Що таке сітка логотипу та коли її використовувати?

Геометрична гармонія”, Мабуть, найважливіший елемент дизайну логотипу, але його так часто не помічають. Без попереднього досвіду майже неможливо дізнатися, наскільки цілісний баланс форм і ліній для емблеми вашого бренду. Ось чому сітка логотипу настільки корисна.


Він служить орієнтиром для запуску дизайну і допомагає, коли вам доведеться масштабувати зображення до різних розмірів. Використовуючи математичний підхід, ви можете створювати елементи, які є числовими пропорціями. Починаючи з сітки як орієнтиру, ви забезпечуєте дизайн професійної якості, збалансований та естетично приємний.

Сітка логотипу 101

Якщо ви ніколи раніше не працювали з сітками логотипів, вони можуть здатися непосильними. Зображення розбитих логотипів існують скрізь та маса ліній, рівнянь та кутів була б достатньою, щоб когось відкласти. Повернення до основ полегшує розуміння того, як працюють сітки логотипу.

  • Сітки логотипів використовуються дизайнерами. Лінії на них використовуються для надихання фігур і можуть розблокувати потенціал для геометричних емблем, які неможливо було б використовувати від руки.
  • Сітки логотипів часто мають квадрат (як традиційний графічний папір), але вони також можуть складатися з інших форм, таких як кола та трикутники.
  • Ваш логотип не повинен відповідати рядкам сітки рівно; вони там переважно для натхнення.
  • Сітки логотипів максимально використають негативний простір, тому конструкції не виглядають захаращеними.
  • Дизайн із сіткою з логотипом означає, що його легко масштабувати дизайн логотипу без шкоди для початкових пропорцій.
  • Сітки з логотипом означають, що може працювати декілька дизайнерів в той же час, оскільки проект легко змінювати та зберігати послідовність за допомогою цього формату.

Як тільки ви зрозумієте основні елементи за допомогою сітки логотипу, простіше оцінити їх переваги.

Чому вибирають сітку логотипу?

Сітки логотипів потребують часу та енергії для створення, тож вони справді варті зусиль? Якщо ви шукаєте швидкий і простий спосіб зробити логотип, ви, можливо, не захочете витрачати занадто багато часу на лінійку, роблячи лінії, які в будь-якому разі все-таки буде стерто. Однак, відмова від сітки може фактично зайняти проектування довше, оскільки їх численні переваги допомагають створити відшліфований логотип без необхідності постійних змін. Ось лише кілька переваг цієї тактики дизайну.

Правила візуального мистецтва

Відомо, що людське око позитивно реагує на певні образи та зразки. У мистецтві існують правила, які автоматично підвищують естетичний успіх твору. Подумайте: правило третин, золоте співвідношення або послідовність Фібоначчі. Використання сітки значно полегшує застосування цих функцій до вашого логотипу.

Симетрія, точність та послідовність

Професіоналізм має важливе значення в дизайні логотипів. Елементи, які передають високий рівень дизайну, включають симетричність, акуратність та послідовність. Ці чинники майже неможливо забезпечити, використовуючи від руки, але за допомогою сітки їх можна математично обчислити гарантувати досконалість.

Допомога Творчість

Однією з найважливіших переваг використання сітки логотипу є те, що вона дозволяє бачити конструкції, яких ще немає. Замість того, щоб витягувати фігури та значки із своєї фантазії, ви можете побачити їх у межах сітки. Цей прийом може значно підняти креативність вашого дизайну.

Порушення сітки

Як і будь-яке мистецьке правило, справжні майстри знають, що створити щось унікальне означає вирватися з умовності. Однак, щоб успішно вийти за межі формату сітки, спочатку потрібно зрозуміти це внутрішньо. Тільки освоївши техніку, ви зможете по-справжньому навчитися переробляти форму.

Варто також зазначити, що сітки логотипу – це не завжди відповідь. Деякі дизайнери виявляють, що вони насправді стримують свою творчість, оскільки вони не в змозі побачити потенціал поза встановленими лініями. Однак все-таки варто скористатися цим методом, оскільки єдиний спосіб зрозуміти, чи обмежує він ваш дизайн, це проба та помилка.

Загальні приклади сітки логотипу

Щоб зрозуміти, як працюють сітки логотипу, допомагає переглянути загальні приклади. Багато найвідоміших емблем створено таким чином. Якщо ви відновите лінії сітки, ви побачите, як художник використовував ідею форми та простору для створення остаточного зображення. Ось лише кілька прикладів загальних стилів сітки логотипу та спрощеного їх дизайну.

Квадрати

Найпоширеніша сітка логотипу використовує квадрати. ви почніть з шаблону це схоже на графічний папір, який використовується в школі. Як видно з наведених нижче прикладів, перший крок – заповнити поля, які ви хочете бути непрозорими. Важливо зауважити, що всю квадратику не потрібно заповнювати. Наприклад, логотип “engadget” використовує частини коробок для створення ефекту округлого шрифту.

Що таке сітка логотипу та коли її використовувати?

Так само, як тільки ваш дизайн буде завершений, ви можете грайте з кутами та міжряддями коробок. Як ви бачите в логотипі “UBER”, редагування деяких квадратів, щоб вони існували на нахилі, є простий спосіб створити рівномірний курсивний стиль. Як очевидно, логотипи з квадратних сіток все ще можуть використовувати кола та інші форми; просто загальний ефект залишається подібним до коробки.

Що таке сітка логотипу та коли її використовувати?

