Огляд ThemeShift – чи корисні ці теми WordPress? 2020 рік

Ви чули хороші речі ThemeShift. Але перш ніж придбати наступну тему WordPress, вам слід детальніше ознайомитись.


Що саме може запропонувати ThemeShift? Це краще, ніж інші постачальники тем WordPress? Як порівняти якість теми, ціни та підтримку теми ThemeShift?

Неправильна тема може означати марна трата часу та грошей, і ви можете отримати підтримку subpar, коли вона вам найбільше потрібна. Перш ніж витрачати що-небудь і потенційно використовувати тему роками – не кажучи вже про це, використовуйте її на одному з сайтів своїх клієнтів – ви хочете переконатися, що приймаєте правильне рішення.

Я ретельно переглянув усе, що може запропонувати ThemeShift, і розбив це тут для вас.

Якщо ви прочитаєте цей огляд лише кілька моментів, ви дізнаєтесь, чи найкращий варіант для вашого сайту WordPress – ThemeShift, чи варто вкладати дорогоцінний час та зароблені гроші в інше місце.

ПЕРЕЙДІТЬ НА ТЕМЕШИФТ ЗАРАЗ

Більше завжди краще?

З цієї причини багато власників сайтів звертаються до величезної тематичної ринку, наприклад ТемаForest або TemplateMonster. У них є тисячі тем WordPress на вибір, і ви можете фільтрувати ці теми за функціями або галузями.

ThemeShift має…чотири теми.

ТЕМЕШИФТ - огляд постачальників тем WordPress [HQ DESIGNS] -image1

Одне, що спочатку не очевидно – це ThemeShift має безкоштовні версії трьох своїх платних тем. Ви можете переглядати та завантажувати їх, використовуючи посилання “безкоштовні теми” у нижньому колонтитулі:

ТЕМЕШИФТ - Огляд постачальників тем WordPress [HQ DESIGNS] -image2

Тепер, маючи багато шаблонів на вибір, може бути дуже приємно, але це не все. Окрім підтримки та цін, які ми розглянемо пізніше, найбільшим фактором, який ви повинні використовувати для вибору теми, є якість.

Коли розробники говорять про “якість” теми WordPress, вони говорять про:

 1. Швидкість. Хороша тема не повинна переповнюватися зайвим кодом.
 2. Інтуїтивність. Чи добре розроблена ваша тема, щоб її було легко використовувати?
 3. Безпека. Ваш сайт не повинен зламатись і не залишати вас вразливим до злому.
 4. Привабливість. Хоча ви і я не може бути професійними дизайнерами, вам потрібна тема, яка добре виглядає для відвідувачів без особливих зусиль.

Ви можете знайти теми, які відповідають цим критеріям, на великих ринках, але оскільки майже будь-який розробник може продати тему, не завжди зрозуміло, що ви отримуєте.

Деякі теми чудові, а деякі – ні. Якщо ви не досвідчений розробник WordPress, важко сказати, які з них хороші.

Ось чому купувати у однієї команди, що розвивається, що спеціалізується на WordPress і має хорошу репутацію довгий період часу може бути кращою альтернативою. Ви знаєте, що отримуєте якісну тему.

ЗНАЙТИ ТЕМУ ЗАРАЗ

Вибір теми та якість

ThemeShift продає якісні теми вже більше 10 років, і я ніколи не бачив і не чув про це поганого слова.

Хоча всього чотири теми, їх розробила досвідчена команда розробників WordPress. Ці люди, очевидно, знають, що роблять.

Чотири теми досить гнучкі. Незалежно від того, який тип веб-сайту ви намагаєтеся створити, принаймні одне з них повинно добре відповідати:

 • Андервуд: Мінімальна чиста тема блогів
 • SimpleShift Pro: Гнучка тема, розроблена для підприємств усіх розмірів
 • Ялівець: Універсальна тема “однієї сторінки” (ви все ще можете писати повідомлення в блозі) для блогерів та бізнесу
 • Епікурейський: Спеціально для професійних блогерів про їжу

Однак якщо жодна з цих тем вам не подобається, або ви маєте на увазі дуже специфічний дизайн, вам, ймовірно, захочеться зайти на більший ринок з більшим вибором.

Як легко завантажувати і використовувати теми?

