Плани ціноутворення Wix на 2019 рік – приховані витрати, про які потрібно знати

Єдине, що робить ціни на Wix складнішими, ніж той факт, що він пропонує дев’ять (!) Різних планів у двох різних категоріях – це приховані витрати. Після того, як я виявив, що я плачу смішні додаткові гонорари, навіть не дивлячись на (порівняно) дешевий план, я вирішив, що мені достатньо.


Я поїхав на місію і вперше стрибнув у глибину секретів ціноутворення Wix, щоб переконатися, що ніхто інший не зробить ті самі помилки, які я зробив. Зараз я хочу принести вам всю інформацію, щоб ви точно знали, за що платите (і коли це можливо, як платити менше за ті самі функції).

Остерігайтеся: прочитавши це, ви можете вирішити, що Wix навіть не є правильним для вас розробником веб-сайтів. Однією чудовою альтернативою є Squarespace, який пропонує багато однакових функцій (і більше) за нижчі ціни і без будь-яких прихованих витрат – ви бачите те, за що платите.

Щоб дізнатися про деякі інші варіанти, ознайомтеся з нашими Стаття про альтернативи Wix.

Contents

Приховані витрати від Wix – 6 речей, які слід тримати у розумі

Якщо ви хочете перейти безпосередньо до мого порівняння плану Wix, стрибнути зараз. Але пам’ятайте про це якщо ви не приділяєте пильної уваги, вам можуть прийти неприємні сюрпризи, коли ви взяли на себе план. Є кілька речей, які потрібно знати, щоб точно передбачити, скільки насправді вам коштуватиме веб-сайт Wix.

Підказка – Якщо ви новачок у створенні веб-сайтів і вам потрібен справді професійний веб-сайт, подумайте про те, щоб найняти дизайнера в Fiverr, щоб створити для вас початковий сайт Wix. Це прекрасний спосіб переконатися, що ви покрили всі свої бази і не загубитеся в безкінечних варіантах дизайну Wix. Ці дизайнери створять для вас дивовижний веб-сайт Wix всього за 5 доларів!

1. Ціни на рекламовані плани Wix розраховані на РІЧНІ платежі

З усіма планами Wix ви можете або платити за місяць, або платити за один, два чи три роки наперед. Чим довше ваша підписка, тим меншою буде ваша загальна вартість. Але вам потрібно заплатити за всю передплату, щоб отримати ці заощадження.

Чому я роблю з цього велику справу? Номери на сторінках ціноутворення Wix розраховані на щорічні підписки, хоча вони відображаються як щомісячна плата. Щоб знайти фактичну вартість, вам потрібно помножити ці числа “на місяць” на 12, щоб отримати загальну річну вартість Wix, яку вам доведеться заплатити заздалегідь..

Наприклад, на скріншоті нижче, наприклад, Business Unlimited повідомляє про $ 27 на місяць, але ви заплатите 324 долари вперед ($ 27 / місяць x 12 місяців). Якби ви вибрали передплату щомісяця, ви б заплатили набагато більше.

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image1

Щоб показати, наскільки насправді величезна різниця у вартості між щомісячною та річною підпискою, ось розбивка чотирьох планів Wix:

КомбоНеобмеженийБізнес необмеженийБізнес VIP
Ціна на місяць (щорічно сплачується)$ 13$ 17$ 27$ 49
Ціна на місяць (щомісячно сплачується)$ 17$ 22$ 33$ 56
Оплата щомісяця обходиться вам…На 31% більшеНа 29% більшеНа 22% більшеНа 14% більше

Щорічно платити не лише дешевше – це також означає, що ви отримаєте ці халяви (які щомісячні абоненти не отримують):

 • Безкоштовний домен на рік
 • Преміумні додатки, такі як Booster Site і Visitor Analytics
 • Безкоштовний логотип із програмою Wx Logo Maker (з відповідними планами)
 • Рекламні ваучери в розмірі 300 доларів

Суть? Вам доведеться щороку підписуватися, щоб отримати повну вартість, яку рекламує Wix.

2. Акції Wix не протримаються назавжди

Wix чудово пропонує пропонувати новим користувачам рекламні ціни, особливо під час першої реєстрації. Не рідкість отримувати знижки до 50% знижки. І ей, це звучить приголомшливо, правда?

