бази даних телефону, введіть URL-адресу цільової сторінки, і ви можете натиснути жити весь шлях через конверсію.

Яка ваша міжнародна оптимізація магазинів додатків?

Ми також спеціалізуємося на тому, що ми називаємо оптимізацією ASO або магазину додатків. Компанії, які створюють додатки, іноді забувають, що ці програми повинні добре оцінюватись як під час пошуку Google у веб-переглядачі, так і під час пошуку в магазинах додатків. Наш інструмент відстежує рейтинги певних додатків та ключових слів у різних магазинах додатків, що дозволяє переглядати та відстежувати рейтинг за певним ключовим словом у часі. Крім того, рейтинг для програми може змінитися, якщо ви міжнародна компанія. Наприклад, скажімо, що ви розробили додаток для ігор для дітей. У США ця класифікація додатків може бути неймовірно конкурентоспроможною, тому ви можете посісти 200 місце в США. Однак, в іншій країні, скажімо, у Швеції, якщо в шведській мові менше людей, що розробляють додатки для дітей, це набагато простіше оцінити, і ви можете опинись у позиції 20 чи навіть 5 у магазині додатків у Швеції.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me