Процес завантаження та встановлення дещо відрізняється для безкоштовних і платних тем, хоча це і в будь-якому випадку просто. Це не повинно зайняти більше п’яти хвилин як тільки ви зробите покупку.

 • Безкоштовні теми. Вам не потрібен обліковий запис, щоб завантажити безкоштовну тему безпосередньо з веб-сайту ThemeShift. Ви отримаєте файл “.zip” (не витягайте його), який можете завантажити безпосередньо в WordPress.
 • Платні теми. Здійснивши покупку, ви отримаєте обліковий запис ThemeShift. Тоді ви зможете завантажити будь-яку із придбаних тем із панелі інструментів свого облікового запису.

У будь-якому випадку після завантаження файлів увійдіть на свій веб-сайт WordPress та перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд > Теми ».

Натисніть кнопку “Додати нову”. Потім ви можете завантажити свій файл, щоб встановити його:

ТЕМЕШИФТ - огляд постачальників тем WordPress [HQ DESIGNS] -image3

Як і будь-яку іншу тему WordPress, ви зможете переглянути її перед тим, як “активувати” її.

Чи можна настроювати теми?

Усі теми ThemeShift дають вам кілька надійних параметрів налаштування, не потребуючи того, щоб взагалі знати.

Наприклад, тема блогу Underwood пропонує вам три різні макети передньої сторінки на вибір.

ТЕМЕШИФТ - огляд постачальників тем WordPress [HQ DESIGNS] -image4

Крім того, є дев’ять типів користувацьких форматів публікацій які дозволяють вам робити такі речі, як вставляти відео та аудіо в різні місця в публікації блогу.

Інші три теми пропонують аналогічні типи параметрів налаштування.

Нарешті, WordPress пропонує всім сайтам деякі основні налаштування. Ви можете налаштувати багато налаштувань у візуальному редакторі веб-сайтів, зокрема:

 • Фони
 • Межі кольорів
 • Шрифти
 • Меню
 • Віджети бічної панелі

Які основні переваги використання ThemeShift?

Тепер, коли ви знаєте, що може запропонувати ThemeShift, ми можемо почати розглядати чому ви повинні купувати у ThemeShift на великому тематичному ринку чи іншому створенні теми.

Ось найбільш переконливі мої причини:

 1. Ви можете використовувати теми на кількох сайтах без зайвих витрат. Це величезно, якщо ви думаєте, що коли-небудь будете робити більше ніж один веб-сайт. Більшість інших торгових майданчиків та розробників тем стягують вам значну плату за більш ніж одну ліцензію на сайт.
 2. Витрати нижчі. Окремі теми дешевші, оскільки плата за ринок не передбачається. Крім того, ви можете придбати пакет тем на ThemeShift, щоб заощадити більше.
 3. Теми виготовляються фахівцями WordPress. Купуючи теми у розробників, які спеціалізуються на WordPress, ви можете бути впевнені, що ви отримуєте оптимізовану тему, а не ту, яка стане роздутою і повільною.
 4. Існує безкоштовна версія для тестування перед покупкою. Для тем з безкоштовною версією потрібна лише кілька хвилин, щоб встановити безкоштовну версію. У деяких випадках вони можуть бути досить хорошими для використання без необхідності оновлення.

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ ТЕМУ ЗАРАЗ

Які недоліки використання ThemeShift?

Загалом, ThemeShift чудовий, якщо вам подобаються його теми.

Однак справедливо вказати на свої обмеження:

 • Вибір обмежений. Хоча теми досить гнучкі, у вас немає великого вибору, якщо ви хочете кардинально відрізнятися макета чи дизайну.
 • Підтримка та оновлення коштують додатково. При покупці теми ви отримуєте 30 днів безкоштовної підтримки. Але якщо ви хочете постійної підтримки, вам потрібно буде платити невелику суму на місяць.

Чи справедливі ціни на ThemeShift?

Є лише два варіанти ціноутворення, якщо мова йде про купівлю тем на ThemeShift.

Ви можете або придбати одну тему за 39 доларів, або придбати всі теми у вигляді пакету зі знижкою.

ТЕМЕШИФТ - Огляд постачальників тем WordPress [HQ DESIGNS] -image5

Якщо ви розробник чи дизайнер і плануєте створити багато сайтів, група – це хороший спосіб заощадити гроші.

Навіть якщо ви купуєте одну тему, це дешевше, ніж більшість інших тем які ви можете придбати на інших сайтах.