Але ці акції є лише обмежений час, як правило, протягом першого року. Як тільки перший рік збільшиться, ціна повернеться до нормальної, і ви можете застрягнути платити набагато вищу ціну, ніж ви очікували.

“Застрягнути” – це теж найкраще слово, тому що ви не зможете перенести свій сайт Wix деінде. Якщо стрибок цін занадто високий для комфорту, ваш єдиний вибір буде його оплатити і залишитися на Wix або створити абсолютно новий веб-сайт на іншій платформі.

3. Безкоштовні домени справді не безкоштовні

Ви можете підключити користувацький домен зі всіма платними планами Wix, але сам домен насправді не безкоштовний. Ваучер на безкоштовний домен, включений із щорічною підпискою, корисний лише на перший рік. Після першого року вам доведеться заплатити за оновлення домену (за типовою вартістю 12-16 доларів на рік).

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image2

Є ще одна уловка: ваш ваучер на безкоштовний домен не включає приватну реєстрацію. Якщо ви хочете зберегти свою інформацію анонімною (що захищає вас від спаму та цькування), вам доведеться заплатити додаткову плату в розмірі 9,90 дол..

Як би це не звучало, ваучер на “безкоштовний домен” не означає, що справжня вартість домену Wix дорівнює нулю.

4. Електронна пошта зайва

Таким чином, ви заплатили за підписку на свій веб-сайт Wix, і ви сплатите за свій домен вже після першого року. Але зачекайте, є … менше? Вам також доведеться платити, якщо ви хочете адресу електронної пошти з вашим доменним іменем (напр., [email protected]). Придбання персоналізованої поштової скриньки через G Suite Google обійдеться вам ще в 6 доларів на місяць.

5. Багато Wix Apps коштують додатково

Хоча деякі з них безкоштовні, багато найкорисніших додатків Wix (або принаймні їх найкорисніші функції) потребують додаткової оплати. Програми преміум-класу доступні на ринку додатків Wix як від Wix, так і від третіх сторін, ціни зазвичай коливаються приблизно від $ 3 до $ 15 на місяць.

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image3

Мені було цікаво побачити, що можуть запропонувати конкуренти з цього приводу, тому я провів кілька досліджень і з’ясував, що:

 • У той час як WordPress.com Бізнес-план він досить дорогий, він пропонує безкоштовні, надійні плагіни для всіх видів ділових послуг: формування форм, генерація прибутків, SEO, знижки на продукти та інше, так що ви можете в кінцевому рахунку платити менше в довгостроковій перспективі.
 • Плани торгівлі квадратами пропонують функції продажу торгових точок та дозволять вам розміщувати теги та продавати продукти через ваш обліковий запис Instagram.

Чесно кажучи, до цього моменту я починав відчувати себе трохи зрадженим улюбленим сайтом Wix.

6. Зберігання не обмежене

Тому що жоден план Wix не пропонує необмежену кількість місць зберігання, з часом у вас може залишитися місця для завантаження зображень, відео, завантажень файлів або продуктів. (Як простий приклад порівняння, напевно, у вас зараз достатньо фотографій на телефоні, щоб перевищити 3 Гб пам’яті, передбаченого планом Wix Combo.)

Звичайно, ви завжди можете легко оновити свій план, але це буде ще однією додатковою вартістю.

Ціни на план Wix залежать від місця розташування – ось як отримати найкращу пропозицію

Ось рекомендація, яка допоможе вам отримати максимальну користь від Wix за найнижчу ціну: Варіанти ціноутворення Wix залежать від вашого географічного місцезнаходження. Наприклад, план VIP коштує 39 доларів США на місяць у США, але лише ¥ 2500 в Японії та 24,50 євро в ЄС. Обидві ці ціни на 10 доларів дешевші, ніж у США.

Ось детальніше ознайомимось із тим, як ціна VIP-плану в різних країнах та регіонах.

ОбластьПлан VIPЦіна в доларах США
Сполучені Штати39,00 доларів США39,00 дол
Канада29,00 доларів США$ 29,00
Об’єднане Королівство£ 18,00$ 23,00
Сінгапур24,50 дол$ 24,50
Японія¥ 2500,00$ 23,00
Австралія27,00 доларів США$ 27,00
Південна Америка24,50 дол$ 24,50
Мексика300 MXN15,75 дол
Європа€ 24,50$ 27,00

На щастя, вам не доведеться рухатися на півдорозі, щоб скористатися цими різницями в цінах. Використовуючи VPN, ви можете змінити своє видиме місце розташування та придбати план у іншій країні. Там багато VPN, але мені особливо подобається NordVPN за її надійність та розумні витрати (натисніть тут, щоб дізнатися більше про NordVPN).

