Porazte Chatbot prostredníctvom podpory viacerých kanálov prostredníctvom služby LiveAgent

LiveAgent je najkontrolovanejším softvérom technickej podpory pre malé a stredné podniky v roku 2019 s hodnotením # 1, ktorý firmám umožňuje poskytovať živú zákaznícku podporu prostredníctvom viacerých komunikačných kanálov a konsolidovať ich podporu v rámci jednej platformy. Keďže chatbots naďalej ohrozujú tradičnú podporu, sedel som na rozhovore s Matejom Kukuckou, Senior Growth Marketer a Andrej Csizmadia, Junior Marketer, aby som zistil, o čom je LiveAgent..


Opíšte doterajšiu víziu, hodnoty a vývoj spoločnosti.

Všetko sa začalo, keď sme potrebovali dobrý systém predaja cestovných lístkov pre naše ďalšie produkty. Potrebovali sme softvér technickej podpory typu všetko v jednom, ktorý by zahŕňal všetky existujúce komunikačné kanály, ale takéto riešenie nebolo v tom čase k dispozícii, a preto sme sa rozhodli vybudovať vlastný. Keď sme si všimli výrazného zvýšenia spokojnosti našich klientov, rozhodli sme sa o ňom zdieľať a pomáhať iným spoločnostiam, aby boli spokojní.

V decembri 2010 bolo uvedené na trh prvé vydanie súčasnej multikanálovej technickej podpory LiveAgent. Náš úspech bol okamžitý a od zákazníkov sme dostali skvelé recenzie.

Zamerali sme sa na vývoj našich 2 najpredávanejších produktov – Post Affiliate Pro, a) softvér pridruženého marketingu a LiveAgent, multikanálové riešenie technickej podpory. Naše sídlo sa nachádza v srdci Európy, hlavného mesta Slovenska v Bratislave. Sme súkromná spoločnosť s 50 kolegami.

Finančný adresár na Slovensku pod ministerstvom financií si najal naše služby na zjednodušenie a digitalizáciu ich prevádzky. Mali obrovské množstvo otázok, asi 2 milióny mesačne, takže potrebovali rozsiahle riešenie ako LiveAgent. Bol to jeden z hlavných krokov prechodu slovenských vládnych služieb do digitálneho sveta.

V súčasnosti patríme medzi najúspešnejšie IT spoločnosti na Slovensku. V skupine sú kolegovia z Eset, Sli.do, Sygic, WebSupport, NiceReply a mnohých ďalších skvelých firiem v našej krajine. Naše hodnoty sú postavené na troch hlavných pilieroch – vášeň pre to, čo robíme, sústredenosť na zákazníka, pretože vždy dávame našim zákazníkom na prvom mieste, a rozmanitosť, pokiaľ ide o poskytovanie prostredia postaveného na kolegoch z niekoľkých krajín a menšín a podporuje a zvyšuje rôzne myšlienky a presvedčenia.

Mnoho zákazníkov sa obáva integrácie svojej komunikácie z dôvodu bezpečnosti. Ako to prekonáš?

Bezpečnosť bola, je a vždy bude jednou z hlavných častí nášho podnikania. Berieme to veľmi vážne, pretože sa spoliehame na niekoľko úrovní ochrany, rôznych dodávateľov technológií, viacnásobné zálohy a nepretržitý prehľad hardvéru a softvéru..

Minulý rok do hry vstúpil GDPR a my sme ho museli dodržiavať, pretože bezpečnosť je jedným z hlavných pilierov našej spoločnosti. Chceme, aby zákazníci mohli ukladať svoje údaje týkajúce sa ich podnikania a komunikácie so zákazníkmi.

Máme tiež niekoľko zamestnancov, ktorých úlohou je neustále hľadať narušenia bezpečnosti a hacky. Všetka infraštruktúra, ktorú používame online, je od najlepších poskytovateľov, ktorým vieme, že im môžeme dôverovať. Sľubujeme, že všetky informácie o zákazníkoch budú dôverné, šifrované a bezpečné.

Aké sú vaše tipy na vytváranie pozitívnych vzťahov so zákazníkmi?

Spoznajte každého z vašich zákazníkov, akoby boli vaším najlepším zákazníkom. Poznajte históriu svojich objednávok, čo sa im páči a čo nemajú. LiveAgent vám to môže pomôcť, ale ak nemáte veľa zákazníkov, musí to tak byť v predvolenom nastavení. Spoznajte každého zo svojich zákazníkov na individuálnej úrovni.

Ako si predstavujete budúcnosť online komunikácie za 5 rokov odteraz?

Prostredníctvom marketingu ešte viac prispôsobených správ zákazníkom vznikajú rôzne čísla týkajúce sa poskytovania viacerých značiek. Skúsenosti z marketingu a schopnosť vyskúšať, testovať, cítiť a zvyknúť si na výrobky budú v budúcnosti trendom, pretože stále viac zákazníkov vytvára kontakty so značkami, výrobkami a ekosystémami..

Tiež som presvedčený, že uvidíme, že kombinácia umelej inteligencie a strojového učenia bude inteligentnejšia a viac zameraná na človeka. Spoločnosti sa dnes usilovne snažia ušetriť peniaze za ľudské zdroje, ale zákazníci požadujú ľudský prístup. V službe LiveAgent sa väčšinou zameriavame na osobný prístup človeka, a preto veríme, že live chat bude stále existovať, pretože väčšina ľudí nemá záujem hovoriť s chatbotmi..

Veríme, že niektoré oblasti práce si vymení strojové učenie, ale väčšinou zostanú rovnaké.

Keď sa internet stal súčasťou nášho života, pre spoločnosti bol obrovský skok v technológiách, ale práve teraz sa podniky musia zamerať na základy. Ako zaobchádzate so zákazníkmi, sú spokojní? Musíte sa zapojiť do tohto procesu. Technológia môže byť veľmi užitočnou rukou, nikdy však nenahradí kvalitný zákaznícky servis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me