Кола

Ще одна популярна сітка логотипу використовує кола. Ці округлі форми є популярним вибором, Відповідно до психології форми, вони повідомляють про інклюзивність, спільність та міцність – все це бажані ідентичності бренду. На відміну від квадратних сіток, кола мають більш вільну форму і дозволяють підвищити творчість. Одним із поширених прикладів цього є логотип Twitter, який сильно покладається на кола, щоб впливати на пропорції кожного елемента фігури. Хоча емблема може здатися простою, складність сітки говорить про роботу, яка пішла на її створення. Постійно підтримуючи баланс форм, це візуально приємніше, ніж якби його малювали від руки.

Що таке сітка логотипу та коли її використовувати?

Золоте радіо

Золоте співвідношення існує майже так само довго, як мистецтво та дизайн. Розроблений грецькими математиками, він диктує найбільш “красиві пропорції” форм. Більшість розпізнає золоте співвідношення як спіральну сітку, застосовану для фотографії, живопису та – як ви здогадалися – дизайн логотипу. Сітка складається з квадратів, які поступово збільшуються в розмірах, які розміщуються певним чином для створення ефекту спіралі. За дотримуючись цих пропорцій, розробляючи ваш логотип, ви можете переконатися, що він буде естетично приємним і зберегти професійну якість, яка є важливою для успіху.

Що таке сітка логотипу та коли її використовувати?

Цю ідею наводить логотип нижче. Золоте співвідношення було використано для того, щоб диктувати, як пропорційно тіло лисиці. Його спинка ідеально вирівняна спіраллю, що при вилученні надає логотипу гладкий і привабливий загальний вигляд.

Що таке сітка логотипу та коли її використовувати?

Створення логотипу за допомогою сітки логотипу

Перший крок – зрозуміти, що таке сітка логотипу; Наступний крок – знати, як насправді використовувати його. Якщо ви власник малого бізнесу, у вас багато хто не має найбільшого дизайнерського досвіду. На щастя, існує кілька проспектів, які можуть полегшити процес. Вибір найкращого для вас буде залежати від вашої майстерності художника.

Програмне забезпечення для дизайну

Більшість професійних дизайнерів використовують програмне забезпечення, наприклад Adobe Illustrator або Photoshop. Обидві ці програми дозволяють створити сітку для логотипу перед тим, як ввести дизайн. Цей метод є найкращим вибором для тих, хто має цифровий досвід, але не є найкращим виконавцем. Ви можете вводити фігури, значки, шрифти та зображення по всій сітці, щоб створити свій остаточний дизайн.

Перо та папір

Якщо у вас є більш традиційний мистецький досвід, у старому методі ручки та паперу нічого поганого. Почніть з використання лінійки або компаса для створення початкової сітки логотипу; то ви можете вільно експериментувати, використовуючи лінії. Єдиним недоліком цього є те, що є менше можливостей для помилок, оскільки вам доведеться стерти сітку, якщо ви помилитесь.

Найміть дизайнера

Якщо ви не впевнені в дизайнері, не хвилюйтесь! Існує велика кількість інтернет-точок, які дозволять найняти дизайнера для завершення вашого логотипу. Найкраще співвідношення ціни та якості – використання веб-сайту краудсорсингу. На таких платформах, як crowdspring та HiretheWorld, ви можете налаштувати конкурс дизайну та створити детальний короткий опис дизайну, який буде надісланий фрілансерам. Потім вони подають конструкції, а ви вибираєте собі улюбленого. Ти можеш вкажіть тип сітки логотипу ви хочете використовувати в описі проекту, а також будь-які інші елементи вашої ідеальної емблеми. Щоб дізнатися більше про ці платформи, прочитайте наш огляд експертів crowdspring або наш огляд експертів HiretheWorld. Конкурси дизайну – це чудові варіанти, якщо ви не маєте занадто гарного уявлення про дизайн, який ви хочете, і ви готові досліджувати різноманітні стилі та ідеї.

Ще один варіант, хоча, можливо, трохи дорожчий, – це найняти безпосередньо професійного дизайнера. Це чудовий вибір, якщо вам зрозуміло ідеальну концепцію дизайну вашого логотипу. Як і crowdspring та HiretheWorld, 99designs – це ще одна краудсорсингова платформа, але вона також надає можливість безпосередньо найняти дизайнера, який особисто проаналізувала команда із забезпечення якості платформи. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш огляд експертів 99 дизайнів .

Створіть логотип професійної якості для успіху брендингу

Настільки легко не помітити важливість логотипу професійної якості. Багато малих підприємств вважають, що вони можуть бути успішними, не витрачаючи багато часу і сил на дизайн емблеми. Однак дослідження показали це для формування враження про логотип потрібно лише десять секунд. Перші враження мають вирішальне значення у створенні клієнтів, які повертатимуться знову і знову. Тому, гарантування того, що ваш логотип передає потрібне вам повідомлення, є важливим для успіху.

Зображення

https://i.ytimg.com/vi/vNSIcLu3TTk/maxresdefault.jpg
https://www.underconsideration.com/brandnew/archives/new_logo_for_engadget_by_gino_reyes.php
https://ifactory.com.au/news/whats-logo-grid-and-should-you-use-one
https://designshack.net/articles/graphics/twitters-new-logo-the-geometry-and-evolution-of-our-favorite-bird/
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fibach_spiral.svg
https://medium.com/@dainogo/how-to-design-a-logo-with-golden-ratio-spiral-4bee68ddf2c1

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me