Це чудова хитрість, але є один улов. Деякі країни мають не лише різні ціни, але й різні пакети Wix. Наприклад, користувачі в Індії можуть придбати лише один план (званий Преміум), за 29 рупій на місяць, що менше, ніж 50 доларів США.

Плани цін Wix – перший погляд

Гаразд, якщо ці поради не вдаються, перейдемо до головного питання: скільки коштує Wix? Що стосується реальної вартості Wix, то тут є що розібратися.

* Як вже згадувалося раніше, плани та ціни Wix відрізняються від країни до країни. Для цього порівняння я збираюся зосередитись на цінах, пропонованих клієнтам США.

Існує не один або два плани на вибір. Натомість, Є дев’ять планів ціноутворення Wix, починаючи від 13 до 500 доларів на місяць(!!) Вони розділені на дві категорії, які називаються веб-сайт та бізнес & електронна комерція.

Назва категорії “Веб-сайт” теж дещо заплутана, оскільки всі плани Wix містять веб-сайт. Щоб уникнути плутанини, я відношу категорію веб-сайтів як “загальний веб-сайт”. Це також важливо знати ви, звичайно, можете створити бізнес-сайт із загальним планом веб-сайтів; ви просто не зможете продавати продукти з сайту.

Добре також зазначити, що якщо ви хочете пізніше почати продавати зі свого сайту, ви завжди можете додати сторінку магазину та оновити до одного з планів електронної комерції..

Якщо ви вже вважаєте налаштування цін Wix складною, ви не самотні! Щоб усунути плутанину і переконатися, що ви отримаєте потрібні функції за правильною ціною, Я розбиваю все, що потрібно знати про ціни на Wix, такі як:

 • Що входить у кожен план (а що ні)
 • Найбільші плюси і мінуси кожного плану
 • Хто повинен – ​​а чи не повинен використовувати кожен план

Ось основні розбиття цін Wix покаже вам:

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image4

Який план цін підходить саме вам?

Перш за все, яка категорія підходить саме вам? Ну, це рішення просте:

 • Якщо вам просто потрібен веб-сайт без інтернет-магазину, то загальна категорія веб-сайтів Wix призначена саме для вас.
 • Якщо ви плануєте продавати продукти в Інтернеті, вам знадобиться бізнес & План електронної комерції. Ви можете перейти до цього розділу зараз.

Планується, що веб-сайт Wix General відмінно підходить для персональних веб-сайтів, основних бізнес-сайтів, блогів та онлайн-портфелів. Ось короткий огляд п’яти планів, які вам доведеться вибрати.

Генеральний план веб-сайтів Wix з першого погляду

БезкоштовноКомбоНеобмеженийПроVIP
Щомісячна вартість

(оплачується щомісяця)

$ 0$ 17$ 22$ 27$ 47
Щомісячна вартість (сплачується щорічно)$ 0$ 13$ 17$ 2239 доларів
Щомісячна вартість (оплачується кожні 2 роки)$ 010,50 дол13,50 дол18 доларів$ 35
Щомісячна вартість (сплачується кожні 3 роки)$ 0$ 912 доларів$ 16$ 31
Наведені нижче функції завжди включені, незалежно від терміну підписки.
Пропускна здатність500 Мб2 ГбНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Зберігання500 Мб3 Гб10 Гб20 Гб20 Гб
Оголошення Wix про брендування видалено
Завантаження відео у форматі HD0 хвилин (але ви завжди можете безкоштовно вставляти відео)30 хвилин60 хвилин120 хвилин120 хвилин
Маркетинг по електронній пошті5000 індивідуальних електронних листів на місяць, максимум три кампанії
Спеціальний домен
Шифрування SSL (HTTPS)
14-денна гарантія повернення грошей
VIP-підтримка клієнтів
Наведені нижче функції включаються лише у випадку придбання річної, дворічної або трирічної підписки. Вони не включаються, якщо ви платите щомісяця.
Безкоштовний доменБезкоштовно на 1 рікБезкоштовно на 1 рікБезкоштовно на 1 рікБезкоштовно на 1 рік
Рекламні ваучери (для Bing, Google та місцевих списків)300 доларів США300 доларів США300 доларів США
Додаток для завантаження сайту
Додаток для відвідувачів Analytics
Додаток Календар подій
Безкоштовний логотип з Maker логотипів Wix