Також слід врахувати плату за підтримку.

Так чи інакше, ви отримуєте 30-денну безкоштовну пробну версію підтримки та оновлень. Однак вам потрібно буде платити більше за постійний доступ, що дуже рекомендується.

За одну тему ви будете платити 9 доларів на місяць, тоді як підтримка пакетної угоди коштує 15 доларів на місяць для всіх тем загалом.

Плата за підтримку є цілком нормальною для більшості розробників тем, і це розумна сума. Це гарантує, що розробникам є стимул продовжувати підтримувати та вдосконалювати теми, допомагаючи клієнтам із проблемами.

Чому я зв’язуюся з темами Nimbus?

ThemeShift придбав Nimbus Themes. Зараз деякі теми, які продаються на ThemeShift, також продаються на Nimbus Themes (Epicurean і Underwood).

Якщо ви вирішите придбати “Пропуск для повного доступу” для безкоштовної версії будь-якої з цих тем, ви можете перейти до каси Nimbus Themes. Я вважаю, що це ненавмисно, і це може бути виправлено в майбутньому.

Я згадую це, щоб ви знали, що нічого не відбувається, що може зробити вас підозрілими; це та сама компанія, що продає вам теми в цей момент.

Насправді, якщо ви плануєте придбати тематичний пакет, ви фактично отримуєте доступ до кількох додаткових, якщо здійснюєте покупку на веб-сайті теми Nimbus Themes. Ви можете придбати всі десять його тем щорічно або протягом усього життя.

Однак, якщо ти купуючи лише одну тему (або Епікурейська, або Андервуд), на ThemeShift ціна дешевша, тож дотримуйтесь ThemeShift, якщо ви не знаєте, що хочете отримати доступ до всього каталогу тем Nimbus Themes.

Як воно порівнюється з ThemeForest та TemplateMonster?

Якщо ви шукаєте теми WordPress в Google, два гігантські тематичні ринки з’являються у перших кількох результатах: ТемаForest і TemplateMonster.

Таблиця порівняння, наведена нижче, повинна допомогти вам швидко побачити їх основні відмінності:

 ThemeShiftТемаForestTemplateMonster
Кількість тем WordPress411,700+2100+
Теми створюються та підтримуються користувачемКоманда розробників ThemeShiftСторонні розробникиСторонні розробники
Типова вартість теми39 доларів60 доларів75 доларів
Потрібно доплатити, щоб використовувати тему на кількох сайтах?НіТакТак
Тематична підтримка30 днів безкоштовно, потім 15 доларів на місяць6 місяців безкоштовно, потім додаються витрати на кожні 6-12 місяцівВходить у ціну придбання

Зрозуміло, що на ринках є величезна кількість тем.

Але це може викликати проблеми. По-перше, хоча ви маєте розширені варіанти фільтрації, вибирати з сотень чи тисяч тем, які відповідають вашим основним критеріям, може бути дещо переважаючим і трудомістким..

По-друге, оскільки сторонні розробники можуть продавати теми, якість теми дуже різниться. Деякі теми дивують, а інші… ну, не так вже й багато. Ви можете отримати неоптимізовану тему, яку створив любитель, а не досвідчений розробник WordPress..

Остаточна велика різниця між трьома варіантами – вартість. Теми ThemeShift не тільки дешевші, ніж теми з будь-якого ринку (що вимагає плату за посередника), але і ThemeShift стає значно дешевшим, якщо ви хочете використовувати тему на кількох сайтах.

Якщо ви купуєте тему від ThemeShift?

ThemeShift, можливо, буде найкращим місцем для впевненості в придбанні теми.

Якщо ви маєте на увазі дуже специфічний вигляд свого веб-сайту, у вас є більше шансів знайти тему своєї мрії на великому ринку тем.

Але що стосується купівлі тем у окремих команд, що розвиваються, ThemeShift є настільки ж хорошим, скільки отримує.

За ThemeShift – авторитетна команда, яка продає теми WordPress вже більше десяти років. Вони не перестануть підтримувати теми раптово, тому щойно купуючи тему, ви можете використовувати її довгі роки.

Незважаючи на якісні теми, вони доступні за доступною підтримкою та оновленнями.

ПЕРЕЙДІТЬ НА ТЕМЕШИФТ ЗАРАЗ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me