Давайте глибоко зануримось і побачимо всі функції, які пропонує кожен план:

Безкоштовно – хороша відправна точка для персональних веб-сайтів

Ціна: $ 0

За допомогою безкоштовного плану ви зможете користуватися будь-яким із прекрасних шаблонів Wix та його конструктором веб-сайтів із перетягуванням. Ви отримаєте достатню кількість пам’яті та пропускну спроможність (500 Мб кожен), щоб створити міцну основу для свого сайту. Однак на вашому веб-сайті вгорі відображатиметься брендування Wix, і ви не зможете створити або підключити спеціальний домен.

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image5

Одна дивно чудова особливість, це те, що навіть як безкоштовний користувач, ви можете використовувати маркетинг по електронній пошті Wix для надсилання до 5000 електронних листів на місяць протягом максимум трьох кампаній. Цей додаток дозволяє надто просто (і безкоштовно) надсилати розсилки, оновлення або купони своїм підписникам.

Ви можете користуватися Wix Marketing Marketing безкоштовно з будь-яким планом. Якщо вам потрібно надсилати більше 5000 електронних листів щомісяця, вам доведеться зареєструватися в одному з двох додатків для маркетингу електронною поштою від Wix: Ascend або ShoutOut. (Ascend – це окрема щомісячна підписка, яка пропонує цілеспрямовані бізнес-рішення, такі як автоматизація чатів або форми збору потенційних клієнтів. ShoutOut – це більш просте додаток, орієнтований виключно на електронний маркетинг.)

Wix Free підходить саме вам? Якщо вам не сподобається ідея брендингу Wix за URL-адресою, що містить “mywixsite.com”, ви захочете оновити до платного плану. Але, безумовно, чудово починати з вільного плану Wix. Ви можете спробувати розробника і розібратися, які саме функції потребує ваш сайт, а потім перейти до оптимально сплаченого для вас плану.

Combo – прості, професійні сайти з ціною для малого бізнесу

Ціна: $ 13 на місяць (щомісячно виставляється на рахунку)

Найдешевший платний план Wix, Комбо, дає вам мінімальний мінімум для якісного початкового веб-сайту. На вашому веб-сайті не відображатиметься брендування Wix, і ви отримаєте можливість використовувати власне доменне ім’я. Обидві ці зміни миттєво зроблять ваш сайт більш надійним та професійним.

Порівняно з безкоштовним планом ви також отримаєте оновлені функції, такі як:

 • 2 Гб пропускна здатність
 • 3 Гб пам’яті
 • Безкоштовний домен (на один рік)
 • 30 хвилин завантаження HD-відео

Combo підходить саме вам? Відображення без реклами та нестандартний домен – обов’язкові сайти для професійного веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт призначений лише для особистого користування, оновлення з Free до Combo варто лише для цих функцій. Ширина пропускної здатності та пам’яті є достатньою для невеликого проекту, але ви зіткнетесь із проблемою, якщо завантажите багато медіа чи отримаєте більше трафіку на сайті, ніж ви очікували.

Якщо ви відчуваєте обмеженість цього плану порівняно низьким обсягом пам’яті 2 Гб, вам може сподобатися базовий план від Site123. По суті тій же ціні, що і Wix Combo (можливо, навіть трохи менше), Site123 Basic також пропонує без реклами веб-сайт та користувальницький домен, а також:

 • 10 Гб пам’яті – понад 3x сховище Wix Combo
 • Пропускна здатність 5 Гб – понад 2х пропускну здатність Wix Combo

На вашому веб-сайті з’явиться більше місця для розростання, у ньому буде місця для набагато більше фотографій, відео та завантажень файлів – і можливість пропонувати ці смаколики набагато більше відвідувачів веб-сайту без жодних збоїв.

Необмежений – великий стрибок у функціональності для невеликого підвищення ціни

Ціна: $ 17 на місяць (щомісячно виставляється рахунок)

Важливий крок від Combo, The План Wix Unlimited надає понад 3-кратну пам’ять (10 Гб), а також необмежену пропускну здатність для розміщення великого трафіку. Ви також можете завантажувати до 60 хвилин HD-відео, що чудово підходить для відео-роз’яснювачів, анімації чи інших професійних маркетингових фрагментів.

Unlimited – це найдешевший план Wix, який включає дуже корисну програму Wix Visitor Analytics і Booster Site, показані нижче. Однак ви отримаєте ці інструменти, лише якщо підписуєтесь щороку.

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image6

Щорічна підписка ви також отримаєте ваучери на рекламу в розмірі 300 доларів в Google, Bing та локальних списках щоб привернути більше трафіку на ваш сайт. Отож, велике рішення тут полягає в тому, що підписка на Wix Unlimited щомісяця насправді не є варіантом, який має сенс – якщо ви збираєтесь, заходьте хоча б на рік.

Неограниченное право для вас? Для досить невеликого збільшення щомісячних витрат (особливо якщо ви платите щорічно), для більшості підприємств, підприємців та фрілансерів варто пройти модернізацію Wix Combo до Unlimited. Ви отримаєте більше місця для зберігання веб-сайту, а також рекламні ваучери та додатки, які допоможуть збільшити трафік сайту.

Pro – можливо, варто того, особливо якщо вам потрібен логотип

Ціна: $ 22 на місяць (щомісячно виставляється на рахунку)

У порівнянні з планом Безлімітний, Wix Pro дає вам вдвічі більше пам’яті (20 Гб) та двічі завантаження відео (120 хвилин). Навіть якщо ви запустили медіа-важкий веб-сайт, наприклад, портфоліо фотографії та відеозйомки, ви будете охоплені досить довго.

Якщо припустити, що ви підписуєтесь щорічно, план Pro також включає два додаткові програми:

 • Календарі подій: Синхронізуйте зовнішні календарі для відображення майбутніх подій на вашому сайті.
 • Виробник логотипів Wix: Скористайтеся технологією штучного інтелекту (AI) та простим редактором перетягування, щоб створити та персоналізувати логотип для вашого бізнесу. (Ознайомтесь із нашими огляд експерта Wix Logo Maker для глибшого погляду.)

Чи підходить Wix Pro для вас? Основні переваги плану Pro – це додаткове місце для зберігання та безкоштовний логотип. Це зручний варіант, якщо у вас багато засобів масової інформації або вам потрібен логотип, але це не дивовижне оновлення. А оскільки ви завжди можете отримати логотип десь в іншому місці, я б подумав двічі, перш ніж купувати цей план саме для логотипу.

Якщо вам потрібен логотип, але вам не потрібен додатковий простір, я рекомендую вам перевірити Fiverr. Ви можете співпрацювати з професійним дизайнером, щоб отримати індивідуальний логотип за одноразовий платіж у розмірі 5 доларів – набагато дешевше, ніж постійні витрати на план Wix Pro.

VIP – тільки варто, якщо ви очікуєте термінової підтримки

Ціна: 39 доларів США на місяць (щомісячно виставляється рахунок)

Останній варіант у загальній категорії веб-сайтів Wix, план VIP пропонує лише одну перевагу перед Pro: він постачається з пріоритетною підтримкою клієнтів. Wix надасть пріоритет вашим телефонним дзвінкам (з понеділка по четвер, 6:00 до 17:00 за центральним часом США), а також онлайн-квиткам підтримки, тому вам не доведеться чекати допомоги.

VIP підходить саме вам? Приблизно вдвічі більша ціна (!) Pro, VIP-план повинен пропонувати набагато більше, ніж він. Якщо тривалість тривалості роботи є критичною для вашого бізнесу, і вам потрібні проблеми з веб-сайтом терміново, тоді ця висока вартість може коштувати того. В іншому випадку ви отримаєте абсолютно ті самі функції з дешевшим планом Pro.

Це все для загальних планів веб-сайту. Якщо ви хочете продавати продукти в Інтернеті через Wix, вам доведеться дослідити наступну категорію: Бізнес & електронна комерція.

Погляньмо.

Який план електронної комерції Wix може отримати найвищі прибутки за найнижчу ціну?

Доступні чотири варіанти, Плани ціноутворення електронної комерції Wix дозволяють вам приймати онлайн-платежі та розвивати свій інтернет-магазин. Вибір правильного плану може призвести до величезних змін як в доході, так і в зручності, тому не пропустіть детальні пояснення, які я включив під цю таблицю.

Wix Business & Плани електронної комерції з першого погляду

Основний бізнесБізнес необмеженийБізнес VIPПідприємство
Щомісячна вартість (щомісячно сплачується)$ 28$ 33$ 56,00750 доларів
Щомісячна вартість (сплачується щорічно)$ 23$ 27$ 49,00500 доларів
Щомісячна вартість (оплачується кожні 2 роки)$ 20$ 23,50$ 42,00400 доларів
Щомісячна вартість (сплачується кожні 3 роки)18 доларів$ 22$ 38,50300 доларів США
Наведені нижче функції завжди включені, незалежно від терміну підписки.
Приймайте онлайн-платежі
Продукти електронної комерціїНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Комісія з продажів Wix0%0%0%0%
Плата за транзакції (PayPal, Stripe або Wix Payments)2,9% + 0,30 доларів США (для транзакцій у США; тарифи залежать від країни чи постачальника)
Пропускна здатністьНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Зберігання20 Гб35 Гб50 Гб50 Гб
Завантаження відео у форматі HD5 годин10 годинНеобмеженийНеобмежений
Преміум-програми для бізнесу (магазини Wix, бронювання Wix тощо)
Маркетинг електронної пошти5000 індивідуальних електронних листів на місяць, максимум три кампанії
Google Analytics
Шифрування SSL (HTTPS)
14-денна гарантія повернення грошей
VIP-підтримка клієнтів

Цілодобова підтримка через приватний номер

Наведені нижче функції включаються лише у випадку придбання річної, дворічної або трирічної підписки. Вони є ні включається, якщо ви платите щомісяця.
Безкоштовний доменБезкоштовно на 1 рікБезкоштовно на 1 рікБезкоштовно на 1 рікБезкоштовно на 1 рік
Рекламні ваучери (для Bing, Google та місцевих списків)300 доларів США300 доларів США300 доларів США300 доларів США
Додаток для завантаження сайту
Додаток для відвідувачів Analytics
Безкоштовний логотип з Maker логотипів Wix

Wix Business & Плани електронної комерції: що ви отримаєте

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image7

Business Basic – Основи Інтернет-магазину та кілька приємних бонусів

Ціна: $ 23 на місяць (щомісячно виставляється рахунок)

Якщо ви тільки починаєте, план Business Basic дає вам усе необхідне для створення успішного магазину електронної комерції: 20 Гб пам’яті, необмежена пропускна здатність, 5 годин завантаження відео та онлайн-платежі з 0% комісії з продажу.

З кожним бізнесом & План електронної комерції ви також отримуєте:

 • Спеціальний домен (перший рік безкоштовно)
 • Немає торгової марки Wix
 • 300 доларів за рекламні ваучери для Google, Bing та місцевих списків
 • Google Analytics
 • Додаток сайту Booster для SEO
 • Додаток для відвідувачів Analytics

Ще один прихований бонус? Ви отримаєте доступ до всіх можливостей преміальних бізнес-додатків Wix. До таких потужних додатків належать:

 • Магазини Wix – додайте необмежену кількість продуктів, відстежуйте замовлення, керуйте товарно-матеріальними запасами та інтегруйте POS-системи через Square
 • Замовлення Wix – приймати бронювання та надсилати нагадування електронною поштою
 • Ресторани Wix – приймати бронювання столів та приймати замовлення на їжу в Інтернеті
 • Готелі Wix – приймати бронювання гостей та встановлювати спеціальні ціни

Хоча ці програми технічно безкоштовні для додавання будь-якого веб-сайту Wix, лише бізнес-підписники можуть використовувати всі їх функції, включаючи можливість приймати онлайн-платежі.

Плани ціноутворення Wix 6 порад, щоб уникнути прихованих витрат та заощадити гроші-image8

Однією з найкращих особливостей планів Генерального веб-сайту є і тут: Користувачі бізнес-плану можуть безкоштовно використовувати маркетинг електронної пошти Wix, що дозволяє надсилати до 5000 окремих електронних листів на місяць (обмежено трьома кампаніями).

Однак, більше ніж три кампанії на місяць або надсилання більше 5000 повідомлень вимагає підписатися на окрему підписку на Ascend by Wix. Ascend векселі себе як єдине бізнес-рішення для автоматизації маркетингу електронної пошти, SEO, чату в прямому ефірі, захоплення ведучих, соціальних поштових кампаній тощо. Ви можете заощадити багато часу за допомогою цих автоматичних систем, але вони можуть не знадобитися, якщо ваш бізнес малий або ще не має дуже активної клієнтської бази.

Право для вас Business Basic? Wix Business Basic добре працює для нових веб-магазинів, створених, але відносно невеликих інтернет-магазинів, або навіть для місцевого бізнесу. Без комісійних продажів та доступ до преміум-додатків для бізнесу можуть принести збільшення доходу, що зробить вартість плану більш ніж вартим.

Хоча я люблю функціональність бізнес-додатків Wix, у цьому плані не вистачає кількох функцій, які пропонують інші платформи за порівнянними цінами. Наприклад, Основний план комерції у квадраті дає вам:

 • Необмежений обсяг пам’яті (порівняно з 20 Гб Wix)
 • Один безкоштовний обліковий запис електронної пошти G Suite на рік (порівняно з платними рахунками Gx від Wix)
 • Професійно розроблені шаблони для мобільних телефонів
 • Інтеграція каталогу товарів для продажу продуктів безпосередньо з Instagram

Бізнес необмежений – зручний, якщо вам потрібно більше місця для зберігання та логотипу

Ціна: $ 27 на місяць (щомісячно виставляється на рахунку)

План Wix Business Unlimited надає вам усе, що стосується плану Business Basic, із подвоєнням завантаження відео (10 годин) та 15 Гб більше пам’яті (35 ГБ загалом). Якщо ви підписуєтесь щорічно, ви також зможете використовувати логотип Wix Maker для створення нового логотипу бізнесу.

Чи не підходить бізнес Безлімітний для вас? Додатковий накопичувач корисний, якщо ви маєте особливо велику кількість продуктів, якщо ви завантажуєте багато зображень або відео з високою роздільною здатністю або пропонуєте багато завантажень файлів (наприклад, якщо ви продаєте багато різних цифрових продуктів ). Якщо ви тільки запускаєте магазин електронної комерції, можливо, вам не знадобиться стільки пам’яті.

Крім того, хоча логотип є гарним халявою, я б не сказав, що це неабияка користь. Можливо, ви будете щасливішими, якщо ви плануєте здешевити план та отримати логотип на веб-сайті Фіверр.

У цій ціні я хотів би побачити план, який забезпечує все, що потрібно більшості власників малого бізнесу. Вибачте, сказати, що це не зовсім так, як Business Unlimited. Наприклад, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що додаток Wix Stores не дозволяє збирати або показувати відгуки клієнтів – принаймні, не безшовно. (Існують способи вирішення, запропоновані підтримкою Wix, але вони досить складні. Вам потрібно або додати код Вікс Корвід або користуватися простими полями коментарів, які насправді не схожі на справжні відгуки.)

Якщо ваш бізнес достатньо великий, потрібні 35 Гб пам’яті, пропоновані в плані Business Unlimited, він, безумовно, достатньо великий, щоб отримати вигоду від оглядів клієнтів – які створюють довіру до клієнтів і приносять продаж. За аналогічну ціну, Стандартний план BigCommerce дозволяє збирати відгуки клієнтів. Ви також отримаєте необмежену кількість пам’яті та ще кілька функцій, орієнтованих на прибуток, такі як інтеграція Amazon та котирування доставки в режимі реального часу.

Бізнес VIP – найкращий вибір, якщо ваш бізнес залежить від термінової підтримки

Ціна: $ 49 на місяць (щомісячно виставляється на рахунку)

Разом з 15 Гб додаткового місця для зберігання, головна перевага бізнес-плану VIP – пріоритетна підтримка клієнтів. Агенти спочатку відгукуються на ваші онлайн-квитки та надають пріоритет на ваші телефонні дзвінки (з понеділка по четвер, 6:00 до 17:00 за центральним часом США). Зауважте, що ви не можете телефонувати безпосередньо в Wix, але можете натомість вимагати зворотного дзвінка.

Чи підходить бізнес VIP для вас? Цей план має стрімкий стрибок цін близько 20 доларів на місяць, тож вам доведеться вирішити, чи дійсно пріоритетна підтримка вартує більших витрат.

Якщо тривалість роботи вашого веб-сайту має вирішальне значення у вашій галузі, ви можете оцінити додаткову безпеку VIP-підтримки. В іншому випадку, якщо ви не рідкісні, коли вам потрібно більше 35 ГБ, але менше 50 Гб пам’яті, немає причин для оновлення з Business Unlimited.

Підприємство – Рішення веб-сайтів під ключ, якщо Ви можете дозволити їх

Ціна: 500 доларів США на місяць (щомісячно виставляється рахунок)

Як ви могли очікувати, план Enterprise орієнтований на масштабний бізнес, якому потрібна повноцінна підтримка веб-сайтів. Цей план пропонує розширені рішення щодо безпеки веб-сайту, інфраструктури та підтримки:

 • Підтримка команд Wix з дизайну, коду, маркетингу та SEO
 • Розширена інформаційна панель аналітики
 • Картування проектів та огляди ефективності
 • Щорічні перевірки безпеки
 • Цілодобова підтримка через приватний VIP-номер

Підприємство підходить саме вам? Це найсучасніший план веб-сервісів Wix на сьогоднішній день, і ціна цього показує. Якщо чесно, більшості підприємств електронної комерції достатньо великих, щоб потребувати (і дозволити собі) ці послуги було б краще шукати цілком орієнтовану на підприємство повну компанію з цифровими рішеннями. Але якщо у вас величезний бюджет і вам потрібен новий партнер на веб-сайті, Wix Enterprise, можливо, варто додати до свого списку варіантів.

Рекомендовані альтернативи планам Wix

Суть? Wix – це приголомшливий розробник веб-сайтів, але він може не надавати потрібні функції за прийнятною для вас ціною.. Це особливо актуально, якщо мова йде про більш досконалі послуги електронної комерції.

Перш ніж скористатися, варто перевірити, чи пропонує інша платформа кращий план для вас за нижчою ціною.

Враховуючи цей план Wix?Тоді розглянемо цю альтернативу за аналогічною ціноюЧому??
Генеральні плани Wix
БезкоштовноWordPress.com безкоштовно6-кратний обсяг пам’яті (всього 3 ГБ)
КомбоSite123 Basic3-кратний обсяг пам’яті (10 Гб) та 2х пропускна здатність (5 ГБ)
НеобмеженийWeebly ProfessionalНеобмежені можливості зберігання та електронної комерції
ПроWordPress.com Бізнес10-кратне зберігання, надійні плагіни та безкоштовна консультація з персоналом WordPress.com
VIPWeebly PerformanceVIP-підтримка, необмежена кількість можливостей зберігання та електронної комерції
Плани електронної комерції Wix 
Основний бізнесОсновний ShopifyНеобмежене зберігання та додаткова підтримка POS-систем
Бізнес необмеженийСтандарт BigCommerceНеобмежений обсяг пам’яті, відгуки клієнтів та котирування доставки в режимі реального часу
Бізнес VIPРозширена комерція SquareSpaceБезлімітний обсяг пам’яті та цілодобова підтримка клієнтів
ПідприємствоBigCommerce EnterpriseНеобмежений обсяг пам’яті, спеціальні теги товарів та фільтри та більш досконалі функції електронної комерції

Отже, скільки реально коштує Wix?

Загальна вартість вашого веб-сайту Wix, ймовірно, не буде дешевою, але більшість планів надають розумну вартість. Просто не забудьте врахувати додаткові та приховані витрати, які, можливо, доведеться сплатити понад ціну підписки. І майте на увазі всі поради, які я вам дав тут, щоб заощадити якнайбільше грошей.

Моя особиста рекомендація – крім Wix, ви також перевіряєте Squarespace. Плани електронної комерції Squarespace трохи дешевші, ніж порівнянні плани Wix, але вони пропонують необмежену кількість пам’яті, безкоштовну електронну адресу протягом першого року та інші додатки, щоб розширити вашу загальну вартість. (І особистий план дешевший за всі чотири порівнянні варіанти Wix.) Squarespace має безкоштовну пробну версію 14 днів, тож легко спробувати, перш ніж почати працювати на Wix.

Якщо ви все-таки працюєте з Wix, але хочете по-справжньому виглядати професійно, вирушайте до Fiverr та наймайте веб-дизайнера який спеціалізується на веб-сайтах Wix. Ви можете знайти професіонала, який розробить ваш початковий набір на ціну бізнес-ланчу, а потім зробіть лише точну настройку самостійно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me